Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja niech złożę życzenia urodzinowe naszym solenizantkom :mrgreen:

Życzę Wam aby kazdy dzień byl kwintesencją najpiękniejszych wymarzonych chwil Waszego życia, by zawsze dopisywało zdrowie i aby szczęście nigdy Was nie opuszczało. A dietetycznie zdobycia i utrzymania wymarzonej sylwetki i kondycji. :D

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milena3 wydaje mi się że jeśli chcesz zrzucić 20 kg to powinnaś zacząć drugą fazę 8 dni to dużo pamiętaj tylko żeby wieczorem ograniczyć spożycie nabiału lepiej zjeść go rano a wieczorem to lepiej zjeść mięso i pamiętaj żeby dużo pić wody powodzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SANDRA i ANULKA ja również składam najserdeczniejsze życzenia,dużo zdrówka

i spełnienia wszystkich marzeń.

Milena 3 nie jestem ekspertem w tej diecie ale powinno się zjadać tyle gram białka

ile się waży. Np.80 kg wagi to 80 g białka.

Szyszunia ma rację ,zacznij już 2 fazę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszuniu dzisiaj ma 8 dzień, jak wróce z pracy ro zjem jakieć mięso- kurczaka oczywiście dołoze jeszcze serek homo, nie mam problemu z cholesterolem to zjem jeszcze jajecznice. Teraz to musze wszystko w siebie wmuszać a w fazie I jest tak mało składników do zjedzenia. A właśnie jak to jest z chlebkiem dukana w I fazie ? można czy nie bo mam 2 ksiązki w jednej nie ma nic na ten temat a w drugiej ze mozna go jesc.

Myślę,że 8 dni wystarczy I fazy, ja np, moja mama też na I fazie spadałyśmy z wagi do pewnego momentu, u mnie to było do 5dnia a ja się głupia męczyłam niepotrzebnie 10dni mając nadzieję, że jeszcze mnie coś tam ubędzie. Niektóre dziewczyny też chyba pisały coś na ten temat. A zrzucenie 20kg jest jak najbardziej realne pod warunkiem, że rzeczywiście tyle potrzebujesz zrzucić i nie będizesz grzeszyła :mrgreen:

A żeby zrobić suwaczek musisz kliknąć na suwaczek którejś z nas i wyświetli Ci się strona gdzie możesz to zrobić, tam wpisujesz swoją wagę z pczątku diety, aktualną i taką jaką chcesz osiągnąć. Wyświetli Ci się kod BBcode, musisz go skopiować i w swoim panelu kontrolnym wkleić go w sygnaturę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny witam Was z pulapu trzydziestki czworki:) Szok co za lata...brzmi dla mnie to nieprawdopodobnie ze wzgledu na fakt jakie mam jeszcze ''siubzdziu'' w glowie:)

Wszystkim pamietajacym dziekuje serdecznie za zyczenia, nawet nie wiecie jakie jest to mile i pokrzepiajace:)

Mialam problem z internetem od wczoraj wieczora i dopiero teraz wrocil, myslalam, ze nikt o mnie nie pamieta a tu wchodze na nk, fb, smacznego i pelno zyczen od razu jakos cieplej na sercu sie robi jak wiadomo, ze ktos pamieta.

Anulka 78 i ja Tobie zycze spelnienia marzen w naszym dniu:) Nie wiedzialam, ze tez jestes z 1go:)

waga tez sie ulitowala i zrobila mi prezent, 52 dzis pokazala.Wrocilam juz z silki ,oczywiscie 777 poty z siebie wycisnelam.Dostalam piekny prezent od narzeczonego a tak poza tym to bedzie niestety dzien jak co dzien...on do pracy na nocke a ja wieczor z ''desperatkami'':mrgreen: W niedziele sobie gdzies wyskoczymy urodzinowo bo w tym roku nie wyprawiam urodzin.

A tymczasem spadam:) i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Sandro i Anulko78 - życzę Wam wielu, wielu szczęśliwych chwil, radości i spełnienia marzeń, a szczególnie tych o wspaniałej sylwetce. 100 LAT ! :(

Sandro- Tobie jeszcze życzę powodzenia w twoich poczynaniach artystycznych oraz na nowej drodze edukacji i spełnienia marzeń o sfinalizowaniu waszego związku z ukochanym, Trzymaj sie w tym dalekim kraju !

Witam nowe koleżanki w naszym gronie - Jenny1404 i Milenę 3 - działajcie protalowo i chuuuudnijcie z nami Protalkami. ;) Piszcie o swoich wątpliwościach i sukcesach, razem łatwiej przez to wszystko przejść.

Magda i Malinowa Mambo - gratuluje spadków... i troche zazdroszcze... bo u mnie BEZ ZMIAN :D a jem teraz znów bardzo przykładnie tylko to co można ( od 2 dni co prawda.... :mrgreen: )..... i czekam na spadki....

Bożenko - miałaś jakieś kłopoty z postem czy z komputerem, czy juz wszystko u ciebie ok, bo dzis nie zajrzałaś do nas na forum ?

Sago- ty tez nas zaniedbujesz, ale rozumiem ... jak wszyscy korzystasz z pogody, lato przyszło i nie ma czasu siedzieć przy komputerze, a nad morzem u ciebie na pewno masz gdzie spacerować jesli tylko pogoda sprzyja.

Ja dziś mam bilety na koncert w Łodzi legendarnej grupy Manhattan Transfer i już sie nie moge doczekać wieczoru, lubie taka muzykę jak oni grają, z pogranicza jazzu. A ponadto maja niesamowicie zsynchronizowane głosy.

Wszystkim zycze miłego wieczoru i popołudnia, zaraz kończe prace i zmykam do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Łojojoj... Sandruś, Anulka... Wsiego najlepszego, nie będę się tu rozpisywać, tylko powiem poprostu (napiszę): Życzę Wam przede wszystkim spełnienia marzeń i utrzymania wymarzonej wagi, a zdrowie szczescie miłość i pieniądze - to wiadomo że życzę :mrgreen: 

Witam,

jestem tu nowa :) na diecie protal jestm 8 dzień i jestem załamana :) na wadze 2 kg mniej, brzuch troche spadł ale mam spuchniete nogi, ręce, twarz. Dlaczego? co robić? Pije dużo a efekty prawie żadne, poradzcie cos ......

:) dziękuje za odpowiedzi,rzeczywiście akurat mam okres i pewnie dlatego zatrzymuje wode.....zastanawiam sie czy jeszcze robić I faze czy przejsc do II. Marzeniem moim jest pozbyć sie 20 kg ale nie wiem czy to jest realne. Zastanawiam sie tez czy nie jem za mało np. dzisiaj zjadłam rano 2 jajka na miękko i około 12 mały jogurt 0% i wogóle nie chce mi sie jesc co tydzień temu byłoby nie do pomyślenia :) i jeszcze takie pytanko... jak zrobić suwaczek?

pozdrawiam

   Witaj! Fajnie że postanowiłaś do Nas dołączyć. I fazy zdecydowanie już wystarczy jak zresztą dziewczyny już wspomniały. A opuchnięcie to rzeczywiście @. Mi też się zbliża więc chyba dlatego stoję :/ A 2 kg to ok. Zobaczysz po @ jak będzie leciało. I nie katuj się już tymi białkami :D

Witam Was wszystkich.

MalinowejMambie i Magdzie gratuluję spadków, małe ale cieszą :)

Jestem taki zmęczony, że szok wczoraj na rowerze przejechałem ok 40 km masakra ale warto :) spaliłem z 1,5 dnia jedzenia :)

Przepis na torcik dam później, na razie nie mam jak :) Jest ze zdjęciami więc musicie czekać, zanim przerzucę itp.

Najważniejsze staje dzisiaj na wagę i....... 91,6 cieszę się bardzo :) już blisko mojego celu, zaraz zmieniam suwaczek.

Malenstwo faktycznie jakoś nie mielmy okazji porozmawiać więc ja pichcę bo lubię :) zawsze coś tam się nauczę :) Życzę Ci spodeczków :] do usłyszenia

Milenko to i tak dobrze powodów może być mnóstwo, ale niech się wypowiedzą protalki z doświadczeniem :)

Pozdrawiam  

  Dzięki Misiek, ja również Tobie gratuluję. Mkniesz jak burza ;) Wstawiaj tort naleśnikowy bo jeść mi się chce, a potem to będzie za późno :(

   I Tobie Margarete też dziękuję :) Spokojnie po 2 dniach to nie ma się czego spodziewać:( hehehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zainteresowanym spadkówicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Maragretko jestem, miałam problemy z postem, a później już nie mogłam napisać. Cieszę się, że wróciłaś do diety i życzę Ci cierpliwościicon_biggrin.gif

Milenko witaj na naszym wspaniałym forum, życzę Ci powodzenia tutaj i w trakcie dietyicon_biggrin.gif Ja też Ci radzę skończyć I fazę, bo prawdopodobnie już nic w niej nie zwojujesz a możesz sobie obrzydzić białka. Polecam jak najszybsze uśmiechnięcie się do warzywek.

Magdo, można fasolke szparagową, zwłaszcza zieloną. Smacznegoicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE BIAŁKOWCY

Czwarty dzień białek a waga nadal dryfuje pomiędzy 79,5 - 80kg :D(((((( buuuuu......

A na forum nikt nie odpisuje na moje posty ;)(((((( buuuuu....

I jest upalnie a ja nie mam w czym chodzić, bo to w co wchodziłam rok temu jest za duże a to co bym chciała ubrać jeszcze za ciasne :((((( buuuu.....

I nadal wyglądam jak wieprzek :((((((...buuuu ......

No to tyle u mnie :mrgreen:

Chciałam dołączyć również do życzeń dla Sandry i Anulki moje skromne wszystkiego NAJ NAJ DZIEWCZYNY

Witajcie ....

Jak Ci suwaczek wrócił - ja próbuję i próbuję go wkleić i nic.....!!!!!!!!!!!!!!1

Gosik ja walczyłam z suwaczkiem po zmianach na forum kilka dni - robiłam od nowa i wklejałam i lipa, znowu robiłam od nowa i wklejałam - dopiero za którymś razem "załapało"

Chciałam też jeszcze przywitać nowe osoby na forum i życzyć spektakularnych spadów oraz wytrwałości - powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek, jestem na stażu w biurze rachunkowym. No ja właśnie jestem na stażu dlatego, że nie bardzo się dało znaleźć pracę, a do biura na etat by nie wzieli mnie po 2 - letniejprzerwie w ekonomii... Tak więc szukaj! A w jakiej dziedzinie Ty byś chciała? Czy tak w ogóle?

Ha i tu jest pytanie - generalnie to ja jestem po Politechnice, po wydziale mechanicznym ( a dokladniej technologia i planowanie produkcji..). Więc fajnie gdyby potrzebowali gdzies inżyniera, ale najlepiej takiego do nauki - w sensie, mało wiem, al uczyć sie potrafię i mogę nauczyć się wszystkiego :( Ale niestety u nas jeśli juz kogoś chcą to najlepiej po studiach , z minimum 3 letnim doświadczeniem i z biegłą znajomością angielskiego.. :mrgreen: :D ;)

Tylko skąd ja mam mieć to doświadczenie - przeciez ktos w koncu musi dac mi je zdobyc !!!!! NO wiec szukam dalej.. Ehh.. zastanawiam sie tez nad zrobieniem jakiegos dodatkowego kursu..

Sandra - właśnie na poczcie wylukałam, że masz dizś urodzinki - bUZIAKI WIELKIE I WSZYSTKIEGO NAAAAAAAAAAAJ !!!!! Anulko78 dla Ciebei też wszystkiego NAAAJ !!

MARUDKO ja bym powiedziała o tej nadwyżce.. mama też jest konsultantką, a przed to i ja trochę się udzielam. I wiem, że jeśli za coś dodaje się pieniązki to trzeba o tym powiedzieć, mimo prezencików innym razem. A druga sprawa, może powie Ci za co to lub stwierdzi, ze pomyliła sie i od nastepnego zamówienia odliczy Ci to 5 zł ;>

malenstwo - ja tez lubię Paulo Coelho. A jego ALCHEMIKA pochłonełam w moment. Świetna książka!!!!

Milena3 na sniadanie 2 jajka, a potem o 12 jogurt ??? Dziewczyno a czy ty wiesz n jakiej jesteś diecie?? Jest to dieta wysokobialkowa, gdzie utrata wagi wiąże się z dużym spozyciem białka!!! Ja 2 jajka to zjadam tak dla zagryzienia co najwyzej, Zupelnie sie tym nei najadam. Najmniejsza rzecz jaka jadam, to serek wiejski, z wedlinka i szczypiorkiem. gdzi ei tak za jakis zcas siegam po cos jescze. Jesli eni bedziesz jadla, to organizm nei bedzi emial co trawic i z czego chudnac! Poza tym faza uderzeniowa jest wlasnie po to , zeby zaatakowac organizm tymi bialkami, zeby zaczal chudnac dzieki nim. - tak wiec smacznego i jedz wiecej :)

A apropo serka wiejskiego jescze dzisiaj też miałam na obiadek. Kupiłam sobie pierś indyczą i nei wiedziałam co zjeść do niej, No i zrobiłam serek wiejski ze szczypiorkiem. Potem nei chciało mi sie jeśc tego sobno i pokroilam tą pierś usmażona (bez oleju of kors) w kosteczke iw rzuciałam do tego serka. Świetna sprawa :)

To ze w fazi epierwszej jest malo skladnikow to sie nei zgodze, bo ja teraz np jestem na bialkach i jakos nie nakrzekam - prawde mowiac juz bardzo sie do tych bialek przywyczailam. Tylko trzeba wybrac sie na wieksze zakupy i miec zawsze cos w lodowce!!!! Dzieki temu - po 1 nie siegniesz po nioedozwolone produkty, a po drugie zawsze masz cos pod reka do skubniecia.

Poza tym tutaj masz kilka przydatncyhlinkow:

WĄTEK Z PRZPEISAMI ( na pewno znajdziesz coś dla siebie..):

WĄTEK Z PRODUKTAMI DOZWOLONYMI :

WĄTEK Z PRZYKŁĄDOWYM MENU:

MAGDO wlasnie sprawdzilam w ksiazce - faktycznie mozna fasolke szparagowa. ALe numer!! A ja cala diete swiecie przekonana ze nie wolno :)

Dziewczyny a mis ie lańsko nalezy.. Dzisiaj przyszlam do domku (Mamy),. zeby żólwiowi wode zmienic. (Bo żolw zostaje na starcyh rupieciach... średnio nosić akwarium 250l (chyba) z 4 pietra na 4 pietro!!) . No i generalnei nic tu dla mnei jzu do jedzenia nie ma, a w szafce byly czekoladki, takie trufelki. no i chcialam zobaczyc co to, a byly tak rozpuszczone, ze mi palce w ta czekolade wlazly i no i chcialam tylko oblizac palce... I co ?! to bylo tak pyszne, ze nei moglam sie powtrzymac!!!!! No mowie wam pychotka, ale jakies ssanie mi sie takie na to wlaczylo, ze szok!!! No i tak lyzeczka po lyzeczce z ta roztopiona czekolada, az w koncu zjadlam cale opakowanie!! Tzn tam bylo pewnioe okolo 100g moze ciut wiecej, bo calosc miala 200g. Az mi potem glupio bylo!! Tak zglupiec na koniec 2 fazy!! Ciasto z jakiejsc okazji rozumiem, lody w upal tez ujdzie, ale tak poprostu wszamac tyle slodkiego ?!?!?!?! MASAKRA!! Jedyny plus tego to to , ze moj iorganizm zaraz wykrywa nadmiar substancji nowej i zaraz mnei goni do wc... Ale nazarlam sie na jakis czas sloedkiego ,hehe.

moja waga generalnie trzyma sie okolo 58.3-58.4kg. Do poneidzialku to juz pewni do suwaczkowej nie zejdzie, ale zobaczymy.

Dzisiaj wtez robilam karolowi (nie liczac szarmy) po raz pierwszy bnormalny obiad i to jzu w nowym domku :) Biora pod uwage, ze niczego nei moglam smakowac, to i tak niezle ywszlo - fakt, ze to tylko schabowy, ziemniaczki i mkizeryjka na slodko, ale jak ktos do kuchni nei wchodzil przed dieta... to i taki obiad to dla mnie ewenement :)

Jeszcze na jturo musze wymyslec jakis obiadek, a na sobote chyba gosci bedziem mieli w naszym mieskzanku :)

Trzymajcie sie - buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.