Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Witaj!Zdradz tajemnicę,jakie posiłki jadlospisy jadlas i jak wytrzymałas,że tyle schudłas:)wielkie gratuuulacje i mój podziw ,że dałas rade coś fantastycznegoooooooooooo:)

Magda27 - dzieki za uznanie, :mrgreen: ale jak widzisz nie do końca jestem dzielna i wytrzymuje rygory diety, bo juz od jakiegoś czasu pozwalam sobie na grzeszki co powoduje, że waga stanęła daaaawno i stoi i ani drgnie, całe szczęście, że nie wzrasta.... ale założyłam sobie że schudnę jeszcze te 9 kilo i dopiero zacznę utrwalać. Taki miałam teraz w maju i czerwcu mocno imprezowy okres, ale mam nadzieje ,że juz teraz będę grzecznie jadać zgodnie z zasadami Dukana. Po co ci az 10 dni uderzeniówki, nie warto sie męczyć, znielubisz białka i będzie cie odrzucać na widok sera czy kurczaka, zobaczysz że po 6-7 dniach I fazy juz dalej nie będziesz chudnąć, chyba że masz do zrzucenia z 40 kilo.... ale nie podejrzewam. Lepiej zakończyć fazę uderzeniowa po tygodniu i zrobić B+W.

Iriss - poszalałyście, ho, ho fajny wieczór i cały dzień spędzony tak w babskim towarzystwie. Dziwie sie takim układom w związkach w których nie można liczyc na wyrozumiałość drugiej strony w kwestii tego typo imprezek. W moim małżeństwie było to normalne, opieraliśmy swój związek na zaufaniu.. i tyle.

Miłego dnia życzę wszystkim czytajacym forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny.Ja sie po prostu zalamalam przed chwila:( weszlam na wage a tam znowu prawie 55!!!!! szok!!!!! w sb po bialkach bylo prawie 51(miedzy 51 a 52), chodze na silke, jem dietetycznie...tylko ten alkochol...myslicie ze to przez niego??? ze to moze woda zatrzymana czy cos?ja pierdziele jaki dol:( juz sie cieszylam, ze chudne i taki klops...po co wchodzilam na ta wage:( ech teraz bede miala spieprzony chumor do konca dnia:(

Za to pogoda upalna dzis, wczoraj padalo caly dzien a dzis piekne slonce, szkoda ze dopiero dzis jak narzeczony musi isc do pracy a ja sie nudze...

Marudka jak tam Twoja waga?ciekawa jestem czy Ci rosnie jak odeszlas od dietki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :mrgreen:

Saga mi się dzisiaj śniło, że jadłam lody... joj. Na szczęście jak mnie weźmie ochota, to w zamrażarce czekają już jogobelle :( .

Heh, Mamba zabalowała na weselu... Ktoś pytał czy są efekty ćwiczeń Tamilee Web, wczoraj zrobiłam całe dwie serie, a dzisiaj zakwasy... dobry objaw tego, że naprawdę działają. Polecam :D

misiekk21 Czego uczysz w szkole ??? Jeśli można spytać ?

U mnie w Małopolsce też piękny, słoneczny dzień, lato... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Widzę Gosiulek ,że twój Wojtek ma urodzinki tak jak ja. Dziś właśnie pierwszy

raz od rozpoczęcia dietki zgrzeszę. Przyjdą dwie koleżanki,jedna na diecie ,druga nie.

Szykuję jedzonko protalowe i normalne ale wypada za zdrowie wypić drinka.

Będzie co prawda z colą light ale alkohol zabroniony :mrgreen: .Trudno raz się żyje.

Dziś wróciłam po nocy i waga pokazuje 7.4 mniej więc myślę,że jest super.

Wracając do tortów to w piątek piekłam torta dla koleżanki na 18 syna.

Zawsze próbuję kremik a tym razem mąż z synem musieli mnie wyręczyć.

Podobno był pyszny. Wczoraj piekłam ciasto ,ale nie jadłam.

Sandra nie martw się tą wagą. Może nie waż się kilka dni i nie stresuj.

Ja też myślę,że 10 dni samych białek to trochę za dużo,zwłaszcza,że powinny

być stosowane pod kontrolą lekarza. Czasami chcąc pomóc szkodzimy

sobie nieświadomie.

A teraz zmykam do kuchni bo czeka gotowanie. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten upalny dzionek.trochę się poopalałam ale musiałam się schować bo za mocno grzeje.po południu wybieramy się całą rodzinka nad jeziorko więc trochę zbędnych kalorii przy pływaniu zgubię.moja waga teraz troszkę wyższa od suwaczkowej muszę teraz z nią walczyć zeby wróciła.Ale cóż chciało się grzeszków to teraz trzeba cierpieć.

Gosiulku to tylko takie wrażenie że ja jestem szczuplejsza od ciebie.To niemożliwe bo ty jestes dużo wyższa i mniej ważysz.Ja poprostu tak czasem do zdjęcia ustane to nie widać tego,ale uwierz mi że moje ciało w rzeczywistosci ma jeszcze dużo nadmiaru do zrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra nie wiem czemu ale, nie puszcza mi linka, znalazłam je na chomiku z serii " chcę mieć takie ciało" Tamilee Web. Zaczynam trzeci tydzień ćwiczeń, a dopiero po wczorajszych wg niej, mam zakwasy.

Kiedyś wyszło, że razem z Mambą robimy jej ćwiczenia, tylko ja robiłam niektóre, a wczoraj cały program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek!!

ja juz obskoczylam miasto;kupilam same najpotrzebniejsze do domu rzeczy i kupe pieniedzy tylko wydalam;norma....no ale bez srajtasmy, maszynek do golenia czy antyperspirantu zyc sie przeciez nie da:)

ciesze sie ,ze Wam sie podobal opis striptizu:)pare fotek wklejam:)prawda,ze kowboj fajniejszy?:mrgreen:

Iriss - poszalałyście, ho, ho fajny wieczór i cały dzień spędzony tak w babskim towarzystwie. Dziwie sie takim układom w związkach w których nie można liczyc na wyrozumiałość drugiej strony w kwestii tego typo imprezek. W moim małżeństwie było to normalne, opieraliśmy swój związek na zaufaniu.. i tyle.

Margaretko zgadzam sie z Toba!zaufanie i wyrozumialosc to podstawa!!nie wiem czmu mialabym rezygnowac z fajnej zabawy bo ktos poada w furie z zazdrosCI?!

DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIE!!!:D

no to wklejam pare fotkek,z plazy tez...az sie wstydze:)prosze o ocene fotki z spodniczce i tej drugiej tez i prosze sie nie smiac,ze jestem blada jak smierc:)opale sie jeszcze mam nadzieje:)

aaaa i na jednej fotce stoje z piwem w reku,zeby byla jasnosc:)tylko trzymam:)

post-18726-1277805649,9338_thumb.jpg

post-18726-1277805664,6649_thumb.jpg

post-18726-1277805706,5171_thumb.jpg

post-18726-1277805725,6168_thumb.jpg

post-18726-1277805743,5765_thumb.jpg

post-18726-1277805762,6222_thumb.jpg

post-18726-1277805779,1196_thumb.jpg

post-18726-1277805795,8196_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margaretko Dziękuję Ci bardzo :-*** No ja też mam nadzieje, że mi przejdzie, bo do niedawna miałam tylko katar rano i wieczorem, a teraz to cały dzień non stop.. Nie zapomiałam dziś wziąc witaminki C i chyba pomaga - bo wczoraj o tej porze w pracy już czułam, że mam parę kresek temperatury ponad normę.. A dziś jest ok. Chyba, że moje złe samopoczucie to jednak ma inne 'podłoże' ale to dopiero za tydzień się okaże.. icon_cool.gif

Sandra, no nie ważyłam się od kilku dni, ale ostatnio było 53,3. Teraz mijam wagę, bo zaczęłam się żywić jak mój chudy luby.. I na śniadanko w pracy pochłaniam dość wpory kawał truskawkowego ciacha. Potem białą bułe, lub drożdzówkę.. Masakra - zaczęłam znowu żreć.. icon_mad.gif Nie umiem się powstrzymać. Buzia mi się prawie nie zamyka i ruchu mam niewiele. Po południu, po obiadku zamiast iść się przejść to zalegam na kanapie licząc na popołudniową drzemkę - bo wcześnie do tej roboty wstaję, i bez tych dodatkowych minut spania - jestem nie do życia..

Iriss super ta mini!!! Oj chciałabym kiedyś w takiej wyjść. Dobrze, że Cię koleżanka namówiła na ten zakup. W samych recznikach też można wyglądać sexi, ale na miasto to raczej w mini się wypuścisz niż w różowym ręczniczku.. icon_wink.gif Hmmm... ja tez jeszcze nie mam różowego.. ;-P

A teraz to sama zaczynam żałować, ze jednak nie miałam tego panieńskiego. Ale nic straconego - fajan zabawa widzę jest na takim SHOW!!! icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss super ta mini!!! Oj chciałabym kiedyś w takiej wyjść. Dobrze, że Cię koleżanka namówiła na ten zakup. W samych recznikach też można wyglądać sexi, ale na miasto to raczej w mini się wypuścisz niż w różowym ręczniczku.. icon_wink.gif Hmmm... ja tez jeszcze nie mam różowego.. ;-P

A teraz to sama zaczynam żałować, ze jednak nie miałam tego panieńskiego. Ale nic straconego - fajan zabawa widzę jest na takim SHOW!!! icon_eek.gif

Oj Marudo nie marudz:)bo ja wiem,ze mozesz w takiej i nawet krotszej wysc!!!!a ja sie nie pytam czy kiecka fajna; bo to wiem:)tylko jak moje serdelki w tym wygladaja( w sensie,ze lydki grube wstretnie)co do panienskiego..ja tez nie mialam;nadrabiam teraz:)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss kurcze, oglądam te zdjęcia... ale jesteś lasencja.... brak mi słów. Słońce to Cię za wiele nie widziało, ale łatwiej się opalić niż schudnąć.

A jak czekasz na słowa krytyki, to mini i Ty w niej wyglądacie OK, ja bym do mini ubrała krótszą bluzkę, taką w której spódniczke będzie widać całą...zamek, kieszonki sprzodu i z tyłu, no i możesz troszkę brzuszka pokazać... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Magda27 - dzieki za uznanie, icon_biggrin.gif ale jak widzisz nie do końca jestem dzielna i wytrzymuje rygory diety, bo juz od jakiegoś czasu pozwalam sobie na grzeszki co powoduje, że waga stanęła daaaawno i stoi i ani drgnie, całe szczęście, że nie wzrasta.... ale założyłam sobie że schudnę jeszcze te 9 kilo i dopiero zacznę utrwalać. Taki miałam teraz w maju i czerwcu mocno imprezowy okres, ale mam nadzieje ,że juz teraz będę grzecznie jadać zgodnie z zasadami Dukana. Po co ci az 10 dni uderzeniówki, nie warto sie męczyć, znielubisz białka i będzie cie odrzucać na widok sera czy kurczaka, zobaczysz że po 6-7 dniach I fazy juz dalej nie będziesz chudnąć, chyba że masz do zrzucenia z 40 kilo.... ale nie podejrzewam. Lepiej zakończyć fazę uderzeniowa po tygodniu i zrobić B+W.

Iriss - poszalałyście, ho, ho fajny wieczór i cały dzień spędzony tak w babskim towarzystwie. Dziwie sie takim układom w związkach w których nie można liczyc na wyrozumiałość drugiej strony w kwestii tego typo imprezek. W moim małżeństwie było to normalne, opieraliśmy swój związek na zaufaniu.. i tyle.

Miłego dnia życzę wszystkim czytajacym forum !

Hey:)to prawda nigdy nieprzepadlam za nabialem tego typu wiec niewiem czy dam rade i niemoge sie doczekac warszyw czyli 2 fazy..no ja bym chciala zrzucic okolo 25 kg(przytylo sie po ciazy i teraz ciezko z rzucic)udalo sie 5kg wiec jeszcze 20kg--ciezko to widze heee ale mysle ze moze uda sie:)dzinekuje za rady i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.