Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze serdeczną prośbę do wszystkich(prywatną)

Próbują nam-artystom wysmażyć ustawę bez żadnych konsultacji z naszym środowiskiem. Tak naprawdę ustawa jest pisana pod kątem wyłącznie pracodawców, żaden z postulatów Związków Zawodowych nie został uwzględniony. Jeśli możecie zagłosować za petycją jaką wystosował ZASP z jego przewodniczącą Joanną Szczepkowską, będę bardzo wdzięczna. To jest link, po wejściu na stronę na dole po lewej stronie trzeba kliknąć Popieram petycję jestem Za i wpisać swoje dane. Bardzo dziękuję za głosy poparcia, jest to dla nas bardzo ważne, bo próbujemy zebrać 100000 podpisów, żeby zablokować ustawę, którą piszą urzędnicy nie mający pojęcia o pracy artysty. Pozdrawiam i dziękuję:

http://www.petycje.p.../apel_zasp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dzisiaj przeglądałam książkę i zmartwił mnie fakt, że nadmiar białek jest "przerabiany" w tłuszcz. Teraz zastanawiam sie, czy rzeczywiscie warto jesc tyle na ile ma sie ochote, czy lepiej jednak wprowadzic jakies ograniczenia. 

Zrobilam fotki, mam nadzieje, ze tekst bedzie czytelny.

A i jeszcze jedno! Po wprowadzeniu sportu juz drugi dzien waga wskazuje ponizej 60  :grin: 

post-20116-1276782387,4751_thumb.jpg

post-20116-1276782395,3995_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Protalowiczów !

Bożenko - petycje podpisałam, czekam na e-mail, żeby zweryfikowac podpis. Co do opisów tych l....ów cz.........ch na p.....u ( :grin: ) to już sie kajam i prosze o wybaczenie wszystkich czytających-zaslinionych, ale to były moje pierwsze l...y od ponad roku i rozkosz ich spozywania zaslepiła mi rozum.... Więcej sie to nie powtórzy :)

Sandro - na pewno ani Cola light, ani inne spożywane przez nas na portalu produkty nie sa tak do końca w 100 % zdrowe dla organizmu bo każda dieta opierającą się na jednej czy dwóch grupach produktów nie jest zdrowa. Najzdrowiej byłoby jeść wszystkie grupy produktów w małych ilościach, często, regularnie, nie przed spaniem itd. i do tego wzmóc ruch, a wtedy taka w pełni zbilansowana dieta zawierająca i węglowodany i warzywa i owoce i białko, pozbawiona dużej ilości tłuszczów, fast-foodów, słodyczy, alkoholi i innych używek, zawierającą dużo błonnika, nienasyconych kwasów tłuszczowych ( ryby) i picie dużej ilości wody dałaby w dłuuuuuugim okresie czasu pożądane efekty. Niestety nie żywiliśmy się tak wcześniej (a szkoda..) i każdy z nas ma na swoim koncie różne występki wobec racjonalnego żywienia, więc teraz żeby nadrobić te wcześniej popełnione błędy i jednocześnie nie naharować się trenując na siłowni czy na joggingu wybieramy świadomie diete protal, która może do końca nie jest ideałem jeśli chodzi o sposób odżywiania, ale daje oczekiwane efekty bez wielkiego wysiłku i przy wyrzeczeniach które możemy zaakceptować. Coż cos za coś.... jak w życiu ! :-D

Jusiu - trzymaj sie... do 3 razy sztuka ! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Od wczoraj próbuję zrobić suwaczek i niestety mi nie wychodzi.

Prosiłam o pomoc córkę ,bo ja nie za bardzo się znam ale niestety

mimo instrukcji którą podajecie nie udaje się.

Dziś się nie ważyłam bo byłam po dyżurze nocnym więc waga

nie byłaby adekwatna.

Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja wpadłam na chwilke zmienic suwaczek i zobaczyc co u was słychac. U mnie waga spadła na 65,8 kg teraz białeczka wiec moze coś jeszcze poleci.

No ja juz wybrałam farby do domku. Córci lato liliowe a do drugiego pokoju jesień morelową z nubilesa. Panele tez juz kupiliśmy. Wybrałam takie ciemne a do pokoju córci jasniejsze. Jestem padnieta a konca remontu nie widac. Nawet nie ma kiedy odpocząć:grin: Ale jeszcze jutro i w sobote bedzie tarcie i gotowe. Potem ja wkrocze ze sprzataniem i bedzie mozna malowac i układac panele. Takze roboty jeszcze sporo zostało. mam nadzieje ze sie wyrobimy do konca czerwca ale nie jestem tego pewna bo wszystko sie komplikuje mężuś ma od poniedziałku kurs w pracy od 9 do 17 a ja musze w czwartek jechac do tarnowa bo mam wizyte u ortodontki. Miałam sobie tam zostac na kilka dni odwiedzic rodzinke i znajomych a tu juz w piatek musze wracac bo w sobote trzeba sie wziąść ostro do roboty. Tyle sprzątania bedzie że szok. Jeden plus że wtedy mama ze mna i z córcią tu przyjedzie i pomoze.

Jusia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i imienin.

Zapomniałam pogratulowac Sadze 3 fazy! Super mam nadzieje ze i ja juz niedługo na nia przejde. planuje od sierpnia albo od połowy sierpnia, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wiecie jedna Pani z warzywniaka gdzie kupuje owoce powiedziała ze juz mi chyba wystarczy tej diety bo strasznie schudłam na buzi i ze ona mysli ze jescze troche to to bedzie brzydko wygladac, ale co zrobic dupka biodra nogi i brzuch nie takie jeszcze sa jakbym chciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wróciłem z zakupów z tesco i kauflanda nakupiłem warzywek i nabiału :grin:

Ja Sandrze też gratuluje jakoś mi to umknęło.

Suwaczek zrobiony :)

Bożenko petycja podpisana :-D czekam na weryfikacje

Pozdrawiam Wszystkich mnie już dzisiaj nie usłyszycie bo moje plany to iść biegać a potem brzuszki i spać :-D Całuję Was wszystkie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się udało :grin: .Spróbowałam z innej strony i się udało.

Teraz muszę się pouczyć jak go przesuwać. Niestety nie pokazuje

0.5 kg. Na razie wyznaczyłam sobie optymalną wagę którą chcę

osiągnąć.I tak będzie jeszcze wiele nadwagi ale w moim wieku chyba wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej :-D

Alienko dzięki za odp :grin:

Ja mam jutro protalowy piątek bo dzisiaj nie było jak :-D

Za to wczoraj pierwsza uczta królewska i wiecie co?

Głupia zamówiłam ... sałatkę bez sosu i piwo... A takie miałam plany, pizza, lody... Już normalnie psycha siada :)

Jeszcze było w sumie pieczywko czosnkowe z masełkiem, to jednak poszalałam. Od razu jak się zważyłam to było 56,7 czyli 1,7 kg więcej. Mam nadzieję że wróci do normy czyli 55 bo jak nie to się załamie chyba :)

A poza tym gratuluję spadkowiczom i trzymam kciuki za resztę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny,

U mnie nic nowego .... tylko tyle że mój synek znowu chory ,długo nie chorował - aż 2 tygodnie!!!!!!! Idzie się załamać...

Próbowałam zmienić suwaczek ale zniknął mi - i pojawia się tylko zamiast suwaczka informacja : dołączona grafika?

Może mi któraś z Was pomóc... jak zrobić aby suwaczek był znowu widoczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:) to znowu ja:)

dzisiaj przeglądałam książkę i zmartwił mnie fakt, że nadmiar białek jest "przerabiany" w tłuszcz. Teraz zastanawiam sie, czy rzeczywiscie warto jesc tyle na ile ma sie ochote, czy lepiej jednak wprowadzic jakies ograniczenia.

Zrobilam fotki, mam nadzieje, ze tekst bedzie czytelny.

A i jeszcze jedno! Po wprowadzeniu sportu juz drugi dzien waga wskazuje ponizej 60 :)

Maslosia dzieki za te stronki, to ciekawe...moze dlatego wlasnie przy koncowych kilogramkach sa takie przestoje i tak trudno na tej diecie zgubic nie duzy nadmiar...

Witam wszystkich Protalowiczów !

Bożenko - petycje podpisałam, czekam na e-mail, żeby zweryfikowac podpis. Co do opisów tych l....ów cz.........ch na p.....u ( :grin: ) to już sie kajam i prosze o wybaczenie wszystkich czytających-zaslinionych, ale to były moje pierwsze l...y od ponad roku i rozkosz ich spozywania zaslepiła mi rozum.... Więcej sie to nie powtórzy :)

Sandro - na pewno ani Cola light, ani inne spożywane przez nas na portalu produkty nie sa tak do końca w 100 % zdrowe dla organizmu bo każda dieta opierającą się na jednej czy dwóch grupach produktów nie jest zdrowa. Najzdrowiej byłoby jeść wszystkie grupy produktów w małych ilościach, często, regularnie, nie przed spaniem itd. i do tego wzmóc ruch, a wtedy taka w pełni zbilansowana dieta zawierająca i węglowodany i warzywa i owoce i białko, pozbawiona dużej ilości tłuszczów, fast-foodów, słodyczy, alkoholi i innych używek, zawierającą dużo błonnika, nienasyconych kwasów tłuszczowych ( ryby) i picie dużej ilości wody dałaby w dłuuuuuugim okresie czasu pożądane efekty. Niestety nie żywiliśmy się tak wcześniej (a szkoda..) i każdy z nas ma na swoim koncie różne występki wobec racjonalnego żywienia, więc teraz żeby nadrobić te wcześniej popełnione błędy i jednocześnie nie naharować się trenując na siłowni czy na joggingu wybieramy świadomie diete protal, która może do końca nie jest ideałem jeśli chodzi o sposób odżywiania, ale daje oczekiwane efekty bez wielkiego wysiłku i przy wyrzeczeniach które możemy zaakceptować. Coż cos za coś.... jak w życiu ! :)

Jusiu - trzymaj sie... do 3 razy sztuka ! :)

Bozenko ja tez petycje podpisalam, co prawda nie chcialo mi sie jej czytac wiec nie wiem o co chodzi ale jak broni artystow to jestem za! zawsze:)

Maragrette i wlasnie o taka uczciwosc jaka tu zaprezentowalas mi chodzi:)wiem, ze w zyciu czesto jest tak , ze nie kierujemy sie tym co najrozsadniejsze...sama tak robie..ale drazni mnie bezkrytyczne podejscie do tej diety, dlatego warto wiedziec, ze skuteczne nie znaczy wcale zdrowe:P

Witam wróciłem z zakupów z tesco i kauflanda nakupiłem warzywek i nabiału :-D

Ja Sandrze też gratuluje jakoś mi to umknęło.

Suwaczek zrobiony :-D

Bożenko petycja podpisana :oops: czekam na weryfikacje

Pozdrawiam Wszystkich mnie już dzisiaj nie usłyszycie bo moje plany to iść biegać a potem brzuszki i spać :) Całuję Was wszystkie :]

Misiek ja nie mialam przyjemnosci przywitac sie jeszcze z Toba, rozumie, ze jestes rodzynkiem wsrod nas a wiec powodzonka na diecie, z pewnosci szybko ci pojdzie bo mnie sie wydaje, ze ta dieta jest dla facetow idealna, w koncu faceci sa bardziej miesozerni:)

Dziewczyny trzymajcie kciuki, jutro gramy z zespolem na koncercie charytatywnym dla powodzian z kraju:)

pozdrowionka!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór! 

Nie było mnie a z całe dwa dni :grin: 

Witajcie protalki,jestem tutaj nowa.Mam za sobą 12 dzień dietki.Ubyło mi 4,5kilosów a przede mną jeszcze długa droga- jeszcze co najmniej 10kg.Moja wymarzona waga to 60 kilo,chyba że zawezmę się i dojdę do 55,ale jak na razie to w sferze marzeń.Od początku diety śledzę wasze wpisy,przeczytałam prawie wszystkie i baaardzo mi pomagają i motywują do dalszej walki z niechcianymi kilosami,cieszę sie,że jestescie.Nie wiem jak sie robi centymetry z wagą,podobaja mi się a nijak nie wiem,jak się za to wziąśc,może ktoś podrzuci mi kilka podpowiedzi.Pozdrawiam wszystkich ślicznie:grin::):grin:

Dzięki protAnko,zawsze wiedziałam,że fajne z was babeczki,cieszę sie ,że teraz jestem jedna z was,nie macie pojecia,jak bardzo motywujecie do walki z sadełkiem

Witam - od razu się przyznam... podglądam Was od kwietnia icon_biggrin.gif

Na diecie jestem od 01/03/2010 i zrzuciłam 14 kg ale do zrzucenia mam jeszcze ho, ho, ho - jak nic przyjdzie mi pobijać rekord Śliweczki... W tym miejscu pokłony głębokie dla wyżej wymienionej w hołdzie za wytrwałość !! Zresztą dla Wszystkich gratulacje ogromne icon_biggrin.gif

A za podglądanie cichaczem należy sie pewnie jakaś kara, więc wklejam cudnej urody tabelkę icon_wink.gif Zrobiłam sobie taką bo jakoś nie umiem zrozumieć jak to jest, że wolno nam skrobie kukurydziana jeść a samej kukurydzy to juz nie (nad czym ubolewam...) Pomyślałam, że juz ja się przyjrze tym wszystkim mąkom i proszę - pozestawiałam i porównałam zawartości białka itd. i dopiero teraz jestem skołowana !! W związku z tym prosze o pomoc. Co myslicie  - najwyżej plasuje się sojowa , w sumie tłuszczu i cukrow razem ma  mniej niż białka tylę, że jednak tego tłuszczu to w niej jest w cholere !! Mnie osobiście zaskoczyła pszenna PEŁNOZIARNISTA.

A w ogóle to sama ostatnio kupiłam makę z amarantusa - pyszna jest tylko kosztuje 7,50 za 0,5 kg - i piekę na niej nalesniczki tylko się tak zastanawiam czy to może jednak STRASZNY GRZECH JEST a ja sobie tylko oczy mydlę tymi moimi pododawanymi i podzielonymi cyferkami ??

... i kto by pomyślał ile uciechy może być w analizowaniu mąki ... icon_biggrin.gificon_wink.gif

post-20215-1276691508,1142_thumb.jpg

Tabelkę otwierajcie proszę w osobnym oknie bo inaczej traci na urodzie icon_lol.gif

Witam serdecznie w Naszym jakże zacnym gronie :) Powodzenia, fajnie, że forum jest Wam pomocne, jak większości z Nas :-D

Saguś bardzo mi miło że jeszcze komus na tym forum brakowało mnie! Miło ze mnie pamietacie. Chociaż wolałabym zebyście pamietały mnie od jak najlepszej strony a niżeli od tej ze ciągle zawalam diete  :-D.

Heeeej. Nam wszystkim Cię brakowało. Fajnie, że wracasz nie tylko do Nas ale i do Doktorka;) Aaaaa... I oczywiście spóźnione, ale szczere życzonka z okazji urodzino-imienin, 100 lat!

A w ogóle to zastanawia mnie jeszcze co się dzieje z Nutką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie ranoicon_biggrin.gif

Dzisiaj jestem trochę nieprzytomna, bo jeszcze nie zdążyłam odespać rannego wstawania gdy mój syn wyjedżał na klasową wycieczke. Wczoraj już wrócił i z kolei późno poszliśmy spaćicon_wink.gif

Maragretko ten wstrętny i słodki cz....y l.d na p.....u jest Ci wybaczonyicon_biggrin.gif

MonikoP super, że tak się cieszysz tym nowym domkiem. Życzę Ci, żeby się Wam miło w nim mieszkałoicon_biggrin.gif

Gosik a w jakim wieku jest Twój synek? Jeśli w przedszkolnym to jest nadzieja, że z czasem choroby go zaczną omijać. Pozdrawiam i życzę Wam zdrowiaicon_biggrin.gif

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy podpisali petycjęicon_biggrin.gif

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dniaicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko, ja co prawda w Bieszczadach nie byłam, ale wybieram się tam 20.07(a Ty kiedy?) więc i sobie poczytałam i zasięgnęłam języka u znawców tematu. My wybraliśmy noclegi w Wołosatem, które leży zdecydowanie w gorach, bo my jeździmy w góry, żeby po nich chodzić. Można również zamieszkać bliżej zalewu solińskiego i mieć blisko wodę to zależy jakie masz oczekiwania od urlopu. Mój brat, który swego czasu jeździł często w Bieszczady powiedział mi, że właśnie z Wołosatego prowadzą szlaki w najpiękniejsze zakątki Bieszczad i nie ma bardzo dużego tłoku na tych szlakach, bo nie są najbardziej popularne. Życzę Ci miłego urlopuicon_biggrin.gif

Bożeno ja w tym czasie na pewno nie będę na urlopie bo mój kolega z pracy będzie wtedy odpoczywał.

Super że mi odpisałaś, ja też trochę podpytałam ... mi marzą się góry więc i wędrowanie. Pewnie zajedziemy rownież nad Soline ale bardziej interesują mnie dzikie połoniny icon_smile.gif ja stara harcerka jestem kochająca SDM więc liczę na urokliwe wedrówki i noce w Schroniskach. Kojarze już z przewodnika Wołosatego -siostra tez mi go polecała. Jest w tej okolicy schronisko. Ojej teraz tylko musimy wybrac jakiś termin i ogolnie zaplanować trasę. Bede też dzwonić do schronisk choć wszedzie piszą ze w PTTK jest zawsze nocleg choćby na "glebie" ... ale już się rozmarzyłam. icon_smile.gif

Witajcie dziewczyny,

U mnie nic nowego .... tylko tyle że mój synek znowu chory ,długo nie chorował - aż 2 tygodnie!!!!!!! Idzie się załamać...

Próbowałam zmienić suwaczek ale zniknął mi - i pojawia się tylko zamiast suwaczka informacja : dołączona grafika?

Może mi któraś z Was pomóc... jak zrobić aby suwaczek był znowu widoczny

Gosik mam nadzieję ze twoj synek czuje sie lepiej ...

Suwaczek musi być widoczny w sygnaturze w całej okazałości to pozniej widać go pod postem.

Czyli wejdz na stronę na której robiłas go poprzednio zrób krok po kroku i wklej w miejsce poprzedniego na sygnaturze. Tam go zapisz (musi być go widać od razu). Dziewczyny zapisują sobie ten link w notatkach a potem tylko zmieniają cyfry icon_smile.gif

Kurcze czy to co napisałam jest czytelne ? icon_wink.gificon_wink.gif

Hej Magda icon_biggrin.gif jak wam idzie dietka???

post-17920-1276842287,3899_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Bożenko, petycja podpisana, ale nie wiem kiedy uda się ten podpis zweryfikowac, bo na domowym kompie strona mojej poczty nie chce się uruchamiac, nie wiem o co chodzi, ale zawsze tylko z tą stroną mam problem.

Cześc PROTALINKI!!

No to ja siedzę na L4, ale już.. wysprzątałam prawie cały domek, zawsze lepiej chorowac w czystym. Przez to, że boli mnie gardło i nic nie jestem w stanie przełknąc - to od wczoraj ubyło mi 1,4 kg icon_mrgreen.gif Chyba jakoś spróbuję utrzymac tę spadkową tendencję.. Umyję jeszcze tylko kuchnię i balkonik - i do łóżka. Najgorsze, że coś się z kablówką stało i nie mam ani jednego programu - więc po prostu musiałam się czymś zając.. Padło na sprzątanie.

To miłego dnia - kurcze, taka ładna pogoda za oknem a ja nie mogę z niej skorzystac. icon_evil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.