Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A czy Marudka wita tu wszystkicjh jeszcze o 5??? bo cos jej nie widac a przed wstapieniem w zwiazek malzenski byla tu codziennie jako pierwsza!!!

Sandruś - jestem, ale raczej dosłownie tylko tu zaglądam. Bo uzależnie od forum zostało. LECZ NIE DIETUJĘ JUŻ NIESTETY DEFINITYWNIE! icon_confused.gif A że prywata nie jest tu mile widziana ostantio - no to nie mam o czym pisać.. Ale jak już 'zaskoczę' icon_lol.gif to napewno Wam się pochwalę.

Jednak namiętnie poczytuję dalej - bo chyba już normalnie nie idzie żyć bez tego forum. A czytać nadal będę co tu nowego - chyba jeszcze długo. Więc nawet jak nie piszę - to i tak tu jestem napewno!!! icon_razz.gif

Cieszę się z tej Twojej szkoły - ja nie wiem czy by mi się chciało znowu uczyć.. A z tym 'wolnym' to bym się chętnie z Tobą zamieniła icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gorąco :wink: . Macie racje dziewczyny,że to forum wciąga.

Jak tylko dorwę się do kompa to zaraz zaczynam czytać . Często dzieciaki mnie nie

dopuszczają ale daję radę.Nie zawsze wiem co pisać :oops: ,ale myślę ,że się

rozkręcę.

maslosia jutro wypróbuję przepis na otręby.Powiem szczerze ,że zaczęłam je jeść

z jogurtem ale średnio mi smakowały. Od wczoraj jem z mlekiem i są dużo lepsze.

Magda wydaje mi się ,że przez te upały czujemy się bardziej napęczniałe

i waga wolniej spada. Jak się ochłodzi to będą leprze wyniki.

Ja zaczęłam ponownie białka. Po jednym cyklu 5/5 spadło mi 3.5 kg.

Już widzę różnicę na brzuchu. Niestety do zgubienia mam sporo,

więc to potrwa. Ważyłam 87 kg przy wzroście 152. Nigdy nie byłam chuda,

ale przez te wszystkie efekty jo-jo ciągle waga się podnosi.

Dodatkowo gubią mnie słodycze, a ,że dobrze piekę to pokusa ogromna.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej!!

wpadlam tylko na chwilke sie przywitac:)dzis rano odpalilam sobie kompa zrobolam kawke i juz do Was zagladam a tu telefon zeby przysc wczresniej do pracy...i w pospiechu zamim pozamykalam wszywtkie okienka wylaczylam komputer(tzn niacelam taki przycisk do wylaczania/wlaczania)no i sie zawiesil...potem zaczelay sie jakies okienka wlaczac,ze twa zamykanie programow...cholerka mam nadzieje,ze nic nie popsulam..

Maruda- dawaj prywate!!tesknimy tu za Toba:)a jak Twoja waga jak juz nie dietkujesz??no i zaskoczenia zycze:)

khalidek w avatarku to Ty?niezla laseczka z Ciebie:)

Sandra gratulacje dla Twojego mena ze ma prace:)a Ty sobie odpoczywaj:)hehe

spadac musze na linie znowu

mielego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:

* -10kg

* -14cm w pasie

* -9cm w biodrach i biuście

* i mnóstwo pozytywnej energii

a co do przepisów to oczywiście będę eksperymentować bo to uwielbiam i dzielić się tym co zjadliwe:P

Wow... Super wyniki, gratuluję!! Co jak co, ale samopoczucie najważniejsze. :wink:

Magda wydaje mi się ,że przez te upały czujemy się bardziej napęczniałe

i waga wolniej spada. Jak się ochłodzi to będą leprze wyniki.

Oby twe słowa prorocze były :oops: A takpoważnie to naprawdęmam nadzieję, że to tylko przez to choć przecież to absurdalne, żeby w gorące dni nie chudnąć:/ Ale może dlatego, że ta woda to nie przepływa przez Nas, a tylko się wypaca... :/ No nic, ponoć w przyszłym tygodniu jużma być chłodniej... Nie da się oddychać, a na dokładkęnie mam żadnych takich fatałaszków zwiewnych:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:

* -10kg

* -14cm w pasie

* -9cm w biodrach i biuście

* i mnóstwo pozytywnej energii

a co do przepisów to oczywiście będę eksperymentować bo to uwielbiam i dzielić się tym co zjadliwe:P

ewuskaka to całkiem ładne efekty masz, cieszą te które da się zmierzyć. I jeszcze bardziej te które da się opisać tylko słowami, jak poprawa samopoczucia. Gratuluje :wink:

maslosia jutro wypróbuję przepis na otręby.Powiem szczerze ,że zaczęłam je jeść

z jogurtem ale średnio mi smakowały. Od wczoraj jem z mlekiem i są dużo lepsze.

Jak nie robię sobie placuszków, to jem otręby z jogurtem, ale wcześniej sobie rozparzam w garnuszku na palniku. Mi odpowiada taki zestaw, bo troszkę drażni mnie jak mi surowe chrupią pod zębami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandruś - jestem, ale raczej dosłownie tylko tu zaglądam. Bo uzależnie od forum zostało. LECZ NIE DIETUJĘ JUŻ NIESTETY DEFINITYWNIE! icon_confused.gif A że prywata nie jest tu mile widziana ostantio - no to nie mam o czym pisać.. Ale jak już 'zaskoczę' icon_lol.gif to napewno Wam się pochwalę.

Jednak namiętnie poczytuję dalej - bo chyba już normalnie nie idzie żyć bez tego forum. A czytać nadal będę co tu nowego - chyba jeszcze długo. Więc nawet jak nie piszę - to i tak tu jestem napewno!!! icon_razz.gif

Cieszę się z tej Twojej szkoły - ja nie wiem czy by mi się chciało znowu uczyć.. A z tym 'wolnym' to bym się chętnie z Tobą zamieniła icon_wink.gif

Hej Marudko my lubimy Twoją "prywatę" - brakuje Ciebie - proszę odzywaj się częściej. Ja nie umiem tak ładnie pisać, może dlatego jest mnnie mniej ale częściej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim icon_smile.gif

ojej jak dobrze ze niebawem koniec pracy i weekend.

Dziś u mnie jakoś niemilosiernie sie wlecze.

Hej dziewczyny chciałam tu napisac kilka słów na temat pisania prywaty .

Nie zgadzam się że mamy pisac tylko o diecie, bo własnie dzieki pisaniu o "wszystkim" jest tu tak rodzinnie i wiele osob jest tyle czasu na Smaczny.pl icon_smile.gif

Takze Marudko, Sandra i wszystkie które nie piszecie za wiele bo nie macie o czym nie opuszczajcie nas! Tu jest bardzo milo, jak ktos wrzuci fotke psa czy nowej kanapy ... tak to w zyciu przeciez jest ze nie "samym chlebem czlowiek zyje".

Co do spotkania osob z forum sprawa jest na tyle skomplikowana ze ciezko byloby logistycznie ogarnac temat. Dochodzi jak u mnie brak kasy

icon_sad.gif Soorki icon_sad.gif

Ale nie ma tego złego ... może jakoś uda nam się zgrac w innych okolicznosciach.

Dziś jeszcze mam w pracy do schrupania jabłko.

A potem ide na uczte ... nie powiem gdzie bo nie chce robić nikomu smaka.

Saga świetnie sobie radzisz z 3 fazą. nie martw sie skokami wagi - jak sama nazwa mowi ona sie stabilizuje ... po kilku tygodniach się uspokoi. Te czwartki Protalowe na prawde działają i ustawiaja nam wage na jednym poziomie. I jedz owocki na jakie masz ochote mimo tego ze to cukier - one sa potrzebne.

To ja się już chyba na ten weekend pomalutku pożegnam, w domku tylko podczytuje bo zajec tyle ze ciezko cos napisać.

Życzę wszystkim milego pełnego słonka weekendowego odpoczynku icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFFF.......... jak gorąco............. jaki żar z nieba a tu w pracy trzeba jeszcze być do 17.00... :wink:

A mam tyle spraw do załatwienia dziś i ten upał tak mnie męczy.....

Wiatraki włączone ale nic nie dają, tyle ze papiery bardziej fruwają na biurkach

Z wagą ani odrobinki w dół.... zastój.... a może być jeszcze dłuższy bo jutro moja ważna impreza wspólna z przyjaciółmi więc na pewno nagrzeszę troszkę. Taki upał i jak tu sie ubrać albo umalować albo uczesać żeby sie nie spocić i żeby nie płynął pot po plecach i karku.

Marudko - zaglądaj do nas i pisz mimo wszystko, brakuje mi twoich postów,

A czemu nie dietkujesz skoro nie zaskoczyłaś jeszcze ? znudziła ci sie dieta....

Ewuskaka- witaj z nami Protalkami. Powodzenia życzę ! :oops: Ale póki co to rezultaty już sa imponujące. Gratulacje !

Nie wiem czy przez weekend będę miała czas tu zajrzeć więc życzę wszystkim miłych weekendowych wrażeń ( bez klimatycznych niespodzianek, choć zapowiadają burze, grady, trąby powietrzne itp) trochę bardziej znośnego ciepełka ale bez upałów no i przede wszystkim wielgachnych spadków wagi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :wink:

ewuskaka gratuluje pewnie jesteś z siebie dumna :oops: takie momenty dają kopa motywującego.

Ja Wam powiem że ważyłem się jak wchodziłem na warzywa i dzisiaj wszedłem na wagę bo zaczynam czyste proteiny i jakiś kilogram więcej ale się nie rozczulam (może poszło w mięśnie bo bardzo aktywny tydzień); bo moja waga (nie elektroniczna) raz pokazuje tak raz tak a wszyscy dookoła mi mówią ze przystojnie teraz wyglądam ;)

Te upały dają w kość nie wiem czemu ale tak dziwnie pije się dużo ale do kibelka rzadziej bo się pocimy a z potem tłuszczyk nie poleci :/ mam nadzieje ze jeszcze trochę.

Mam do Was jeszcze pytanie o rozstępy. Mam ich trochę kiedyś były czerwone teraz już wyblakły i się zmniejszają. Ale czy da się pozbyć całkiem ich? Polecacie jakieś kremy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was jeszcze pytanie o rozstępy. Mam ich trochę kiedyś były czerwone teraz już wyblakły i się zmniejszają. Ale czy da się pozbyć całkiem ich? Polecacie jakieś kremy?

Nie da się ich pozbyć, na pewno nie kremami, są zabiegi laserowe które je spłycają, wybladzają, może czasem do takiego stopnia że prawie ich nie widać ale to już zabiegi plastyczne. Kremów można używać żeby rozstępy były bledsze albo żeby ich uniknąć, po fakcie już niewiele pomogą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.