Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

saga życzę wytrwałości w III fazie napisz jutro jak jest :wink:

iriss1 widzę, że obydwoje lubimy ten sam serial :oops:

oczywiście wszystkim gratuluje spadków

muszę Wam się pochwalić, że dzisiaj rano wszedłem na wagę i ... 96,5 a na początku diety ok 120. Jestem z siebie tak dumny nie wiem czemu mój organizm tak to spala szybko ale się cieszę mam pytanie czy wy ćwiczycie? Bo ja rano i wieczorem po 200 brzuszków w sumie 400 i 40 pompek i codziennie biegam po 40 min a jak nie to jeżdżę po 1,5 godziny na rowerze myślicie, że dzięki temu nie mam zastoi?

A i jescze jedno jak robicie nutellę to może być mleko granulowane bo ja ostatnio robiłem to wyszło takie zbite twarde nie tak jak wam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a ja mam jeszcze pytanko jesli chodzi o zaparcia. czy mozna pozwolic sobie na olej rycynowy? bo czasami to nawet po 8-9 dni nie chodze do wc. pewnie po samej nazwie "olej" powinnam wiedziec, no ale musze zapytac, bo nie chce wpadek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a ja mam jeszcze pytanko jesli chodzi o zaparcia. czy mozna pozwolic sobie na olej rycynowy? bo czasami to nawet po 8-9 dni nie chodze do wc. pewnie po samej nazwie "olej" powinnam wiedziec, no ale musze zapytac, bo nie chce wpadek :wink:

ja z tego co się orientuje to olej parafinowy on jest dozwolony i ma właściwości przeczyszczające ale nigdy nie stosowałem ja tak na ubikację odwiedzam co 2 dni jeżeli chodzi wiadomo co :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saga życzę wytrwałości w III fazie napisz jutro jak jest :wink:

iriss1 widzę, że obydwoje lubimy ten sam serial :oops:

oczywiście wszystkim gratuluje spadków

muszę Wam się pochwalić, że dzisiaj rano wszedłem na wagę i ... 96,5 a na początku diety ok 120. Jestem z siebie tak dumny nie wiem czemu mój organizm tak to spala szybko ale się cieszę mam pytanie czy wy ćwiczycie? Bo ja rano i wieczorem po 200 brzuszków w sumie 400 i 40 pompek i codziennie biegam po 40 min a jak nie to jeżdżę po 1,5 godziny na rowerze myślicie, że dzięki temu nie mam zastoi?

A i jescze jedno jak robicie nutellę to może być mleko granulowane bo ja ostatnio robiłem to wyszło takie zbite twarde nie tak jak wam?

Misiek ja ćwiczę bardzo dużo, a mimo to idzie powolutko, ale to zależy od bardzo wielu czynników. Chcoażby od płci :) W żaden sposób nie chcę dewaluować Twojego sukcesu, to niesamowite ile schudłeś, ale kobiety genetycznie mają większe skłonności do gromadzenia zapasów tłuszczyku niż mężczyźni, poza tym mężczyźni mają większe zapotrzebowanie kaloryczne itp. Ja mam parę znajomych, oboje byli na dukanie dokładnie tak samo długo, jedli to samo bo są parą i on schudł 20 kilo, ona 7 i jej stoi waga. Ale na pewno ćwiczenia Ci bardzo pomagają, tylko pogratulować efektów ;) ja w sumie ćwiczę, nie tylko, żeby przyspieszyć działanie diety, ale przede wszystkim, żeby moje ciało było ładne i wyrzeźbione, myślę że wagowo to nawet spowalnia spadek bo nabieram częściowo mięśni zamiast tłuszczu :grin: a Ty ile jeszcze planujesz schudnąć w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leila 20 kg to i tak bardzo duzo i mozesz byc z siebie dumna:)a powoli jak bedziesz trzymac dietke nawet z wieksza iloscia warzyw zejdzie jeszcze wiecej;moze cwiczenia jakies??a protanka tez niezly pomysl dala z tym 5/2..moze sprobuj:)

Ćwiczę od kilku lat 2 razy w tygodniu taką gimnastykę na kręgosłup, brzuszki tak na wszystkie mięśnie, prowadzi to rehyabilitantka i jestem zadowolona. Bez tego to bymk już chyba była inwaklidka. Tylko teraz od cZarwca do września przerwA. zASTANAWIAM SIĘ NAD MODYFIKACJĄ DIETY I CHYBA JEDNAK SPRÓBUJĘ ZASTOSOWAĆ 1X1, z TYM BŁONNIKIEM MUSZĘ pomyśleć.

Ale muszę coś zrobić bo już 3 m-ce walczę z bólem myślałam że to tylko hemoroidy a to inne cholerstwo mi się zrobiło i muszę zlikwidować zaparcia aby to spróbować wyleczyć. No koszt diety u mnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE

WCIĘŁO MI SUWACZEK I POSTA

DŁUUUUUUUUUUUGI WEEKEND MINĄŁ

JA TAK JAK SAGA JUZ W III FAZIE OD TRZECH TYGODNI I W TYM CZASIE ZGUBIŁAM JESZCZE 2 KG...

SUWAK WCIĘŁO WIĘC NAPISZĘ SAMA

78-----------------------------63 teraz ważę 62,3 he,he,he icon_razz.gif

PO SŁONECZNY WEKENDZIE JESTEM PIĘKNIE OPALONA

SAGA TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJĄ FAZĘ STABILIZACJI... MI OWOCE SMAKUJĄ- JABŁKA , KIWI, TRUSKAWKI,ARBUZ...

Truskawki z "bita smietaną"- twarożek homo + odrobina wanili+słodzik w płynie...

ŚLIWECZKO TRZYMAM KCIUKI ZA PRAWO JAZDY...

GOSIULEK PRZEGONIŁAS MNIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczorowa pora.U mnie dzisiaj tez piekna sloneczna niedziela,nie padalo choc po poludniu juz troche zanosilo sie na deszcz.U mnie troche grzeszkow sie pojawilo,wiec pewnie waga jutro mnie poskromi,ale postanowilam od jutra zrobic pare dni bialkowych.moze w koncu zobacze te 60kg,bo juz nudzi mnie 62-63 od dluzszego czasu.

Witam Nowy Narybek i zycze spadeczkow wagi,a tym ktorym waga spadla gratuluje.

Sago gratuluje III fazy ,zycze utrzymania wagi.

Dokup nie jestes najstarsza,ja tez po 40 ajest nas wiecej,ktore chca w tym wieku byc pieknymi i zgrabnymi,

Iriss super zakupy,jeszcze raz powtarzam,ze jestes chyba uzalezniona od zakupow,hihi.

Uciekam juz do lozeczka,zycze wszystkim DOBREJ NOCKI:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIULEK PRZEGONIŁAS MNIE...

Bogunia w żadnym wypadku... Ty ruszałaś z wyższą wagą, wiec suma sumarum więcej straciłas.. Moja najniższa waga jaka była chyba 2 dni temu to i tak nadal niecałe 15kg. Więc tym bardziej wielkie gratulacje dla Ciebie !!

Ehh ami dzisiaj się baty należa.. znowu poszalałam.. Pojechaliśmy sobie do Gdańska i taka ładna pogoda, że jakoś nei mogłam sobie lodów odmówić ( z tym tera zbędę miała najgorszy problem..) Potem jeszcze zjadłam kilka czereśni i 2 truskawki!! No i waga szaleje, tak jak i brzunio, ale może i dzieki temu (trzeba znaleźc jakieś plusy) znowu jakaś przemiana się ruszy, oby...

No i tak stwierdziałam, ze przez to chyba znowu od jutra białeczka.. Po 2 dniach warzywek będzie kolejne 5 białek.. I chcąc to zrobić jescze własnie siedze i wcinam resztki warzywek, co by mi sie nie zmarnowały... Więc generalnie jak jutro się nei odezwe to znaczy, że pękłam !!! :wink: Tak w ogóle jakoś ostatnio na samych białeczkach to dużo łatwiej mi się trzymac zasad...

Miłej nocki dziewczyny i Misiek :oops: , ja siadam do roboty właśnie, bo jakoś mi ostatnie 2 dni uciekły..

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj - padam ze zmęczenia icon_confused.gif i cieszę się, że już się weekend skończył. Ten obiad z rodzicami to niewypał.. Dosłownie nic mi nie wyszło.. icon_sad.gif Do tego zrobiłam im torcik i jak go chciałam zapakować - to wyleciał mi z rąk.. i w ostateczności wylądował w koszu.. To był straszny gościnny maraton. Ale i tak najbardziej się stresuję jak rodzice sa u mnie.. Chrześniak Adusiek też był - wymęczył moje bidne szczurzynki, w końcu je schowałam mówiąc, że są u sąsiadki - a że sąsiadka na balkonie była - to Aduś już do niej, "a Ty masz moje szczulki??" icon_lol.gif

To na tyle - miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny i Miśku:))

kochani dziś na wadze 65,1.....cyli o 1,1 więcej:( nie rozumiem dlaczego, wczoraj wszystko dukanowe..no może powerrade (pół butelki), ale niby ze słodzikiem, no i zrobiłam sobie niby lody i zjadłam dużo (to pewnie ten słodzik cholerny)...ale powiem Wam, że mnie odrzuca smak słodzika i ten posmak w ustach, także ja rezygnuje deserów:) no i mam @ to może też przez to...nie wiem, a to 64 mnie tak cieszyło:)

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie poniedziałkowo.tak się spiekłam w weekend że teraz na tyłku siedzieć nie mogę.Na razie czerwona jestem ale mam nadzieję że niebawem zmieni się to na brąz.

Gosiulku -widze że nie tylko ja zgrzeszyłam podczas weekendu.U mnie grill i szaszłyczki sobie zrobiłam ale potem i tak kiełbaska i piwkiem nie pogardziłam.Trudno się mówi będziemy dalej z wagą walczyć!!!Ja i tak mam od wczoraj białeczka,więc sie nie musze przestawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.