Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć babeczki!!

Ale mnie rozwaliło.. Mam 38,2 st. gorączki. A dzisiaj mamy zebranie i musiałam przyjść.. ale jak uda mi się zamienić z koleżanką to chyba pójdę do domu. Dziś co prawda kolega z pracy, po pracy chce robić urodzinki.. i miałam przez to zostać u rodziców. Ale jakby dostała zwolnienie na dzisiaj już, to pojechałabym do mojego domciu jednak. Fatalnie się czuję - to chyba przez ten basen.. icon_rolleyes.gif bo oczywiście jak uda mi się na niego pójść to akurat jest pogoda do dupy.. i mam tego efekty. Dzisiaj nie mogła w ogóle spać. Wzięłam tylko tabletki na ból gardła, bo nie chcę się faszerować antybiotykami. Mysle, że parę dni wolnego i będzie ok. Z wycieczki z rodzicami też na razie nici.. bo na ten weekend zapowiadają burze, więc odkładamy to na później.

Byle przeżyć dzisiajszy dzień..

Do milego..

Ps - tak rozmawiacie o jakiś rozstępach, nie wiem gdzie masz je Ty Miśku.. ale mój mąż choć W ŻYCIU NIE BYŁ GRUBY, ani nie stracił jakoś szybko na wadze - a ma okropne rozstępy na całych plecach. U niego akurat bardzo brzydko to wygląda - i nie wiemy od czego tak ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem jeszcze przed śniadankiem mam nadzieje że jakoś pójdzie.

Dziękuje Wam bardzo za życzenia, to bardzo miłe.  Pytał mnie ktos o wyjazd nad morze. Mam na oku miejscowość Rowy koło Ustki. tam jest pensjonat Majorka byc może że właśnie tam pojade. Chcą za pokój 150zł ale powiedzieli że przy 10dniach moga wziąść 140zł. Jade z synkiem 2,5 letnim. Miejscowość podobno ładna, blisko morza tzn jakieś 700m.  Więc jak dobrze pójdzie to jade 1 lipca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps - tak rozmawiacie o jakiś rozstępach, nie wiem gdzie masz je Ty Miśku.. ale mój mąż choć W ŻYCIU NIE BYŁ GRUBY, ani nie stracił jakoś szybko na wadze - a ma okropne rozstępy na całych plecach. U niego akurat bardzo brzydko to wygląda - i nie wiemy od czego tak ma..

Mój brat też ma na plecach, pojawiły mu się w okresie kiedy zaczął ćwiczyć dużo na siłowni, ale wiadomo że najbardziej rozbudował sobie ramiona, bary, na dole pleców przecież nie ma żadnych mięśni... no ale z tymi rozstępami tak jest, jak ktoś ma predyspozycje to i tak się pojawią. U mnie w rodzinie najwyraźniej mamy tak. Ale mam też przyjaciółkę, która jest szczuplutka i też ma rozstępy, mówi że po prostu jej się pojawiły, ani nie przytyła, ani nie schudła gwałtownie. Mi się pojawiły jak miałam z 13 lat kiedy tez byłam szczupła, ale zwyczajnie rosłam, nawet nie jakoś strasznie szybko, tak jak normalna 13-latka. Dlatego teraz strasznie pilnuję żeby się kremować w tych miejscach gdzie mam rozstępy żeby się nie pogorszyły jak chudnę... Ale to jest przykre bo nawet jak schudnę to nie wiem czy założę kostium 2-częściowy bo mam rozstępy na bokach... Życie jest nie fair :grin: Ale przynajmniej nie mam predyspozycji do cellulitu, to też się liczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem jeszcze przed śniadankiem mam nadzieje że jakoś pójdzie.

Dziękuje Wam bardzo za życzenia, to bardzo miłe. Pytał mnie ktos o wyjazd nad morze. Mam na oku miejscowość Rowy koło Ustki. tam jest pensjonat Majorka byc może że właśnie tam pojade. Chcą za pokój 150zł ale powiedzieli że przy 10dniach moga wziąść 140zł. Jade z synkiem 2,5 letnim. Miejscowość podobno ładna, blisko morza tzn jakieś 700m. Więc jak dobrze pójdzie to jade 1 lipca!

Witam, czwartkowo

Jusiu ja byłam w zeszłym roku w Rowach, miejscowość naprawdę fajna nie za duża nie za mała, dość spokojna więc na wyjazd z dzieckiem jak najbardziej. Można wypożyczyć rowerki i pojeździć po okolicy. Jak najbardziej polecam szczególnie taką cukiernię na ulicy bodajże Słonecznej, mają pycha świeżo pieczone bułeczki na słodko i na słono. Tylko nie wiem jak pensjonat bo ja byłam na campingu.

A dziś ostatni dzień pracy - jutro wyjazd służbowy ale na imprezkę więc już weekend praktycznie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem Protalowa Ferajno :grin:

Jusiu spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe... ;* buziaki.

Jak tam Saga robisz dziś dzien Protal?? Jakie menu?? :) ja się trzymam, bo to moja ostoja dietetyczna w trochę mniej rygorystycznej 3 fazie.

Mam pytanie była tu protalka z Bieszczad ... no nie widze jej teraz, ale może ktoś z Was był i może coś podsunąć ... konkretnie chodzi o to że jadę tam z ukochanym na urlop !!! Jestem przeszczęsliwa bo to moje marzenie od lat. Może znacie jakoeś urokliwe miejsce w Bieszczadach??

Buziaki!!

ps. rozstępy i celulit to moja zmora... dodam tylko że mój całkiem szczuply brat też ma rostępy - po szybkim rośnięciu w dzieciństwie oraz po tym jak chudł i tył naprzemian w związku z choroba. A np moja mama ma tylko brzuszek w krechach ale to po 5 ciązach. Za to nóźki w lepszym stanie niż ja ... no cóż ... hormony, geny, nie wiem co jeszcze ?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :)

waga poprawila mi dzisiaj humow wiec jakos sie trzymam, ciekawe czy moja pani doktor sie jutro ucieszy jak zobaczy spadek prawie 13 kilo :-D :grin:

jesli chodzi o rozstepy to ja slyszalam ze to moze byc genetyczne, bo mam tez kolezanke w pracy, chudzielec okropny i ma rozstepy na tylku i na brzuchu. az nie chcialam wierzyc. nigdy nie byla gruba ale ponoc jej babcia ma straszne rozstepy no i u niej tez sie pokazaly. nie wiem w sumie jak to jest, ale moze jednak czasami winne sa geny.

bo znam tez dziewczyny ktore mimo tego ze tyly i tracily wage to nie maja ani jednego.

Marudko ty uwazaj na siebie i wracaj do zdrowia.

Jusiu za ciebie trzymam kciuki zebys tym razem wytrwala z nami a wszystkie problemy zeby sie pomyslnie dla Ciebie zakonczyly. przy okazji skladam spoznione ale szczere zyczenia urdzinowe, wszystkiego naj naj i spelnienia wszystkich marzen :*

i nie wiem czy zauwazyliscie ale Sliweczka gdzies nam ostatnio zniknela. moze juz prawko odebrala i smiga gdzies autkiem... :-D

trrzymajcie sie dziewczynki i chlopaku. ide jajeczka gotowac i rybke piec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny u mnie spadek, prawie 53:) nie wiem czy zasluga dietki, moze tak ale popijalam ostatnio co wieczorek likierek wiec hmm...kiedys kupilam sobie w chinskiej medycynie jakies tabletki na spalanie tluszczu i herbatke.Zaczelam wczoraj stosowac i cos mi sie wydaje, ze herbatka jest toaleto-pedna a nie o to mi chodzilo zeby sie specyfikami na przeczyszczenie faszerowac:/musze w internecie doszukac na co to jest dokladnie bo chcialam specyfiki na przyspieszenie spalania tluszczu a nie na latanie do wc...pewnie stad ten spadek.Ale i tak cieszy:)

Chyba malinowa mamba pisala o coli light zalecanej u niej w tym programie odchudzajacym.Wiesz tak naprawde jest to napoj , ktory zastepuje slodkie a jest niekaloryczny..wiec jest polecany ale powszechnie wiadomo jakim swinstwem jest cola, ktora jest 100% chemicznym tworem...wiec jak sie odchudzac to nie tylko skutecznie ale tez i zdrowo...co nie znaczy u mnie, ze sie stosuje, bo jestem z tych co wiedza a sie nie dostosowywuja...W dzisiejszych czasach masa rzeczy jest powszechnie aprobowanych i uzywanych mimo szkodliwosci, ktora kazdy po prostu olewa.Najrostszym przykladem sa papierosy wszedzie dostepne i kompletnie nie napietnowane w spoleczenstwie a przeciez ich szkodliwosc jest smiertelna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję spadku grazi, magdzikowi i sandrze :grin: ja dopiero za 5 dni się zważę to Wam powiem.

Tofu widziałem w tesco w dość niskiej cenie wiec sie pytam co to jest kupie spróbuje.

No i dziewczyny wakacje się zbliżają ... nareszcie

Jak zwykle nie obejdzie się bez pytania :) Jak myślicie jak Dukan w książce pisał, że można max dwa jogurty beztłuszczowy z owocami jak jest spadek to można samemu dodać do jogurtu np 2 truskawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję spadku grazi, magdzikowi i sandrze :grin: ja dopiero za 5 dni się zważę to Wam powiem.

Tofu widziałem w tesco w dość niskiej cenie wiec sie pytam co to jest kupie spróbuje.

No i dziewczyny wakacje się zbliżają ... nareszcie

Jak zwykle nie obejdzie się bez pytania :) Jak myślicie jak Dukan w książce pisał, że można max dwa jogurty beztłuszczowy z owocami jak jest spadek to można samemu dodać do jogurtu np 2 truskawki?

Niestety dukan pozwala na 2 max dziennie jogurty owocowe ale z pulpy...czyli owoce odpadaja:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy!

Wróciłam wczoraj wieczorem po dłuższej nieobecności i ciężko jest mi nadrobić zaległości. Jestem padnięta, więc zaraz kładę się na krótką regeneracyjną drzemkę. Jeszcze tylko jedna odpowiedź, bo nie dała by mi spokoju i nie mogłabym zasnąć. Misza pytałaś o chlebek pełnoziarnisty. Ja kupuję nawet ten mieszany. Trzeba organizm przyzwyczaić do innego jedzenia. Nie przytyłam i jest ok. Jak Ci smakuje, to go jedz. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle nie obejdzie się bez pytania :grin: Jak myślicie jak Dukan w książce pisał, że można max dwa jogurty beztłuszczowy z owocami jak jest spadek to można samemu dodać do jogurtu np 2 truskawki?

Na własne ryzyko..., znając mnie nie obeszło by się tylko na dwóch, tak więc omijam je szerokim łukiem.

Od samego początku jem jogurty OSM sanok http://www.osm.sanok.pl/index.php?id=10 i czasami jogobelle. Zastępują mi bardzo owoce, jem i chudnę, może spadek byłby większy bez nich, ale ja też łatwiej dałabym się złamać przez zupełny brak kontaktu z owocami. Dzisiaj skusiłam się na danio/produkt niedozwolony!!!!, cukier i dużo węgli/ , bo tylko to zostało w lodówce, powiem obrzydliwie słodkie.

Ps. A gdzie Twój suwaczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamicon_biggrin.gif

U nas piękna pogoda i temperatura taka w sam raz, dla mnie mogłoby tak już zostać przez całe latoicon_biggrin.gif

Waga bez zmian, muszę znowu ograniczyc jedzenie wieczorami, bo znów będę stała w miejscu z wagą.

Olinko, ja co prawda w Bieszczadach nie byłam, ale wybieram się tam 20.07(a Ty kiedy?) więc i sobie poczytałam i zasięgnęłam języka u znawców tematu. My wybraliśmy noclegi w Wołosatem, które leży zdecydowanie w gorach, bo my jeździmy w góry, żeby po nich chodzić. Można również zamieszkać bliżej zalewu solińskiego i mieć blisko wodę to zależy jakie masz oczekiwania od urlopu. Mój brat, który swego czasu jeździł często w Bieszczady powiedział mi, że właśnie z Wołosatego prowadzą szlaki w najpiękniejsze zakątki Bieszczad i nie ma bardzo dużego tłoku na tych szlakach, bo nie są najbardziej popularne. Życzę Ci miłego urlopuicon_biggrin.gif

Iriss ja tu ładnie proszę o dłuższe posty, bo się stęskniłam, a Ty mnie prawie szantażujesz. Robię co mogę, moje 2 ostatnie posty były naprawdę długie zwłaszcza jak na moje możliwości więc czekam na rewanżicon_biggrin.gif A tak w ogóle to mi się dziewczynko nie podobasz, co prawda na zdjęciu ta sama śliczna buzia, ale z postów jakiś pesymizm niepodobny do Ciebie. Ja chcę zobaczyć posty uśmiechniętej i zadowolonej Irissicon_rolleyes.gif

Magdziktrzymaj się dalej dzielnie i serdecznie Ci gratuluję spadkuicon_biggrin.gif

Maragrete jak możesz tutaj wypisywać posty o lodach na patyku. Wszystkie Twoje posty czytam z wielką uwagą i trochę się zasliniłam zwłaszcza, że był w czekoladzie. Skandal!!!icon_eek.gif

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dniaicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim protalkom za miłe przywitanie,pozdrawiam wszystkich słonecznie!!!!:DJusiu,masz już jakieś namiary na niedrogie wczasy nad morzem?Ja tez wybieram się z synkiem(ma 5 lat) i wszędzie,gdzie szukałam zniżki sa,owszem,ale tylko dla dzieci do lat 3f223864734.png

Ja już zarezerwowałam sobie termin od 1-10 lipca w Rowach koło Ustki. Podobno jest tam fajnie. Kolega mojego męża własnie tam jest tylko że ten pensjonat co on jest niestety jest wolny dopiero w połowie sierpnia. Ja jade do pensjonatu Majorka. Pokoiki fajne plac zabaw dla dzieci, gril ogrodowy no i cene mąż utargował na 135zł za pokój , chcieli 150zł. Wydaje mi sie że jak na lipiec to jest to dobra cena. Jak chcesz podam Ci linka do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim protalkom za miłe przywitanie,pozdrawiam wszystkich słonecznie!!!!:DJusiu,masz już jakieś namiary na niedrogie wczasy nad morzem?Ja tez wybieram się z synkiem(ma 5 lat) i wszędzie,gdzie szukałam zniżki sa,owszem,ale tylko dla dzieci do lat 3f223864734.png

Podaje ci link www.majorka.wypoczynkowy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.