Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za radę,spróbuję,ale nie bardzo znam się na tych wklejaniach i co to jest bbcode(komputer to dla mnie zbyt skomplikowany mechanizm,ale spróbuję).A mój rezultat wydaje mi się wcale nie taki imponujący,ale sporo mam juz latek i chyba przemiana materii już nie taka sama(hormony!!!).Moja młodsza siostra pozazdrościła mi diety i też zaczęła,ale jej idzie znacznie lepiej,zgubiła w krótkim czasie 6kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane!!!

Nie nie pojechałam jeszcze nad morze, mam zamiar ale nie wiem kiedy. Nie odzywałam się bo mi bardzo głupio. Głupio tego iż przestałąm dietkować.  Miałam ostatnio ciężkie chwile w życiu i to włąśnie przez to zaprzepaściłam diete. Bardzo bym chciała jeszcze wrócić do diety i właśnie się zastanawiałam czy nie uczynić tego od jutra ( takie postanowienie urodzinowe). A tak wogóle dzieki Marudko za życzenia!

Czytałam Was prawie cały czas, trudno sie od Was całkowicie odciąć! Jestem cały czas z Wami i mam nadzieje że wróce już całkowicie!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu ....a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.... Mam nadzieję, że trudne chwile w Twoim życiu miną. Zbierz  siły i wracaj do nas dietkujących grzesznic :grin: .

Dziękuje za słowa otuchy. Nawet nie wyobrażacie jak bardzo żaluje że przestałam dietkować, jak daleko mogłam już być?! No ale coż jestem osobą wrazliwą i nerwową. A jeśli dzieje się coś w mojej rodzinie, coś się rozpada to wpadam w nerwy a za tym co idzie? Jedzenie i to juz nie protalowe. I tak się stało. Dlatego chciałabym wrócić do diety. Wyjechac na wczasy nad morze i odpocząc troche, nie myśleć o niczym.

Dziewczyny wiem że już mi pisałyście ale jesli możecie to polećcie mi jakieś pensjonaty nad morzem. Dzwoniłam dzisiaj i za mojego synka 2,5 letniego chcą tyle ile za osobe dorosłą czyli 50zł. Macie jakieś inne tańsze pensjonaty na oku? Bardzo prosze o adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusia, my jedziemy po raz drugi do Dębek, o tutaj:

http://www.debki.pl/obiekt,Pensjonat%20Skiper,4be183a8,1001015.html

Niestety też liczą za dziecko jak za dorosłą osobę (synek ma 3 lata), płacimy 160 za dobę za pokój 3-osobowy. Ale fajnie jest. Byleby pogoda dopisała... A z tym ma być kiepsko niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi zeżarło posta, wkurza mnie ten pracowy komputer.

Gosiulku - My mamy ścigacza, i fajnie się jeździ tak we dwoje ale ja bym wolała we dwoje na dwóch motorach :) Bo na ścigaczu pozycja pasażera jest delikatnie mówiąc niewygodna, wygięty człowiek w chińskie s - bo trzeba się pochylić i mocno trzymać i przyklejać do kierowcy a jednocześnie odchylić głowę coby się kaskami nie zderzać :-D i tak ta głowa trochę przeszkadza :-D Ale nie będę marudzić na razie muszę jeszcze buty dokupić i rękawice bo mam takie "nieprofesjonalne" :grin: a potem dopiero prawko. I weź tu człowieku myśl o ślubie jak tyle "ważnych" wydatków a wszyscy już pytają kiedy w końcu wesele.

Podziwiam Cię bo ja to bym chyba wszystkiego ślubnego nie ogarnęła :)

Zmykam pracować a raczej zjeść coś. Pozdrawiam dziewczyny i chłopaku :)

Asiek, ja nie cierpię ścigaczy, jeżdżą mi prawie codziennie ok. 10-11 w nocy w tą i z powrotem pod oknami, więc mi się nie dziw... :)

I słówko do Miśka: co do rozstępów, zawsze możesz mówić że to blizny po męskich wyprawach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - od razu się przyznam... podglądam Was od kwietnia icon_biggrin.gif

Na diecie jestem od 01/03/2010 i zrzuciłam 14 kg ale do zrzucenia mam jeszcze ho, ho, ho - jak nic przyjdzie mi pobijać rekord Śliweczki... W tym miejscu pokłony głębokie dla wyżej wymienionej w hołdzie za wytrwałość !! Zresztą dla Wszystkich gratulacje ogromne icon_biggrin.gif

A za podglądanie cichaczem należy sie pewnie jakaś kara, więc wklejam cudnej urody tabelkę icon_wink.gif Zrobiłam sobie taką bo jakoś nie umiem zrozumieć jak to jest, że wolno nam skrobie kukurydziana jeść a samej kukurydzy to juz nie (nad czym ubolewam...) Pomyślałam, że juz ja się przyjrze tym wszystkim mąkom i proszę - pozestawiałam i porównałam zawartości białka itd. i dopiero teraz jestem skołowana !! W związku z tym prosze o pomoc. Co myslicie - najwyżej plasuje się sojowa , w sumie tłuszczu i cukrow razem ma mniej niż białka tylę, że jednak tego tłuszczu to w niej jest w cholere !! Mnie osobiście zaskoczyła pszenna PEŁNOZIARNISTA.

A w ogóle to sama ostatnio kupiłam makę z amarantusa - pyszna jest tylko kosztuje 7,50 za 0,5 kg - i piekę na niej nalesniczki tylko się tak zastanawiam czy to może jednak STRASZNY GRZECH JEST a ja sobie tylko oczy mydlę tymi moimi pododawanymi i podzielonymi cyferkami ??

... i kto by pomyślał ile uciechy może być w analizowaniu mąki ... icon_biggrin.gificon_wink.gif

post-20215-1276691508,1142_thumb.jpg

Tabelkę otwierajcie proszę w osobnym oknie bo inaczej traci na urodzie icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

a zwłaszcza nowe dziewczyny wisienkę i polande

powiem ci że niezła jest ta tabelka i trochę zaskakująca

jusia ja też zauważyłam że cie nie ma i szczerze to właśnie tak myślałam że to właśnie przez to że nie dietkujesz ale weź się w garść i wracaj do diety bo naprawdę warto cała reszta się na pewno ułoży

pozdrawiam:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim:*

nie pisze ostatnio nie ma o czym...

dieta do bani;stoje w miejscu i dupa....zero roznicy od kilku miesiecy i chyba tylko niepotrzebnie katuje organizm....moze stad wynikaja tez te moje inne problemy;chyba bede musiala sie umowic na wizyte u polsiego ginekologa w Londynie za koszmarne pieniadze....szlag by to wszystko trafil!!

AZ mozesz mi polecic jakiegoc gina w londku?

pozdrawiam wszystkich:*witam nowych!!i gratuluje spadkowiczom!!i zazdroszcze przy okazji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wszystkim:*

nie pisze ostatnio nie ma o czym...

dieta do bani;stoje w miejscu i dupa....zero roznicy od kilku miesiecy i chyba tylko niepotrzebnie katuje organizm....moze stad wynikaja tez te moje inne problemy;chyba bede musiala sie umowic na wizyte u polsiego ginekologa w Londynie za koszmarne pieniadze....szlag by to wszystko trafil!!

AZ mozesz mi polecic jakiegoc gina w londku?

pozdrawiam wszystkich:*witam nowych!!i gratuluje spadkowiczom!!i zazdroszcze przy okazji:)

Iryss - nie denerwuj sie kochana moja, na pewne rzeczy nie można żałować kasy, ja wiem ciężko tam na nia pracujesz, ale cóz - zdrowie najważniejsze, więc jak mus to mus.... A brakiem spadków sie nie przejmuj, wiem że długo nic nie spada ( jak i u mnie - tyle że ja co i rusz "grzeszę") ale może to jakas hormonalna "pętelka" cie sie wywiązała w związku z tymi ginekologicznymi sprawami i jedno pociaga za soba jakies hormonalne problemy albo zatrzymanie wody jak przed normalnym @. Bądź dobrej myśli i nie martw się... Będzie dobrze... :) ..... musi być :-D

Bolanda - witaj wśród nas ("oficjalnie" :grin: ) Kary za ukrywanie sie nie będzie, każdemu wolno tu zaglądać.... Tabelka śliczna, tylko jak ja poczytałam to mi sie w głowie całkiem powywracało do góry nogami, może lepiej sie nie zastanawiac co wybrac tylko przyjąć, że Dukan wie i robić tak jak on pisze....... skrobia kukurydziana ( ew. mąka kukurydziana jako zmiennik ) i już. Taki aksjomat sobie przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.