Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :wink:

Magda pomysł na obiad - pieczone udko kurczaka, lub smażona bez tłuszczu (ja smaże na wodzie) pierś kurczaka z sosem czosnkowym lub musztardowym (sos - jorurt naturalny +łyżeczka lub 2 musztardy, lub 1/2 kostki knorra czosnek) i dotego np. nasze otrębowe placuszki, albo nasze naleśniki z serkiem, ja jak jestem na białeczkach tym się raczę.

Pozdrawiam wszystkich dietujących w ten upalny (ufffff.., ja już mam dość upału) dzień i zmykam do pracy :oops: do wieczora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda najlepiej zrób sobie jak masz z miesa drobiowego- piersi- zrazy lub faszerowane roladki - np z ogorkiem korniszonym lub cebulą. Parowki odpadają, najchudsze maja za duzo tluszczu.

Sos niby można ale odpusć sobie na uderzeniowce - bedzie lepszy efekt.

hehe gorzej jak mi ktoś podkradnie takie pyszności ;) Ale tak trzeba bedzie chyba zrobić. Dzięki :*

Hmmm i teraz dylemat :wink: Bo Kania też ma dobry pomysł... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w upalny dzionek,

Ivon, ja jestem mamą 6-cio latki i doskonale rozumiem twoje obecne zmartwienie , ale wiem że brak wiadomości to juz dobra wiadomość ! Córka świetnie się bawi , a że wraca już jutro to wszystko wam opowie . To zajmij sie czymś ciekawym w oczekiwaniu , trzymam kciuki i daj znać jak było na wycieczce .

Gratyluję spadków wagi - oby tak dalej !!!

Guga - jak tam Twoja kombinacja diety? Sprawdza się ?

Cześć Protalinki i Protalinku!

Ja dzisiaj troszke prywaty...Pisałyście że do trzech razy sztuka i ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!

Tak się ciesze że z tej radości popijam sobie drinka (z premedytacją :wink:)

Pozdrawiam!

Śliweczko GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny i Chlopaki:)

nie nadazam ostatnio z czytaniem tyle piszecie:)

A więc jesteś tylko się kryjesz.......... nieładnie,ale Ja róniez tak mm jak czytam na szybko i brak Mi czasu na odpisywanie. Najważniejsze by to co leży Ci na serduchu pomyśłnie było załatwione! Daj znać co z lekarzem -trzymam kciukasy,moccccccccno!

Malenstwo nie kryje sie :)hehe tylko czasu mam malo i ciagle zabiegana jestem:)i dlatego rzadziej ostatnio pisze

U lekarza bylam.....i tylko potwierdzilam swoja dotychczasowa opinie na temat lekarzy tutaj....KOSZMAR!!!!!mowie do baby,ze chce zeby mnie ktos ginekologicznie zbadal zebym miala przynajmniej pewnosc,ze nic sie zlego nie dzieje a ona mi mowi,ze przyczyn braku okresu jest mnostwo;powiedziala mi o wszystkim(o czym juz wiedzialam wczesniej)i powiedziala mi,ze mam wybrac co chce albo dalej biore tabsy i nic bo tak czasem jest, albo odstawiam absy czekam na okres i potem znowu moge zaczac tabsy albo ona mi daje progesteron na wywolanie okresu;pytam jej czy tab bez badania??ona ze tak;no matko moja pomyslalam!!!!uparalam sie ze chce miec choc zwykle badanie z wziernikiem bo o USG moge zapomniec(musialby byc specjalny powod skierowania mnie na szpitala;dajecie wiare??a u nas w kazdym gabinecie to norma!!i o po badaniu ustalilam z nia;wymusilam!!ze jak nie dostane teraz okresu to odstawiam tabsy,czekam na okres a jak nie dostaje to mi zrobia profil hormonalny(to moga a usg nie?!)wiec same widzicie....cale szczescie,ze ja jako takie pojecie mam o tej medycynie i bylam w stanie sie o co nieco wyklocici...

i dziekuje Kochana za troske;jakos sie musi poukladac to co mi na serduchu lezy;ale fakt tydzien mam ciezki....

'IVON masz pełne prawo poczuć się tak czy tak....... <też tak miałam na samym początku> nie potrafiłam się odnaleść ani zacząć wdrażać się w "cudze" posty ale tu oprócz pomocy dietowej i pytań tak jest ,że każdy z każdym próbuje dodatkowo pisac jeszcze to o tym czy i innym...... nie dołuj się tylko pisz z NAMI:wink: Głowa do góry i bez foszków już'

Witam.

To nie są foszki, tylko po prostu tak czuję. Zdaję sobie sprawę z tego że jesteście bardziej zgrane bo na forum jesteście dłużej, wiecie o sobie więcej, ale każdy kiedyś był nowy. Teraz ja jestem nowa i jakoś trudno jest mi się przebić do was. Mam naprawdę głęboką nadzieję że wdrożę sie w wasze forumowanie i nie będę odtrącana;)

Pozdrawiam wszystkich.

P.S.

U mnie 3.4kg mniej.

Ivon my sie jeszcze nie poznamysmy:)witam Cie serdecznie i od razu pytam skad z UK jestes?sluchaj...jak ja zaczynalam tutaj tez nie bylo latwo;czasem musialam pytac dwa razy o to samo bo naprawde tak wiele nas tutaj pisze,ze czasem nie sposob nadazyc i latwo cos przeoczyc!!czuj sie tutaj jak u siebie;ja tak sie czuje!!to forum jest jak moja przyjaciolka;ktorej w tym chorym kraju bardzo mi brakuje i czasem sie tutaj uwywnetrzniam choc zdaje sobie sprawe ,ze nie kazdy to czyta:)i trzymaj sie na dietce dzielnie!!utrzyj tesciowej nosa!!

Cześć Protalinki i Protalinku!

Ja dzisiaj troszke prywaty...Pisałyście że do trzech razy sztuka i ZDAŁAM EGZAMIN NA PRAWO JAZDY!!!!!

Tak się ciesze że z tej radości popijam sobie drinka (z premedytacją :wink:)

Pozdrawiam!

Sliweczko GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!wiedziaam,ze sie uda:)

Olinko piekny avatarek:)i o Amsterdam pytaj:)

magdzik-mam nadzieje,ze czujesz sie juz dobrze!!moze jakies witminy by sie przydaly;no i mam nadzieje,ze zaczelas jesc!!!!!!!!!no jak nie to kopas w dupas:)

slucham w rmf ze u Was ciepelko a u mnie chmury.....chyba pogoda sie utozsamia z moim nastrojem ostatnio:)hehe

buzki dla Was:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda 77 - nie narzekaj, Tobie tez niewiele zostało do celu... nie to co ja.... i fajnie, tak trzymaj ! :wink:

Nie chcę narzekać, bo idzie mi świetnie....ale jakoś wolno, poza tym magiczna bariera 60 kg jakoś jest nie do przejścia...raz zbliżam się a raz oddalam:lol:....ale oczywiście walczę dalej.... z drugiej strony, może podświadomie nie chcę przejść do następnego etapu z obawy przed JOJO:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, hej hello ;)

Dziewczyny to słońce jest boskie, ciągle tylko uhahana chodzę i energia mnie rozpiera :grin: Nareszcie lato :) :) :) :) pytanie tylko jak długo...Wreszcie przesunę ten nieszczęsny suwaczek bo w końcu odważyłam się zważyć i mimo ostatniego grilla jest 60kg :)

Iriss łączę się z Tobą w bólu bo też gdzieś tego mojego okresu nie ma a ostatnio od razu następnego dnia po skończeniu tabsów już miałam a teraz coś się ociąga :wink:

Śliweczko moje wielkie gratulacje :) Muszę się w końcu i ja zebrać żeby zrobić prawko ale ciągle coś mi na przeszkodzie staje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czwartkowo!!

Kurcze, ja już chce się przenieśc na dobre do 'naszego' mieszkanka..

Tu gdzi eteraz meiszkam ( u Mamy) moj pokoj i okno w nim wychodzi na wschod... no po prostu jest katastrofa rano - taki skwar... :/

No ale lepsze to , niz te ciagle deszcze i zimnica...

MILENKO

W S Z Y S T K I E G O

D O B R E G O

Z OKAZJI URODZIN !!!!!!!!!!!!!!!!icon_mrgreen.gif

Milenko dołączam się do życzeń - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ !!!!! NO I SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!

PS gdzie Ty znowu ostatnio zaginęłaś??? Wracaj do nas !!!

Gosiula dzieki za gratulacje, jeszcze sporo zostalo do zgubienia, ale wierze ze uda sie bo skoro juz tyle poszlo to i reszte zgubie :wink:

najgorsze sa tylko te chwile jak dopada mnie depresja, wtedy odechciewa mi sie calej tej diety i wogole wszystkiego, ale dzieki Marcinowi jakos sobie z tym radze. Bardzo mi pomaga i mnie wspiera. Teraz pilnuje mnie zebym nie podjadala zakazanych produktow, ale co 7 kilo zabiera mnie na specjalne lody. 4% tluszczu i robione ze slodzikiem, wiec chyba raz na jakis czas moge sobie na to pozwolic. z bylym moim meczylam sie 7 laticon_confused.gif o wiele za dlugo, ale jak pisalam balam sie samotnosci i wogole bardzo mloda bylam wtedy bo zwiazalam sie z nim jak mialam 16 lat.

a wogole to usmialam sie z Twojej historii w wannie... tez nieraz zdarzalo mi sie przyssac, ale nigdy nie mialam siniaka icon_lol.gif

magdzik wiele osób mówi, ze trwa w dziwnych związkach bo boja się samotności.. Ale teraz na to patrząc - powiedz szczerze?! Warto było tyle czasu męczyć się z takim człowiekiem?? To już chyba samotność lepsza.. Ehh.. BNo ale dobrze, że masz teraz Marcina - fajnie też , że ma kto Cię wspierać - jest to na pewno bardzoe potrzebne !! A Ciebie dziewczyno jak deprsja dopada - to powiedz sobie, ze przeciez jestes mloda i wszystko jeszcze przed Toba - jescze wszystkim innym pokazes zna co Cie stac i jaka bedzie z Ciebie laska !!! :oops: Trzymam kciuki !! I nie daj sie tym chandrom !!!!

Magda:) mnie też to bawi za kazdym razem jak sobie o tym przypomnę !!!No jak można się przyssać :) tylko ja jestem chyab taka zdolna... ;) PS apropo głupich diet - wątpliwości możesz mieć.... jeśli przedew szystkim niebeziesz piła wystarczającej ilości płynów !! Ale jeśl na bieżąco wypłukujemy z organizmu wszystkie ocydztwa, to ca ma być nie tak ?? Z resztą widzimy chyb anajlepiej po sobie, że buźki się aż cieszą jak waga spada !!! I to powinno być wystarczającą motywacją !! :grin: PS2 Sos pomidorowy niby (wg nowej ksiazki) mozna juz na 1 fazie - ale ja osobiscie to bym go nei uzyla : jescze na "jedynce" - w koncu wtedy organizm ma dostac kopa na rozped !! :) i te parowki ??? Yhh.. moz epo prostu sobie piersiatka zk urczaka zrob !!! Szybko, latwo i bezpiecznie !!! Albo noge kuraka z piekarnika ;> Albo w ogole kup sobie np kuraka z rozna, tylko oskuruj go rpzed spozyciem ;> i z widocznego tlusczyku obierz tez ;>

mloda77 widze, ze mamypodobny wynik!! :) u mnie dwa razy pokazalo poniezej 60kg. Jednego dnia 59.9, kolejnego 59.8 no i do tamtej pory tez ciagle w granicach 60.1-60.5kg.. Cos nei chce wrocic do tej 5 -ale nei damy sie prawda?! Wywyalczymy ją !!!! :) PS od kiedy jestes na dietce??

Śliweczko no to teraz ściskam kciuki za poszukiwanie pracy ( i poprosze o to samo !! :) ) PS gratulację dla córy również :)

Marzenab83 no to wielkie gratulacje - już teraz górki !!! :) PS super zdjęcia !!! Naprawde uzy jest juz ten Twoj maluch - ale widac , ze polubil ciepełko na dworze !! Usmiech od ucha do ucha :)

mallinowamambo i Iriss Wy to się macie dziewczyny z tym okresem.. A ja wręcz przeciwnie, jakas chyba nadwrazliwa jestem :) Wczoraj zapomniałam wziąśc tabletkę i dzisiaj dopiero po tym jak zobaczyłam jakieś plamienie to sobei przypomniałam, że jejnei wzięłam.. Ehh tabletka juz wzieta, wiec mam nadzieje, ze 2wszystko wroci na swoje miejsce, a nei ze okres mi sie za szybko zacznie np.. !! No oby, oby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

na początek dziękuję wszystkim za ciepłe słowa:wink:

może i mi się uda. od wczoraj zaczęłam I fazę.

startuje z 87kg. boję się że nie wytrwam, dlatego będę z Wami.

wczoraj wieczorkiem zrobiłam przegląd szafy, powyjmowałam sukienki z zeszłego lata .......... i przeżyłam szok!:oops: w żadną nie wchodzę;):sad::grin::sad:, ani jedna nie pasuje. oczywiscie całą noc przesiedziałam w kuchni i płakałam.

wiecie ,że chyba potrzebne mi to było!! ta nieprzespana noc, taki kopniak w dupkę!! oby za szybko tylko mój entuzjazm nie ostudził się......

:wink:jeszcze raz dziękuję wszystkim pięknym Paniom za słowa otuchy

dziękuję że Jesteście!!!!!!:wink:

buziolki

[url="http://www.suwaczek.pl/"][img=http://www.suwaczek.pl/cache/b3be33ea58.png?html][/url]

Edytowane przez khalidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

na początek dziękuję wszystkim za ciepłe słowa:wink:

może i mi się uda. od wczoraj zaczęłam I fazę.

startuje z 87kg. boję się że nie wytrwam, dlatego będę z Wami.

wczoraj wieczorkiem zrobiłam przegląd szafy, powyjmowałam sukienki z zeszłego lata .......... i przeżyłam szok!icon_eek.gif w żadną nie wchodzęicon_sad.gif:wink:icon_sad.gif:oops:, ani jedna nie pasuje. oczywiscie całą noc przesiedziałam w kuchni i płakałam.

wiecie ,że chyba potrzebne mi to było!! ta nieprzespana noc, taki kopniak w dupkę!! oby za szybko tylko mój entuzjazm nie ostudził się......

:wink:jeszcze raz dziękuję wszystkim pięknym Paniom za słowa otuchy

dziękuję że Jesteście!!!!!!smile.gif

buziolki

;) Khalidek będzie dobrze, dobrze ze tu jesteś z nami bo forum bardzo pomaga :grin: a pierwsze rezultaty dodaja takiego powera że potem to już chwilka i masz upragniony wyniczek na suwaczku ... zobaczysz!!

Grunt to pozytywnie się nastawić.

niedługo wszystkie sukienki okaza sie za małe ... tak to mozliwe !!!!

Buziaki!

AA co tam Ivon??? Jak moja dzionek bo widze cie na dole??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdzik-mam nadzieje,ze czujesz sie juz dobrze!!moze jakies witminy by sie przydaly;no i mam nadzieje,ze zaczelas jesc!!!!!!!!!no jak nie to kopas w dupas:)

Iriss oczywiscie ze jem. zmuszam sie ale w pracy co 2 godzinki cos zajadam. czasami serek wiejski dziele sobie na 3 przerwy, ewentualnie jakies jajeczka w szynce, albo cos innego, no ale staram sie na kazdej przerwie cos do buzki wkladac :) a co do witamin to biore, ale ja chyba powinnam cos na glowe dostac :wink: bo czasami moglabym latac w chmurach a czasami nie mam sily nogi z lozka wystawic... bedzie dobrze. musi byc!!! buzka

magdzik wiele osób mówi, ze trwa w dziwnych związkach bo boja się samotności.. Ale teraz na to patrząc - powiedz szczerze?! Warto było tyle czasu męczyć się z takim człowiekiem?? To już chyba samotność lepsza.. Ehh.. BNo ale dobrze, że masz teraz Marcina - fajnie też , że ma kto Cię wspierać - jest to na pewno bardzoe potrzebne !! A Ciebie dziewczyno jak deprsja dopada - to powiedz sobie, ze przeciez jestes mloda i wszystko jeszcze przed Toba - jescze wszystkim innym pokazes zna co Cie stac i jaka bedzie z Ciebie laska !!! icon_smile.gif Trzymam kciuki !! I nie daj sie tym chandrom !!!!

wiesz Gosiulku jak z perspektywy czasu mysle o tym zwiazku to nie widze wogole jego sensu. mialam 16 lat, nic o zyciu nie wiedzialam i wydawalo mi sie ze jestem strasznie zakochana a nasza milosc pokona wszelkie problemy. dla niego rzucilam szkole ktora sporo kosztowala moich rodzicow i wyjechalam za nim do uk. wiem ze popelnilam okropny blad. i gdybym tylko mogla cofnac czas.... - tylko zebym miala ta wiedze co teraz. :oops: co do depresji.. to wiesz- bardziej pod wplywem hormonow i ciezko nad tym panowac, ale czasami po paru godzinach jest juz calkiem inaczej i smieje sie i wyglupiam. wiem ze to dziwne ale ponoc to normalne przy PCOS ;) pomalu ucze sie z tym zyc. najgorzej jest tylko jak dopada mnie to w pracy i musze sie powstrzymywac zeby sie nie poplakac. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

U nas sahara- 30 stopni i żar... ale to lepsze niż deszcz... więc daje jakos rade

Śliweczko - wielkie gratulacje, super laska, super prawko... ze ten mąż sie teraz nie boi o ciebie,że sie uniezależnisz i jako taka laska uciekniesz spod jego kurateli... :wink: .. Żartuje oczywiście ! ja mam prawo jazdy odkąd zrobiłam maturę czyli od 30 lat i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej, jestem niezależna, samodzielna, wszystko moge sama sobie załatwić, to wielka wygoda ! ( i koszt też... niestety... takie utrzymanie auta...) Małej Sliweczce tez gratulacje !

Marzenko 83 - gratulacje połowinek, maluch bardzo słodki na tych fotkach. Nie chcę cie martwic ale pierwszy rok czy dwa to i tak sie bardzo dłuży, a potem juz leci szybciej, ani sie obejrzysz jak twój synus tak jak mój skończy 23 lata.... :oops:

Malinowa Mambo - gratuluje spadku wagi !

Iriss - dobrze że ty taka wyuczona ( ;) ) medycznie kobietka i sprawna językowo, to sie nie dałas łatwo zbyć tej babie - lekarzowi. Zdrówka i mniej problemów z @ zycze !

Milenko - najlepsze życzenia urodzinowe dla ciebie ! Gdzie znów nam zniknęłaś ?

Ivonko - jak dawno cie nie było u nsa, fajnie masz juz na tej III fazie, a u mnie zobacz jak daleko jeszcze... i okres mam imprezowy teraz więc szybko sie to nie zmieni....Buziaczki !

Khalidek - a ja przeciwnie, dzis wyciągnełam kolejna "starą " letnia sukienke i załozyłam i czuje sie w niej jak bym miała jakis nowy ciuch, a to tylko nowa sylwetka, którą udało sie ubrac w stare "wyrosniete " ciuchy. Ale ciesze sie tak jak bym miała cos nowego na sobie... Cierpliwości troche , i tobie nie obce będzie takie uczucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.