Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hej Magda icon_biggrin.gif jak wam idzie dietka???

Hej! A pomału, mama jak na suwaczku dwa kilo ale być może jeszcze coś zgubiła, a ja stoję:/ Ale to chyba raczej z własnej winy... owoce :grin: Dzisiaj i wczoraj białeczka więc zobaczymy co to da. Ale myślę od lipca na III wskoczyć, tylko nie wiem ile utrwalac:/ ?? Chyba tak jak od poczatku spadło? A na jesień -zimęjak będzie zle to wroce do I i II. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Protalinki.Nie wiem co się porobiło,ale wczoraj rano miałam 71,5kg a wieczorem aż 74kilosów!!!Nie obżerałam się,jadłam tylko to,co dozwolone,a jestem w fazie białek,czy przyczyna moze byc fakt,że jestem przed okresem,ale nawet gdyby tak było,to mozliwe aby waga podskoczyła aż o 2,5kg???Boję się teraz zważyc,spróbuję jutro rano.Czy wy też chodzicie ciągle senne i pozbawione energii?Bo ja,pomimo wiosny najchętniej zapadłabym w sen zimowy

url=http://www.suwaczek.pl/]5ef5c6e399.png????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ale zgrzeszyłam......... :-D

Przed chwilą koleżanka z biura była w mieście i przyniosła do biura ...pyszne...zimniuteńkie...lody czekoladowe na patyku... w czekoladowej polewie... i nie było chętnych... i nie chciałam aby się ten mój lód zmarnował....i zeżarłam go w szalonym tempie... a teraz mi za słodko, mam wyrzuty sumienia... :) to pierwszy mój lodzik od ponad roku czasu............ ale mi nie smakował, tylko z łakomstwa go zjadłam. :) :-D

Witam wszystkich serdecznie.

Małgosiu no co Ty ?! Jestem rozczarowana :grin:

Witam Wisienkę - i gratuluję spadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane!!!

Nie nie pojechałam jeszcze nad morze, mam zamiar ale nie wiem kiedy. Nie odzywałam się bo mi bardzo głupio. Głupio tego iż przestałąm dietkować.  Miałam ostatnio ciężkie chwile w życiu i to włąśnie przez to zaprzepaściłam diete. Bardzo bym chciała jeszcze wrócić do diety i właśnie się zastanawiałam czy nie uczynić tego od jutra ( takie postanowienie urodzinowe). A tak wogóle dzieki Marudko za życzenia!

Czytałam Was prawie cały czas, trudno sie od Was całkowicie odciąć! Jestem cały czas z Wami i mam nadzieje że wróce już całkowicie!!!!!

Jusiu najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Ja rozpoczęłam dietę dzień po urodzinach i zobacz jak mi się ładnie udało. Trzymam kciuki za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z rana

Olinko joj ale robisz ochotę na Bieszczady i włóczęgę, ja też lubie poezje śpiewaną i te klimaty, dwa lata temu byłam na TAM'ie w Wetlinie, ale niestety mało znam te okolice, żeby Ci coś doradzić.

Wisienko @ to najczęstsza przyczyna zatrzymywania wody w organizmie, może używasz za dużo soli. Jeśli jesteś pewna, że to @ przeczekaj i zważ się jak już przejdzie. Najgorzej się czułam na uderzeniówce, potem zmęczenie i senność mija, chociaż czasami odczuwam spadki ciśnienia, powodem jest brak słodyczy.

Marudko ale masz niekonwencjonalne sposoby na leczenie.... sprzątanie :-D . Ja chyba też muszę spróbować, bo się załatwiłam przy kilmie i troszkę mnie kaszle.

Wczoraj czytałam o odżywianiu zgodnie z grupą krwi... jak się okazało mojej grupy A, zalecany jest wegeterianizm :grin:, białko powinnam czerpać z ryb i warzyw bogatych w białko. Powiem, że intuicyjnie właśnie w tą stronę idę, przed dietą też jadłam mało mięsa i to była największa obawa, druga jak poradzę sobie bez warzyw. Na diecie jest to samo, wolę rybki, tylko sporadycznie jem kurczaki. Jak skończę dukać, to wtedy spróbuje wprowadzić więcej produktów zalecanych dla mojej grupy krwi. Dla żądnych/ nie wiem czy rz czy z/ wiedzy wrzucam linka http://www.grupakrwi.info/

Jeszcze tydzień i bedę trzy miesiące na diecie... dzisiaj weszłam na wagę i pokazało się 67 :). Jest duża szansa, że uda mi się w terminie zrealizować test Dukana i w połowie lipca przejść na III fazę. Cieszy.......

Pozdrawiam forumowiczki i anonimowych dukających

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się udało :) .Spróbowałam z innej strony i się udało.

Teraz muszę się pouczyć jak go przesuwać. Niestety nie pokazuje

0.5 kg. Na razie wyznaczyłam sobie optymalną wagę którą chcę

osiągnąć.I tak będzie jeszcze wiele nadwagi ale w moim wieku chyba wystarczy.

Jolcia wejdź na mój suwaczek, i zrób sobie z tej strony - tam pokazuje wagę co 0.1kg. A fajnie jest tak zmieniać wagę, nawet jak o 100g spadnie :)

Cześc Protalinki.Nie wiem co się porobiło,ale wczoraj rano miałam 71,5kg a wieczorem aż 74kilosów!!!Nie obżerałam się,jadłam tylko to,co dozwolone,a jestem w fazie białek,czy przyczyna moze byc fakt,że jestem przed okresem,ale nawet gdyby tak było,to mozliwe aby waga podskoczyła aż o 2,5kg???Boję się teraz zważyc,spróbuję jutro rano.Czy wy też chodzicie ciągle senne i pozbawione energii?Bo ja,pomimo wiosny najchętniej zapadłabym w sen zimowy

Wisienko przede wszystkim waż się o tej samem porze dnia.. Najlepiej rano, po toalecie, kiedy to nasz organizm pozbywa się reszty no wody z poprzedniego dnia..

A ta różnica między rankiem i wieczorem jest naprawdę normalna !!!! przecież w ciągu dnia jadłas i piłaś.. a to tak samo z siebie nie wyparowuje z nas i nie znika, a tym bardziej od razu się nie spala - ja wiem , że każdy by chciał widziec efekty chudnięcia już z godzinyna godzine najlepiej - ale tak się poprostu nei da.. w nocy organizm ma czas na spalenie dziennego jedzonka i pozbycie się wody ( Dukan pisze o nocnym i porannym efekcie spalania tłuszczu). Jesli nei wierzysz, to proponuję wypić butelke 1.5l wody.. garantuję, ze od razu pobiegniesz do wc. Zwaz się przes toaleta i po toalecie - i uwierz na pewno po nie stracisz do razu tego 1.5kg, a przeciez tyle własnie wazy 1.5l wody !!!! Trzeba troszkę czasu. Tak więc żeby się nei denerwowac, waz się zawsze rano załatwieniu wszystkich spraw toaletowych :grin:

Ehh a u mnie.. od czasu jak zapomniałam zjeśc tabletkę anty... tzn jakiś tydzień temu tylko mój organizm czeka, abym dała mu się rozkręcić.. już tak jakby mi się okres zaczynał przez cały tydzień. a dzisiaj dopiero biore ostatnią tabletkę - więc kolejny tydzień przede mną.. Wczoraj nawcinałam się znowu mleka wproszku no i waga chyba dała za to znac o sobie.. Bo podskoczyła ponad 0.5kg. Ale co tam !! było już prawie 59, wiec na pewno wróci :)

Powiem Wam jescze, że wczoraj skończyłam sprzatanie "naszego" mieszkanka !!! JUPI !!!! No poza balkonem, ale tomozna już zrobić, jaksię bedzie mieskzalo.. Jescze zaraz wstawie firanki i zasłonki i jak powiesze to już można się prznosić, co z resztą ja już powoli zaczne dziś robić !! :-D

MonikaP trzymam kciuki, aby u Was tez to sprzatanie szybko zleciało !!!

Aha no i ktoś psial, że nadmiar białek zamienia się w tluszcz - przecież to normalne - nadmiar wszystkiego zostaje gromadzony w organizmie !! Dlatego tez Dukan pisze, ze mozemy jesc do wioli, ale na tryle zeby sie najesc, a nie nazerac tak jakby na zapas, bo to wcale nie o to chodzi. Trzeba znac umiar, z reszta po co jesc wiecej niz jest potrzeba. A ta potrzeba u kazdego jest inna, wiec to juz kazdy powinien wiedziec ile to jest. No ale ograniczac sie nei mamy i gldoni chodzic tez nie, wiec smacznego dziewczynki !! :-D

Ściskam was mocno i lbiore sie dalej do roboty !! :) Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

U Mnie jakoś leci........ Waga wróciła i jest suwaczkowa i oby teraz szło już po prostej w dół,być może się uda....:grin:

Witajcie dziewczyny,

U mnie nic nowego .... tylko tyle że mój synek znowu chory ,długo nie chorował - aż 2 tygodnie!!!!!!! Idzie się załamać...

Próbowałam zmienić suwaczek ale zniknął mi - i pojawia się tylko zamiast suwaczka informacja : dołączona grafika?

Może mi któraś z Was pomóc... jak zrobić aby suwaczek był znowu widoczny

Hej GOSIK169 rozumiem Cię jak najbardziej z tymi choróbstwami u Mnie również szpital w domu:) Synek od trzech dni walczy z gorączka i na moment podania przeciwogorączkowego IBUFENU jest ok a jak mija czas działania to od nowa wszystko się zaczyna.....Lekarz nic poza temperaturą nie wykrył bo osłuchowo jest ok....-ot taki wirus "gorączkowy Go dopadł" tylko jak długo to potrwa???? Córka zaś załatwiła sobie krtań a Ja ..........Ja znów jestem po zabiegu ginekologicznym - powoli goi się (ale paniki było co niemiara)

Witam WISIENKĘ:-D

Gratuluje spadków PROTANCE, MONICE P....

JUSIA spóznione ale najszczersza życzenia!!! A względem pamięci to również zastanawiałam się gdzieś się podziała......nieważne ,najważniejsze,że jesteś:-D

zmykam narazie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, witam piatkowo:)

Kawka poranna i sprawdzanie forum.Waga sie utzrymuje na 53:)wiec mam nadzieje, wytrwam przy mojej dietce, nie wiem czy pisac przykladowy jadlospis bo jest on daleki od protala ale glodna to tez nie chodze a jednak dziala.Wiec na sniadanie jem kromke czarnego chleba z serkiem light i warzywkami i grejfrut.Za 2-3 godzinki 2 kromki pieczywka chrupkiego z serkiem i papryka np.Wczoraj na obiado-kolacje zrobilam sobie miche warzywek z patelni i na deser mus z truskawek, malin, banana i kiwi.Do tego duzo herbaty zielonej przez caly dzien i soczki 100% z owocow.Jak kogos wkorzylam tym menu to przepraszam.Nie jem na min 4 godz przed snem.Problem jest tylko zawsze z utrzymaniem dyscypliny dietkowej, jak juz widze spadek to mowie-a jeden cukierek nie zaszkodzi...i oczywiscie na jednym sie nie konczy.No ale teraz mam plan do wykonania, za 3 tyg jade do pl i chce schudnac do tego czasu.Potem w sierpniu Paryz to juz w ogole chce czuc sie wylaszczona:)wiecie jak jest.Rok temu bylismy w Paryzu, bylam wtedy przed dieta i bardzo zle sie czulam.A fajnie jest pozowac do tych wszystkich zdjec na tle roznych wspanialosci i nie wstydzic sie potem tych zdjec:)lub patrzec na nie z przyjemnoscia.

Protanka ja probowalam na stronce, ktora podalas poszukac mojej grupy krwi i nie umialam.Jest tylko A,B i 0 a RH- nie ma...a ciekawa bylam jak to definiuja przy mojej grupie.

Kurcze wczoraj mielismy taka piekna pogode a dzis juz pochmurno:(

Papa dziewczyny do potem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem Protalowa Ferajno :grin:

Jusiu spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe... ;* buziaki.

Jak tam Saga robisz dziś dzien Protal?? Jakie menu?? :) ja się trzymam, bo to moja ostoja dietetyczna w trochę mniej rygorystycznej 3 fazie.

Mam pytanie była tu protalka z Bieszczad ... no nie widze jej teraz, ale może ktoś z Was był i może coś podsunąć ... konkretnie chodzi o to że jadę tam z ukochanym na urlop !!! Jestem przeszczęsliwa bo to moje marzenie od lat. Może znacie jakoeś urokliwe miejsce w Bieszczadach??

Buziaki!!

ps. rozstępy i celulit to moja zmora... dodam tylko że mój całkiem szczuply brat też ma rostępy - po szybkim rośnięciu w dzieciństwie oraz po tym jak chudł i tył naprzemian w związku z choroba. A np moja mama ma tylko brzuszek w krechach ale to po 5 ciązach. Za to nóźki w lepszym stanie niż ja ... no cóż ... hormony, geny, nie wiem co jeszcze ?!?!

Wczoraj udało mi się zrobić protalowy czwartek, tak jajeczniczka, placuszki otrębowe, potem serki no i niestety kabanosy i znowu jajka i serki - nie było tak źe ale truskawki kusiły oj bardzo, ale to pierwszy czwartek od początku 3 fazy, (z wyjąkiem tych kabanosów bo trochę tłuste jak na 3 fazę) - waga bez zmian. A i codziennie jem placuszki wcześniej to czasem kilka dni nie jadłam, ale wiem teraz to muszę - zresztą bardzo je lubię

Olinko a jak u Ciebie z czwartkami jakie masz menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 dzisiaj przeglądałam książkę i zmartwił mnie fakt, że nadmiar białek jest "przerabiany" w tłuszcz. Teraz zastanawiam sie, czy rzeczywiscie warto jesc tyle na ile ma sie ochote, czy lepiej jednak wprowadzic jakies ograniczenia. 

Zrobilam fotki, mam nadzieje, ze tekst bedzie czytelny.

A i jeszcze jedno! Po wprowadzeniu sportu juz drugi dzien waga wskazuje ponizej 60  :grin: 

Zdębiałam jak przeczytałam tekst powyżej w mojej diecie 70% jedzenia to serki lub białka, zresztą w mięsku też jest sporo białka.

Bożenko – petycja podpisana (i pod słowami dla Małgosi też się podłączam) lody i to z cz…dą straszne, nawet ja tego nie jadam, mama ciągle mi mówi nie jesz bo nie lubisz prawda. Staram się w to wierzyć.

Widzę że suwaczek ma się ku mecie - gratulację,

Wyobraźcie sobie – tyle dietkowania (10 m-cy) a jeszcze nie zjadłam ani razu posiłku królewskiego choć od 5 czerwca jestem na 3 fazie, dziwna jestem.

MoniaP – bardzo dziękuję, dużo pracy z takim remontem ale przy okazji ruch także i coś dla ciała, może szybciej spadnie Ci te 5 kg, do sierpnia nie daleko – zleci. Pomyśl jak potem będzie ładnie.

Misza i tak jesteś lepsza ode mnie. Moja mama zamroziła mi pierogi wigilijne, ponieważ w święta nie zjadłam ani jednego czekają na moją pierwszą ucztę królewską, są wyjątkowe, ale jakoś nie mogę się zdecydować i poprosić mamę by wyjęła je z zamrażarki. Bardziej się ich boję niż mam na nie chęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moje kochane :grin: coraz rzadziej mam czas na napisanie paru słówek :) ale dziś choć na chwilkę muszę, bo w końcu dostałam @ nie miałam go od kwietnia i dlatego miałam ciągłe wahania nastroju i "grzeszyłam", w związku z tym, że mam ten upragniony @ od dziś od nowa zaczynam dietkę i dziś znów jestem na uderzeniówce (zamierzam pociągnąć ja do 25.06) i teraz na pewno dam radę. Ale trochę załuje, że podjadałam niedozwolone jedzonko, bo w lipcu minęłoby 3 miesiące mojej diety, a tak dopiero zaczynam, ale mam tylko 6 do zgubienia, także myslę, że nie będzie tak źle. a co do tego, że nadmiar białka przerabiany jest wtłuszcz - to jstem w szoku i nawet lekko podłamana, bo do tej pory głównie jadłam serki i jogurty, a mięska mało. pozdrawiam i jestem happy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki.Dzisiaj pada ale u mnie w sercu słońce :grin:,moje córeczki kochane przyjeżdżają:).

Jusiu najserdeczniejsze spóznione zyczenia,zdrowia kochana i wytrwalości w diecie, na pewno Ci się uda.

Marudko kochana zdrowia Ci życzę.

Sandro ,jeżeli Ci chodzi o dity ze zgodnoscia grupy krwi ,to absolutnie nie chodzi tam o czynnik RH ,nie jest ważne czy masz+ czy _ wazne jaka grupę krwi np.O,A B,AB.

Buziolki,u mnie jest5 oky ,ale waga ta sama:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.