Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

JA SIĘ CHYBA POTNĘ icon_cry.gif Nie mogę zobaczyć zdjęć Miszki... Jestem tak jakby zalogowana na ostaniej stronie, a na pozostałych nie.. Co za paranoja.. To nasze forum chyba powoli eliminuje 'staruszków' stażem icon_confused.gif Ech...

Weeken choć pogoda dopiero w niedzielę była piękna był udany. W sobotę mieliśmy Grill, a w niedzielę moja rodzinka przyjechała na proszony obiad do teściowej - więc ja nie musiałam się niczym stresować. Tylko szkoda, ze nie szło tego dnia inaczej spożytkować, taki piękny był.. Ale mój dziadek to lubi spacerki, a u mnie jest gdzie chodzić, więc poszliśmy sie przejść po obiadku. Ja chciałam jeszcze Adama wieczorem wyciagnąć na przechadzkę - NO ALE BYŁ MECZ.. więc poszłam spać - bo mnie ta piłka w ogóle nie interesuje.

No i nie przywitałam się z Wami - CZEŚĆ WSZYSTKIM!!! Od środy chce znowu zacząć jeśdzić autobusami - tzn. w środę zobaczę jak będzie, bo mam nadzieje, że nie będzie przecież młodzieży szkolnej, więc powinno być ok - co prawda będę później w pracy, ale może jakoś to przeboleje. Tylko czasami jak na basen będę szła to wezmę mój złomik. Kurcze, przegląd się zbliża.. skąd brać na to wszystko kase..

No nic, próbuję dalej zobaczyć to zdjęcie Miszki – na pewno wygląda elegancko!!!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE - i Ciebie Śliweczko, może w końcu uda Ci się zalogować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki i misku, wpadlam z rana zeby podzwonic jeszcze bo maja dzisiaj telefon odlaczyc wiec i neta nie bedzie. waga leciutko w dol, a to bardzo cieszy :D

widzialam w przepisach ze protAnka zamiescila przepis na rybe po grecku, mniaaaaaam, musze sie przyznac za kazdym razem jak jestem na warzywkach to taka wcinam. pyyyyyyycha. a pomyslec ze do tej pory nigdy jej nie jadlam. nie smakowala mi ;) jak to dieta ludzi zmienia. pozdrawiam wszystkich. do uslyszenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Misza a czego Ci brakuje, żeby się w pełni zadowolić ? Widać efekty, pokazałaś całą prawdę :mrgreen: joj gdyby to zdjęcie pokazało się na NK to pewnie dostało by odpowiedni komentarza i blokadę :(

Gosiulku mi waga wróciła do suwakowej, tylko teraz stoi... pewnie gdybym nie żarła tyle na tym przyjęciu, to by spadała. No nic, trzeba się uczyć odpowiedzialności...a teraz cierpliwości.

Ze spodniami miałam tak samo, na początku wszystkie były obcisłe, nie mogłam się ruszać, potem zaczęły pojawiać się lekkie luzy. Jak przymierzyłam jakiś miesiąc temu spodnie które były OK, to stwierdziłam że są zbyt obcisłe i jeszcze ze dwa kilo będą leżeć w szafie. Tak samo z rurkami, od zawsze chodziłam w prostych spodniach, albo szwedach, kiedyś wygrzebałam na strychu rurki, przymierzyłam, ale strasznie wkurzało mnie że mi przylegają do łydek. Gdyby nie opinia mojej bratowej, że wyglądam w nich dobrze, pewne nie wyszłabym w nich. Idzie się przyzwyczaić....

malenstwo dziękuje :D, wiem, że ostatnio marudzę, waga troszkę stanęła, ale i tak jestem bardzo zadowolona z efektów.

magdzik Moja ciocia robi taką, tylko daję rybę w panierce...wersja cywilna, mi bardzo smakowała, jednak musiałam zrobić pewne modyfikacje, żeby było dokanowe.

Próbowałam robić, rybę na parze i dusić na patelni, ale sama jakoś mi nie podchodzi, nie wiem jak ją zrobić, żeby ze smakiem zjeść. Lubię gotować, ale tak naprawdę, mieszkam z rodzicami i moja mama zajmuje się kuchnią. Dodatkowy plus tej diety, sama zaczęłam coś gotować, heh i na razie jest to zjadliwe ;)

Mam taką prośbę, czy możecie się zwracać do mnie po imieniu... poprostu Anka ?Jak zakładałam konto nie myślałam nad nickiem... Anulka było zajęte, wiec wybrałam taki.

Miłego dzionka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Lato wróciło i jest super.

Sandurś – jak będziesz miała link to koniecznie nam podaj, musimy obejrzeć występ naszej dukatowej gwiazdy.

Gosiulek – super – już widać 3 fazę za zakrętem, czekamy na Ciebie (3 fazowiczki)

Misza – super laska – czego Ty się dziewczyno czepiasz. Chciałbym tak wyglądać

W sobotę zrobiłam dzień białkowy i wczoraj rano jak stanęłam na wadze to wynik suwaczkowy. Tym razem był to bardzo uczciwy dzień, serki, jajka i trochę kurczaka pieczonego, choć truskawki pachniały niesamowicie.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdzik Moja ciocia robi taką, tylko daję rybę w panierce...wersja cywilna, mi bardzo smakowała, jednak musiałam zrobić pewne modyfikacje, żeby było dokanowe.

Próbowałam robić, rybę na parze i dusić na patelni, ale sama jakoś mi nie podchodzi, nie wiem jak ją zrobić, żeby ze smakiem zjeść. Lubię gotować, ale tak naprawdę, mieszkam z rodzicami i moja mama zajmuje się kuchnią. Dodatkowy plus tej diety, sama zaczęłam coś gotować, heh i na razie jest to zjadliwe icon_wink.gif

Miłego dzionka icon_wink.gif

ja jak mam jesc sama rybke to mieszam sobie ciasto na nalesniczki ze Sliweczkowego przepisu i dodaje tam rozne przyprawy do ryb i ogolnie co mi tam pod reke wejdzie i w tym maczam wybke a pozniej na teflon. a jak robie po grecku to jak juz mi sie warzywka dusza do miekosci to rybke tam wrzucam i dusi sie w warzywkach.

no zmykam dalej sie przewozic. pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Zajrzałam na chwilkę, nie czytałam zaległości na forum więc nie jestem na bieżąco.

U mnie weekend pod znakiem..... GRZECHÓW...... ;) :D

Ale to juz koniec mojego imprezowago okresu, w lodówce mam jeszcze resztki warzyw top wyjem je dzis i jutro z białkami a potem same ostre białka i...może wrócę do spadków... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległości przeczytane, coś mało aktywne jesteście na forum koleżanki i kolego... ale rozumiem, ciepełko, lato, każdego ciągnie natura a nie siedzenie przy kompie...

Agnieszkozuzanno - jaki fajny wynik 18 kg gratulacje ! BRAWO! Ja też walczę z nadciśnieniem i moje spadki na wadze też mi pomogły...

Gosiulek - 57,7 kg !!??!! Ty szkieletorze jeden... chyba juz musisz przestać spadac bo znikniesz....

Bożenko - co to za wykręty i znudzenie dietka, daj sobie czas, podziałaj z warzywami częściej, np 3/3 i wtedy nie bedziesz zmeczona białkami i łatwiej ci bedzie utrzymać reżim, a po miesiącu wrócisz do systemu 5/5. w ostateczności w dni warzywne zafunduj sobie drobny grzeszek w postaci 5 szt ( dosłownie...) ale nie wiecej ... truskawek albo 1 kiwi albo 5 szt czereśni.... może ci będzie łatwiej przebrnąć te fazę i nabierzesz na nowo impetu do diety. Poszukaj tez w naszych przepisach, może znudziły cie te same wciąż niezmienne zestawy potraw, jak cos odświeżysz to i zjesz ze smakiem... pomyśl o tych kilosach które masz już za sobą i ... trzymaj sie.... jesteśmy z tobą, jestesmy w takiej samej sytuacji - pamiętaj ! :mrgreen: :D ;)

Leila - gratulacje za mgr dla syna i dla ciebie, mój synuś własnie kończy swoja prace magisterska na Politechnice Łódzkiej a że studiuje dwa kierunki równocześnie ( oba dzienne..) to jeszcze szykuje sie do obrony pracy licencjackiej na Uniwersytecie Łódzkim, więc intensywnie pracuje, żeby sie wyrobić do sierpnia ze wszystkim, a mnie na pewno też będą zżerac nerwy...

Misza - fotki super, powiększyłam sobie je i widziałam każdy szczegół, nawet niebieskie koraliki przy wiązaniu majtek na pierwszym zdjęciu... ha, ha, ha. Ale widać różnicę w całej sylwetce, wyglądasz super ! Dobrze, że już zaczęłaś III fazę bo więcej juz nie chudnij ! Jest OK !!!

Co do patelni grilowej z Ikei to jest super, wczoraj smażyłam mięsko w ogóle bez tłuszczu, wyszło pięknie przyrumienione, soczyste w środku, mięciutkie i wszystkim bardzo smakowało, a mycie patelni nieporównanie łatwiejsze niż tego mojego starego sprzętu elektrycznego do grilowania. Szkoda tylko,że nie można jej myc w zmywarce... ale cóz jakos to przeboleje.. ta powłoka mogłaby sie zniszczyc a przecież to głównie na tym polega... Generalnie rzecz biorąc POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek!

mialam napisac wvczoraj ale padam....a i dzis ledwo zyje jeszcze:)

No dobra, zaczne od Cardiff- miasto przecudne choc tak naprawde malo co widzialam ale zakochalam sie od pierwszego wejrzenia i moglabym tam zamieszkac...nawet na zawsze:)co do zakupow to srenio udane;jedynie meczace bardzo:)kupilam tylko jak zwykle czarna bluzke ktora wlozylam na pamietny:)wieczor ,pare recznikow(bo nie mialam jeszcze zielonego i rozowego:))poza tym taka jakby "lodowke"prznosna..materialowa z jakas wysciolka w srodku w sam raz na plaze i uwaga!!!kupilam miniowke dzinsowa!!!kolezanka mnie namowila;powiedziala ze na mozg juz mi padlo,ze mam obsesje na swoim wygladzie i nie wyglada to tak zle jak ja to widze...wiec kupilam,piwerszy raz w zyciu!!i nwet zalozylam wczoraj na plaze....moze wstawie zdjecie;moze:)

A wieczorem party:)bylo nas 9 dziewczyn , na powitaniu w klubie szampan, czekoladowa fontanna i owoce...super sie zapowiadalo:)Striptizerow bylo dwoch:)pierwszy nazawany przez nas ogierem(mozecie sobie mam nadzieje wyobrazic dlaczego:P:P:P:)ciemnoskory przeprazny za zolnieza;drugi nazwany kucukiem pony(dla porownania:)):):P:)))bialy mezyczna niby kowboj:)

Pierwszy wystepowal zolniezyk....wiadomo..tanczyl wyginal sie, powoli rozbieral,polewal sie jakim olejkiem i smarowal te swoje muskuly;potem wzial jedna dziewczyne na scene i robil z nia erotyczne show...udawal,ze ja bije po pupie, erotycznie tanczyl kazal sie polewac ta oliwka i smarowac:)a potem bardzo nieporadnie zdjal spodnie i uwierzcie mi zaczelysmy sie smiac,ze on tam chyba w bokserkach to musi miec dodatkowo jakas skarpetke zalozona:)na samym koncu owinal sie recznikiem z angielka flaga i sciagnal te gatki i tak sobie pod tym recznikiem "wymachiwal" co bylo widac jakby nie wiem do czego to porownac.....hmm jakby walkiem do ciasta machal(hehe dobre:))potem, pod tym recznikiem oblal sie czyms jak sie potem okazalo bialym i zrzucil ten recznik.....a nam wszystki kopary opadly do podlogi:):D:);):)wierzcie mi...ja rozne rzeczy w zyciu widzialam (rozne filmy tez:))ale to co widzialam tam bylo przerazliwie ogromne i az nie do uwierzenia!!!a mysmy myslalay ze on tam skarpetke musial miec...hehe;potem jeszcze gosciu poskakal troche na golasa i tyle:)a ten drudi....duzo przystojneiszy z buzki robila do kladnie to samo ale jak juz napisalam wyzej...w rozmiarze kucyka pony:):(:):(:

Ubaw mialysmy nieziemski naprawde:)Pierwszy raz w zyciu widzialam mezki striptiz;super bylo:)

A wczoraj to wiecie...morze, i slonce...kapalam sie nawet:)cholernie zimno ale super!!

Iriss to chyba Ty pisałaś że nie będziesz robiła uczt - Dukan wyraźnie pisze że uczty to nie jego propozycja tylko ważne zalecenie. Jak nie wprowadzisz czasami innych rzeczy to później w IV fazie Twój organizm sobie nie poradzi

Misza- pewnie z czasem zaczne jadac cos wiecej ale na samym poczatku na pewno nie bo sie po prostu boje..znam siebie i wiem,ze bardzo musze sie ograniczac,na poczatku zaczne jesc owoce warzywa oczywiscie juz caly czas no i moze z raz w tygodniu cos jeszcze;zobaczymy poza tym nie moge wejsc tak zupelnie w 3 faze bo to nie jest ta moja wymarzona waga i mam nadzieje jeszczew cos zrzucuc:)mam prosbe do Ciebie Miszko- moglabys raz jeszcze wkleic opis 3 fazy??umknal mi gdzies...albo na pw wrzucuc albo chociaz nr stronki; a tak poza tym to WYGLADASZ REWELACYJNE!!!!zazdroszcze nozek!!:)

A Iryss mnie narzeczony zamordowalby gdybym poszla na striptiz, Ty to masz liberalnego narzeczonego:) u nas tez pogoda super i to juz bardzo dlugo, chyba od kwietnia jest ciegle ladnie, moze w tym okresie w sumie bylo z 1,5 tyg padajacego...

Iriss Łap promienie słoneczne i witaminkę D. Tylko się nie zapomnij przewracać ;D. Sama jestem ciekawa szczegółów, chociaż nie powiem czy mój facet byłby zadowolony gdybym poszła na taki wieczór.

dziewczyny nie zartujcie nawet,ze Wasi faceci mieliby cos przeciwko na taki wypad tylko w babskim gronie??moj nie mam zadnego ale:)zyczyl udanej zabawy i sprawozdania ze szczeolami nawet:)nie pozowlolabym sobie zeby ktos,ktokolwoiek mi czegos zabranial!!

Iriss ostatnio Twoje posty są jak najbardziej optymistyczne, nie przejmuj się wagą, przecież wiesz, że to nie jest najważniejsze a te 10 kg zgubione są zdecydowanym plusem i trzeba się z tego cieszyć.icon_biggrin.gif Już nie mogę się doczekać relacji ze stiptizuicon_eek.gif, może jakieś zdjęcia?icon_lol.gif

Bozenko ciesze sie z tych 10 kg baardzo:)ale wiadomo..dac kurze grzede..:)a fotki jakies wkleje moze wieczorkiem albo jutro jak bede miala chwilke

Iriss kurcze - jak fajnie, ja to trace nadzieje, że jakoś natualnie się opalę do mojego Ślubu, no ale jescze trochę czasu jest, więc może jakoś się uda.. (bo szczerze mówiąc solarium się boję :) jescze nigdy nei byłam i jakoś niespecjalnei mnie ciągnie.. - wolę naturalne słonko !! A nogi to mam takie bladziochy, że szoooook. CXzekam na opis Twoich wojaży, zakupów no i teo striptizu ;>

Gosiulku zaczarowalas sobie ta wage czy co???ja tez tak chce!!gratuluje:)a cod o opalania..ja jestem blada jak sciana;dziewcznyny wczoraj na mnie smierc wolalay jak mnie zobaczyly na kostiume....co do solarium to polecam przed lsubem zwlaszcza:)kilka razy nie zaszkodzi a przynajmniej rowno sie opalisz:)

jestem Kochana jestem:) powróciłam jak ten "syn marnotrawny,heh" ale jak to miło że Ktoś pamięta........ A jak tam po twoim szopingu? (striptiz jakiś czytam?! no,no.... udane jak najbardziej :mrgreen:) czekamy na dłuższą relację.....Buźka:wink:

no!!i nie znikaj na tak dlugo wiecej:)

Sandra gratuluje wystepu:) i nie moge sie doczekac kiedy obejrze:)

dobra spadam bo sie do pracy nie wyrobie

buzki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :mrgreen:

Ppogoda iście wakacyjna, szkoda że jeszcze nie mam urlopu, poki co trzeba pracować!

Ale i na mnie przyjdzie pora! Dziś zabieram z Łukaszem siostrzenicę, musze poratowac siostrę bo najmłodszy w rodzinie -Wojtuś niestety ma kolki - pewnie mamy wiedza co to za ból zarówno dla dziecka jak rodziców. Musze odciążyć "młodych" rodziców bo widze że wszyscy są coraz bardziej nerwowi a mała Lena nie jest temu winna. Może kiedyśi mi ktoś bedzie pomagał ?? :D Na pewno!

Ale Irrys dowaliłaś tym opisem ... super!! Ja też uważam że na taką babską imprezę w dodatku kiedy idą naprawdę same babki i to raz na jakiś czas można pójść. Zwłaszcza że jasno kazdy wie gdzie idzie i co tam będzie robił. Może na striptiss bym sie nie wybrała, ale kazdy lubi co innego!! Własnie o to chodzi zeby mieć tą swobode w związku... ale i tak do siebie tęsknić ;)

No to ja się pożegnam.

dietetycznie lekki wzrost -na własne zyczenie bo weekendy kuszą.

No ale znam sposób na opanowanie swoich zapędów wiec Dukan jest ze mną!!

Buziaki dla wszystkich i życze MEGA spadków.

ps. Misza zdjęcia 1 klasa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.