Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za te propozycje kania82 słyszałem o tej książce przeczytam ją w późniejszym czasie bo postanowiłem wypożyczyć książkę o prostytutce "Jedenaście minut" i już mam ją w domu lubie czytać takie książki:P

"Jedenaście minut" - fajna książka, z kolekcji Paula Coelho mogę polecić jeszcze "Zahir" i "Weronika postanawia umrzeć", pozostałych nie miałam okazji przeczytać:/ Z fajnych książek jest jeszcze "Pachnidło". Ja obecnie poszukuję książki na podstawie której nakręcony został film: "Jeniec. Tak daleko jak nogi poniosą". Ale ciężko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzik takie spojrzenia jak Twojej lekarki dodają skrzydeł.... takie dodatkowy motor napędzający. A do tej 8 sprzodu już bliżej niż dalej ;D. Z taki podejściem, napewno na kolejnej wizycie ją zaskoczysz.

Iriss a @ przyszła ??? Może ta waga stabilna to wredna woda Ci się zatrzymuję w organizmie. Kobieto wrzuć na luz bo faktycznie coś sobie wmówisz.... Doceń to, co już osiągnęłaś, jak wszystko jest do d..y to o grzeszki nie trudno... Trzymaj się.

marzeniaw ładna ta siódemeczka, gratulacje się należą.

Gosiulku nie daj się wyprowadzić z równowagi.... przyszłej teściowej. Kawał dobrej roboty za Tobą, tym bardziej poradzisz sobie z utrwalaniem :grin:

Misza gdzie wyczytałaś o tych antygenach??? Na razie czytałam na necie o odżywianiu z godnie z grupą krwi, i to takie bardzo ogólnie info. Spotkałaś się z jakąś książką na ten temat ?

Sandra Ciężko się śpiewa jak się nie słyszy....

Marudka wspominała, że za wysokie to nie jesteście. Ile Ty masz wzrostu ???

Dostałam dzisiaj w prezencie wagę.... mam nadzieję że obłęd wagowy minie, bo narazie staje na niej zbyt często. Gosiulku chyba zaczynam rozumieć, że lubisz mieć wagę pod kontrolą.

Spokojnej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam icon_smile.gif

wpadlam na chwilke zmienic suwaczek (tak tak od kilku dni waga leci w dol, no ale troche stala wiec teraz moze poleciec). jade zaraz po Marcina na lotnisko, dzieki Wam i nadmiarowi pracy czas jakos tez zlecial icon_smile.gif

dziekuje za mile slowa wszystkim, bez Was nie byloby mi tak latwo. i nie mowie tylko o kilku dniach bez M, ale tez o calej diecie.

Magda twarz caly czas ta sama, tylko wlosy z pasemkami icon_biggrin.gif ale dziekuje bardzo za mile slowka.

protAnka no teraz to juz blizej do 8 masz racje icon_smile.gif i nie wyobrazasz sobie jak sie ciesze. ustalilam sobie takie male punkciki po drodze do ktorych daze, teraz chodzi o 8 z przodu, a pozniej o 85, o 7 z przodu i docelowo 74. no i zobacze jak bede wygladac. albo na tym stane albo bede sie starac o 6. chociaz ja wysoka dosyc jestem i ogolnie mocnej kosci. do tego z chorobskiem przy ktorym szybko sie tyje wiec nie wiem czy warto katowac organizm do 6. Dukan wyliczyl 74 i narazie tego sie trzymam.

no buziaki dziewczyny i chlopaku icon_wink.gif lece sie szykowac bo samolot juz leci icon_biggrin.gif

milej niedzieli icon_razz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z rana.Obywatelski obowiązek juz spełniony.Moja waga pokazała dziś równiutko 61 kg.fajnie jak tak spada chociaż ostatnio bardzo wolno bo bez grzeszków się nie obyło w ostatnich dniach.NIESTETY.

Pozdrawiam wszystkich,życzę miłej słonecznej niedzieli i spadeczków przede wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

wpadłam na momencik do Was :-D słuchajcie ale ja się od 2 dni źle czuje, kręci mi się w głowie, oblewa mnie zimny pot i wogóle non stop bym spała. Coprawda jestem znów na uderzeniówce (dziś 3 dzień) ale poprzednim razem tak źle się nie czułam. Jem to co dozwolone i nie wiem skąd to samopoczucie, może to przez te wahania ciśnienia i temperatur za oknem, nie wiem, tak sobie to tłumaczę. A dziś mam jeszcze jakiś podły humor i nie mogę się na siebie patrzeć, te moje Wielkie uda - masakra. Wiem, że popadam w lekką schizę na punkicie swojego wyglądu, znajomi mowią mi, że jest ok. bo przy wzroście 168 cm, ważę 65 kg, ale ja ja chce 59, tak jak było dawniej. Trzymajcie się i miłej niedzieli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! A tu znowu cisza... 

Kania82, doskonale Cię rozumiem z tą wagą, też o nią walczę :grin: A złe samopoczucie, to możliwe,ze przez pogodę... 

Ja ostatnio cały czas chodzę głodna :/ Aby bym jadła i jadła, ehhh...  Dzisiaj wtrąbiłam z mamą na pół budyń, bo już nie wytrzymywałam, a na obiadek zraziki kurzęce w sosiku curry - mmmmniam... 

Mama załamana bo 1kg jej wrócił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda :grin: mam nadzieje, że to moje samopoczucie to tylko przez pogodę i cieszę się, że choć tu są osoby, które mnie zrozumią (odnośnie wagi i wyglądu). Ja spędzam dziś dzień z tv, nigdzie nie wychodziłam i nie wychodzę, o sorki co jakiś czas zaglądam do kuchni i robię sobie coś do picia, żeby nie podciągać nic z lodówki z nudów :), coprawda głodna nie jestem, ale chętnie bym cos pogryzła :-D miłego wieczorku, może wieczorkiem będzie nas tu więcej, jak wszyscy z weekendu powracają, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CześćDziewuszki i Miśku :grin:

Chciałam się tylko przywitać, bo w sumie biorę się dalej za pakowanie.. Pakuję i pakuję a tu końca nie widać... a w mieszkanku jeszcze tyle do kupienia.. ale... Dziś idziemy tam na noc :) Pierwszą noc - trzeba sprawdzić jak się śpi przecież.. :-D Żebym nie zmieniła zdania, to już w domu pościel nawet rozebrałam.. Jutro też będę chyba załatwiać tv i internet, wiec może na dniach już mnie tam podłączą. No ale gdyby nie, to i tak do Was zajrzę, bo będę musiała wpaść do domku jeszcze po kolejne rzeczy.

Dietkowo u mnie jak? A powolutku.. Wczoraj nie dość, że loda znowu zjadłam - to jeszcze się okazało, że wieczorem nam grill wypadł. Fakt, ze tylko dozwolone jadłam, ale jednak dość sporo i dość późno, no i jeszcze warzywa ciągle pochłaniam jak głupia.. Do tego jeszcze okres. No i waga dziś pokazała 59.8kg. Ale będzie dobrze !!!

Dziewczyny to samopoczucie to na pewno pogoda - ja wczoraj to chodziłam jakby mnie ktoś obuchem w głowę walnął. Dziś już o wiele lepiej. DO tego znowu różnica temperatur między dniem a nocą mnie załamuje..

Tak w ogóle to wczoraj uświadomiłam sobie, ze to planowo miał być dzień mojego ślubu. Pierwszą datę jaką braliśmy pod uwagę to był przecież 19 czerwca. Ale zimno było, więc mam nadzieję, że we wrześniu jednak będzie ładniej !!! Trzymajcie kciuki !!

kania ja już tez zaczynam popadać w paranoje, ciągle coś mi nie pasuje - ciekawe tylko czemu wcześniej mi to 75kg nie przeszkadzało !!! Jak kiedyś przypadkiem waga 69 pokazała to był szczyt szczęścia i czułam się już taka chudziutka a teraz?!?! Może to nadmiar białek nam w głowie coś przestawia ?? ;P

saga hehe to by było dobre, gdyby jeszcze parę latek dietka tez potrafiła zabrać ;p ja to bym chciała z powrotem na studia wrócić :) Ach dobrze pomarzyć.. Tak piszecie o tych dietach wg grupy krwi no i dziś na WP wpadł mi o niej artykuł w oczy.. No i poczytałam, ze dla mojej grupy krwi - bardzo wskazane jest chude mięso - drobiowe i wołowe. Czyli może to ma jakiś wpływ na to jak szybko chudniemy na białkach ?? Tak się zastanawiam, czy np na 3 fazie nie wziąć pod uwagę tych dozwolonych na tamtej diecie produktów.. Z owoców jeść te które wg nich są dozwolone dla mnie np itd itp.. Ciekawe czy to ma jakiś sens?!

No dobra - robota wzywa!! trzymajcie sie cieplo. Zycze wszystkim wytwalosci w tych trudnych letnich chwilach pokus :-D i duuuuużyyyyych spadków !!!

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stuk puk dzień dobry ja w sprawie spowiedzi :grin: Niestety na wyjeździe zdarzyło mi się zgrzeszyć, aczkolwiek niedużo, chociaż tyle dobrego. Udało mi się obronić przed piciem tylko że teraz połowa osób podejrzewa mnie o ciążę :) A poza tym wyjazd bardzo udany i wiem że do Wrocławia chcę jeszcze kiedyś wrócić tylko tak na spokojnie na trochę dłużej, żeby mieć czas na zwiedzanie i spacerki. A teraz zmykam bo zmęczona jestem, jeździliśmy jeszcze dziś motorkiem i wbrew pozorom to też męczy trochę więc może się zdrzemnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,jestem tu nowa i dzisiaj przeczytałam wiele na temat tej diety i postanowiłam ,że pora zmienić coś w życiu.Zaczynam od jutra fazą uderzeniową ,wszelkie rady cenne,a widzę ,że tu można wile się dowiedzieć i co ważne dla mnie wspieracie się wspaniale,mam nadzieję,że zostanę przyjęta do tak zacnego grona ,pozdrawiam serdecznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,jestem tu nowa i dzisiaj przeczytałam wiele na temat tej diety i postanowiłam ,że pora zmienić coś w życiu.Zaczynam od jutra fazą uderzeniową ,wszelkie rady cenne,a widzę ,że tu można wile się dowiedzieć i co ważne dla mnie wspieracie się wspaniale,mam nadzieję,że zostanę przyjęta do tak zacnego grona ,pozdrawiam serdecznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url="http://www.zdrowydzien.info/"] [img=http://www.zdrowydzien.info/inc/suwak-rysuj_60_52_50__arial_006.png_003.png.gif] [/url]

Witam Was po długim czasie.Chciałam zrobić suwaczek ale jednak nie potrafię.Byłam trochę na wakacjach i troche musiałam pogrzeszyć....ale o dziwo cały czas chudnę.Zaczęłam od 60 a teraz mam 52.Jem juz owoce i ciemny chleb a tego najbardziej mi brakowało.Poza tym przestrzegam oczywiście dietę........"weszło mi to w krew".Nie kusza mnie za bardzo rzeczy niedozwolone.

Gratuluje wszystkim spadków i podziwiam was za wytrwałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.