Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Może macie dziewczyny rację (na pewno). Ale ja nie mogę mojej mamy ciągle martwić że coś tam. Ona musi wiedziec że jest OK. A nie jest. Teraz moja teściowa mnie pocieszyła że jej druga (młodsza i jeszcze nie prawnie synowa) schudła i to jak. A ja gruba jestem i wogóle, a tak naprawde ja mam dwoje dzieci (ona nie ma, to nie błąd, ale dla figury lepiej) no i mi dzisiaj na pocieszenie powiedziała że ja już nie schudne. Motywacja co?????

Ivon, Ty nie słuchaj takich herezji... a niby z jakiego powodu Teściowa Ci tak powiedziała?? Lekarzem jest?? Bo chyba tylko lekarz może stwierdzić, że z jakichś przyczyn n ie schudniesz.. A Ty weź się w garść, zmobilizuj się i trwaj z nami!!! PS Dziewczyno Ty mając 70kg piszesz, że jesteś strasznie gruba??? Bez przesady !!!! Ile masz wzrostu ??? Ja przy moich startowych 75 wiedzialam, ze mam nadbagaż, ale nie zauwazalam tego az tak...

Spójrz np na wynik I26. też chyba ma 2 dzieciaczków i startowąła z waga prawie 80kg, a teraz niecałe 62 jej waga pokazuje!!! Tak wiec pamiętaj - wszystko jest możliwe, tylko zalezy to tylko i wyłącznie od nas - jak bardzo nam na tym zależy.... Schudniesz i powiesz teściowej - a jednak dałam radę z szerokim uśmiechem na twarzy !!!! :wink: I tego Ci życzę.. !!!!!!!! :oops: ;) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwon wiem co czujesz bo mi też tak głupio wcinać się grupę.

Tak było jak dziewczyny prowadziły rozmowy podczas stosowania diety

Montignac. Na początku nieswojo ale potem to jak w rodzinie.

Ja nie zawsze mam czas na pisanie ale czytam wszystkie posty.

Powoli zaczynam poznawać dziewczyny. Jestem pełna podziwu dla

wszystkich którzy schudli. Mam nadzieję ,że też kiedyś dojdę do

4 fazy. Dziś jestem 3 dzień na 2 fazie po 5 dniach białek. Czuję

się świetnie a waga 3,5 kg mniej.

Dla mnie najgorsze są dni po nocnej zmianie, bo mam większy apetyt.

Na szczęście na tej diecie nie ma ograniczeń.

Pozdrawiam wszystkich :)

Dziewczyny!!! Pamiętajcie, że każdy był tutaj po raz pierwszy.. i wtedy też było na forum duuuzo osób starszych stażem.. I to nie te starsze osoby mają dbać, nadskaiwac tym nowym... Trzeba trochę własnej inicjatywy, żeby się gdzieś zagnieździć.. dajcie się poznać !!!! To naprawde zależy tylko i wyłącznie od was... A że piszemy i o sprawach poza dietą.. Nie sądzicie, że o wiele milej jest kojarzyć innych użytkowników ?? A ni etak tylko ten zjadł tyle i tyle, schudł tyle i tyle.. tak bezpłciowo by było.. Chcecie bezpłciowego forum, to zjarzyjcie gdzieś indziej, gdzie za każde słowo nie n atemat dostajecie upomnienie i bana np... jakoś nie ciagnie mnei do takiego formatu tego forum.. A tu o diecie i o sobie.. a o sobie znaczy o naszych sprawach tych kóre tocza się zaraz obok naszej diety !!!

PS Jolcia gratuluję spadku.. :wink: każde 100g mniej na wadze potrafi sprawić naprawde duuużo radości :)

Ivon gdybyś nie miała jescze linków do pozostałych "naszych" wątków to podaję Ci je:

watek z przykłądowymi menu:

watek z dozwolonymi produktami:

watek z przepisami:

Magdzik, żeby było śmieszniej.. to dodam Ci coś apropo wypadków w wannie - ja sie kiedyś ( dotej pory nie wiem jak ) przyssałam do wanny :) :) w miejscu nad posladkami na dole pleców.. Jak chcialam sie odczpeic, to skora sie zasysala i stworzyla mi sie tam taka iwelka "malinka" - czyli generalnei wielgachny siniak !!! Wymiary tak z 5cm/10cm.. Głupio mi było powiedzieć znajomym, że się przyssałam, to mówiłam , że się poślizgnęłam w wannie właśnie :oops: Bo już chcieli sie pytac czy mneiktos w domu bije ;p

PS właśnie doczytałam Twoja hostorię.. Jejku Dziewczyno!!! Ile czasu meczyłaś się z takim gburem??? Współczuję!!! Dobrze, że w końcu trafiłaś na kogos odpowiedniego!!! No i gratuluję w końcu pozytywnego nastawienia do zycia !!! PS dopiero teraz zobaczyłam, ze Ty masz już 12 kg za sobą!!!! Szoook ;) MEga wielkie gratulacje :grin:

Magda - no to w końcu do nas dołączyłaś (wróciłaś). trzymam kciuki !! - za Mamę tez oczywiście !!

Maragret Ja np kupuje taką mgiełkę waniliową do ciała w sprayu (np Avon). W tym roku jescze nie uzywałam.. ale w ubiegłych lastach sprawdzało się. Tylko ten zapach wanili to przyciąga chyba te drobne muszki... Więc coś za coś...

Kasias Ty dziewczyno leć do lekarza, żeby mieć pewnosć, że wszystko w porzadku !!! Jak cos niepokojacego sie pojawia, to dobrze ejst to skonsultowac z fachowcem, bo jesli cos sie dzieje, to lepiej za wczasu to zdiagnocowac niz za pozno!!! No ale oby wszystko bylo OK !!!

Sandra w szoku jestem, że tak tam o Was dbają i to w dodatku o obcokrajowców. Szok !! Może kiedys dzieci naszych dzieci, naszych dzieci tez doczekają się takiego traktowania i w polsce.... Może...................

protAnka to ja (grzesznik lodowy mówiłam , że mroziłam jogobelki własnie.. tylko one taaakie twarde są... A dwa to jakoś mi po tych jogobelkach waga przestawała spadac.. zaraz pod odstawieniu znowu ruszała.. Więc raz sobie zaszalalam z normalnymi lodami.. A waga chyab stwierdziła, że koniec tego poblazania dla mnie :)

Saga, a warzywka to jadasz już codziennie ??

Guga, a Ty jak tam ze swoją kombinacją?? Bo to Ty chciałaś robić 2 dni normalnego jedzenia i 5 dni abiałek?? I jak ???

Śliweczko GRATULAAAAAAAAAAACJEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 Mówiłam, ze jużniebawem będziesz śmigac po ulicach !!! :) Super!!!!! Nie mogło być z resztą inaczej :) Odnoscnie drinka, prawo jazdy zdaje się (na ogół ;p) raz w życiu, wiec drink się należy w 100% !!!!

Ivonka witaj !! Kupa czasu!!! Co słychac na 3 fazie, poza tym , ze waga trzyma się swojego miejsca??

PS moja mama chyba się nade mna znęca.. J ajescze do soboty na samych białkach, a Mama kupiła chyba z tonę pomidorów i tak leża i kuszą i kusza... Ehhh....

Ehhh jakoś udało mi się Was doczytać do końca :) Ale godzina to mnie późna zastała..

jak zwykle rozpisałam się :)

Na dobranoc, życze Wam dziewczynki ( i Tobie też Misku) zeby wszystkie wagi rano pokazaly mniej !!!!!!!

A tym czasem, buziaki przeogromne przesyla wam niesmialy, ale wiecznie rozpisujacy sie Gosiulek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olabooogaaaa - ale zescie dziś nadrukowały !!!!!

Ivon z córeczką na pewno wszystko w porządku.. gdyby było inaczej pewnie by opiekun dzwonił, więc nie masz się co martwić. PS a dzieciaczki w ogóle to ile latek mają?? PS2 - gartulację utraty wagi icon_biggrin.gif

Mallina Ty na 4 fazie jeszcze chudniesz?? Szoook icon_smile.gif Gratulacje takie wytrwałości... jej 4 faza - kiedy to będzie... a powiedz mi.. naprawde jesz już na co masz ochote i tylko ten jeden dzień białek, czy czasem robisz więcej baiłeczek ??

protAnka apropo tej nieśmiałości - ja tez zawsze raczej do tych nieśmiałych należałam i w sumię należę.. zawsze cichutka, wolę słuchac i obserwowac niż się wypowiadać, ale tak powoli, powoli i się tu rozkreciłam icon_biggrin.gif

PS a Jusię faktycznie gdzieś wcięło... Tak jak z reszta i wiele innych osób.. Jusia to moze w końcu na te swoje wakacj epojechała nad morze ;> A Saga np to dalej taka zapracowana??

Witam wcześnie rano.

Gosiulek,ja chudnę z tych 3 kilogramów,które przez ten rok nadrobiłamicon_biggrin.gif ,ale rzeczywiście jem wszystko.Jak do tej pory zawsze mam tylko 1 dzień białkowy w tygodniu,bo nie chcę znowu rozregulować sobie przemiany materii.Jedyne czego przestrzegam teraz(muszę wyglądać ładnie w sierpniu ,bo mam wesele chrześnicy),to staram się unikac słodyczy i tłustych rzeczy.Nie jestem zbytnią fanką sera białego,chociaż go czasem jadam.Głównie mięso,ryby i warzywa(oczywiście codziennie otręby owsiane).

Sago gratuluję III fazy,będzie dobrze,ja też na poczat5ku bałam się wszystkiego.

Śliweczko,gratulacje,ja mam prawo jazdy od 30 lat,ale pamiętam stres na egzaminie i nie chciałabym nigdy więceju takiego przeżywać.

Pozdrawiam Wszystkie kochane dziewczyny i życzę miłego dnia,pogoda jest wakacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzik, żeby było śmieszniej.. to dodam Ci coś apropo wypadków w wannie - ja sie kiedyś ( dotej pory nie wiem jak ) przyssałam do wanny icon_biggrin.gificon_biggrin.gif w miejscu nad posladkami na dole pleców.. Jak chcialam sie odczpeic, to skora sie zasysala i stworzyla mi sie tam taka iwelka "malinka" - czyli generalnei wielgachny siniak !!! Wymiary tak z 5cm/10cm.. Głupio mi było powiedzieć znajomym, że się przyssałam, to mówiłam , że się poślizgnęłam w wannie właśnie icon_smile.gif Bo już chcieli sie pytac czy mneiktos w domu bije ;p

PS właśnie doczytałam Twoja hostorię.. Jejku Dziewczyno!!! Ile czasu meczyłaś się z takim gburem??? Współczuję!!! Dobrze, że w końcu trafiłaś na kogos odpowiedniego!!! No i gratuluję w końcu pozytywnego nastawienia do zycia !!! PS dopiero teraz zobaczyłam, ze Ty masz już 12 kg za sobą!!!! Szoook icon_smile.gif MEga wielkie gratulacje icon_smile.gif

Gosiula dzieki za gratulacje, jeszcze sporo zostalo do zgubienia, ale wierze ze uda sie bo skoro juz tyle poszlo to i reszte zgubie :wink:

najgorsze sa tylko te chwile jak dopada mnie depresja, wtedy odechciewa mi sie calej tej diety i wogole wszystkiego, ale dzieki Marcinowi jakos sobie z tym radze. Bardzo mi pomaga i mnie wspiera. Teraz pilnuje mnie zebym nie podjadala zakazanych produktow, ale co 7 kilo zabiera mnie na specjalne lody. 4% tluszczu i robione ze slodzikiem, wiec chyba raz na jakis czas moge sobie na to pozwolic. z bylym moim meczylam sie 7 laticon_confused.gif o wiele za dlugo, ale jak pisalam balam sie samotnosci i wogole bardzo mloda bylam wtedy bo zwiazalam sie z nim jak mialam 16 lat.

a wogole to usmialam sie z Twojej historii w wannie... tez nieraz zdarzalo mi sie przyssac, ale nigdy nie mialam siniaka icon_lol.gif

Sliweczko slonko Ty GRATULUJE PRZEOGROMNIE tego zdanego prawka, teraz juz tylko bedziesz smigac autkiem i zostaniesz nie tylko krolowa odchudzania ale tez krolowa drog :oops:

a poza tym to witam wszystkich bo jeszcze nie zdarzylam sie dzisiaj przywitac, trzymam kciuki za spadki i silna wole... buziaki i milego dniaicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej,dziewczyny...Dziękuję za gratulacje i wszystkie ciepłe i miłe słowa.Strasznie się cieszę że zdałam ten egzamin,teraz będę mogła szukać pracy (mam nadzieję że coś znajdę)

Od dzisiaj będę trzymać ostrą dietę (taka mała uderzenówka) ,bo ostatnio z tą dietą nie było dobrze...Teraz już koniec stresów i do boju!

Milenko kochana...Życzę Ci spełnienia marzeń,zdrówka i powodzenia w życiu.

Kwiatki dla Ciebie:

post-7037-12761525970751_thumb.gif

Szkoda że osobiście nie mogę Cię uściskać :wink:

Wczoraj był dobry dzień na egzaminy dla Śliweczek :oops: Moja córka zdała wczoraj egzamin praktyczny na skuter i zdała! Wszystkie Śliweczki,małe i duże stają sie zmotoryzowane ;)

Życzę Wam miłego,pięknego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę być i na najgłupszej diecie świata,byleby przynosiła efekty :wink: Czy schudłam czy się odwodniłam? No wątpię żebym miała 50 kg nadmiaru wody w organiźmie :grin:

Witam czwartkowo:)

Właśnie jestem po ważeniu. Waga na dzisiaj to 67:) Półmetek za mną;)

Gratuluje półmetku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

witam przy czwarteczku.

Sliweczko super nowina :oops: powodzonka w wojazach szosowych i przy szukaniu pracy ;)

Matagrete u mnie komary są plagą, mam tak pokąsane stopy że coś strasznego - od soboty pije wapno i nic nie pomaga.

Kurcze zrobilam sobie pyszna paste z makreli w sosie pomidorowym z jajkiem i cebulką a do tego dodałam serek 0% z piątnicy - jakoś wczesniej tak tego nie polączyłam a dziś po prsotu wyszło mi super danie -przekąska ... polecam :grin:

Ivonko dziękuje i witam w gronie -świetnie że 3 faza idzie tak gładko :)

Magdzik dobrze ze znalazłas odpowiedniego mężczyzne ... teraz będzie już tylko lepiej :)

ps. witam Marzenka co u synka??

Caluski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czwartkowo:)

Właśnie jestem po ważeniu. Waga na dzisiaj to 67:) Półmetek za mną:oops:

Gratulacje!

Ja tam mogę być i na najgłupszej diecie świata,byleby przynosiła efekty :wink: Czy schudłam czy się odwodniłam? No wątpię żebym miała 50 kg nadmiaru wody w organiźmie ;)

Hehe... Ciągle spotykam komentarze na temat tej diety, że głupia, że nie zdrowa, że nie działa... A My wiemy, że działa, że nie szkodzi bo wszystkie zdrowe... Ale muszę przyznać że jak się tak naczytam to czasami aż mam wątpliwości.... no ale przecież działa... Jedyne czego się boję to tej 3 fazy ze jednak ewroci i w 3 i w 4:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiałki dajcie jakiś pomysł na obiad, bo dzisiaj chyba będę poza domem(u przyszłej teściowej;)) i coś muszę zjeść, coś co muszę sobie sama zrobić, a jestem w I fazie i nie mam pomysłu:/ parówki z sosem pomidorowym? ponoć taki sos można na białkach... Ja już nic nie pamiętam, a książkę pożyczyłam i wróci dopiero na weekend:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiałki dajcie jakiś pomysł na obiad, bo dzisiaj chyba będę poza domem(u przyszłej teściowej;)) i coś muszę zjeść, coś co muszę sobie sama zrobić, a jestem w I fazie i nie mam pomysłu:/ parówki z sosem pomidorowym? ponoć taki sos można na białkach... Ja już nic nie pamiętam, a książkę pożyczyłam i wróci dopiero na weekend:/

Magda najlepiej zrób sobie jak masz z miesa drobiowego- piersi- zrazy lub faszerowane roladki - np z ogorkiem korniszonym lub cebulą. Parowki odpadają, najchudsze maja za duzo tluszczu.

Sos niby można ale odpusć sobie na uderzeniowce - bedzie lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.