Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny:) tu pieknej pogody ciag dalszy!!!! wczoraj odkryslismy 10 min drogi od nas przepiekny las z jeziorkiem i starymi ruinami dworku z 1823 roku na polance...szok!!! jakie piekne miejsce...zaraz wkleje fotke jesli bede umiec:)

przede mna drugi bialkowy:( ech mi sie niedobrze robi od samych bialek, jak ja ich nie cierpie...

Saga mi sie strasznie podobal ostatni odcinek, poplakalam sie, zreszta to chyba serial mojego zycia, caly mi sie podobal, choc do konca nie wiem jak interpretowac ten ostatni odcinek to i tak jestem taka fanka, ze wszystko by mi sie tam podobalo:)

Dziewczyny probuje wstawic zdjecie tego dworku mam nadzieje, ze wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:) tu pieknej pogody ciag dalszy!!!! wczoraj odkryslismy 10 min drogi od nas przepiekny las z jeziorkiem i starymi ruinami dworku z 1823 roku na polance...szok!!! jakie piekne miejsce...zaraz wkleje fotke jesli bede umiec:)

przede mna drugi bialkowy:( ech mi sie niedobrze robi od samych bialek, jak ja ich nie cierpie...

Saga mi sie strasznie podobal ostatni odcinek, poplakalam sie, zreszta to chyba serial mojego zycia, caly mi sie podobal, choc do konca nie wiem jak interpretowac ten ostatni odcinek to i tak jestem taka fanka, ze wszystko by mi sie tam podobalo:)

Dziewczyny probuje wstawic zdjecie tego dworku mam nadzieje, ze wyjdzie

post-16517-12755534734714_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobietki, piszę pierwszy raz chociaż podczytuję was od dłuższego czasu. Na diecie jestem już 40 dni i póki co jakoś idzie, głodem nie przymieram a jednak chudnę co mnie bardzo cieszy, bo mimo że do zrzucenia mam stosunkowo niedużo to jednak jeść kocham i od dłuższego czasu już tylko powoli tyłam. Ubrania już nawet zaczęłam oddawać z myślą że przecież już nie schudnę a tu proszę, moja ulubiona waga wraca do mnie a raczej ja do niej i mieszczę się już w spodnie na które od 1,5 roku tylko patrzyłam, a oddać mi było szkoda bo takie ładne i ulubione. Wiem już że schudnąć mi się uda ale boję się co będzie z utrzymaniem liczę że w razie czego ktoś mnie tu wesprze :wink: Pozdrawiam was gorąco i zmykam spać

Witam serdecznie wszystkich.

Gratuluję, ta dieta jest rewelacyjna, widzisz przestrzeganie zasad się opłaca, a zadowolenie z siebie - bezcenne.

Powodzenia, oczywiście wsparcie znajdziesz tu w każej chwili - wiem z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nigdy nie widziałam, ale wydaje mi się że ktoś w przepisach podawał "ser harceński" jako zgodny z dietą, niestety mi się nie udało spotkać. Najmniej tłuszczu ile widziałam w żółtych serze to 12%, więc niestety nadal sporo za dużo :wink:

W bieronce jest ser 6% chyba Mlekpol (kiedyś Marudka o tym pisała) ale paczki 0.5 kg jak dla mnie za duże starczyło by mi go na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Nie odzywałam się dwa dni bo miałam maraton składania mebli u cioci czterodrzwiowa szafa z drzwiami suwanymi i szybami, komoda , witryna mówię Wam horror, ale daliśmy radę i jestem z siebie dumna bo udało mnie się przez te dwa dni utrzymać dietkę po prostu szykowałam sobie jedzonko w domu i zabierałam ze sobą

No widzisz i można sobie poradzić bez grzeszenia, super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny. potrzebuje mocnego kopa motywujacego mnie. od tygodnia waga nie spada a wrecz rosnie :wink: zalamuje sie pomalu. dzisiaj rano mialam juz 1.5 kg wiecej niz na suwaczku icon_cry.gif moze to wina ze bardzo malo jem. w sumie to ostatnio jeden posilek dziennie. bo jest tak cieplo ze duzo pije i jesc mi sie juz nie chce, a nie powinnam sie chyba zmuszac. wypijam codziennie okolo 2.5 litra wody i litr zielonej herbarty, wiec juz miejsca na jedzenie nie wiele zostaje. no i moze od tego ta waga stanela?

do tego wczoraj w pracy kolezanka podsluchala jak dwie inne gadaly miedzy soba ze jak to mozliwe ze jestem na diecie od 2 miesiecy i dopiero 10kg schudlam, bo one jak sie odchudzaly to w 2 tygodnie po 5 kg chudly, a jadly same jajka i grejpfruty icon_confused.gif . boje sie ze sie w koncu zlamie jak dalej waga bedzie szla w gore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny. potrzebuje mocnego kopa motywujacego mnie. od tygodnia waga nie spada a wrecz rosnie :wink: zalamuje sie pomalu. dzisiaj rano mialam juz 1.5 kg wiecej niz na suwaczku icon_cry.gif moze to wina ze bardzo malo jem. w sumie to ostatnio jeden posilek dziennie. bo jest tak cieplo ze duzo pije i jesc mi sie juz nie chce, a nie powinnam sie chyba zmuszac. wypijam codziennie okolo 2.5 litra wody i litr zielonej herbarty, wiec juz miejsca na jedzenie nie wiele zostaje. no i moze od tego ta waga stanela?

do tego wczoraj w pracy kolezanka podsluchala jak dwie inne gadaly miedzy soba ze jak to mozliwe ze jestem na diecie od 2 miesiecy i dopiero 10kg schudlam, bo one jak sie odchudzaly to w 2 tygodnie po 5 kg chudly, a jadly same jajka i grejpfruty icon_confused.gif . boje sie ze sie w koncu zlamie jak dalej waga bedzie szla w gore...

magdzik nie zalamuj sie Skarbie!!nie mozesz !!juz tak daleko zaszlas:)moja waga juz od prawie 2 miechow stoi ale sie nie poddaje:)i rzeczywiscie wydaje mi sie,ze za malo jesz;musisz dostarczaj jednak tych bialek organizmowi;ja mam to samo,ze jak teraz jest cieplo to bym wiecej pila niz jadla;sproboj chociaz 3x dziennie jakis niezbyt wielkie porcje ale musisz dac organizmowi paliwa na spalanie:)buzki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeśc tak na wstępie się pochwalę, a co !! Dziś mimo niezbyt długiego spania (bo wróciłam od znajomych koło 5 nad ranem.. tego, e dużo piłam i dośc późno jadłam... (podczas wizyty - al oczywiście tylko dozwolone rzeczy ;)) waga pokazała - UWAGA !!!! 59.9 !!!!!!!

Jedzenie z grilla jest w tym przypadku najlepszym rozwiazaniem, mozna piec piersi z kurczaka lub udka i warzywa, super sprawa (aż się zaśliniłam, u nas wciąż za zimno na grillowanie)

Gosiulek super laseczka z Ciebie.

Ja nigdy nie korzystałam z oleju parafinowego i jakoś nie odczułam wielkiego braku. Jest on szkodliwy po podgrzaniu, więc po co go szukać. (to tak dla nowych Protalek)

śliweczko - będzie dobrze z tym prawkiem, widocznie trzeba swoje się natrudzić, szkoda tylko tej kasy, lepiej by było wydać je na dzieci, ale cóż takie życie.

Sandruś - jak Ci się podoba zakończenie LOST - wg mnie jest beznadziejne.

Sagus dzięki za miłe słowa.. PS mnie też wkurzyło zakończenie Lost'ów :/ To zakończenie miało wszystko wyjaśnić, a nie nasunąć więcej py5tań.. Bo skoro oni wszyscy neiżyli ?? To w rezultacie kiedy oni umarli... Może w ogóle przy katastrofie samolotu ;> Cholera ich tam wie teraz.. MOzna się tylko zastanawiam i juz niestety samem sobie wymyślać co i jak...

Apropo oleju parafinowego tez niegdy nie kupowałam, ani nawet nie poszukiwałam, bo poco.. Jakos nie brakuje mi go.. Z reszta skoro można kilka kropel oliwy w ostateczności na patelnie, to poco kombinować???

Ja osobiście nigdy nie widziałam, ale wydaje mi się że ktoś w przepisach podawał "ser harceński" jako zgodny z dietą, niestety mi się nie udało spotkać. Najmniej tłuszczu ile widziałam w żółtych serze to 12%, więc niestety nadal sporo za dużo :wink:

Dagmaro ja tez takiego sera nigdzie nei mogłam znaleźć.. A w wątku z produktami arudka podawała kiedyś ser gouda.. Ostatnie bardzo miałam ochotę na ser i znalazłam takowy : ALE co się okazało... ta podana wartośc tłuszczu 6%, to nei jest zawartość tłuszczu w 100g, tylko to procentowe zaspokojenie potrzeb w ciągu dnia normalnego człowieka.. Tłuszczu ma całkiem sporo ten serek, Więc uprzedzam - przed zakupem sprawdżcie 3x parametry !!! Poza tym na serek czekam na 3 faze :oops:

Mnie wystraszył te parametry i biorę rękaw wkładam udka z kurczaka indyka lub pierś i wsypuję przyprawy zamykam i do piekarnika - takiej metody jestem pewniejsza.

Agaton mi tez te parametry średnio podchodzą... Raz robiłam z tego kurczaka i co ? Na koniec i tak wyjęłam te kuraki i położyłam na papierzew p iekarniku, bo ja wole chrupiące, a nie takie ugrzane tylko...

Ja to w ogóle udka kurakowe to zawsze wrzucam tylko na papier do pieczenia na blechę do piekarnika i tak się grzeją.. Aż są chrupiące łądnie :grin: Poza tym jeśli chodzi o takie pomysły na.. i inne sprawy,, to ja wychodze z założenia, że zawsze lepiej zrobić samemu to masz pewnośc co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek napisze co dzis zjadlam;napisz co sadzis:)

sniadanie 10:00 kanapki z chlebka Bożenki(4 cienkie plasterki)z serkiem topionym extra ligt i poledwica sopocka(soardzone parametry)

obiad 15.30 pieczona piers kurczaka z sosem ziolowym(sos 2 lyzki serka wiejskiego i kupa zioł)

kolacja: 19:15 ok 150 g makreli wedzonej i jajko na twardo

Iriss po pierwsze i jak tam tescik ???

A jeśli chodzi o Twój jadłospis, to wg mnie - albo inaczej powiem Ci co ja jadam, a czego nie w porównaniu z Twoim jadłospisem...

1- chlebek... dwa razy próbowałam robić, i dwa razy nie wyszedł, więc nie jadam.. Generalnie mąkę czy tam skrobię kukurydzianą stosowałam 2x - może tez przez jakiś czas odpuśc sobie ten chlebek, co ?

2 - Żadnych serków topionych nie jadam, bo bynajmniej te u nas nie spełniają parametrów.. Topiłamkiedyś na patelni np zwykły chudy twaróg, który ma calkiem neixłe parametry.

3 - polędwica sopocka jak najbardziej w porzadku :wink:

4 - obiad - wg mnie jak najbardziej wporzadku.. ja to generalnie zaledwie kilka razye bawiłam się wjakieś sosy.. tak to zawsze wcinam samo mięsko :oops:

5 - Makrela... ja osobiście makrelkę to bym zjadła albo na sniadanie, albo naobiad.. Jakoś ta zawartośc tłuszczu jednak meni przeraża.. No kolację jadam tuńczyka w sosie własnym, który ma bardzo dużo białka, a minimum tłuszczu i chyba wcale węgli.

6 - jajko jak najbardziej ;)

To tak z moich doświadczeń :grin:

A powiedz mi - Ty jadasz tylko te 3 posiłki ?? czy coś w między czasie też zagryzasz??

Bo ja już wczesniej pisałam... ostatnio snaidanie jadam dopiero jak poczuje "mały głód" :) zeby jak najdłużej wyciągnąc ten efekt porannego spalania.. nawet wody wtedy piję moze z 2 łyki... A potem jesli tylko mam możliwośc to jadam około co 3 godziny.. Nie napycham się, bo wiem, że za jakiś czas znowu coś zjem... No i oczywiście mnóstwo picia... Ostatnio np powiedziałam tez sobie, że owszem będe wypijac 2 listry coli light czy tam zero dziennie, ale do tego muszę wypic tez conajmniej 1l wody. A wczoraj to na przyklad wypislam 4 litry coli :) No i z 1l wody ;p Na noc juz staram się pić też tylko wode już... No i jadam ostatni raz tak kolo 22.. a chodze spac minimum koło 2 wnocy... I to staram się jeśc wtedy produkty wysokobiałkowe.. :)

PS mleko w proszku też całkowicie odstawiłam ostatnio... A waga.. waga mnie ostatnio rozpieszcza.. :)

W ogóle jak dzisiaj powiedziałam Mamie, że waże 59.9kg, to mama się na mnei spojkrzała, że powinnam isc na jakieś badania... Heh, ale ja się czuję naprawde wysmienicie,, co mam sie denerwowac, ze bede miala jakies gorsze wyniki.. badania porobie tak minimum po 1-2 m-cach 3 fazy ;> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss po pierwsze i jak tam tescik ???

A jeśli chodzi o Twój jadłospis, to wg mnie - albo inaczej powiem Ci co ja jadam, a czego nie w porównaniu z Twoim jadłospisem...

1- chlebek... dwa razy próbowałam robić, i dwa razy nie wyszedł, więc nie jadam.. Generalnie mąkę czy tam skrobię kukurydzianą stosowałam 2x - może tez przez jakiś czas odpuśc sobie ten chlebek, co ?

2 - Żadnych serków topionych nie jadam, bo bynajmniej te u nas nie spełniają parametrów.. Topiłamkiedyś na patelni np zwykły chudy twaróg, który ma calkiem neixłe parametry.

3 - polędwica sopocka jak najbardziej w porzadku icon_smile.gif

4 - obiad - wg mnie jak najbardziej wporzadku.. ja to generalnie zaledwie kilka razye bawiłam się wjakieś sosy.. tak to zawsze wcinam samo mięsko icon_smile.gif

5 - Makrela... ja osobiście makrelkę to bym zjadła albo na sniadanie, albo naobiad.. Jakoś ta zawartośc tłuszczu jednak meni przeraża.. No kolację jadam tuńczyka w sosie własnym, który ma bardzo dużo białka, a minimum tłuszczu i chyba wcale węgli.

6 - jajko jak najbardziej icon_smile.gif

To tak z moich doświadczeń icon_smile.gif

A powiedz mi - Ty jadasz tylko te 3 posiłki ?? czy coś w między czasie też zagryzasz??

Bo ja już wczesniej pisałam... ostatnio snaidanie jadam dopiero jak poczuje "mały głód" icon_smile.gif zeby jak najdłużej wyciągnąc ten efekt porannego spalania.. nawet wody wtedy piję moze z 2 łyki... A potem jesli tylko mam możliwośc to jadam około co 3 godziny.. Nie napycham się, bo wiem, że za jakiś czas znowu coś zjem... No i oczywiście mnóstwo picia... Ostatnio np powiedziałam tez sobie, że owszem będe wypijac 2 listry coli light czy tam zero dziennie, ale do tego muszę wypic tez conajmniej 1l wody. A wczoraj to na przyklad wypislam 4 litry coli icon_biggrin.gif No i z 1l wody ;p Na noc juz staram się pić też tylko wode już... No i jadam ostatni raz tak kolo 22.. a chodze spac minimum koło 2 wnocy... I to staram się jeśc wtedy produkty wysokobiałkowe.. icon_smile.gif

PS mleko w proszku też całkowicie odstawiłam ostatnio... A waga.. waga mnie ostatnio rozpieszcza.. icon_smile.gif

W ogóle jak dzisiaj powiedziałam Mamie, że waże 59.9kg, to mama się na mnei spojkrzała, że powinnam isc na jakieś badania... Heh, ale ja się czuję naprawde wysmienicie,, co mam sie denerwowac, ze bede miala jakies gorsze wyniki.. badania porobie tak minimum po 1-2 m-cach 3 fazy ;> icon_smile.gif

Gosiulek test dwukrotnie ujemny:)ale i tak nie wiem co dalej robic..jutro powinnm zaczac kolejne opakowanie

jesli chodzi o chlebek jest w 100% protalowy bez maki kukurydzianej;i nie jadam go codziennie

serek topiony ma dobre parametry;wiem ze w PL takiego nie ma

makrela Dukan pozwala na kazde ryby w sumie i generalnie jem je od samego poczatku;tez nie codziennie ale czesto

odstawilam cole totalnie i mleko w proszku juz tez:)choc wcale duzo go nie jadlam tak naprawde...pije tylko wode i herbate zieona i pu ehr;moze cos znowu ruszy:)a no i mam znow silne postanowienie cwiczen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.