Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dziś pochmurnie...znowu przeszły burze i pozalewało ludzi którzy spędzili ostatnie dwa tygodnie na usuwaniu szkód.... eh...brak mi słów....

dokup napisz jak wygląda IV faza, czy udaje się utrzymać wagę i rezultaty o które się walczyło???

Magdzik trzymam kciuki żeby waga ruszyła, w dół oczywiście. Zdrowo jest chudnąć powoli, skóra ma więcej czasu żeby się przyzwyczaić do nowego wnętrza. Nie zapominaj o posiłkach / trzy do pięciu/, małych ale żeby coś przekąsić. I nie dawaj się zwieść plotkom i plotkującym... jeszcze im się będą szeroko oczy i buzie otwierać na Twój widok :wink: . Powodzenia

Iriss Lekarz nie zaszkodzi, mi @ też się rozregulowała, jak Ci już wcześniej wspominałam pomogła nospa,może weź coś rozkurczowego. Ty się denerwujesz, spinasz w sobie, że jej nie ma...a ona w takim ścisku nie chce przyjść. Może spróbuj bardziej niekonwencjonalnego sposobu... lampka wina albo grzaniec i gorąca kąpiel na noc... żeby rozluźnić mięśnie.

Najczęściej w liczbach mówimy o wadze, internet ma to do siebie, że nie widać różnicy wieku....no może troszkę po wypowiedziach. Łączy nas wspaniały cel ... każde kilo mniej :oops:. Jak już mówicie o wieku to moja dietka to taki prezent dla samej siebie na ćwierć wieku ;) .

Tak to chyba już jest że największe różnice w wyglądzie zauważają Ci co widzą nas najrzadziej. U mnie pierwsze co poleciało to biust o jeden rozmiar.... mój chłopak zauważył. Chociaż faktycznie dopiero ostatnio słyszę od niego że mnie troszkę ubyło.

Ps. W niektóre miejsca jeszcze nie biorę swojego jedzenia... troszkę mi głupio. Ale zauważyłam, że jak gdzieś wychodzę to przed wyjściem najadam się tak maksymalnie do syta, żeby przypadkiem w trakcie nie rzucić się na jedzenie. Może to nie najlepsza metoda, ale nie nauczyłam się innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ;) .

Dziewczyny tak się rozpisujecie ,że ledwie nadążam z czytaniem. Muszę przyznać,

że ta dieta jest rewelacyjna.Po 2 dniach białek 2 kg mniej. Dziś zaczęłam 4 dzień

ale się nie ważyłam bo byłam po dyżurze i myślę,że nie byłaby adekwatna waga.

Nie chodzę głodna,czuję się lekko i zauważyłam,że spódnica jest luźniejsza.

Radość moja jest ogromna :oops: .

Trzymam kciuki za wszystkie które chcą zajść w ciążę. Trochę cierpliwości a na pewno się uda.

Ja chyba jestem najstarsza w tym gronie ( 46 lat ) ,mam córkę 21 lat i syna 12 lat.

Pozdrawiam :wink:

Witam wszystkie Protalki. Jolcia ja mam 45 lat -syna 23 lata i córkę 22 lat,czyli jesteśmy w podobnym wieku.Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ty spostrzegawcza jesteś :):).Troszkę przesunięty,oby tak dalej.Mój też Karol (ale zbieg okoliczności) też dopiero jak te dwa zdjęcia moje zobaczył to w szoku totalnym był i stwierdził że on nie pamięta już jaka byłam,ale zauważyłam że teraz wspomina o tym że byłam gruba a wcześniej to słóweczkiem się nie odezwał że gruba jestem i powinnam coś z tym zrobić w końcu.

I26 ja to się śmieję, że mnei to tak naprawdę karolek mój utuczył.. Bo on duży chłopak i na studiach zaczął gotowac duuze porcje, a wszystko było taaak dobre, że szkoda było nie zjadac.. POtem często do McDonaldów w drodze z Uczelni itd itp.. No a z tym neimówieniem to no niestety tak to już jest z tymi naszymi "chłopami " :wink: Przykrości nei chcą sprawić i siedza cicho.. zamiast usiwadomić nas biedne :oops: No aler dobrze, że skoro nie oni to same się uświadomiłyśmy i za siebi wzięłyśmy ;) I oby tak dalej :grin: Jaaaaa a dzisiaj moja przyszła teściowa (kobieta raczej nie drobna, która ciągle mówi, że przejdzi ena dietę, ale..... ona bez słodyczy życ nie może i jeśli w głowie sobie czegoś nei pozmienia to nie widze tego... ), że ja naprawde jestem już za chuda... i moze jednak powinanm te badania zrobic.. MASAKRA !!! Tak poza tym to ciekawe która z nas miałaby lepsze :) No a waracajac do niej, to w ogóle już mówiła, ze ona zaczela diete ale nic na niej nie schudla.. zapomina dodac, ze chyba pierwszego dnia od razu karkoweczke zjadla i kilka ciastek... drugiego wina sie z mezem napila... ale to przeciez dieta na nia nie działa ;>

PS Ty iza zawsze na brzuch narzekasz, prawda?? Ja generalnie nei narzekam jak stoję :) Bo wtedy super talia, prawie mi żebra widać ;P i w ogóle.. ale jak siedzę to się śmieję, ze mam kaloryferk.. Poprostu nadmiar skóry który był poprzednio tak się fałduje z przodu.. w ogól na siedzaco to ten mój brzuch też tak średnio wygląda.. trza by Jakieś masaże ujędrniajace skore zastosowac chyba.. i jakies kosmetyki ujedrniajace..

Jolcia oby takd alej - powodzenia :)

magdzik właśnie Ty sie dziewczyno trzymaj.. Ni esluchaj jakichs glupot od tych 'kolezanek'. Dieta oparta na dwóch składnikach ??? Z pewnoscia cholernie "zdrowa" !!! I jesli nei mozesz jesc duzo, to poprostu zjedz "coś" np raz na 2-3 godzinki.. Zeby co jakis zcas dostarczac chociaz cos do trawienia dla organizmu.. W koncu sie ruszy.. kazdy predzej czy pozniej mial chyab jakis przestoj w sdpadkach :) Powodzenia..

Dokup powaznie juz na 4 fazie? I jak ?? Waga sie trzyma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny wylecialam juz z nadazaniem za forum...ciezko mi nadrobic zaleglosci ale jestem z wami duchem:)Dzis znowu wycieczka byla do lasu:).Konczy sie tez 3 bialkowy i waga ladnie znowu zjechala do suwaczkowej, ciekawe tylko czy znowu polegne czy tym razem mi sie uda wytrwac...ech slodkie jest zycie bezrobotnego:)jezdzimy, wycieczkujemy...szkoda tylko, ze gotowka w zastraszajacym tepie niknie...a pieniadze na drzewach nie rosna...ale jestem dobrej mysli, ze jakos to wszystko sie pouklada swoim naturalnym biegiem.Wstawiam dziewczyny 2 fotki z dzisiejszych spacerow po lesie:) uwielbiam takie zaczarowane miejscowki

post-16517-12756760933851_thumb.jpg

post-16517-12756762015818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łquote name='iriss1' date='04.06.2010 - 00:18' timestamp='1275603487' post='104437']

Witam wieczornie:)

asiek84 zasada nr 1 : na takie imprezy bierzemy swoje zarcie....piers kuraka,udka czy rybe i da sie przezyc..a nawet zjesc wiecej od reszty:)

zasada nr 2: chocby nie wiem co i nie wiem jakimi wielkimi oczami sie na Ciebie gapilo usmiechalo itd to nie mozesz zjesc,poza tym co dozwolone!!!!Gosiulek juz chyba Ci pisala,ze z takim nastawieniem to sie daleko nie zajdzie;kazdemu sie zdarzaja wpadki i my je tutaj wybaczamy ale jesli dobrze pamietam to jadlas tez ostatnio slodycze....teraz truskawki...wiec gdzie tu dieta?!!Trzymaj sie dziewczyno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ,

witam was cieplutko , parę dni nie było mnie " słychać " , troche sie zapracowałam ale dietkę stosowałam .

Teraz badam co się stanie , jem od 2 dni normalnie bez Dukana a jutro zaczynam 5 dni czystych białek . Ostatnio wam pisałam że tak zrobiłam i waga w końcu po 2 tyg. stabilności ruszyła . Pomimo tego że 2 pełne dni jem wszystko i to w niemałych ilościach moja waga stoi na 65 . Zobaczymy jak będzie , teraz czuję się pełna na maxa , ale nic dziwnego , frytki , truskawki , pizza były grane . Tworzę nowa teorię , że szybciej się chudnie ( tak jak na początku , pamiętacie ? ) jak po bombie kalorycznej wchodzą białka . Chyba chodzi o przemianę materii , albo bredzę z przejedzenia , ale o efektach eksperymentu poinformuję .icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w letni dzień, chyba lato zagości na jakiś czas, oby (szczególnie życzę tego powodzianom).

Maleństwo piękny aviatorek.

Wielkie gratulacje spadkowiczom, wiem jak to cieszy.

Gosiulku 5 z przodu to już chyba nie masz z czego chudnąć.

I26 i na ciebie przyjdzie kolej ze spadkiem.

Iriss – nareszcie lepszy humorek, takie powodzenie no no na pewno to bardzo miłe. Zresztą to wiadomo nie od dzisiaj że Polki to piękne dziewczyny.

Marzeniuw, no cóż zazdroszczę Ci talentu, moja przyjaciółka jest wspaniała w kuchni więc wiem jak to fajnie gdy człowiek ma taki dryg i umie zrobić coś z niczego.

Gosiulek – moja młodsza córka spojrzała na moje zdjęcie z początku diety to stwierdziła że nie pamięta mnie takiej i to chyba fotomontaż bo wyglądam zupełnie inaczej.

Julcia nie jesteś sama w wieku <40 jest tu nas więcej.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulku 5 z przodu to już chyba nie masz z czego chudnąć.

Saguś ta 5 to tak jeszcze na słowo honoru jest.. Bo zaledwie bez 200g. Więc szczerze to przypuszczam, że jak jutro się warzywek najem to jeszcze 6 wskoczy z powrotem.. no chyba, że coś z tych łazienkowych spraw się u mnie ruszy.. to jest jakaś nadzieja wtedy... Dlatego ja chce tylko do tych 58kg i mogę iśc na 3.. To 58kg, to taka bezpieczna 5 z przodu, gdyby waga na 3 fazie nie chciała się zbyt trzymac w jednym miejscu.. A zawsze to 5 a nie 6 :wink:

generalnie to pewnie, że jescze bym chciała trochę zgubić i na dupce i na udkach no i na tych łydkach.. ale to chyba już cwiczeniami trzeba o to zadbac.. Może na 3 w końcu na basen ruszę ;> W końcu zimna woda powinna także ujędrniac skórę ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w przepiękny słoneczny poranek - czyżbym była pierwsza po raz pierwszy???!!!

Chcę się tylko przywitać i pochwalić, że wreszcie po miesiącu smutnego postoju ZMIENIAM NARESZCIE SUWACZEK:)

Mam szczególną nadzieję, że ten weekend będzie słoneczny w całej Polsce i sytuacja powodziowa będzie się stabilizowała, bo choć tym razem woda oszczędziła Podbeskidzie to inne rejony jeszcze nie otrząśnięte po ostatniej wodzie znów mają tragedię....Ech, niesprawiedliwe to...

Miłego dnia dla wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piękny sobotni poranek.

Dzisiaj zaczynam II fazę i mam nadzieję,że będzie łatwiej oprzeć się pokusom niż w I bo z tym bywało różnie.

Taka piękna pogoda,że postanowiłam zabrać chrześniaka i swoją dwu i pół letnią córeczkę do Gdańska Oliwy do ZOO.

JEDZONKO SPAKOWANE I W DROGĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam dosyc, dzis czwarty dzien bialek a 1kg od wczoraj poszedl do gory. Jutro bede konczyla siodmy tydzien a suma zgubionych kg to nieco onad 2. Odstawilam cole, jem wiecej miesa i nic. Nie wiem, moze to zapalenie tarczycy burzy mi gospodarke w organizmie? Zna sie ktos na tym? Juz od samego odstawienie slodyczy i smazonego powinnam chudnac a tu nic. Co prawda sylwetka mi sie poprawila i wygladam na mniej niz waze i na wiecej zgubionych kg (po twarzy, brzuchu, boczkach), ale to sanowczo za malo. Wytrzymam jeszcze jeden tydzien i robie stabilizacje tych 2 kg, bo nie ma sensu meczyc sie dluzej.

dokup to moja mama, probowala odpisac, ale cos nie idzie. do konca fazy II zgubila 7kg, potem jeszcze 3 na stabilizacji i pieknie trzyma sie tych utraconych 10kg. Zmotywowala mnie do rozpoczecia dietki, ale niestety moja waga mnie demotywuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie icon_biggrin.gif

Dzisiaj troszkę później - musiałam w końcu dac się wyspac przyjaciółkom. Ale i tak wstałyśmy około 7, choc spac poszłyśmy po 2.. To u mnie nienormalne.. icon_redface.gif Potem śniadanko i pojechały bo jedna musiała siostrze oddac samochód.

No ale niestety piecyk w łazience mi się popsół, zgasł i nie chce się zapalic.. Punkt w którym by szło coś załatwic - okazało się, że dzisiaj nie czynny.. No to na weekend zostajemy bez ciepłej wody, trzeba będzie grzec na piecu wodę..

a dokup to moja mama..

Oooo... icon_eek.gif Kolejna 'ściślejsza' protalowa rodzinka. To myślę, ze jesteś dumna z mamy icon_biggrin.gif Moja to komputera nie dotknie - choc pewno gdyby zaczęła to nie szłoby jej od niego oderwac. Pamiętam jaki był problem z komórką - ona tylko będzie odbierac.. - ale jak opanowała aparat - to co się z nią widzę to mam 'pokaz slajdów' na komórce.. icon_wink.gif

Miłego dnia - u mnie w końcu dziś ma byc trochę słońca icon_mrgreen.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.