Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

czesc gosik169,

srednio sie na tym znam , ale zdaje sie, ze twoj kod suwaczka jest nieco przykrotki.

moze dlatego go nie widac?

u mnie suwaczek sam zdecydowal jaka ustawic dzisiaj wage, podal 69 kg , choc wpisalam 69,5 kg ,

a pozniej probowalam zmienic na 70 kg i 70,6 kg, bo w ciagu dnia mi przybylo, ale juz nie dalo rady

moze jego zdaniem moja waga moze juz tylko spadac , a nigdy rosnac :mrgreen:

nie mam pojecia dlaczego sam sobie decyduje bez pytania mnie o zdanie :D

hmmm, ciekawe co jutro wymysli...

uru78nu9sr8b8k8q.png

nie szalej nie musisz go zmieniac codziennie zwariowac z toba mozna hahaha i do tego oficjalnie przyznala ze ja znam no nieeeeeeeeeeeeeeicon_mrgreen.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie.Ja znowu cierpiąca bo się wczoraj spiekłam na słoneczku.

Gosiulku nie przejmuj się tym tak.Gorzej by było jakby takie wyskoki na początku się zdarzały bo to mogłoby o naszej całej diecie zaważyć---ale teraz na finiszu to już mały pikuś.

A ja robię i po naszemu mizerie na warzywnych dniach.ze słodzikiem i jogurtem naturalnym.Rodzince też taka serwuję i mój Karol nawet stwierdził że lepsza od tej zwykłej jest.

Naszym dzisiejszym solenizantkom WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I WOGÓLE WSZYSTKIEGO O CZYM SOBIE MARZYCIE!!!

I jak gosiulek 3 faze prawie wita.Fajnie masz.mi zostały ponad dwa kilosy i jakoś pozbyć się ich nie mogę :mrgreen:. a jeszcze jakiś czas temu myslałam że uda mi się razem z tobą przejść.Ale cóż dołącze kiedyś.

Ha i tu jest pytanie - generalnie to ja jestem po Politechnice, po wydziale mechanicznym ( a dokladniej technologia i planowanie produkcji..). Więc fajnie gdyby potrzebowali gdzies inżyniera, ale najlepiej takiego do nauki - w sensie, mało wiem, al uczyć sie potrafię i mogę nauczyć się wszystkiego :( Ale niestety u nas jeśli juz kogoś chcą to najlepiej po studiach , z minimum 3 letnim doświadczeniem i z biegłą znajomością angielskiego.. :D ;) :(

Tylko skąd ja mam mieć to doświadczenie - przeciez ktos w koncu musi dac mi je zdobyc !!!!! NO wiec szukam dalej.. Ehh.. zastanawiam sie tez nad zrobieniem jakiegos dodatkowego kursu..

Sandra - właśnie na poczcie wylukałam, że masz dizś urodzinki - bUZIAKI WIELKIE I WSZYSTKIEGO NAAAAAAAAAAAJ !!!!! Anulko78 dla Ciebei też wszystkiego NAAAJ !!

MARUDKO ja bym powiedziała o tej nadwyżce.. mama też jest konsultantką, a przed to i ja trochę się udzielam. I wiem, że jeśli za coś dodaje się pieniązki to trzeba o tym powiedzieć, mimo prezencików innym razem. A druga sprawa, może powie Ci za co to lub stwierdzi, ze pomyliła sie i od nastepnego zamówienia odliczy Ci to 5 zł ;>

malenstwo - ja tez lubię Paulo Coelho. A jego ALCHEMIKA pochłonełam w moment. Świetna książka!!!!

Milena3 na sniadanie 2 jajka, a potem o 12 jogurt ??? Dziewczyno a czy ty wiesz n jakiej jesteś diecie?? Jest to dieta wysokobialkowa, gdzie utrata wagi wiąże się z dużym spozyciem białka!!! Ja 2 jajka to zjadam tak dla zagryzienia co najwyzej, Zupelnie sie tym nei najadam. Najmniejsza rzecz jaka jadam, to serek wiejski, z wedlinka i szczypiorkiem. gdzi ei tak za jakis zcas siegam po cos jescze. Jesli eni bedziesz jadla, to organizm nei bedzi emial co trawic i z czego chudnac! Poza tym faza uderzeniowa jest wlasnie po to , zeby zaatakowac organizm tymi bialkami, zeby zaczal chudnac dzieki nim. - tak wiec smacznego i jedz wiecej :)

A apropo serka wiejskiego jescze dzisiaj też miałam na obiadek. Kupiłam sobie pierś indyczą i nei wiedziałam co zjeść do niej, No i zrobiłam serek wiejski ze szczypiorkiem. Potem nei chciało mi sie jeśc tego sobno i pokroilam tą pierś usmażona (bez oleju of kors) w kosteczke iw rzuciałam do tego serka. Świetna sprawa :)

To ze w fazi epierwszej jest malo skladnikow to sie nei zgodze, bo ja teraz np jestem na bialkach i jakos nie nakrzekam - prawde mowiac juz bardzo sie do tych bialek przywyczailam. Tylko trzeba wybrac sie na wieksze zakupy i miec zawsze cos w lodowce!!!! Dzieki temu - po 1 nie siegniesz po nioedozwolone produkty, a po drugie zawsze masz cos pod reka do skubniecia.

Poza tym tutaj masz kilka przydatncyhlinkow:

WĄTEK Z PRZPEISAMI ( na pewno znajdziesz coś dla siebie..):

WĄTEK Z PRODUKTAMI DOZWOLONYMI :

WĄTEK Z PRZYKŁĄDOWYM MENU:

MAGDO wlasnie sprawdzilam w ksiazce - faktycznie mozna fasolke szparagowa. ALe numer!! A ja cala diete swiecie przekonana ze nie wolno :)

Dziewczyny a mis ie lańsko nalezy.. Dzisiaj przyszlam do domku (Mamy),. zeby żólwiowi wode zmienic. (Bo żolw zostaje na starcyh rupieciach... średnio nosić akwarium 250l (chyba) z 4 pietra na 4 pietro!!) . No i generalnei nic tu dla mnei jzu do jedzenia nie ma, a w szafce byly czekoladki, takie trufelki. no i chcialam zobaczyc co to, a byly tak rozpuszczone, ze mi palce w ta czekolade wlazly i no i chcialam tylko oblizac palce... I co ?! to bylo tak pyszne, ze nei moglam sie powtrzymac!!!!! No mowie wam pychotka, ale jakies ssanie mi sie takie na to wlaczylo, ze szok!!! No i tak lyzeczka po lyzeczce z ta roztopiona czekolada, az w koncu zjadlam cale opakowanie!! Tzn tam bylo pewnioe okolo 100g moze ciut wiecej, bo calosc miala 200g. Az mi potem glupio bylo!! Tak zglupiec na koniec 2 fazy!! Ciasto z jakiejsc okazji rozumiem, lody w upal tez ujdzie, ale tak poprostu wszamac tyle slodkiego ?!?!?!?! MASAKRA!! Jedyny plus tego to to , ze moj iorganizm zaraz wykrywa nadmiar substancji nowej i zaraz mnei goni do wc... Ale nazarlam sie na jakis czas sloedkiego ,hehe.

moja waga generalnie trzyma sie okolo 58.3-58.4kg. Do poneidzialku to juz pewni do suwaczkowej nie zejdzie, ale zobaczymy.

Dzisiaj wtez robilam karolowi (nie liczac szarmy) po raz pierwszy bnormalny obiad i to jzu w nowym domku :) Biora pod uwage, ze niczego nei moglam smakowac, to i tak niezle ywszlo - fakt, ze to tylko schabowy, ziemniaczki i mkizeryjka na slodko, ale jak ktos do kuchni nei wchodzil przed dieta... to i taki obiad to dla mnie ewenement :)

Jeszcze na jturo musze wymyslec jakis obiadek, a na sobote chyba gosci bedziem mieli w naszym mieskzanku :)

Trzymajcie sie - buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny:)

Faza I trwała od 25.06(95kg)-1.06.(90.02kg)icon_biggrin.gif

Faza II od jutra:/ Trzymajcie kciukiiiiiiiiiiii

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za rady,nieodpisuje na wszystkie rady,ponieważ przy dziecku półtorarocznym niemam jak:)))ale w miare mozliwości odpisze jeszcze raz dzienkiii i pozdrawiammmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Stare stazem i Nowe protalki i Protalku!U mnie malo czasu ,wiec jestem nie na biezaco na forum.doczytalam sie ze dzisiaj nasze protalki maja urodzinki,zycze Wam Sandro i Anulko oraz (spoznione) Jolu Wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń, pogody ducha i wiele radości z każdej chwili! Sto lat :mrgreen: ;***http://www.youtube.com/watch?v=Nn7nX-oWRnQ&feature=related

¶______(¯`v´¯)__¶¶

__¶¶¶__(¯`(●)´¯)__(¯`v´¯)___¶

__¶¶¶¶¶¶(_.^._)__(¯`(●)´¯)_¶¶

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶____(_.^._)__¶¶¶

___¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶

___(¯`v¶¶¶¶(¯`(❤)¯)¶(¯`(❀)´¯)¶¶

_(¯`(●(¯`v´¯) (_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶

_(_(¯`(❀)´¯)¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯) `v´¯)

___¶(_.^._)¶¶¶¶_¶(¯`(●)´¯) ●)´¯)

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶(_.^._)`v´¯)

¶¶¶¶¶¶¶¶_(¯`(●)´¯)_(¯`v´¯)●)´¯)

¶¶¶¶¶_¶¶¶¶(_.^._)¶(¯`(❀)´¯)._)

¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶_¶(_.^._)

___§§§§.¶¶¶¶¶¶¶__¶_¶¶¶¶¶¶¶

__§§__§§.__¶¶_¶¶__¶¶¶¶¶

___§§__§§§§§§§§წ§§§§§§§§

___§§____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

___§§______¶¶¶¶¶¶¶¶

_____§§____¶¶¶¶¶¶¶¶

_______§§§_¶¶¶¶¶¶¶¶

_____________¶¶¶¶¶

_____________¶¶¶¶¶

__________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

MOC NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ URODZINOWYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Magdo, można fasolke szparagową, zwłaszcza zieloną. Smacznegoicon_biggrin.gif

   Dzięki Ci dobra Kobieto!!! Jak to miło usłyszeć:( Zjadłabym ją już jutro, ale niestety - BIAŁECZKA. Warzywka wchodzą od soboty. 

I tu zaczyna się problem :mrgreen: Bo mam wyjazd na weekend w góry i jak tam trzymać dietę?? Będę się starała jak najmniej grzeszyć, ale co z tego wyniknie to nie mam pojęcia.

Ha i tu jest pytanie - generalnie to ja jestem po Politechnice, po wydziale mechanicznym ( a dokladniej technologia i planowanie produkcji..). Więc fajnie gdyby potrzebowali gdzies inżyniera, ale najlepiej takiego do nauki - w sensie, mało wiem, al uczyć sie potrafię i mogę nauczyć się wszystkiego :) Ale niestety u nas jeśli juz kogoś chcą to najlepiej po studiach , z minimum 3 letnim doświadczeniem i z biegłą znajomością angielskiego.. :D ;) :(

Tylko skąd ja mam mieć to doświadczenie - przeciez ktos w koncu musi dac mi je zdobyc !!!!! NO wiec szukam dalej.. Ehh.. zastanawiam sie tez nad zrobieniem jakiegos dodatkowego kursu.. 

Dziewczyny a mis ie lańsko nalezy.. Dzisiaj przyszlam do domku (Mamy),. zeby żólwiowi wode zmienic. (Bo żolw zostaje na starcyh rupieciach... średnio nosić akwarium 250l (chyba) z 4 pietra na 4 pietro!!) . No i generalnei nic tu dla mnei jzu do jedzenia nie ma, a w szafce byly czekoladki, takie trufelki. no i chcialam zobaczyc co to, a byly tak rozpuszczone, ze mi palce w ta czekolade wlazly i no i chcialam tylko oblizac palce... I co ?! to bylo tak pyszne, ze nei moglam sie powtrzymac!!!!! No mowie wam pychotka, ale jakies ssanie mi sie takie na to wlaczylo, ze szok!!! No i tak lyzeczka po lyzeczce z ta roztopiona czekolada, az w koncu zjadlam cale opakowanie!! Tzn tam bylo pewnioe okolo 100g moze ciut wiecej, bo calosc miala 200g. Az mi potem glupio bylo!! Tak zglupiec na koniec 2 fazy!! Ciasto z jakiejsc okazji rozumiem, lody w upal tez ujdzie, ale tak poprostu wszamac tyle slodkiego ?!?!?!?! MASAKRA!! Jedyny plus tego to to , ze moj iorganizm zaraz wykrywa nadmiar substancji nowej i zaraz mnei goni do wc... Ale nazarlam sie na jakis czas sloedkiego ,hehe.

moja waga generalnie trzyma sie okolo 58.3-58.4kg. Do poneidzialku to juz pewni do suwaczkowej nie zejdzie, ale zobaczymy.

Dzisiaj wtez robilam karolowi (nie liczac szarmy) po raz pierwszy bnormalny obiad i to jzu w nowym domku :) Biora pod uwage, ze niczego nei moglam smakowac, to i tak niezle ywszlo - fakt, ze to tylko schabowy, ziemniaczki i mkizeryjka na slodko, ale jak ktos do kuchni nei wchodzil przed dieta... to i taki obiad to dla mnie ewenement :)

Jeszcze na jturo musze wymyslec jakis obiadek, a na sobote chyba gosci bedziem mieli w naszym mieskzanku :)

Trzymajcie sie - buziaki!!

    Ae wstyd... na koniec trochę bacików dostaniesz za tą czekoladę! A co do tego wymaganego doświadczenia, to jestem dokładnie tego samego zdania. Skąd je wziąć jak nigdzie Cię bez niego nie chcą - błędne koło. A kursy są przydatne i pomocne, tak więc śmiało, szukaj na co jest zapotrzebowanie i uderzaj w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny:)

Faza I trwała od 25.06(95kg)-1.06.(90.02kg)icon_biggrin.gif

Faza II od jutra:/ Trzymajcie kciukiiiiiiiiiiii

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za rady,nieodpisuje na wszystkie rady,ponieważ przy dziecku półtorarocznym niemam jak:)))ale w miare mozliwości odpisze jeszcze raz dzienkiii i pozdrawiammmm

A widzisz Magdo narzekałaś, że tak Ci powoli ta waga spada a tu suma summarum po I fazie ubyło Ci prawie 5kg ;) elegansio :mrgreen: Te Twoje 20kg zniknie nim zauważysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jeszcze raz na koniec dnia chcialam wszystkim Wam razem i kazdej z osobna podziekowac za zyczonka, mnie takie rzeczy niesamowicie ciesza jak dzieciaka:)

Gosiulek jak przeczytalam przed chwila Twoj opis zjedzenia czekoladek przed oczami pojawil mi sie obraz Kubusia Puchatka wyjadajacego lapa miod ze dzbanuszka:)

Mi tez sie lanie nalezy bo na koniec dnia zlamalam sie i wypilam 2 urodzinowe driny + 3 pierniczki alpejskie i kilka pieguskow.Ale to w koncu urodziny:)

A teraz spadam na moj serial.Niestety co noc sama bo ta praca, ktora dorwal narzeczony caly czas mu nocki wlepiaja:( w ogole masakra z ta praca, cale szczescie to tylko doraznie na pare miechow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko :mrgreen: . Udało mi się być pierwszą dzisiaj.

U mnie słonko już świeci.Zapowiada się piękny dzionek.

Jadę z rana na zakupy bo moja lodówka zaczyna świecić pustkami.

Zwłaszcza brakuje rzeczy protalowych.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie!

Waga jak wczoraj:/ Ale to pewnie przez nadchodzącą @, bo około niedzieli ma się zjawić. Bo moją winą to nie jest - jestem totalnie Dukanowa. :D

 

Mi tez sie lanie nalezy bo na koniec dnia zlamalam sie i wypilam 2 urodzinowe driny + 3 pierniczki alpejskie i kilka pieguskow.Ale to w koncu urodziny:)

No za to że urodzinowe to Ci odpuścimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ!!!!!!

Nareszcie PIĄTEK!!! Oby 8h pracy szybko minęło icon_cool.gif

I życzę już wszystkim miłego dnia i gorącego weekendu!!!!!!!!!!!!!!! icon_mrgreen.gif

Ja dziś w planach mam basenik - obym tylko nie trafiła na żadne kolonie... icon_rolleyes.gif

Dikładnie !!! Oby zleciało.

Ja idę dziś prosto z przystanku do rodziców na działke na grilla imieninowego.

To życze Marudko miłego pływania i wogóle wesolego weekendu wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek dziękuje za rady, od dzisiaj robie II faze i bede więcej jesc :mrgreen: jak na razie zjadłam sałatkę( pomidor, papryka,cebula,ogórek, wędlinka-filet) i jajko. Teraz jem jogurt 0% jagodowy. O 10 sałatkę i serek homo, w domu po pracy zjem udko gotowane, sałatkę i jogurt a na wieczór szprotkę w sosie pomodorowym :D. Mam nadzieję ze to juz jest dużo. Jak będe mieć 5 dni protal to postaram sie jesc więcej białek.

pozdrawiam

ps. jak zrobić suwaczek? gdzie sie go wkleja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.