Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim doczytam do końca wczorajsze pisanie - to CHCIAŁABYM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA URODZINOWE SANDRZE i ANULCE78.

Dziewczyny życzę Wam wszystkigo najlepszego, Sandruś Tobie osiągnięca w końcu wymarzonego wagowego celu, a obydwu utrzymania tego nad czym tak ciężko pracowałyście. Ponad to spełnienia wczelkich marzeń, ale jednak żeby zawsze było coś - do czego dążycie.

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Mi forum niestety nadal nie funkcjinuje za dobrze, więc nie wiem kiedy uda mi się nadrobić zaległości - więc póki co życzę wszystkim miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się.. Jakoś mi działa wszystko z rana - potem już będzie gorzej.

Wczoraj pograłam sobie troszkę w tenisa - ale naprawdę troszkę, bo średni umiem grać. Za to pobiegałam za piłkami - więc zażyłam wczoraj ruchu - ale chyba za mało, bo nie umiałam zasnąć. icon_confused.gif W dodatku jakieś elementy pod oknami całą noc urządowały, aż do rana - dopiero jak Adam wstawał, mnie już nie było, to się uspokoili.

Zalałam wczoraj ogóreczki zielone - i próbuję pierwszy raz zrobić małosolne - zobaczymy.. bo coś po węchu czyję, że chyba za dużo tego korzenia chrzanu dałam.. ale nie wiem - to dopiero w smaku się poczuje.

Koleżanka przyniosła mi zamówienie z Avonu, ale poiliczyła mi o 5zł za dużo.. nie wiem czy powinnam coś jej mówić.. Czasami daje mi coś gratis - więc może to oleje..

A w przerwie lecę dziś po bilet miesięczny - już nie będzie odwrotu. Choć miałam nadzieje, że mniej będzie ludzi w autobusach.. no ale i tak miałam miejsca siedzące więc nie było tak najgorzej. A do tego w samochodzie wydaje mi się, że jednak mam goręcej, a w takim autobucie.. poza 'zapachami' jest trochę chłodniej :mrgreen:

Do tego dzić kiełbaskę mężowi z lodówki porwałam. Myślałam, że to ja kiedyś tak ją wyjęłam i zapomniałam wziąć.. a tu bania. on sobie wczoraj wyjął z zamrażalnika.. icon_redface.gif Ale na szczęście była jeszcze jedna - więc sobie też wziął.

No, to na tyle Pa, pa, pa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowa :D na diecie protal jestm 8 dzień i jestem załamana :mrgreen: na wadze 2 kg mniej, brzuch troche spadł ale mam spuchniete nogi, ręce, twarz. Dlaczego? co robić? Pije dużo a efekty prawie żadne, poradzcie cos ......

witaj milena 3 wśród nas 2 kg to nie jest źle

może przez ten upał twój organizm zatrzymuje wodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pięknych i Wylaszczonych ;)

U mnie -400g mniej dzisiaj tak więc zostałomi tylko 500g nadbagażu po weselnym ibżarstwie :( myślałam, że gorzej to będzie szło ale wg mnie jest świetnie :( i tak się zastanawiam, że może moja waga się teraz rozpędzi to jeszcze coś spadnie :) wg moich ostatnich postanowień powinnam od soboty przejść na III fazę ale jak tak dalej będzie ładnie spadać to nie wiem czy się powstrzymam...problem tylko w tym, że powiedziałam Marcinowi, że to już jest moja decyzja nieodwołalna, cieszył się jak głupi jakiś :) no nic, do soboty jeszcze dwa dni, może coś postanowię :mrgreen:

Witam,

jestem tu nowa :) na diecie protal jestm 8 dzień i jestem załamana :D na wadze 2 kg mniej, brzuch troche spadł ale mam spuchniete nogi, ręce, twarz. Dlaczego? co robić? Pije dużo a efekty prawie żadne, poradzcie cos ......

Witaj Milenko na naszym forum :)

2kg to nie jest tragiczny wynik, wszystko zależy od wielu czynników. Ile masz do zrzucenia?? A może niedługo powienien zacząć Cię się okres i po prostu woda Ci się w organizmie zatrzymuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,witajcie...

U Mnie ciągły brak czasu na to by siąść i cokolwiek naskrobać owszem czytać to tu jestem w miarę na bieżąco :D

Dziendoberek!!

ja juz obskoczylam miasto;kupilam same najpotrzebniejsze do domu rzeczy i kupe pieniedzy tylko wydalam;norma....no ale bez srajtasmy, maszynek do golenia czy antyperspirantu zyc sie przeciez nie da:)

ciesze sie ,ze Wam sie podobal opis striptizu:)pare fotek wklejam:)prawda,ze kowboj fajniejszy?:(

Margaretko zgadzam sie z Toba!zaufanie i wyrozumialosc to podstawa!!nie wiem czmu mialabym rezygnowac z fajnej zabawy bo ktos poada w furie z zazdrosCI?!

DZIEWCZYNY NIE DAJCIE SIE!!!:)

no to wklejam pare fotkek,z plazy tez...az sie wstydze:)prosze o ocene fotki z spodniczce i tej drugiej tez i prosze sie nie smiac,ze jestem blada jak smierc:)opale sie jeszcze mam nadzieje:)

aaaa i na jednej fotce stoje z piwem w reku,zeby byla jasnosc:)tylko trzymam:)

Hm.... strpitiz -najważniejsze,że widowisko się podobało i są wspomnienia :mrgreen: a względem fotek no.......Kobieto rewelka !!! zero zbednych "zmarszczek" - fałdków wokól brzucha a łydki?! Masz inne na to konto atuty którymi przyciągniesz ZAPEWNIAM Cię wzrok niejednego faceta :)

Witam Was dziewczęta ja tylko na chwilkę bo szukałem przepisu, wiecie co robie na obiad tort naleśnikowy, późnij dam przepis jak wyjdzie.

Pozdrawiam Was. :)

A My Miśku drogi nie mieliśmy jeszcze okazji wymienić się nawet choć jednym zdaniem???? Ale nic to teraz właśnie to nadrabiam ;) Czytam i coraz bardziej podziwiam ....Facet z zapałem i pomysłami do kuchcenia....-ale to fajnie ,że możemy czerpać inspiracje również i od Ciebie.

A tak swoją drogą kilka stron wcześniej rozmawialiście o dobrej książce TY i MAGDA i chciałam PRZYZNAć rację co do "dobrej książki" - Paulo Coelho- "Jedenaście minut" słuchajcie normalnie nie czytam a wręcz chłonę tę książkę!!! Faktycznie gorąco polecam Tym którzy jeszcze nie mieli okazji do niej zajrzeć.

SANDRA i ANNULLLA z okazji Waszego święta wszystkiego najskrytszego do spełnienia i wymarzonej wagi :(

Pozdrawiam pozostałych.... i do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowa :D na diecie protal jestm 8 dzień i jestem załamana :mrgreen: na wadze 2 kg mniej, brzuch troche spadł ale mam spuchniete nogi, ręce, twarz. Dlaczego? co robić? Pije dużo a efekty prawie żadne, poradzcie cos ......

Witaj w Naszym gronie. Podołasz również przeciwnościom tylko uzbruj się w cierpliwość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich.

MalinowejMambie i Magdzie gratuluję spadków, małe ale cieszą :mrgreen:

Jestem taki zmęczony, że szok wczoraj na rowerze przejechałem ok 40 km masakra ale warto :D spaliłem z 1,5 dnia jedzenia ;)

Przepis na torcik dam później, na razie nie mam jak :( Jest ze zdjęciami więc musicie czekać, zanim przerzucę itp.

Najważniejsze staje dzisiaj na wagę i....... 91,6 cieszę się bardzo :( już blisko mojego celu, zaraz zmieniam suwaczek.

Malenstwo faktycznie jakoś nie mielmy okazji porozmawiać więc ja pichcę bo lubię :) zawsze coś tam się nauczę :) Życzę Ci spodeczków :] do usłyszenia

Milenko to i tak dobrze powodów może być mnóstwo, ale niech się wypowiedzą protalki z doświadczeniem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrębianka - najsłynniejsza forma pochłaniania otrębów na śniadanie przez Protalian icon_wink.gif Istnieją różne formy jej przygotowania, moja np. wygląda tak :

- 1 szklanka mleka

- 2 łyżki otrębów owsianych

- 1 łyżka otrębów przennych

- słodzik do smaku (ja daję 4 tabletki rozgniecione)

- cynamon też wedle uznania

Mleko zagotować, dodać otręby jedne i drugie mieszać aż trochę zgęstnie, dodać słodzik jeszcze trochę pogotować, na koniec dodać cynamon. I.... smacznego icon_wink.gif

Pozdrawiam. icon_smile.gif

Dziekujęeeee:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: dziękuje za odpowiedzi,rzeczywiście akurat mam okres i pewnie dlatego zatrzymuje wode.....zastanawiam sie czy jeszcze robić I faze czy przejsc do II. Marzeniem moim jest pozbyć sie 20 kg ale nie wiem czy to jest realne. Zastanawiam sie tez czy nie jem za mało np. dzisiaj zjadłam rano 2 jajka na miękko i około 12 mały jogurt 0% i wogóle nie chce mi sie jesc co tydzień temu byłoby nie do pomyślenia :D i jeszcze takie pytanko... jak zrobić suwaczek?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: dziękuje za odpowiedzi,rzeczywiście akurat mam okres i pewnie dlatego zatrzymuje wode.....zastanawiam sie czy jeszcze robić I faze czy przejsc do II. Marzeniem moim jest pozbyć sie 20 kg ale nie wiem czy to jest realne. Zastanawiam sie tez czy nie jem za mało np. dzisiaj zjadłam rano 2 jajka na miękko i około 12 mały jogurt 0% i wogóle nie chce mi sie jesc co tydzień temu byłoby nie do pomyślenia :D i jeszcze takie pytanko... jak zrobić suwaczek?

pozdrawiam

a ile już zrobiłaś 1 fazy co do jedzenia to rzeczywiście za mało jesz musisz jeść znacznie więcej i najlepiej żeby to było mięso i ryby im więcej będziesz jadła tym szybciej schudniesz a jak będziesz jadła mało to nie dostarczysz wystarczającej ilości białek i twój organizm nie będzie spalał tłuszczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszuniu dzisiaj ma 8 dzień, jak wróce z pracy ro zjem jakieć mięso- kurczaka oczywiście dołoze jeszcze serek homo, nie mam problemu z cholesterolem to zjem jeszcze jajecznice. Teraz to musze wszystko w siebie wmuszać a w fazie I jest tak mało składników do zjedzenia. A właśnie jak to jest z chlebkiem dukana w I fazie ? można czy nie bo mam 2 ksiązki w jednej nie ma nic na ten temat a w drugiej ze mozna go jesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.