Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie!

Na wagę nie wchodzę, bo mnie już denerwuje:) Dziś warzywka - i nie wiem czy nie zrobię swojego eksperymentu jedzenia owocow na PW, bo już nie mogę wytrzymać, tak się te truskawki w lodówce na mnie patrzą :wink: A tak w ogóle to zły moment na dietę wybrałam bo dzisiaj idę na Panieński...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zle wspomnienia z dieta z Vitalii. napisalam dietetyczce ze mam PCOS i ze waga ciagle rosnie no i nie potrafila mi pomoc. zadnej sensownej diety nie wymyslila. kazala mi jesc smazone banany z ciemnym chlebem i polane jogurtem i inne rozne dziwne dania. pozniej angielska dietetyczka poinformowala mnie jedynie z zasadami zdrowego zywienia (ktore mialam dawno temu w szkole) i na tym sie zakonczylo. stracilam 0.5 kg w 2 miesiace. ale Sandra ty jestes zdrowa laska wiec nie powinnas miec problemu :wink:

oj Magdzik to mnie zasmucilas...ja juz tez kiedys kupilam diete z vitalii ze 3 lata temu jak nie wiecej ale w ogole sie do niej nie stosowalam, w ogole ja olalam...wiec nie moge nic powiedziec na jej temat.Wiesz chleba z bananami to tez chyba bym nie przelknela ale tam mozna wymieniac na inne dania to co nie podpasi, nie?A co to takiego PCOS?

A tak poza tym to witam wszystkich i zycze milego weekendu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia , wcale nie chce mi się jeść ! Wciskam na siłę jakieś drobiny jedzenia , może to ten upał , albo odzwyczajam się od jedzenia , no martwi mnie to ( tylko trochę , bo waga rusza )  

moja mama (dokup) w pewnym okresie miala to samo i tez sie martwila. Jadla po trochu i na sile. Ja niestety tej fazy nie przerabiam, a przydaloby sie. Moze dlatego, ze zbyt roznorodnie jem i zawsze znajde sobie cos pysznego co mi smakuje i jem z przyjemnoscia? ostatnio upatrzylam sobie te bezcukrowe galaretki z Anglii z serkiem homogenizoanym. Jak to wymieszam i sie zetnie to powstaje taki pyszny delikatny deser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim icon_smile.gif

ojej jak dobrze ze niebawem koniec pracy i weekend.

Dziś u mnie jakoś niemilosiernie sie wlecze.

Hej dziewczyny chciałam tu napisac kilka słów na temat pisania prywaty .

Nie zgadzam się że mamy pisac tylko o diecie, bo własnie dzieki pisaniu o "wszystkim" jest tu tak rodzinnie i wiele osob jest tyle czasu na Smaczny.pl icon_smile.gif

Takze Marudko, Sandra i wszystkie które nie piszecie za wiele bo nie macie o czym nie opuszczajcie nas! Tu jest bardzo milo, jak ktos wrzuci fotke psa czy nowej kanapy ... tak to w zyciu przeciez jest ze nie "samym chlebem czlowiek zyje".

Co do spotkania osob z forum sprawa jest na tyle skomplikowana ze ciezko byloby logistycznie ogarnac temat. Dochodzi jak u mnie brak kasy

icon_sad.gif Soorki icon_sad.gif

Ale nie ma tego złego ... może jakoś uda nam się zgrac w innych okolicznosciach.

Dziś jeszcze mam w pracy do schrupania jabłko.

A potem ide na uczte ... nie powiem gdzie bo nie chce robić nikomu smaka.

Saga świetnie sobie radzisz z 3 fazą. nie martw sie skokami wagi - jak sama nazwa mowi ona sie stabilizuje ... po kilku tygodniach się uspokoi. Te czwartki Protalowe na prawde działają i ustawiaja nam wage na jednym poziomie. I jedz owocki na jakie masz ochote mimo tego ze to cukier - one sa potrzebne.

To ja się już chyba na ten weekend pomalutku pożegnam, w domku tylko podczytuje bo zajec tyle ze ciezko cos napisać.

Życzę wszystkim milego pełnego słonka weekendowego odpoczynku icon_smile.gif

Witam wszystkich serdecznie.

Moja waga wróciła do suwaczkowej uff, bo taki kilogram w górę bez objadania się to trochę załamujące. Staram się jeść codzinnie porcję owoców, ten tydzień tak szybko mi zleciał, że nie zrobiłam ani białkowego czwartku ani 2 uczt, także bilans jest na zero (przynjamniej tak się usprawiedliwiam przed samą sobą), ale od poniedziałku wprowadzam zasady twardo w życie, w końcu to dieta faza luźniejsza, ale wciąż sąady do przestrzegania. Nie ukrywam że ggdyby ten jeden kilogram chciał mnie opuścić to bym się bardzo ucieszyła, ale cóż poczekamy zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich - w Gdańsku ciut chłodniej po wczorajszej ulewie, miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny i Misiek!

Piszę żeby dać znać że postanowiłam przejść na taką zmodyfikowaną trzecią fazę, gdzie trzymam się zasad 3 fazy Dukana, ale nieco bardziej restrykcyjnie bo licząc też kalorie i celując w około 1200-1500 dziennie. Zmieniam sposób odchudzania dlatego, że już od tygodni stała mi waga więc chcę spróbować innych rozwiązań, poza tym zamierzam bardzo intensywnie ćwiczyć i brak jakichkolwiek węglowodanów sprawiałby, że nie mam siły, jeszcze raz poza tym myślę że zdrowa zbilansowana dieta będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem teraz, jak jest dużo owoców, warzyw itp, bo bardzo bym się męczyła. Mam nadzieję że nadal będę krok po kroku chudła, teraz już i tak wyglądam nieźle, więc nie spieszy mi się tak bardzo ale kontynuowanie 2 fazy było dla mnie zbyt frustrujące. A, no i poza tym mam zespół Gilberta więc robię czasem badania bilirubiny żeby kontrolować jak tam moja wątroba i ostatnio mi się podwyższyła więc moja endokrynolog mi zaleciła żebym zrezygnowała z tej diety, ja zamiast tego ją zmodyfikuję :oops: No to tyle. Dam znać jak mi idzie, trzymajcie za mnie kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny i Misiek!

Piszę żeby dać znać że postanowiłam przejść na taką zmodyfikowaną trzecią fazę, gdzie trzymam się zasad 3 fazy Dukana, ale nieco bardziej restrykcyjnie bo licząc też kalorie i celując w około 1200-1500 dziennie. Zmieniam sposób odchudzania dlatego, że już od tygodni stała mi waga więc chcę spróbować innych rozwiązań, poza tym zamierzam bardzo intensywnie ćwiczyć i brak jakichkolwiek węglowodanów sprawiałby, że nie mam siły, jeszcze raz poza tym myślę że zdrowa zbilansowana dieta będzie dla mnie lepszym rozwiązaniem teraz, jak jest dużo owoców, warzyw itp, bo bardzo bym się męczyła. Mam nadzieję że nadal będę krok po kroku chudła, teraz już i tak wyglądam nieźle, więc nie spieszy mi się tak bardzo ale kontynuowanie 2 fazy było dla mnie zbyt frustrujące. A, no i poza tym mam zespół Gilberta więc robię czasem badania bilirubiny żeby kontrolować jak tam moja wątroba i ostatnio mi się podwyższyła więc moja endokrynolog mi zaleciła żebym zrezygnowała z tej diety, ja zamiast tego ją zmodyfikuję ;) No to tyle. Dam znać jak mi idzie, trzymajcie za mnie kciuki :wink:

Zdrowie najważniejsze, trzymam kciuki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Magdzik to mnie zasmucilas...ja juz tez kiedys kupilam diete z vitalii ze 3 lata temu jak nie wiecej ale w ogole sie do niej nie stosowalam, w ogole ja olalam...wiec nie moge nic powiedziec na jej temat.Wiesz chleba z bananami to tez chyba bym nie przelknela ale tam mozna wymieniac na inne dania to co nie podpasi, nie?A co to takiego PCOS?

A tak poza tym to witam wszystkich i zycze milego weekendu!!!!

Sandra no mi ogolnie ta dieta nie podpasowala z Vitalii mimo tego ze mozna wymieniac posilki. chyba na 3 miesiace mialam wykupione i one sie w pewnym momencie zaczely powtarzac. a PCOS to zespol policystycznych jajnikow. taka glupota ktora zaczela sie nie wiadomo dlaczego i wprowadza kupe zamieszania w moje zycie utrudniajac mi normalne funkcjonowanie icon_sad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w upalny dzionek. Myślałam ,że się w nocy roztopię w pracy. Zero wiaterku

i duchota straszna. Na szczęście 2 dni wolnego :grin: .

maslosia zrobiłam dzisiaj otręby wg twojego przepisu i bardzo przypadły mi do gustu.

Dzięki za przepisik.

Dziewczyny mam pytanie zwłaszcza do tych osób co dłużej są na diecie, czy robiłyście

sobie badanie moczu i czy nie pojawiał się aceton?

Mam zamiar zrobić sobie po niedzieli badanie i zobaczyć. Czasami czuję w ustach dziwny

smak.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!!!

jutro mija 3 tydzień mojej diety, wczoraj pierwszy raz grzeszek - truskawki:)

niestety moje ciało nie wygląda tak jakbym się spodziewała...schudłam jakieś 4kg, ale gdybym liczyła wcześniejszą wagę to 6....przerażaja mnie moje piersi, zawsze były bardzo jędrne, koleżanki żartowały że jak silikony:) a teraz jak ich dotykam to jakieś takie marniutkie...i ręce, uda, normalnie kluchy....icon_mad.gif

jak jest u Was? no i cellulit, ech niby się zmniejszył, ale na udach takie fałdy....sama się tak zmasakrowałam ciągłym obżeraniem i chudnięciem.........

zastanawiam się czy nie pociągnąć jeszcze 5 dni białek a potem normalnie- racjonalnie i sport żeby skóra ładnie wyglądłąa i się "zeszła"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani!!!

jutro mija 3 tydzień mojej diety, wczoraj pierwszy raz grzeszek - truskawki:)

niestety moje ciało nie wygląda tak jakbym się spodziewała...schudłam jakieś 4kg, ale gdybym liczyła wcześniejszą wagę to 6....przerażaja mnie moje piersi, zawsze były bardzo jędrne, koleżanki żartowały że jak silikony:) a teraz jak ich dotykam to jakieś takie marniutkie...i ręce, uda, normalnie kluchy....icon_mad.gif

jak jest u Was? no i cellulit, ech niby się zmniejszył, ale na udach takie fałdy....sama się tak zmasakrowałam ciągłym obżeraniem i chudnięciem.........

zastanawiam się czy nie pociągnąć jeszcze 5 dni białek a potem normalnie- racjonalnie i sport żeby skóra ładnie wyglądłąa i się "zeszła"

Sport jak najbardziej! A z dietą to wiem, że dziwczyny nie narzekały na skórę. Jeżeli nie jest dla Ciebie uciążliwa to spróbój dietę ze sportem połączyć, a jeżeli  są to katusze, to nic wbrew sobie, zrobisz jak będziesz uważała, w kazdym razie kciuki będą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w poniedziałkowy deszczowy poranek :-D :-D

Miło mi bardzo że stare bywalczynie mnie pamietają :) Termin porodu mam wyznaczony na 07.06, a dwóch lekarzy stwierdziło, ze zanosi się na dziewczynke, to synuś bedzie miał siostrę :grin:

Edytko

Waszej ślicznej maleńkiej córeczce

życze dużo zdrowia, beztroskiego

dzieciństwa, cierpliwości i

wyrozumiałości dla rodziców

oraz wiele miłości i radosnych dni.

Witam Wszystkie Protalki i Protalka wieczorowa pora.Nadrobilam czytanie postow.Marudko mysle podobnie jak wiele osob na tym forum,zagladaj do nas i pisz co tam u Ciebie slychac.Przeciez wczesniej mowilysmy,zreszto caly czas o tym piszemy ze to forum jest najlepsze bo mozemy o wszystkimpisac i o wszystko pytac(nawet nie dotyczace diety).Ja tez malo udzielam sie na forum wole czytac niz pisac,ale Twoje posty zawsze mi poprawialy humor i byly takie tresciwe,wiec pokazuj sie jak najczesciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.