Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim, juz mi lepiej.. na psychice, ale reke mam poobijana i cala noc mnie bolala. no i tylek jeszcze... ehhh niezdara ze mnie :oops:

a wogole to witam poranno i lece do pracy, juz nie moge sie doczekac az skoncze ;) hehehe

buziaki i chudnijcie...

PS Ivon ty sie dziewczyno nie przejmuj, ja tez czasami tak sie czuje jak ty, ale wiem ze kazdy ma jakies sprawy i jak napisala mammba nie zawsze jest czas zeby odpisac. pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam Was Dziewoje i Menszczyźni :wink:

Na początek, bo tak troszkę mnie ta sprawa ruszyła...

Witam.

Jestem tutaj trochę z wami, a jednak czuję się obco. Wiem że fajnie jest rozmawiać (czatować) z osobami które się zna, wie się o nich więcej niż nowe forumowiczki. Nowe omijacie szeroim łukiem, po co pisać do nich. Wydawało mi się że jest to forum o tym jak schudnąć na diecie Dukana a nie tylko o tym co u nas (was) się dzieje. Już nie pamiętam, któraś w was, bardziej zaawansowanych w dukanie napisała że ma już dosyć czytania o nowych menu w dukanie. To, że ktoś pyta się o rzeczy których nie jest pewien to chyba nie grzech. Która z was wszystko wiedziała od razu. A jak są takie osoby które chcą tylko z określonymi osobami pisać to stwórzcie sobie forum prywatne, albo to zróbcie prywatne:.  Myślałam że można będzie się tu zmotywować,  a tu zonk;((

 Tak więc Ivon ja dołączam się do słów dziewczyn. Byłam na diecie i teraz robię wielki powrót i to tylko dlatego się może udać że będę tutaj. Piszesz o menu Protalowym że nikt tutaj nie chce klepać o tym postów, po pierwsze nie chcą bo i tak one zaginą, po drugie jest do tego osobny założony przez dziewczyny wątek, a tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym, a także w miarę możliwości, czasu i wiedzy odpowiadamy na pytania i wątpliwości związane z dietą. Jeżeli nie chcesz się czuć dłużej obco, zacznij pisać na forum, chwila z Dziewczynami i człowiekowi wydaje się jakby znał Wszystkie od lat. Najpierw spróbój przełamać ten murek a potem możesz oceniać jak tutaj jest. Powodzenia! :oops: (Przepraszam za nieuwzglednienie Miśka)

A teraz dalej... 

Od dziś wróciłam do Dukana i do Was!!! Ale... UWAGA.... ..nie jestem sama! Ze mną jest również moja mama - nareszcie dała się namówić ;) Zaraz porobię Nam suwaczki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) o jejku jak dziś gorąco, szkoda, że ten skwar nie stopi naszych zbędnych kilosików. Lubię jak świeci slonko i jest ciepło, ale nie cierpię upałów, a dziś chyba będzie skoro rano tak duszno.

IVON nie przejmuj się, ja też jestm nowa na forum, też mało osób ze mną klika, ale najważniejsze jest, że jesteśmy w grupie. Nawet jak coś napiszesz a nikt ci nie odpowie to, to już jest terapeutyczne i lecznicze dla nas, przynajmniej ja tak mam, lżej mi jak się "wygadam" w ten sposób. Moi najbliżsi już nie mogą słuchać o tym co ja jadłam, o tym jak wyglądam, a tu nikt nie gani i nie mówi "przestań".

Głowa do góry i pisz, a napewno ktoś się w końcu odezwie - pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę. Zmykam szykować się do pracy - pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z ranka,

Wpadłam tylko życzyć miłego dzionka..... a ja zabieram się za sprzątanie... Dzisiaj w planach mycie okien i pranie firanek :wink: Może od tego ruchu na drabinie zniknie trochę tłuszczyku na wadze he he....

:wink:Witam Wszystkie Panie!

Zacznę od przedstawienia się, Magda 32 lata, 87 kg.;):-(Tak wiem to straszne.

Czytam Wasze forum juz jakieś trzy godziny, i to co Wiekszość z Pań osiągnęła jest niesamowite.!!!!!!!!!!!!!!

Chciałabym do Was dołączyć, ponieważ sama nie daję rady, nie potrafię w pojedynkę walczyć ze swoimi kilogramami. Poza tym wszystkim wokół psuję humor!:grin: a sama jestem w ogromnym dole ponieważ moje zmagania z nadwagą nie dają żadnych rezultatów(odchudzam się już jakieś 10 lat).

Każde wyjście z domu to koszmar, tym bardziej teraz kiedy zrobiło się ciepło:cry:. boję się spojrzeń ludzi, boję się kpin.... kurczę dziewczyny skąd w Was tyle radości, tyle optymizmu???

zaraźcie mnie nim.

Walkę ze sobą zaczęłam dawno, po urodzeniu córeczki. W ciąży przytyłam 32 kg i dodam że córunia ważyła 5 kg. Dziecię rośnie a mama razem z nim. Każdy zgubiony kilogram wraca podwójnie.:)

buziaki dla wszystkich :oops:

Witam Nową Protalkę !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.U mnie dziś burzowo od rana,ale mam nadzieję ,że pogoda się poprawi bo się na zakupy po południu wybieram.Na wage nie wchodzę bo przed @ jestem więc nie wiem co i jak.

IVON dziewczyny maja rację.Pisz jak najwięcej bo to bardzo pomaga i nie przejmuj się jak nikt nie odpowie na jednego czy dwa posty.My tu nie jesteśmy jakąś zamkniętą grupą,wszystkie nowe protalki przyjmujemy z otwartymi ramionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: witam w to upalne przedpołudnie...

uff jak gorąco, robi się u nas tropikalnie w tej Polsce, okres deszczy i upalow .

Kasias odpisze szybciutko bo widze cie na dole ... kochana pilnuj tych nóżek swoich. Troszkę te twoje objawy mi sie pokojarzyły z cukrzycą i ...tzw stopą cukrzycową. Nie mam absolutnie nic zlego na mysli ani tym bardziej nie życze ci tego, ale jakoś tak mi się nasunęlo to na myśl. Idz kochanie do lekarza i pobadaj się. Zdrowia zyczę!! To najważniejsze. Dbaj o stopy, myj w niezbyt goracej wodzie, z mydłem szarym i starannie osuszaj ręcznikiem zwłaszcza między palcami.

Magda :oops: wow super ze wracasz :grin: mam do ciebie sentyment!! Podwójne kciuki trzymam za mamę :) Pani mamo Magdy :) będzie dobrze!!

Ivon słonko!!Może trochę masz racji?! Jesli faktycznie ktoś napisał że Nowinki za dużo pytają to trochę postąpił niefair bo jednak jak piszesz to forum o Diecie Dukana. Ale uwiez każda z nas zaczynała ta dietę tak jak ty! Kropka w kropkę, każdy miał 1 i 2 faze niektorzy -jak ja- są w 3 a wtedy nie piszemy już scisle o Dukanie bo mamy większy wybór menu wiec i mniej watpliwosci ...

Nie było tu tak nigdy ze pisalo sie tylko o menu i tym co zjedlismy ... jestem na forum od grudnia 2009, wiec jakies poł roku.

Glowa do gory, jak masz jakiekolwiek zapytania, watpliwosci lub potrzebujesz zwyczajnie się wygadac to pisz ... :) poczytamy z chęcią!! i ktoras z nas na pewno coś odpisze. A tak jeszcze wracajac do tematu znajomych na forum, ja osobiscie mam tak ze czuje ogromny sentyment po 1) do dziewczyn które mnie zainspirowały do diety swoimi wnikami (np Saga, Maragret, Sliweczka) ale i do tych osob ktore ze mna zaczynały ...do dzis milo wspominam Anulkas choć już tu tak czesto nie zaglada bo zaczynala diete ze mną ... czy Magdę ;) bo mialysmy podobne cele ... takze nie jestesmy w stanie wszyscy ze wszystkimi pisac - jak w zyciu bywa...

pozdrawiam wszystkich w ten duszny dzionek i w srodku tygodnia oby zlecialo do weekendu :)

Buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: witam w to upalne przedpołudnie...

uff jak gorąco, robi się u nas tropikalnie w tej Polsce, okres deszczy i upalow .

Kasias odpisze szybciutko bo widze cie na dole ... kochana pilnuj tych nóżek swoich. Troszkę te twoje objawy mi sie pokojarzyły z cukrzycą i ...tzw stopą cukrzycową. Nie mam absolutnie nic zlego na mysli ani tym bardziej nie życze ci tego, ale jakoś tak mi się nasunęlo to na myśl. Idz kochanie do lekarza i pobadaj się. Zdrowia zyczę!! To najważniejsze. Dbaj o stopy, myj w niezbyt goracej wodzie, z mydłem szarym i starannie osuszaj ręcznikiem zwłaszcza między palcami.

Olinko ja tez sie troche tego obawialam, ale lekarz nic nie mowil o cukrze, ja go mam zawsze podwyzszony. Mysle ze poprostu dieta na to wplynela bo teraz jestem na 3 fazie i jest lepiej, a ja glownie w serkach i nabiale siedzialam ...a po drugie ja nie pracuje wiec sila rzeczy mam malo ruchu i musze za przeproszeniem d...ko ruszyc i krazenie moze sie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko ja tez sie troche tego obawialam, ale lekarz nic nie mowil o cukrze, ja go mam zawsze podwyzszony. Mysle ze poprostu dieta na to wplynela bo teraz jestem na 3 fazie i jest lepiej, a ja glownie w serkach i nabiale siedzialam ...a po drugie ja nie pracuje wiec sila rzeczy mam malo ruchu i musze za przeproszeniem d...ko ruszyc i krazenie moze sie poprawi.

:oops: ;) :grin: No to bądzmy dobrej myśli :) i ruszamy dup..i bo to samo zdrowie :)

Tylko uwaga prezy wojazach lesnych na kleszcze ... u nas inwazja potworna i komary też :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: ;) :grin: No to bądzmy dobrej myśli :) i ruszamy dup..i bo to samo zdrowie :)

Tylko uwaga prezy wojazach lesnych na kleszcze ... u nas inwazja potworna i komary też :wink:

Olinko Ty Dobry Duszku dziekuje Ci za troske, Jestes niesamowicie ciepla osoba, a dup... ruszylam i ide myc okna hihi, pozdrawiam serdecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek Ślicznoty!!! :)

Ta pogoda po prostu mnie rozpieszcz, uwielbiam upały :) mam tyle powera ws obie, że szał :) :) :)

Witam Was Dziewoje i Menszczyźni :wink:

Na początek, bo tak troszkę mnie ta sprawa ruszyła...

Tak więc Ivon ja dołączam się do słów dziewczyn. Byłam na diecie i teraz robię wielki powrót i to tylko dlatego się może udać że będę tutaj. Piszesz o menu Protalowym że nikt tutaj nie chce klepać o tym postów, po pierwsze nie chcą bo i tak one zaginą, po drugie jest do tego osobny założony przez dziewczyny wątek, a tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym, a także w miarę możliwości, czasu i wiedzy odpowiadamy na pytania i wątpliwości związane z dietą. Jeżeli nie chcesz się czuć dłużej obco, zacznij pisać na forum, chwila z Dziewczynami i człowiekowi wydaje się jakby znał Wszystkie od lat. Najpierw spróbój przełamać ten murek a potem możesz oceniać jak tutaj jest. Powodzenia! :oops: (Przepraszam za nieuwzglednienie Miśka)

A teraz dalej...

Od dziś wróciłam do Dukana i do Was!!! Ale... UWAGA.... ..nie jestem sama! Ze mną jest również moja mama - nareszcie dała się namówić ;) Zaraz porobię Nam suwaczki...

Magda świetnie, że mama będzie z Tobą na diecie :) to strasznie pomaga, wiem coś o tym :grin: tylko Słońce uważaj bo jak Ona zgrzeszy i Ty się o tym dowiesz to może Ci się włączyć myślenie "oj, skoro mama sobie pozwoliła to ja też" tak miałam ostatnio na tym grillu. Pilnuj teraz mamusi i siebie :)

Trzymam kciuki :)

Do napisania później :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,dawno mnie nie było,staram się czytać Was na bieżąco,ale nie zawsze mam czas.Widzę,że wciąż nas przybywa:smile:,to super.Nasze forum wciąż żyje i pracuje.Moja waga trochę spadła,wyglądam fajnie w letnich ciuszkach i wciąż słyszę komplementy,to bardzo miłe:grin:.Ja już prawie rok w IV fazie ,czyli po diecie i przyznaje że jest super ,od lat tak nie było.Zaraz nadrobię zaległości w czytaniu.Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów w dietowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj wpierw to witam w Bardzoooo słoneczny dzionek:lol:

jestem Kochana jestem:)poczytuje ale nie mam chwili zeby usyasc na dluzej i napisac wiecej:)

Gratuluje Malenstwo spadeczku!!i wszystkim innym tez:)

Witam tak wogole:)

zaraz zbieram sie na miasto;musze zalatwic bardzo wazna sprawe....i az sie cala trzese w sobie.....niby to postanowione od dawna a latwo nie jest...ech zycie..

Saga pisalas o lodach:)jesli jablko i truskawki byly za slodkie to lody beda obrzydliwe wrecz:)

buzki:*i milego dnia!!

A więc jesteś tylko się kryjesz.......... nieładnie,ale Ja róniez tak mm jak czytam na szybko i brak Mi czasu na odpisywanie. Najważniejsze by to co leży Ci na serduchu pomyśłnie było załatwione! Daj znać co z lekarzem -trzymam kciukasy,moccccccccno!

GOSIULEK szaleńcze Ty -tak to każdy równiez lubi podskubnąc i tu i tu.... tylko to niesprawiedliwe,że na ścisłych <mimo> białkach nie kazdemu udaje się tak ładnie gubić po grzeszkach nadal kilogramy,no....

A teraz do Twoich linków..... SUKNIA na pierwszym wydaniu jak dla Mnie to ta gładka Carmen obok,na poziomie bordowej aż tak Sobie myśle iż mogłabym jeszcze raz w takowej wystąpić :wink: heh

a drugi link to ....-przedostatni poziom równiez gładka z tym ,że tu...ujeło Mnie to łączenia - zapięcie - motyw między piersiami....śłiczniasto jak dla Mnie a poza tym no,no,no.. widzę że jak suknia to bardziej taka przy ciałku Ci się marzy...... będzie wyglądać SUPER jak "taka SYRENA morska"........- oczywiście to jako komplement!

MISZA słońce 57 kg jak moim zdaniem to starczy a w listopadzie możesz spróbowąc ponownie,pewnie,że tak:lol: I tak wogóle to gratuluje III fazy -no gdyby nie moje pobłażania to pewnie już bym i Ja tam była a tak...

SANDRA dzięki za pozdrówki i gratki za dostanie socjala nie tylko dla Ciebie co i również dla Twojej połówki. U Nas w Polsce utrzymanie za friko? dofinansowanie do czynszu? O matko aż wstyd pisać ,że nie umieją Nas a bardziej Nam zapewnić bezpieczeństwa ,stabilnośći do momentu znalezienia pracy.... nawet niechce mi się o tym pisać ale cóż :oops:

MAGDZIK kobieto uważaj na Siebie bo groznie to zabrzmiało i o nieszczęście niewiele trzeba......

A tak na marginesie <tylko bez obrazy> dowaliłaś z tym tekstem "uwolnić orkę" wpierw Ci wspólczułam a za chwilę wyrwał mi się taki gardłowy śmiech,że ąż Mi ciut wstyd ;)

WITAM KHALIDEk:lol:

IVON masz pełne prawo poczuć się tak czy tak....... <też tak miałam na samym początku> nie potrafiłam się odnaleść ani zacząć wdrażać się w "cudze" posty ale tu oprócz pomocy dietowej i pytań tak jest ,że każdy z każdym próbuje dodatkowo pisac jeszcze to o tym czy i innym...... nie dołuj się tylko pisz z NAMI:wink: Głowa do góry i bez foszków już

MaRGARETE dzięki za gratki ale chyba a wcześnie się pochwaliłam:sad:............. ale działam ostro dalej a co?!

Pozostałym śle buziaki......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.