Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Może macie dziewczyny rację (na pewno). Ale ja nie mogę mojej mamy ciągle martwić że coś tam. Ona musi wiedziec że jest OK. A nie jest. Teraz  moja teściowa mnie pocieszyła że jej druga (młodsza i jeszcze nie prawnie synowa) schudła i to jak. A ja gruba jestem i wogóle, a tak naprawde ja mam dwoje dzieci (ona nie ma, to nie błąd, ale dla figury lepiej) no i mi dzisiaj na pocieszenie powiedziała że ja już nie schudne. Motywacja co?????

Teściową olej! Pokaż jej że jesteś Twardziochem! Jeszcze jej szczęka opadnie i będzie sobie w brodę pluła za swoje słowa!!!

Magda - powodzenia raz jeszcze ci życzę na powtórnym protalu. Aha i mamie złóz gratulacje za decyzje i determinacje, razem będzie wam łatwiej i raźniej.

Dziękuję, jakoś dzień minął mama mimo że łasuch twardo się trzyma zasad.

wiadomość dla LODOŻERCÓW  :oops: .... na upalne dni, któraś z was mówiła o zamrażaniu jogurtów. Są świetnymi zamiennikami lodów, ja mrożę małe jogobelle ligth ...są pyszne, właśnie do jednej się dobieram :wink: .

Dobry pomysł, całkiem zapomniałam że tak się robiło :) Dzięki bardzo za przypomnienie, jaka ulga będzie w upalne dni... :)

No to Magda zaciskam w kciuki i trzymam za Was obie -  teraz się uda!!!

A jeśli chodzi o mnie i Dukana to upiekłam dziś sobie bułkę grahamkę - REWELACJA!!! Do tego mięsko - pierś z kurczaka w przyprawie gyros i sos czosnkowy...hmmmm...mniam :)

Dziękuję! :) 

A teraz daj przepis na grahamkę;)

Cześć Protalinki i Protalinku!

Ja dzisiaj troszke prywaty...Pisałyście że do trzech razy sztuka i ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!

Tak się ciesze że z tej radości popijam sobie drinka (z premedytacją :))

Pozdrawiam!

No to wieeeeelkie ale to wieeeelkie GRATULACJE!!! Drink się należy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalinki i Protalinku!

Ja dzisiaj troszke prywaty...Pisałyście że do trzech razy sztuka i ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!

Tak się ciesze że z tej radości popijam sobie drinka (z premedytacją :oops:)

Pozdrawiam!

Bardzo Ci Śliweczko G R A T U L U J E!!!!:wink:

A teraz następny egzamin ....-Samej wyjechać na ulicę,ale co to dla Ciebie.....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalinki i Protalinku!

Ja dzisiaj troszke prywaty...Pisałyście że do trzech razy sztuka i ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!

Tak się ciesze że z tej radości popijam sobie drinka (z premedytacją :oops:)

Pozdrawiam!

Śliweczko gratuluję!! Kolejne marzenie spełnione, podczytuję Cię już od dawna i na forum i na blogu, pamiętam że kiedyś pisałaś że chciałąbyś też znaleźć pracę więc tego Ci w tym momencie życzę, jeśli oczywiście nadal chcesz :wink:

A u mnie dziś znowu ciut mniej, czy ja już wspominałam że kocham Dukana? ;) rano założyłam bez problemu spódnicę którą owszem dopinałąm ale bliżej do pach jej było niż do pasa, a dziś po prostu zapięłam i nic nie ściskało i nie podsuwało się do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalinki i Protalinku!

Ja dzisiaj troszke prywaty...Pisałyście że do trzech razy sztuka i ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!

Tak się ciesze że z tej radości popijam sobie drinka (z premedytacją icon_biggrin.gif)

Pozdrawiam!

G R A T U L U J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Protalinki i Protalinku!

Ja dzisiaj troszke prywaty...Pisałyście że do trzech razy sztuka i ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!

Tak się ciesze że z tej radości popijam sobie drinka (z premedytacją :wink:)

Pozdrawiam!

Sliweczko witaj! gratuluje z calego serca zdanego egzaminu.Sama jako jedyna w domu nie mam prawka,ale wiem ile to stresu.Syn najstarszy zdal za pierwszym razem,corki za trzecim ,a syn najmlodszy za drugim;a ja za kazdym razem przezywalam stres razem z nimi to razem 9 razy,hehe.

Pozdrawiam wszystkie protalki i Nowego protalka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko serdecznie Ci gratuluję, byłam pewna, że zdasz. Świetnie, że masz to za sobą i nie musisz się denerwować, ani wydawać na prożno forsy. Jeszcze raz GRATULUJĘicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Ivon chciałabym, żebys sobie uświadomiła, że każdy z nas jest wolnym człowiekiem, a na tym forum nie ma żadnych ustalonych z góry reguł. Ja przed napisaniem pierwszego posta przeczytałam kilkaset stron i wiedziałam dzięki temu o diecie prawie wszystko, bo pytania i odpowiedzi się bardzo często powtarzają. Poznałam też dzięli temu i polubiłam wszystkich piszących. Założyłyśmy kilka wątków właśnie dla nowych Protali, żeby mieli łatwiej więc nie bardzo rozumiem skąd te pretensje. Trudno wymagać, żebyśmy w kółko tylko wałkowali dietę, bo myślę, że większość z nas znużyłoby się szybko, a odejście z forum bardzo często kończy się odejściem od diety i zwyżką wagi. Mam nadzieję, że wkrótce spojrzysz na świat w innych barwach, a przede wszystkim skłoni Cię do tego spadająca waga. Pozdrawiam Ciebie serdecznieicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIULEK szaleńcze Ty -tak to każdy równiez lubi podskubnąc i tu i tu.... tylko to niesprawiedliwe,że na ścisłych <mimo> białkach nie kazdemu udaje się tak ładnie gubić po grzeszkach nadal kilogramy,no....

A teraz do Twoich linków..... SUKNIA na pierwszym wydaniu jak dla Mnie to ta gładka Carmen obok,na poziomie bordowej aż tak Sobie myśle iż mogłabym jeszcze raz w takowej wystąpić :oops: heh

a drugi link to ....-przedostatni poziom równiez gładka z tym ,że tu...ujeło Mnie to łączenia - zapięcie - motyw między piersiami....śłiczniasto jak dla Mnie a poza tym no,no,no.. widzę że jak suknia to bardziej taka przy ciałku Ci się marzy...... będzie wyglądać SUPER jak "taka SYRENA morska"........- oczywiście to jako komplement!

Malenstwo ja w tych sukniach Aire jestem zakochana, ze aż mi się prawie nic poza tym nei podoba.. Generalnei są one cholerni edrogie ponoć.. ale.. znalazłam salony, które podejmą się szycia takich kiecek, tylko, ze... własnie... Tek ich krój.. coś czuję, zeniektóre sa wąskie az zbyt nisko i beda nie dla mnie.. Dlatego jak już się zdecyduję to w przysżłym tygodniu pojadę do Wawyprzymierzyć oryginały.. i wtedy zdecyduje jaki model jest najlepszy i wtedy zgłosze się do szycia :wink:

A apropo tych moich grzeszko, w końcu waga siez buntowała.. od kilku dniu w kółko około 60.2 i 60.5. Wiec stanela jak wryta.. ale co tam.. jak ju zpisalam.. kazdy moj grzeszekprzyjmowany byl z pelna opowiedzialnoscia, że cos takiego moze miec miejsce.. No a jestem w tym momencie dietki, ze W RAZIE CO waga taka moze zostac.. no ale nie wpowiem, byloby milo, gdyby jednak jescze troszke chciala spac !!!!

Ale tez i troche ponarzekam !!! Masakra, ja chce inne nogi ;( Marzy mi sie noszenie sukienek, a te moje nogi to nawet w tych sklepowych lustarch nie chca wygladac jak nalezy ;( Moze to tez troche dlatego, ze skora na nich ni jest jakas super jedrna.. ale naprawde dziewczyny tam to jescze bym oddala i to nie malo..

Muszeleciec,, jak wroce poczytam reszte postow i sie na pewno odezwe jescze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie po baaaardzo długiej nieobecności.

Dziewczyny macie takie fotki, że mnie zamurowało, wyglądacie super: Bożenko, Maleństwo, Olinko - naprawdę bomba.

Sago gratuluje 3 fazy, miło, że do nas dołączyłaś.

Śliweczko gratuluję zdanego egzaminu na prawko.

Witam nowe dziewczyny, tyle Was, że nie wymienię po nickach i to się chwali, że Dukan ma coraz więcej zwolenników. Powodzenia życzę i zapewniam, że dieta działa.

Moja waga utrzymuje się w granicach 52 kg, choć czasem sobie zaszaleję, ale potem zaraz się ogarniam i jest ok.

Ściskam Was mocno i pozdrawiam icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie po baaaardzo długiej nieobecności.

Dziewczyny macie takie fotki, że mnie zamurowało, wyglądacie super: Bożenko, Maleństwo, Olinko - naprawdę bomba.

Sago gratuluje 3 fazy, miło, że do nas dołączyłaś.

Śliweczko gratuluję zdanego egzaminu na prawko.

Witam nowe dziewczyny, tyle Was, że nie wymienię po nickach i to się chwali, że Dukan ma coraz więcej zwolenników. Powodzenia życzę i zapewniam, że dieta działa.

Moja waga utrzymuje się w granicach 52 kg, choć czasem sobie zaszaleję, ale potem zaraz się ogarniam i jest ok.

Ściskam Was mocno i pozdrawiam icon_wink.gif

Ivonko cieszę się, żde się do nas odezwałaś. Dziękuję za komplementy i serdecznie Ci gratuluję utrzymywania stałej wagi. Cieszę się, że Ci tak dobrze wychodzi III Faza, bo chyba jeszcze jesteś w III, a może już w IV? Pozdrawiam i ściskam Ciebie mocnoicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Śliweczko :wink: . Ja też zdałam za trzecim razem,chociaż już

zaczynałam wątpić. Od 8 lat i 5 miesięcy jeżdżę autkiem i mam go

na wyłączność bo mój mąż nie ma prawka i nie ma zamiaru robić.

Miłej nocki wszystkim. Ja niestety w pracy do 7.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olabooogaaaa - ale zescie dziś nadrukowały !!!!!

Ivon z córeczką na pewno wszystko w porządku.. gdyby było inaczej pewnie by opiekun dzwonił, więc nie masz się co martwić. PS a dzieciaczki w ogóle to ile latek mają?? PS2 - gartulację utraty wagi :oops:

Mallina Ty na 4 fazie jeszcze chudniesz?? Szoook :wink: Gratulacje takie wytrwałości... jej 4 faza - kiedy to będzie... a powiedz mi.. naprawde jesz już na co masz ochote i tylko ten jeden dzień białek, czy czasem robisz więcej baiłeczek ??

protAnka apropo tej nieśmiałości - ja tez zawsze raczej do tych nieśmiałych należałam i w sumię należę.. zawsze cichutka, wolę słuchac i obserwowac niż się wypowiadać, ale tak powoli, powoli i się tu rozkreciłam ;)

PS a Jusię faktycznie gdzieś wcięło... Tak jak z reszta i wiele innych osób.. Jusia to moze w końcu na te swoje wakacj epojechała nad morze ;> A Saga np to dalej taka zapracowana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.