Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Misiek nie chcę Cię straszyć, ale mnie się zdarzyło, że po szaleństwach waga poszła w dół a kolejnego dnia paskudnie skoczyła w górę. Oby u Ciebie było inaczej. To taka spóźniona kara była.

Jutro znów wyjeżdżam na parę dni, czeka mnie czysto cywilne jedzenie i nie będę miała okazji zajrzeć na forum. Będę tęsknić i postaram się wszystko nadrobić po powrocie, choć wiem, że nie jest to łatwe. Trzymajcie się i wszystkiego dobrego. Oczywiście wielkie gratulacje dla Edytki i całuski dla córeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Tydzień temu przeszłam na dietę Protal. Dzis jest mój pierwszy dzień II Fazy. Ważę się zawsze rano na czczo i do tej pory mam 3,5 kg mniej. Czy mogę dołączyc się do waszego forum? Myślę, że zawsze łatwiej wśród towarzyszy "broni". Mobilizacja większa:) Pozdrawiam

Witamy Cię i zapraszamy na nasze forum.W grupie raźniej i zawsze można w razie wątpliwości zapytać i podzielić się obsarwacjami.Zyczę dalszych spadków wagi.A ile koleżanko masz do zrzucenia jeżeli mozna spytać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię i zapraszamy na nasze forum.W grupie raźniej i zawsze można w razie wątpliwości zapytać i podzielić się obsarwacjami.Zyczę dalszych spadków wagi.A ile koleżanko masz do zrzucenia jeżeli mozna spytać???

No cóż... jeszcze nie zdecydowałam. Przed pierwszą fazą ważyłam 70,5. Waham się pomiędzy 60, a 55 kilogramami. Wyjdzie w praniu. Nie ważyłam tyle chyba od podstawówki, więc nie wiem jak będę wyglądac, stąd moje niezdecydowanie. Dzięki za przygarnięcie:)

A co do pytań. Też bym sobie przyczepiła taki wskaźnik wagi tyle, że nie wiem jak:( Co do samej diety to ogólnie nie mam pytań. Kupiłam sobie książkę, poczytałam sporo w necie, więc podstawy znam. Dziś zrobiłam pierwszy raz w życiu gołąbki i są pyszne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkie Protale i Protalki. Chciałam się pochwalić też miałam grila ,na szczęście u mnie był i jadłam tylko surówkę,szaszłyki drobiowe ,hektolitry wody i zielonej herbaty.Robię też pastę z tuńczyka(którego nie lubiłam,ale tu wyjątkowo mi smakuje tylko musi być schłodzona)-odsączony tuńczyk,serek wiejski,szczypior i dużo koperku + pieprz.Nie wiem czy wcześniej ktoś podawał ten przepis czy go wymyśliłam.Misiek myślę że po tych inteensywnych ćwiczeniach,przestój Ci nie grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

I ja również zaszalałam z grzeszkami przez weekend - pożarłam tabliczkę czekolady,i co chwilę podjadam w kuchni truskawki :cry:aż boję się wchodzić na wagę jutro z rana :-)ale sama jestem sobie winna!!!!

Witam jako pierwszy w niedziele.

U mnie już nie jest tak gorąco bo nad ranem była taka burza że hoho.

Muszę wam się do czegoś przyznać wczoraj na tym pikniku poszalalem od 2 miesięsy i zjadłem uwaga uwaga: 1 całą czekolaę, 1,5 pączka, paczkę mmmensów, pomarńczę i 2 batony do tego 2 talerze bigosu z 3 lizaki i 4 truskawki bałem się dzisiaj wchodzić na wagę wszedłem i ...... po wczorajszej wzwyższce dzisiaj sapdek :grin: nie wiem jak to si stało może dlatego że wczoraj zjadłem tylko śniadanie i tam przez 10 godzin w słońcu trzeba było coś nosić chodzić ale nie wiem ::) TO już chyba nie wróci na wadze, nie?

Edycie gratuluję Pociechy :-D

Misiek nieżle zaszalałeś !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hejka! Tydzień temu przeszłam na dietę Protal. Dzis jest mój pierwszy dzień II Fazy. Ważę się zawsze rano na czczo i do tej pory mam 3,5 kg mniej. Czy mogę dołączyc się do waszego forum? Myślę, że zawsze łatwiej wśród towarzyszy "broni". Mobilizacja większa:) Pozdrawiam

Witaj MARYTKO!!!!!

Edytko - gratuluję córeczki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny

No więc Sago jestem już z Tobą :grin:

III faza :-D Waga co prawda nie ta założona i wymarzona (54kg) ale i tak nie jest chyba najgorzej (55,5kg). Musiałam przejść już na III głównie ze względu na

  1. TRUSKAWKI
  2. Psychozę - marzę teraz o utracie kolejnych 14 kg :-D Zgroza, mąż już się zaczął o mnie bać :)
Na razie sobie radzę, strasznie się boję i cieszę ze względu na chlebek i owocki. Trzymam dziewczyny za Was kciuki i dołączajcie już niebawem do III fazowiczów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jeszcze nie zdecydowałam. Przed pierwszą fazą ważyłam 70,5. Waham się pomiędzy 60, a 55 kilogramami. Wyjdzie w praniu. Nie ważyłam tyle chyba od podstawówki, więc nie wiem jak będę wyglądac, stąd moje niezdecydowanie. Dzięki za przygarnięcie:)

A co do pytań. Też bym sobie przyczepiła taki wskaźnik wagi tyle, że nie wiem jak:( Co do samej diety to ogólnie nie mam pytań. Kupiłam sobie książkę, poczytałam sporo w necie, więc podstawy znam. Dziś zrobiłam pierwszy raz w życiu gołąbki i są pyszne:)

kliknij sobie na któryś suwaczek i zrób sobie swój potem skopiuj link musisz wkleić w ustawienia-> profil->sygnatura i zatwierdzić a potem już tylko sobie przesuwasz w miare upływu kilogramów :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcieicon_biggrin.gif

Saguś witaj widzę Ciebie na doleicon_biggrin.gif

U mnie po spadkach wzrost, ale to związane jest prawdopodobnie z @, mam nadzxieję, że chwilowe.

Edytko, serdecznie Ci gratuluję Córeczki(ciekawe jak bedzie miała na imię) i pozdrawiamicon_biggrin.gif

Misiekk zaszalałeś, bardziej wychowawcze btyłoby gdyby jednak odbiło to się na Twojej wadze, ale Ci tego nie życzę. Mam tylko nadzieję, że to nie rozpocznie u Ciebie lawiny grzeszków.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłej niedzieliicon_biggrin.gif

Pozdrawiam, nie zauważyłam że jesteś na dole i się wylogowałam rano, widzę że suwaczek się posuwa to świetnie, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Tydzień temu przeszłam na dietę Protal. Dzis jest mój pierwszy dzień II Fazy. Ważę się zawsze rano na czczo i do tej pory mam 3,5 kg mniej. Czy mogę dołączyc się do waszego forum? Myślę, że zawsze łatwiej wśród towarzyszy "broni". Mobilizacja większa:) Pozdrawiam

Witam nową koleżankę, no jasne że w grupie raźniej, powodzenia.

Jolciu - gratki, gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny

No więc Sago jestem już z Tobą :grin:

III faza :-D Waga co prawda nie ta założona i wymarzona (54kg) ale i tak nie jest chyba najgorzej (55,5kg). Musiałam przejść już na III głównie ze względu na

  1. TRUSKAWKI
  2. Psychozę - marzę teraz o utracie kolejnych 14 kg :-D Zgroza, mąż już się zaczął o mnie bać :)
Na razie sobie radzę, strasznie się boję i cieszę ze względu na chlebek i owocki. Trzymam dziewczyny za Was kciuki i dołączajcie już niebawem do III fazowiczów :)

To fajnie, że nie jestem sama z tym "krokiem" w 3 fazę, jadłaś chlebek nie wiem czy upiec czy można zaryzykować taki ze sklepu. Mam nadzieję że ten kilogram to stracę w 3 fazie jak będę grzeczna, często tak bywa - pamiętam jak trzecio fazowiczki pisały (i tak się pocieszam)

ładny awiatorek.Piękna para

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że nie jestem sama z tym "krokiem" w 3 fazę, jadłaś chlebek nie wiem czy upiec czy można zaryzykować taki ze sklepu. Mam nadzieję że ten kilogram to stracę w 3 fazie jak będę grzeczna, często tak bywa - pamiętam jak trzecio fazowiczki pisały (i tak się pocieszam)

ładny awiatorek.Piękna para

Saguś ja kupuję chlebek w sklepie - wyszłam z założenia że owszem ma różne dodatki ale trzeba organizm przyzwyczaić, przecież nie będę do końca życia chleba piekła :) Zresztą nie mam piekarnika :-D

A na zdjęciu ja z mężem i moja nowa grzywka :grin: Nowa figura, nowa fryzura :) Jeszcze charakterek mógłby mi się zmienić troszkę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.