Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w upalny dzionek. Myślałam ,że się w nocy roztopię w pracy. Zero wiaterku

i duchota straszna. Na szczęście 2 dni wolnego :grin: .

maslosia zrobiłam dzisiaj otręby wg twojego przepisu i bardzo przypadły mi do gustu.

Dzięki za przepisik.

Dziewczyny mam pytanie zwłaszcza do tych osób co dłużej są na diecie, czy robiłyście

sobie badanie moczu i czy nie pojawiał się aceton?

Mam zamiar zrobić sobie po niedzieli badanie i zobaczyć. Czasami czuję w ustach dziwny

smak.

Pozdrawiam serdecznie.

Nie robiłam wogóle badań, ani teraz ani wcześniej, o niesmaku w ustach Dukan pisał w książce, że to normalny objaw uboczny, przy dużym spożyciu białka tak po prostu jest. Czuję się dobrze, nic mi nie dolega, dla mnie najważniejsze że kolana i kostki nie bolą mnie jak dawniej, zapomniałam co to ból krzyża pomijam zadowolenie z wyglądu. Dla mnie Dukan to szczęście, ale jak masz wąpliwości to lepiej zrób badania, kontroli nigdy nie za dużo, zdrowie najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako pierwszy w niedziele.

U mnie już nie jest tak gorąco bo nad ranem była taka burza że hoho.

Muszę wam się do czegoś przyznać wczoraj na tym pikniku poszalalem od 2 miesięsy i zjadłem uwaga uwaga: 1 całą czekolaę, 1,5 pączka, paczkę mmmensów, pomarńczę i 2 batony do tego 2 talerze bigosu z 3 lizaki i 4 truskawki bałem się dzisiaj wchodzić na wagę wszedłem i ...... po wczorajszej wzwyższce dzisiaj sapdek :grin: nie wiem jak to si stało może dlatego że wczoraj zjadłem tylko śniadanie i tam przez 10 godzin w słońcu trzeba było coś nosić chodzić ale nie wiem ::) TO już chyba nie wróci na wadze, nie?

Edycie gratuluję Pociechy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako pierwszy w niedziele.

U mnie już nie jest tak gorąco bo nad ranem była taka burza że hoho.

Muszę wam się do czegoś przyznać wczoraj na tym pikniku poszalalem od 2 miesięsy i zjadłem uwaga uwaga: 1 całą czekolaę, 1,5 pączka, paczkę mmmensów, pomarńczę i 2 batony do tego 2 talerze bigosu z 3 lizaki i 4 truskawki bałem się dzisiaj wchodzić na wagę wszedłem i ...... po wczorajszej wzwyższce dzisiaj sapdek :grin: nie wiem jak to si stało może dlatego że wczoraj zjadłem tylko śniadanie i tam przez 10 godzin w słońcu trzeba było coś nosić chodzić ale nie wiem ::) TO już chyba nie wróci na wadze, nie?

Edycie gratuluję Pociechy :-D

Witam wszystkich

No nie wiem przystojniaku czy sobie nie zaszkodziłeś tą bombą cukrową, waga może jeszcze się obrazić i zafundować zastój, nie byłabym taka odważna, dałeś chłopie czadu. Także w razie zastoju będziesz znał powód. Oj oj baty się należą i to porządne.

Może tak suwaczek sobie założysz to będzie nam łatwiej Cię dopingować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcieicon_biggrin.gif

Saguś witaj widzę Ciebie na doleicon_biggrin.gif

U mnie po spadkach wzrost, ale to związane jest prawdopodobnie z @, mam nadzxieję, że chwilowe.

Edytko, serdecznie Ci gratuluję Córeczki(ciekawe jak bedzie miała na imię) i pozdrawiamicon_biggrin.gif

Misiekk zaszalałeś, bardziej wychowawcze btyłoby gdyby jednak odbiło to się na Twojej wadze, ale Ci tego nie życzę. Mam tylko nadzieję, że to nie rozpocznie u Ciebie lawiny grzeszków.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłej niedzieliicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek!!

no i mam nowe autko:)wczoraj bylismy w tym Leeds zazmienic;mialam renault clio campus a teraz mam nowiutkieg nissana pixo;wszyscy ktorzy juz maja to autko narzekaja,ze plastikowy;no fakt;taki maly i plastikowy ale prowadzi sie swietnie:)w drodze powrotnej zauwazylismy na skarpie wielgachny zamek no i zatrzymalismy sie tam na zwiedzanko i przekaske;fajnie bylo:)a potem jak wrocilismy(przed 19)Konrad poszedl spac a mnie padlo na glowe....obejrzalam 8 odcinkow ( siedzialam do 2 w nocy)"Chirurgow" objadajac sie przy tym niemilosiernie(chyba jak to nynka nazlala kompulsywnie)na swoje usprawiedliwienie mam jedynie tyle,ze wszystko bylo protlowe..ale slodkie.Zrobilam sernik z chudego twarogu z galaretkami a potem jeszcze sie dopchalam mlekiem w proszku,jogurtem i serkiem homo;pieknie!!ale dwa tygodnie trzymalam sie absolutnie bez niczego slodkiego,tolerowanego i bez coli....wczoraj dalam upust slabosci;pilam tez cole i red bulla bez cukru ale podczas dlugich tras musze cos orzezwiajacego...

misiek wszystkie seozony Chirurgow widziales??ja jestem jak jakas nawiedzona..jak zaczne jeden odcinek to nie moge przestac!!dzis zaczne 3 sezon

a poza tym uszkodzilam komputer...niby dziala ale przy wlaczaniu sprawdza wszystie pliki jakies tam a amknac sie go wogole nie da i trzeba dlugo trzymac guzik zeby sie wylaczy....nie musze mowic,ze Konrad zly i ciety jak osa...ale specjalnie tego nie zrobilam przeciez!!ech

miego dnia wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH :-D

U nas wczoraj późnym wieczorem przeszły burze i dziś jest pochmurnie,dużo chłodniej i chyba pokrzyżuje nam to plany ...:)

Chcieliśmy pojechać do Wisły pooddychać górskim powietrzem, poopalać się, wypocząć przed kolejnym tygodniem pracy a tu lipa chyba...A wczoraj na grillu były szaszłyki...nie całkiem drobiowe... :oops: choć na wadze dziś bez zmian...

A co do tematu głównego czyli diety to ja nie jadłąm jeszcze otrębianki - wolę pseudochlebek który wymyśliłam któregoś dnia w akcie desperacji i tęsknoty za kanapką, a robię go tak:

(porcja na 2 dni)

- 1 serek wiejski

- 2 jajka

- 4 ł otrębów owsianych

- 2 ł otrębów pszennych

- trochę proszku pieczenia tak na oko z pół łyżeczki, pieprz, czasem suszona papryczka albo suszona cebulka, albo zioła, albo wszystko naraz :-D

Wszystko wrzucam do pojemnika takiego najwyższego z kompletu ikeowego jak na załączonym obrazku mieszam i w tym pojemniku wstawiam do mikrofali na 6 minut. Potem zostawiam do ostygnięcia i "podeschnięcia" bo na początku jest trochę gąbczasty, z reguły robię wieczorem na rano. Wychodzi mi taki chlebek ok 12x12x6 cm. Podczas mikrofalowania mocno rośnie a potem opada trochę dlatego robię w takim wysokim pojemniku.

Może komuś podpasuje taki pomysł.

Asiek wrzuć najlepiej przepis na chlebek do naszego wątku z przepisami (o ile jeszcze tego nie zrobiłaś) mam takie pojemniczki, nie wiedziałam nawet że można ich używać w mikrofali a przepis na pewno wypróbuję!!!

Witam jako pierwszy w niedziele.

U mnie już nie jest tak gorąco bo nad ranem była taka burza że hoho.

Muszę wam się do czegoś przyznać wczoraj na tym pikniku poszalalem od 2 miesięsy i zjadłem uwaga uwaga: 1 całą czekolaę, 1,5 pączka, paczkę mmmensów, pomarńczę i 2 batony do tego 2 talerze bigosu z 3 lizaki i 4 truskawki bałem się dzisiaj wchodzić na wagę wszedłem i ...... po wczorajszej wzwyższce dzisiaj sapdek :) nie wiem jak to si stało może dlatego że wczoraj zjadłem tylko śniadanie i tam przez 10 godzin w słońcu trzeba było coś nosić chodzić ale nie wiem ::) TO już chyba nie wróci na wadze, nie?

Jeeeezu Misiek aleś zaszalał :grin: Ja też Ci postoju absolutnie nie życzę, bo wiem sama jak to jest ale u mnie teżtak było że po dwóch grzesznych dniach waga się nie zmieniła...i przez następny prawie miesiąc dukania TEŻ NIE CHCIAŁA RUSZYĆ...Oby u Ciebie tak nie było a baty należą się a jakże!!! :)

Dołączam się do życzeń dla Edyty z okazji urodzin dzidziusia i życzę Wszystkim miłej niedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Misiek ale mi smaka narobiles icon_mrgreen.gif a wogole to zaszalales i to ostroicon_mrgreen.gif .

Edycia gratuluje coruni :)

a wogole to witam w niedziele. u nas pogoda taka sobie. niby jest cieplo, ale slonko gdzies tam za chmurami :grin: a szkoda bo chcielismy jechac nad jeziorka, no ale trudno, najwyzej pojedziemy na lake to chociaz pies sie bedzie mogl wybiegac.

uciekam narazie do kuchni gotowac obiad. moze jeszcze pozniej zajrze do Was. milej niedzieli :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko gratuluję :grin: ,niech się córcia chowa zdrowo.

Misiek podziwiam Cię,że potrafiłeś tyle zjeść po dietowaniu.

Ja jestem super szczęśliwa bo po 12 dniach diety waga spadła 4.5 kg.

Dziś weszłam w sukienkę ,którą szyłam w zeszłym roku churrrrrrrrrra.

Dalej dietuję i czekam na następne efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja witam wszystkich!!!!!! wyleguje sie od rana nadal leze w lozku ale mialam ciezki tydzien do tego imprezka w piatek rano w sobote do pracy i tesciowie przyszli hahah na obiad i jescze musialam kolezanke z lotniska odebrac !!!!

Gosiulek dopiero doczytalam ja kupilam suknie w gdyni na wladyslawa IV ale nie w agnes tylko w tym drugim nie pamietam jak sie nazywa jest tak jakbys szla od wzgorza maxymilina to pierwszy jest agnes a ten zaraz po nim ponoc fajne suknie sa w gdyni leszczynkach ale po co ja ci to pisze moze juz ja kupilas hahahhaha

Co do wagi to stoi uparta postanowilam jednach przesunac o dwa kilo wiecej niz na poczatku zamierzalam robie sobie zapas hahahah

Zycze wszystkim udanej niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja dzisiaj drugi dzień na zmodyfikowanej trzeciej fazie, wczoraj zjadłam tylko kiwi i kilka truskawek jeżeli chodzi o dodatki trzeciofazowe, ale dzisiaj byłam na chrzcie u mnie w rodzinie takiej dalszej i zjadłam chłodnik i jakieś mięsko w sosie z surówką, które podawali, na pewno nie protalowe, ale już nie chciałam robić afery. Ale za to nie tknęłam ciasta ani nic takiego, jem tylko truskawki bo w tym gorącu mam ochotę tylko na owoce. Ale jestem z siebie dumna że nic złego nie zjadłam bo jak się już zdjęłam takie ścisłe ograniczenia drugiej fazy to mam obawę czy się nie zagalopuję w "pozwalaniu sobie" na rzeczy odbiegające od diety.

Pozdrawiam i wracam do nauki bo jutro niestety kolejny egzamin a ten chrzest zajął mi pół dnia, w dodatku wstałam o 4:15 rano żeby na 5 odwieźć rodziców na lotnisko więc padam z nóg :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pod koniec weekendu.Nie miałam ostatnio czasu żeby napisać ale nadrobiłam już.U mnie waga narazie bez zmian bo pod koniec @ jestem.W piątek zaliczylam pierwszą kapiel w jeziorku.Super było tylko burza nas wygnała. A dzis zabraliśmy dzieci na wycieczkę do parku dinozaurów do Solca Kujawskiego.Chłodno trochę było za cienko się ubrałam ale może to i lepiej dla dzieci niż w upale jechać.Wzięłam sobie jedzenie ze sobą na wszelki wypadek żeby nie musieć grzeszyć ale i tam dało rade zjeść.Zamówiłam sobie w barze jakąś sałatkę z kurczakiem,pewnie były w niej jakieś niedozwolone rzeczy ale chyba niewiele.

Wszystkim gratuluje spadeczków.Edycie gratuluje dzidziusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny boje się właśnie zastoju ale no cóż, to był jednorazowy wybryk przez ogrooomne W suwaczek założę ale jak wrócę z rowerka teraz idę na 2 godziny spalić część wczorajszego :grin:

iriss nie dwa pierwsze teraz nie mam czasu ale tak samo jak zacznę nie mogę skonczyc :) a Ostry dyżur lubisz bo ja wszystkie sezony oglądałem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki i Protale!

Szmat czasu mnie tu nie było ....ale jak już wcześniej pisałam nie mam czasu albo siły....albo po prostu komp mam zajęty.

Wiem, że Ci "starsi stażem" mnie pamiętają....

Pozdrawaim wszystkich bardzo serdecznie i witam nowych protalowiczów i stałych bywalców.

Na Kujawach pogoda dziś nie dopisuje od rana jest zimno i wietrznie - temperatura od 13-15 stopni - podczas gdy 2 dni temu było w słońcu do 50 stopni i była straszna duchota. Mimo tego zimnego dnia zrobiłam dziś grila i zjadłam kiełbaskę i kaszankę, do tego duża lampka piwa i wina i kilka truskawek i też się zastanawiam czy mam się jutro ważyć. Za 2 dni @ także się pocieszam, że troszkę spadnie. Na 4 fazie waga poszła ok 2 kg w górę - faktem jest, że nie robie dnia białkowego - BO NAPRAWDĘ CIĘŻKO JEST WRÓCIĆ DO BIAŁKA JEŚLI SIĘ ZASMAKUJE TYCH INNYCH "DOBROCI".

Pozdrawiam i życzę miłego końca weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Tydzień temu przeszłam na dietę Protal. Dzis jest mój pierwszy dzień II Fazy. Ważę się zawsze rano na czczo i do tej pory mam 3,5 kg mniej. Czy mogę dołączyc się do waszego forum? Myślę, że zawsze łatwiej wśród towarzyszy "broni". Mobilizacja większa:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.