Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

anuuulllllka ciężko nadążyć za postami...napisz jak u Ciebie wygląda III faza. Sporo osób przymierza się w najbliższym czasie do niej, ciekawią nas Wasze spostrzeżenia na utrwalaniu. Jak Ty przechodziłaś na III fazę to ja zaczynałam przygodę z dukanem.

MalinowaMammbo widzę, że mamy podobny program ćwiczeń :grin: , ale ja na 6W jestem jeszcze za cienka, może jak wzmocnie jeszcze trochę mięśnie to spróbuje.

Bozenko hehe do biegania to ja się nie zmuszam, czasami robi to autobus :oops:. Mam słabe stawy kolanowe i musiałabym biegać bardzo delikatnie, żeby nie uszkodzić sobie bardziej kolan. Jeśli mogę zapytać, prosiłaś o podpisanie petycji... co porabiasz, hmmmm jak się udzielasz artystycznie ???

protAnko czyżbyś też ćwiczyła z Tamilee Webb?? Ja się zakochałam w tych ćwiczeniach :-D :-D :) :) A biegi do autobusu to i ja uprawiam :) często nawet codziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie........ ja niestety zaliczyłam wczoraj taką imprezę. Byłam wczoraj na weselu, w takiej wypasionej restauracji, wszystko tak inaczej podane niż tradycyjnie, potrawy też niespotykane i nie to że jadłam, bo taki był zamiar, że Dukan zostaje w domu. Tylko jak już nie mogłam to oczy jeszcze jadły :) ... i buzia też :grin: . Przeżarłam się.... Moja porażka... , a dzisiaj o godzinie 12 jeszcze śniadania nie jadłam i wcale nie mam na niego ochoty, ten koleś pewnie wrócił po tej uczcie do zasysania... i te hot-dogi były jego zgubą.

Źle zrobiłam, myślę że dotrze do mnie bardziej jak się podzielę tym z wami...

Tym bardziej 17 lipca przechodzę na utrwalanie, jakbym sobie o Tym zapomniała to mnie przywołajcie do porządku

ProtAnka – myślę że jak zrobisz ze dwa dni takie bardziej białkowe to będzie dobrze. Najważniejsze że masz świadomość tego co się stało, cóż czasem człowiek traci głowę, zostało Ci niewiele do zrzucenia to trochę taka uczta królewska.

Magda - wiem że nie wolno truskawek w 2 fazie, ale to mniejszy grzeszek niż cywilne lody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Babeczki i Miśku :grin:

Odpisuje szybciutko Sadze bo zapomne ... ja robię czwartki portalowe odkad jestem w 3 bo to moja ostoja.

Staram się w ten dzień jeść bardzo czyste białko. Sniadanie to otrębianka a potem najcześciej jajka w pracy, chuda wędlina drobiowa, kurczak gotowany na parze lub galaretka drobiowa, obiad to najcześciej ryba na parze i serki białe.

Kasias zgadzam się z Toba ze III faza nie jest za latwa, trzeba się pilnować, ja się przyznam bez bicia że moje utrwalanie przypomina już czasami normalne jedzenie ...chociaż z dużą przewagą zdrowej żywności i bialka :)

Także Kasiu trzymaj się dzielnie, i najważniejsza sprawa kontroluj wagę mi od kwietnia wszystko się unormowało, choć wiem że 56 kg to waga jaką moge spokojnie trzymać. Więc wszystko można!!

Ja ostatnio jakoś nie gotuję na parze choć jedzonko jest bardzo dobre i delikatne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na forum jakoś tak co drugi dzień to poczytam co popisałyście. Bo z radości musiałam się najpierw pochwalić tak bardzo się cieszę.

Saguś, a my cieszymy się z Tobą. Coraz bardziej przekonuje się o tym, że nie warto walczyć z pojedynczym albo podwójnym kilogramem, wystarczy zacząć utrwalać, a waga sama jeszcze spadnie.

Dziewczyny mają racje, że powinnaś w pełni stosować się do zasad utrwalania. Tak jak w drugiej fazie musiałyśmy pamiętać o 3 łyżkach otrąb, tak i teraz czekają nowe zasady do których trzeba się podporządkować. Nie tylko do królewskiej uczty, ale też do protalowego czwartku :) .

Mambo :-D te same, lubię brzuszki z nogami uniesionymi jak świeca i lekko podnosi się i pupę i brzuch, czuć cały :grin: .... coś w tym musi być, że wybrała ćwiczenia które angażują najwięcej partii ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś, a my cieszymy się z Tobą. Coraz bardziej przekonuje się o tym, że nie warto walczyć z pojedynczym albo podwójnym kilogramem, wystarczy zacząć utrwalać, a waga sama jeszcze spadnie.

Dziewczyny mają racje, że powinnaś w pełni stosować się do zasad utrwalania. Tak jak w drugiej fazie musiałyśmy pamiętać o 3 łyżkach otrąb, tak i teraz czekają nowe zasady do których trzeba się podporządkować. Nie tylko do królewskiej uczty, ale też do protalowego czwartku :grin: .

Otręy lubię w formie placuszków, ale zdarza mi się po porstu zapomnieć o nich, a jeszcze się pochwalę, do tej pory nie lubiałam zup, moja mama gotuje warzywa (razem z ziemniakami) tak na wodzie, zupka super choć szybko po niej jestem głodna.

Makaronu jakoś nie jadłam zrobiam co prawda spagetti dla dzieci ale do sosu dałam olej i nie zjadłam,

Zauważyłam, że nie podjadam między posiłkami, jem zazwyczaj 3 razy dziennie (ale za to spore porcje), jak pracowałam jadłam 5 posiłków i to było chyba lepsze.

Z tymi zmianami w 3 fazie ma cie całkowicie rację, ale same zobaczycie że to nie takie łatwe.

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa. Maragrete te 66kg to już moja waga (kiedyś marzyłam o 70kg, jak miałam 106)bo spadłam 1kg, a nie 1/2kg, także jest super, choć jak patrzę na siebie tak z bliska to tu i tam są fałdki, no ale lata też już nie takie żeby schudnąć na "szparagę".

Przyznam szczerze że ten kg to tylko tak w mojej psychice bo po sobie jakoś go nie czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga wspomniałaś o zupach... też się ostatnio zastanawiałam, teraz jemy większość białek, po których człowiek czuje się syty, a jak to będzie jak zaczniemy jeść rzeczy które przez nas tylko przelatują.... czy spowrotem pojawi się SSANIE w żołądku ??? No, może nie warto myśleć za dużo.... ja niestety czasem chciałabym u siebie wyłączyć tą opcję.

Apropo utrwalania,widzę że podchodzisz bardzo ostrożnie, może to i dobrze.... w sumie masz czas na to, żeby powoli wprowadzać produkty, a nie wszystkie naraz....

Wczoraj po wyrzutach sumienia poprosiłam/dałam mu przykaz/ i pozwolenie, mojemu chłopakowi na to że jak zdarzy się taka sytuacja jak w niedziele, to ma mnie sprowadzić na ziemię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny u mnie dzis zalamka wagowa:(znowu kilogram wiecej:((((buuuuu

Bylam na imprezie grilowej z sb na nd, w sumie zjadlam w sb 1 kielbaske z grila + troche salatki, za to sporo wypilam...w nd tez na porannym grilu jedna kielbasa+ pol hamburgera wolowego z grila a potem wieczorem pojechalismy na rybe, niestety ociekajaca tluszczem:( I spadek z zeszlego tygodnia wrocil:( nie da sie normalnie zyc, pogrilowac, popic...albo radosne zycie jak normalny czlowiek albo od razu tycie:(((( co za dol...ani sie nie obzarlam ani nic slodkiego nie zjadlam...i mnie to od razu doluje.

W sb z zespolem jestesmy zaproszeni do takiego tv show, to jest taka regionalna tv promujaca zespoly z roznych stron swiata, nagrywamy jedna piosenke i maly wywiad...stresuje sie jak nie wiem, najbardziej tym wywiadem...mamy podane pytania ale wiecie jak to jest mowic w innym jezyku, ktory nie jest ojczysty, nie chce wyjsc oczywiscie na debila robiac bledy...do tego mialam nadzieje, ze schudne do tych 52 kg, chcialam ubrac bardzo obcisla sukienke a tu caly moj plan w gruzy sie obraca:( od jutra w takim razie bialka, bo woda czy nie woda ale zawsze na sb zleci te 2 kg, przynajmniej psychicznie bede oszukana ze waze mniej.

No nie ma lekko:) ide cos wszamac i spadam na silownie pobiegac na bierzni i porobic brzuszki...zalozylam sobie, ze bede codziennie dawac z siebie siodme poty ale nie chce sie uuuu....

papa i do potem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Od wczoraj próbuje do Was coś skrobnąć ale wciąż ktoś mi przeszkadza...może teraz się uda...

Bardzo wszystkim dziękuję za gratki z okazji mojej siódemki z przodu - niestety po 3 dniach warzywek znikła :-D :-D :) Mam nadzieję, żę to tylko woda...

dziendobry :)

dzisiaj waga znowu mnie uszczesliwila bo mimo tego ze prawie przed snem zjadlam ogromnego omleta to pokazala mniej niz wczoraj. jej jak to leci :)

marzeniaw gratuluje ci serdecznie kochana tej 7. ja teraz czekam na 8 u mnie.

Magdzik to ile jeszcze Tobie brakuje do tej 8 ???

A ludzie ktorych spotykam również bardzo mnie motywują, choćby dzis mialam klienta ktory powiedział że pol roku temu obslugowała go "inna" pani ... a to niemożliwe ... tylko ja tu jestem. Odparłam : to ja tylko tak się zmieniłam, a on na to "no to bardzo pozytywna zmiana" Od razu żyć się chce!!!!!!

Olinko super komplement nie ma to jak usłuszeć coś takiego!!!

Cześć Piękne i Piękny :)

Nie było mnie tu kilka dni i już myślałam,że nie nadrobię tego co napisaliście ale dałam radę w końcu :grin:

W ubiegłym tygodniu obkupiłam się w wagę elektroniczną i patelnię grillową :) swoją drogą świetna sprawa, jak ktoś jeszcze nie ma to zachęcam, tym bardziej że carrfurze jest promocja :oops:

Ja kupiłam patelnię grilową w Lidlu kilka tygodni temu za 49,99 REWELACJA ciągle na niej coś pichcę !!!

Witam wszystkich z pochmurnego Trójmiasta.

Gdzie to lato zimno ponuro, wczoraj to chodziłam w kurtce dzinsowej i długich spodniach, po takiej długiej zimie mogło by być cieplej.

Dzisiaj juz 5 dzień obudziłam się z bólem głowy, przed dietą cierpiałam na migreny, w 1 fazie to cały czas mnie bolała, ale od dawna mam spokój, czemu teraz wraca i to codziennie, brrrr.

Dzisiaj się zważyłam i hura ! waga w dół, cieszę się bardzo (choć wczoraj pozwoliłam sobie na 1/2 kromki chleba z pasztetem), trochę przestałam jeść owoce i właściwie to moje menu wygląda jak w fazie 2 tyle tylko że codziennie jem warzywa, ale dzień i tak kończę białkami, z wyjątkiem wczorajszego (bo zjadłam moje lody truskawkowe).

Gratuluję Saguś spadku i bardzo współczuję bólu głowy, chyba też mam coś w stylu migreny i też już dawno nie dawała mi o sobie znać( na szczęście). Ostatnio odkryłam jedyny lek, który pomaga IBUPROM MIGRENOL , spóbuj jeśli jeszcze tego nie brałaś może i Tobie coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saguś, a my cieszymy się z Tobą. Coraz bardziej przekonuje się o tym, że nie warto walczyć z pojedynczym albo podwójnym kilogramem, wystarczy zacząć utrwalać, a waga sama jeszcze spadnie.

Dziewczyny mają racje, że powinnaś w pełni stosować się do zasad utrwalania. Tak jak w drugiej fazie musiałyśmy pamiętać o 3 łyżkach otrąb, tak i teraz czekają nowe zasady do których trzeba się podporządkować. Nie tylko do królewskiej uczty, ale też do protalowego czwartku :) .

Mambo :-D te same, lubię brzuszki z nogami uniesionymi jak świeca i lekko podnosi się i pupę i brzuch, czuć cały :grin: .... coś w tym musi być, że wybrała ćwiczenia które angażują najwięcej partii ciała.

No ba..te brzuszki są boskie, człowiek za bardzo się nie namęczy przy nich a działają, sama widzę to po sobie :) Nawet mój Marcin stwierdził po tym jak się przez tydzień nie widzieliśmy, że gdzieś mi brzuszek uciekł :) A na ogół ta moja połowica nie jest skora do prawienia komplementów...

A Ty od dawna robisz te ćwiczenia, robisz tylko pierwszy program czy całe 30min?? Zadowolona jesteś z efektów?

Ale Wam dziewczyny fajnie, że wasi faceci nad Wami czuwają, mój to tylko chodzi i mnie kusi a to na to a to na tamto i płacze, że nie ma się do kogo przytulić ale o tym, że jego byłe wyglądały jak kościotrupy to już nie pamięta :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam patelnię grilową w Lidlu kilka tygodni temu za 49,99 REWELACJA ciągle na niej coś pichcę !!!

JA z a swoją zapłaciłam jakieś niecałe 20 zł :-D tak ją lubię, że chyba zacznę z nią spać :grin: Tylko tata ciągle płacze, że nowa patelnia a my od razu ją zniszczymy bo bez tłuszczu smażymy :) Gdyby jeszcze zdarzało mu sie coś na niej robić to może i zrozumiem, że się bulwersuje ale tak to mama mu powiedziała, że nie ma w tej kwestii prawa głosu :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mambo, ćwiczę od tygodnia codziennie rano, nie cały porgram z Tamily, heh narazie nie nadążam za nią :grin: . Staram się wprowadzać takie ćwiczenia jak ona robi, te wymachy nóg w tył, brzuszki, takie opady w rozkroku.... Brzuszki robię przede wszystkim po to, żeby wzmocnić kręgosłup.... strasznie się garbię, mamuśka mówi że jestem powykręcana jak siódmy paragraf :) . Wiem, że coraz trudniej mi się gubi kilosy, chciałabym iść na trzecią fazę w połowie lipca. Poza tym, zawsze miałam takie okrągłe nogi, jak spodnie pasowały w pasie to uda... jak w rajtuzach, obcisłe. Jak już chudnę, to jeszcze chciałabym wydobyć z nich jakiś kształt. Jeszcze jeden plus, to może przez te ćwiczenia skóra będzie bardziej jędrna.... czuje luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po południuicon_biggrin.gif

Ja już po porcji solidnych ćwiczeń, 1godz na siłowni i 1 godz fitness. Zapisałam się już na czwartek. Niestety moja ulubiona instruktorka jest we wtorki, środy i czwartki. Chciałam chodzić co drugi dzień, ale już postanowiłam, że w przyszłym tygodniu pójdę we wszystkie te 3 dni. Trenerka na siłowni powiedziała mi, że nie powinno się ćwiczyć codziennie tych samych mięśni, trzeba robić przynajmniej 1dz. przerwy. Muszę pokombinować trochę,które mięśnie kiedy, ale dam radę. Tym bardziej, że moi synowie zgodzili się na Lato w Mieście, bo jest bardzo fajny program i akurat terminy nam sie fajnie zgadzają do naszego wyjazdu w Bieszczadyicon_biggrin.gif

Saguś bardzo Ci gratuluję. Myślę, że teraz bez problemu zanurzysz sie w III Fazę, bo pewnie ten kilogram Ci mocno przeszkadzał.

ProtAnko ja jestem skrzypaczką i gram w orkiestrze symfonicznej. Ta oprotestowywana ustawa dotyczy mnie bezpośrednio, ale jeszcze bardziej dotyczy młodych ludzi zaczynających pracę i np. studentów. Jednym z jej założeń jest 15lat stażu tzn. w wieku ok. 40 lat dopiero dostaje się stałą umowę, a wielu naszych dyrektorów uważa, że w tym wieku nadajemy się tylko na śmietnik, niezależnie od poziomu jaki prezentujemy. Tak naprawdę nie mamy więc szansy wykonywania swojego zawodu, bo najpierw uczymy sie w szkołach 12lat, a potem na stażu 15lat, czyli po 27 latach nauki wynocha. Ustawa ma nie działać wstecz więc mnie to nie dotyczy, bo ja mam stałą umowę, ale uważam, że jest beznadziejna, bo jest jeszcze kilka niekorzystnych dla pracowników punktów. Dlatego ośmieliłam się Was prosić o pomoc i bardzo za nią dziękuję, bo widziałm wiele znajomych mi nazwisk z N-K w głosowaniu za petycją. Dziękujęicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Mambo a może to dlatego są byłe dziewczyny Twojego chłopaka, bo są kościotrupami, a on do kości nie lubi się przytulaćicon_wink.gif

Zdecydowanie wstępuję do klubu wielbicieli patelni grillowych. Ja swoją też uwielbiamicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mambo, ćwiczę od tygodnia codziennie rano, nie cały porgram z Tamily, heh narazie nie nadążam za nią :grin: . Staram się wprowadzać takie ćwiczenia jak ona robi, te wymachy nóg w tył, brzuszki, takie opady w rozkroku.... Brzuszki robię przede wszystkim po to, żeby wzmocnić kręgosłup.... strasznie się garbię, mamuśka mówi że jestem powykręcana jak siódmy paragraf :) . Wiem, że coraz trudniej mi się gubi kilosy, chciałabym iść na trzecią fazę w połowie lipca. Poza tym, zawsze miałam takie okrągłe nogi, jak spodnie pasowały w pasie to uda... jak w rajtuzach, obcisłe. Jak już chudnę, to jeszcze chciałabym wydobyć z nich jakiś kształt. Jeszcze jeden plus, to może przez te ćwiczenia skóra będzie bardziej jędrna.... czuje luzy.

Kobitki podajcie jakiegos linka czy namiara na te cwiczenia, tyle tu zachwalacie a ja nie wiem gdzie to mozna zbaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Od wczoraj próbuje do Was coś skrobnąć ale wciąż ktoś mi przeszkadza...może teraz się uda...

Bardzo wszystkim dziękuję za gratki z okazji mojej siódemki z przodu - niestety po 3 dniach warzywek znikła :grin: :) :-D Mam nadzieję, żę to tylko woda...

Magdzik to ile jeszcze Tobie brakuje do tej 8 ???

Olinko super komplement nie ma to jak usłuszeć coś takiego!!!

Ja kupiłam patelnię grilową w Lidlu kilka tygodni temu za 49,99 REWELACJA ciągle na niej coś pichcę !!!

Gratuluję Saguś spadku i bardzo współczuję bólu głowy, chyba też mam coś w stylu migreny i też już dawno nie dawała mi o sobie znać( na szczęście). Ostatnio odkryłam jedyny lek, który pomaga IBUPROM MIGRENOL , spóbuj jeśli jeszcze tego nie brałaś może i Tobie coś pomoże

Dziękuję bardzo, nie znam tych tabletek spróbuję czasem zmiana jest potrzebna.

Bożenko również dziękuję za miłe słowa, fakt ten kilogram to była dla mnie taka bariera, mam nadzieję, że teraz będę odważniejsza. I czekam na Ciebie w 3 fazie, moja z racji tylu kilogramów będzie strasznie długa bo ponad rok, także nie pozbędziecie mnie się tak szybko z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.