Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia no mi jeszcze 4.5 kg zostalo do 8 :grin: troche jeszcze musze poczekac, ale wierze ze sie doczekam :)

trzeba byc dobrej mysli.

Pewnie że doczekasz, trzeba być dobrej myśli, jak zaczynałam dietę to też nie byłam pewna czy dam radę, schudnąć choć 20kg - a zobacz ile dałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  No nie zalecane jest cordzienne intensywne ćwiczenie, wręcz większość instruktorów zakazuje. Mówię większość, bo są pewnie tacy coi preferują, ale nie mam pojęcia dlaczego :grin: 

 Ja się dzisiaj tak na moją wagę pogniewałam, że zamówiłam na alledrogo elektroniczną, oby przyszła jak najszybciej, bo chcę sprawdzić stan faktyczny moich kilosków...  

  ...chyba że za dużo będzie pokazywała to odeśle :-D

  Tak piszecie o tym jedzonku i piszecie, to i ja się pochwalę... Zrobiłam dzisiaj mielone (z udek kurczaka) w sosie pomidorowo jogurtowym, coś na smak gołąbków.... i tutaj pojawia się moje pytanie, jak radzicie sobie z zagęszczaniem sosów??  Bo mój to raczej zupa pomidorowa   :-D

Ja do zagęszczęnia sosu dodawałam serek wiejski (wygniotłam grutki widelcem zanim go dodałam) co prawda wyglądał ciut jak zwarzony, ale w smaku super, chyba to lepsze niż mąka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...od kilku tygodni mam okropna suchosc w ustach;pije codziennie 3-4 litrow plynow wiec tego mi nie brakuje;pomozcie!!!!

przebialczona chyba jestem juz na maxa...

do tego mam wrazenie(a nawet pewnosc)ze mam wiecej ostatnio tluszczu na brzuchu niz mialam;plakac mi sie chce i juz mam dosc tej diety naprawde!!wscytko ostatnio w moim pokopanym zyciu jest nie tak...

napiszcie prosze co robic z ta suchoscia w ustach bo juz nie moge!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga, dzięki za wsparcie. Gdzieś mi znikł suwaczek, ale nie mam czasu zmienić. Miałam gości cały tydzień, dzieciaczki 3 letnie i 10 m-cy i muszę chyba sprzątać. Już mi żał że pojechały choć to trzęsienie ziemi no i przy moim trochę złym samopoczuciu - trochę kłopotliwe. Ale już od paru dni na wadze utrzymuje się ok. 88 kg. Zaczynałam dietę chcąc schudnąć do 85, wg testu wyszło 82,7 ale orzekli, że może być 85. Teraz nadal się waham - ciągnąć do 85 na siłę czy zaczynać od 1 lipca III fazę wg Dunkana gdzieś 27 lipca. Zobaczę co mi lekarz powie w czwartek.

Dziś byłam u kardiologa - chodzę od lutego, wtedy też zaczęłam dietę. Popatrzył na kartę - 110 kg, ale chyba Pani ma mniej. Gratulował mi bawet, ale to utrzymać.

Jem truskawki w dniu w którym jem warzywa - pierw po 5 dziennie a ostatnio trochę więcej aby poprawić sobie humor (skąd my to znamy). Paradoksalnie wtedy waga ryszyła, bo z 10 dni stała na 90. Tyle co teraz tio ważyłam przed ciążami jakieś 25 lat temu.

Trzymajcie kciuki w piątek - syn się broni.

Saga, cZytam ostatnio o III fazie. Musisz zacząć jeść wg niej, bo nigdy nie utrwalisz. Organizm trzeba przyzwyczaić do innego jedzenia, bo inaczej lipa. Nie można dietkować wiecznie, bo to nie jest zdrowe. Też się boję, ale jak zacznę to będę jadła wg przykazań. Ktoś kiedyś pisał że można podzielić fazę III na 3 podfazy i stopniowo wprowadzać pewne produkty (np. na początek 1 kromka dziennie chleba i 1 posiłek królewski w tygodniu - miałam sobie zapisać, ale zapomniałam.

Ale się rozpisałam, zaraz domownicy wrócą i będę musiała udawać że sprzątam albo że leżę. Siedzenie przeciwskazane (kłopoty z tylną częścią - haha - a w pracy co mam robić? Pozdrowienia

Wiesz kochana myślę, że dużo schudłaś na pewno lepiej się czujesz, a zdrowie najważniejsze, jak nie będziesz za mocno szaleć na 3 fazie to jeszcze troszkę spadniesz, a test Dukana nie uwzględniał stanu zdrowia. Najważniejsze to utrzymać zdobytą wagę, dlatego tak bardzo boję się "nowości w menu" wiem że powinnam i po malutku staram sama siebie do tego przekonywać, ale nie jest łatwo, Ze 110 kg na 88 kg to super masz powód do dumy. Pozdrawiam, zdrówka życzę, kciukasy będę trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani,wpadlam tylko Was pozdrowic,pozniej nadrobie czytanie.A teraz naszej MARGARETCE skladam najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe,

co budzi uśmiech na twarzy,

co kryje się w maleńkim słowie - szczęście

oraz tradycyjnych stu lat życze.

u mnie wszystko ok,waga roznie ale nadal jestem na dietce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sago, Misiek,Grazzio, Protanko i wszyscy których pominęłam ( niechcący.....) - bardzo, bardzo wielkie dzięki za życzenia.

Mam dziś huk roboty w pracy (sprawozdawczość dla GUS..brrr.... :-D ) i nie mam czasu podczytywać forum ale zaglądam tu co 2 -3 godzinki i czytam Wasze serdeczne życzenia i..... miło mi na duszy. :grin:

Uciekam dalej do pracy bo jutro upływa mi termin ostateczny a ja mam jeszcze tyyyyle roooboty....... :)

Zjadłam kawałeczek ciasta które przyniosłam rano do biura, bo był maleńki i taki ostatni na talerzu... a przecież musiała spróbować czy dobre ciasto kupiłam............ cały dzień wytrzymałam a teraz taka wpadka........ właściwie to malutka wpadeczka bo ten kawałek malutki był..... :)

Miłego popołudnia i wieczoru wszystkim! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo matko ale sie wypocilam na silowni, zrobilam dzis odrobinke wiecej niz w czoraj, godzine na pewno bylam...ale czuje sie teraz naprawde dobrze...szkoda , ze nie tak dobrze sie czuje jak te siodme poty z siebie wyciskam.Na bierzni bylam 25 min, z czego tylko 5 min biegalam bo po 5 chwycila mnie kolka wiec stwierdzilam, ze lepiej to ''przechodzic''szybkim krokiem.Potem 12 min rowerek, 500 metrow na wioslach, tylko 3 min wytrzymalam na nartach no i 75 brzuszkow na pilce i 200 brzuchow na maszynie, dorzucilam sobie jeszcze nogi na maszynie 3X po 25.Uff...oby to dalo rezultaty:)

mam pytanie...od kilku tygodni mam okropna suchosc w ustach;pije codziennie 3-4 litrow plynow wiec tego mi nie brakuje;pomozcie!!!!

przebialczona chyba jestem juz na maxa...

do tego mam wrazenie(a nawet pewnosc)ze mam wiecej ostatnio tluszczu na brzuchu niz mialam;plakac mi sie chce i juz mam dosc tej diety naprawde!!wscytko ostatnio w moim pokopanym zyciu jest nie tak...

napiszcie prosze co robic z ta suchoscia w ustach bo juz nie moge!!!

Iriss nie ma sensu katowac sie dalej ta dieta, ona dziala tylko do pewnego momentu, ten niewielki balast ktory Ci zostal zrzucisz inaczej, serio...bo skonczysz tak jak ja.Przejdz na utrwalanie i w tym utrwalaniu zastosuj ogolnodietowe zasady- czyli malo i czesto, nie najadac sie, nie jesc na przynajmniej 4 godz przed snem...na razie tez podarowalabym sobie uczty, dopiero przy wadze takiej jaka chcesz przeszlabym na konkretne utrwalanie dukanowe.U mnie to dzialalo z 1 kg na tydzien po tych wszystkich zastojach...tyle, ze ja taki glupek jestem , ze co spadlam to zabieralam sie za ucztowanie na calego i spowrotem nabieralam...teraz dalej dietuje bo znowu przytylam ale mam nadzieje, ze tym razem wytrwam.Oczywiscie dukan juz to nie jest, choc w tej chwili robie bialka...

Mam miesieczny abonament na diete z viatlii, jesli chcesz to moge Ci 2 tygodniowa rozpiske przeslac ( dostaje jadlospisy z tygodnia na tydzien), co prawda wykupilam ja zeby miec lepszy wglad i rozeznanie na to co jesc a czego nie itd ale raczej jej nie stosuje tylko podpatruje.Jak chcesz to daj maila i Ci przesle to co mam

Dziewczyny ogladacie ''Desperade hausewives''? ale mnie wciagnelo, super jest!!!:grin:

spadam , buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra o soloenizantach pisze na dole strony jak wejdziesz na pierwsza zakładkę czyli forum kulinarne smaczny.pl i są tematy : na czasie, kulinaria i na samym dole informacja kto ma dziś urodziny.

Saga,a ja zawsze zagladam na nk i tam wiem kto ma urodziny,a tak wogole to jak sprawdzilam to co Ty polecasz to byly inne osoby

2 użytkowników obchodzi dzisiaj urodziny

elmo_23 (29), anmarysia (39)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam icon_wink.gif

Kurczę myślałam, że chociaż raz będę pierwsza a tu Magdzik skoro świt wstała icon_wink.gif Mnie siusiu obudziło i tak sobie wstałam bo u mnie jest świetna pogoda i aż nie chce się spać co jak dla mnie aż nie wiarygodna jest pobudka o tej porze icon_wink.gif Miłego dnia zyczę icon_smile.gif

Malinowa bo ja do pracy tak wczesnie wstaje, no i pisze w zastepstwie za Marudke, tylko ja nie potrafie takich referatow jak ona :-D

Magdzik nic się nie martw to typowe przy warzywkach. u mnie waga wzrastała nawet do kilograma, ale na białkach waga leciała w dół.

nie martwie sie, tylko tak fajnie bylo jak w zeszlym tygodniu waga leciala w dol prawie codziennie, a teraz skoczyla. no ale trudno, warzywko no i koncowka @, musze to przeczekac :grin:

Pewnie że doczekasz, trzeba być dobrej myśli, jak zaczynałam dietę to też nie byłam pewna czy dam radę, schudnąć choć 20kg - a zobacz ile dałam.

no Ty sagus to tak jak sliweczka moja mentorka bedziesz i dzieki takim jak Wy wiem ze i mnie sie uda, tylko potrzebuje wytrwalosci i nie moge sie zalamywac jak waga stoi albo troche w gore skoczy :-D

Maragrete wszystkiego naj naj naj dla Ciebie, zdrowka, zadowolenia z zycia, duzych spadkow i spelnienia wszystkich marzen i oby szczescie Cie nie opuszczalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Gdzieś wyczytałam, że można zrobić cienki naleśnik zwinąć go i pokroić w ten sposób mamy coś w rodzaju makaronu, sama tego nie próbowałam, ale wydaje mi się ciekawe szczególnie do takiego sosu jak piszesz.

Patelnia grillowa też mi się marzy tylko nie bardzo wiem czy to spełnia swoją rolę czy to tylko taka nazwa a mięsko smakuje jak na zwykłym teflonie.

Ja kiedyś zrobiłam sobie coś takiego w roli makaronu do rosołu, i jeszcze kiedyś do "makaronu" z sosem pomidorowym. I wg mnie w rosole lepsze :grin: A jak wrócę do domu to wrzucę przepis na naleśniki z cycem, zdjęcie może też jeśli dziś taki obiad zrobię a mam smaka więc pewnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.