Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Misiek wkońcu dodał swój "TORT NALEŚNIKOWY", jednak dobrze, że na niego nie czekałam, spodziewałam się czegoś na słodko, a tu się okazało że to taka Protalowa Lasagna. I uratowałam się wczoraj naleśnikami z serkiem homo zrobionym na kawowy ;) mmmmnnnniiaaaammmmm....  Ale tą Lasagne też spróbóję, prawdę mówiąc jakiś czas temu myślałam jak ją zrobić i przyszedł mi do głowy pomysł z naleśnikami.  Ale i tak Miśku wielki respect dla Ciebie za to że siedzisz w garach i wymyślasz cuda :mrgreen: Jesteś może spokrewniony ze Śliweczką?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUTKA- wielie gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)

Dziewczyny no ja niewirzyłam własnym oczom,jak waga pokazała o niecałe 5kg mniej,,,,no od dziś jestem na drugiej fazie obrałam opcje 5/5 ale jakby czasem....to zmienie 4/4.....ja wolę w lecie dietować,ponieważ bedac z mała non stop na polu niechce sie jesc,,,ale prpblem mam z piciem bo tez ostatnio niemoge wtrambolic nawet 1,5litra do siebie bo albo zalatna albo brak czasu itdddddd...Ale az milo bylo dzisiaj zjesc pomidora,ogorka,heeeee jakas odmiana:)ale jak mysliecie chyba szklanka konktajlu z truskawek niezaszkodzi az tak strszanie:/))))))))))))

życzę Wam wszystkim miłego i ciepłego nie sorkiii gorącegoo weekenduuuuu trzymajcie się buziakiiiiiiiiiiiiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Pana. Przede wszystkim spóźnione życzenia dla wszystkich osiemnastek z zeszłego tygodnia, zdrowia, miłości i wymarzonej figurki.

Witam nowego lekarza, jest się z czego cieszy,ć, to bardzo ciężkie studia. Ale jak to właśuie to coś, co się chciało robić, to warto. Niestety dość duża liczba idzie na studia dla prestiżu i pieniążków a potem się męczą a pacjenci z nimi. Życzę wytrwałości, bo początki są trudne i wła ściwie to dopiero początek nauki, Ale też satysfakcja jak można pomóc.

Takie piękne dziewczyny jesteście, szczupłe, zgrabne, z czego tu się odchudzać. Zastanówcie się faktycznie, czy te resztki co Was niepokoją nie zgubić w bardziej bezpieczny sposób. A więc utrwalać a potem żyć zdrowo. Czego ja się do tego nie stosowałam, ale ja nigdy szczupła nie byłam.

Nutrko, nie każdy może ważyć 50 kilo i tgrochę, Tobie chyba by było niedobrze. Jak oglądam swoje zdjęciaz młodości - moja najlepsza waga po studiach 69 kilo to byłam laska, ale wtedy też uważałam że jeszcze za dużo. Pamiętajcie dziewczyny, że chłopaki tak naprawdę szkieletorów nie lubią, kobieta ma być okrągła tam gdzie trzeba. Ale mi się na motrały zebrało. To przez córę, raptem 60 kilo i marudzi że gruba, a że nogi i budowa mocna to jakby jej nogi schudły to na górę przez lupę patrzeć.

Dziś świętuję ostatni dzień białek w II fazie, jutro P+W i od niedzieli witaj III fazo. Nie wiem ile będę ważyła - skacze mi troc hę waga w tym systemie 1 n a 1 ale coraz częściej w pobliżu 85 więc nie jest źle.

Misiek, to ja walczę z zaparciami i z czymś gorszym jeszcze z tym związanych. Muszę spróbować, bo to też na krew, włosy i paznokcie, jednak tA DIETA TROCHĘ WYJAŁOWIA ORGANIZM. Przekonałam się doi odtłuszczonego siemienia lnianego w proszku - polecam, naprawdę pomaga no i nieocenione otręby, Sałata w dużych ilościach też nieźle zamiata, mąż przynosi z działki hurtowe ilości i każe jeść bo się marnuje. Chyba na targ pójdę.

M<iłego wypoczynku życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:)

Po pierwsze Gosiulek!!!! jesli Ty przy takim wysokim wzroscie warzysz 58 kg to Ciebie dziewczyno juz nie widac!!! wiem co mowie:)mam kumpele wysoka co tak wazy, chuda jest jak kosc.Ja w pazdzierniku startowalam z 58 kg przy moim malenkim wzroscie 153cm:) i bylam kluska, teraz mam 52, raptem tylko 6 kg mniej ale roznice widac i czuc przede wszystkim po ciuchach, wtedy w zadne swoje spodnie juz nie wchodzilam.Teraz juz jest ok ale o 2 kg jeszcze powalcze:)

Nutka tez chcialam pytac o ten kostium, mega fajny:) tez musze cos sobie kupic bo moj jest do bani.

Misiek Ty to sie nas tutaj naogladasz w tych strojach:)))

Nie powitalam wczoraj nowych protalek, wiec witam Was dziewczyny, przepraszam nickow juz nie pamietam.

Magda 27 truskawki to nie na dukanie:) Ja wlasnie pije pyszny koktajl z truskawek, banana, kiwi i suszonych sliwek i soku pomaranczowego.Codziennie strzelam sobie cos takiego na ostatni posilek.No ale ja juz nie dukam:) Najadam sie owocow i warzyw i kontroluje swoje ciagi do czekolady.

A Saga nam cos znikla...Saga jak tam utrwalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUTKA- wielie gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:)

Dziewczyny no ja niewirzyłam własnym oczom,jak waga pokazała o niecałe 5kg mniej,,,,no od dziś jestem na drugiej fazie obrałam opcje 5/5 ale jakby czasem....to zmienie 4/4.....ja wolę w lecie dietować,ponieważ bedac z mała non stop na polu niechce sie jesc,,,ale prpblem mam z piciem bo tez ostatnio niemoge wtrambolic nawet 1,5litra do siebie bo albo zalatna albo brak czasu itdddddd...Ale az milo bylo dzisiaj zjesc pomidora,ogorka,heeeee jakas odmiana:)ale jak mysliecie chyba szklanka konktajlu z truskawek niezaszkodzi az tak strszanie:/))))))))))))

życzę Wam wszystkim miłego i ciepłego nie sorkiii gorącegoo weekenduuuuu trzymajcie się buziakiiiiiiiiiiiiiiiii

Magdo truskawki w żadnym wypadku w nich jest dużo węglowodanów i później mogą być problemy. Zrobisz oczywiście jak zechcesz ale ogólnie rzecz ujmując niestety są zabronione :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY PRZYZNAC SIĘ SZYBCIUTKO, KTÓRA TO OSTATNIO MÓWIŁA, ŻE ZROBIŁA PYSZNY SERNIK ;>

wŁAŚNIE CHCĘ SIĘ WZIĄŚC ZA SERNIK NA JUTRO I NIE WIEM JAKI ROBIĆ!!! mA BYĆ DOBRY I TAKI, KTÓRY CHOĆBY NEI WIEM CO NA PEWNO WYJDZIE :mrgreen:

HEEEEEEEEELLLLLLPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY PRZYZNAC SIĘ SZYBCIUTKO, KTÓRA TO OSTATNIO MÓWIŁA, ŻE ZROBIŁA PYSZNY SERNIK ;>

wŁAŚNIE CHCĘ SIĘ WZIĄŚC ZA SERNIK NA JUTRO I NIE WIEM JAKI ROBIĆ!!! mA BYĆ DOBRY I TAKI, KTÓRY CHOĆBY NEI WIEM CO NA PEWNO WYJDZIE :D

HEEEEEEEEELLLLLLPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP !!!!!!!!!!!

To pewnie ja :mrgreen:

Sernik, który robiłam to ten: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mAGDA27 pamiętaj, że co jak co, al epić musisz duuuuużo, żeby się problemów z nerkami nie nabawić ( białka obciążają chyba też wątrobę) - a tego przecież nei chcemy. W przerwach pracy wypij po prostu większą ilość wody! No i te truskawki to tak raczej nei bardzo!!!! Szczególnie, że Ty dopiero tak naprawdę zaczynasz dietkę - szkoda by było ryzykowac, że waga stanie w miejscu już na początku - a niestety tak może się stać :mrgreen:

Sandra ja wiem jak to brzmi!!!! Jak zaczynałam dietkę - to założyłam tak w ciemno 60kg i stwierdzałam, że przecież mnie widac już nie będzie z tą wagą.. A tu 60 na liczniku się pojawiło, a ja dalej jestem... i to całkiem dobrze widoczna :) Hehe..

Gdyby mi ktoś powiedział, że ma 1.70 i waży 58kg to bym stwierdziła tak jak i Wy, że szkieletor na penwo, ale mi do szkieletora brakuje,,, Tzn inaczej góra jak najbardziej mi odpowiada, ramiona mi wyszczuplały, brzuszek ( o ile nie nażarty jest i nie opity) to też niczego sobie - jeszcze tylko tam trochę mięśni wyrzeźbić i żyć nei umierać.. Ale nóżki,,, Ehh.. Nasz odiweczny problem ( bynajmniej większości)! Najlepsze jest to, że teraz taka pogoda, że najlepiej by chodzić w spódniczkach ( co owszem i robię), alw.. szczuplutko to ja wyglądam jak mam te moje łydki zasłonięte.. A tak to cały efekt dość mizerny jest.

Najgorsze jest to, że z tych łydek to ja już chyba nigdynie schudnę.. no cóż taka uroda i basen mi w tym kiedyś pomógł.. Ale co tam. od poniedziałku 3 faza - no chyba, że w weekend bardzo by mi wypadło inaczej ( bo będziemy mieli gości), ale mam nadzieję, że jakoś jescze na białeczkach przetrwam te 2 dni :)

Leila ja od poniedziałku na "trójkę" idę. generalnie to wg ostatnich moich wytycznych powinnam jutro już być na warzywkach, ale stwierdziłam, że skoro to już po raz ostatni, to we wtorek zesżły przedłużyłam sobie jescze warzywka, a teraz do końca tygodnia planuję białeczka..

W ogóle to śmieję się, że jakoś tak dziwnie teraz będzie, że tylko 1 dzień białek w tygodniu ?? Będę tęsknić !!!

No i znowu poległam.. Ciocia z naprzeciwka przyniosła kawałek ciasta imeininowego - stwierdziłam, że będzie dla Karola, ale oczywiście co !? Oczywiście prawie pół tego kawałka wciągnęłam.. znowu jak ten Kubuś Puchatek, wzięłam kęsa i dobrze, ze tylko niecałe pół zjadłam!!!! Ale od razu poleciałam zrobić znowu 50 brzuszków. Teraz biore się za pracę, bo skoro goście, to w weekend czasu nei będzie, ale może przed zaśnięciem zrobię jescze 50tkę :D

a jak nie to jutro :) A może i dziś i jutro ;) Przynajmniej mnei coś do cwiczenia mobilizuje!!!!

Nutko to mnei zaniepokoiłaś, że większa miseczka to do niego nie bardzo !!!! Potrzebuję właśnie taki strój, żeby przypadkiem nie opalić sobie ramiączek na wrzesień!!!! Przecież jakoś muszę w tej sukni ślubnej wyglądać :( No cóż zajdę do triumph-a i zobaczę... Może jednak będzie ok!!! A jak nie to trudno całe wakacje będe opalać się w podciągniętej bluzeczce bez ramiączek :)

Sandra heh, co racja to racja z tym naszym MISKIEM :( MOże kolega też niech wrzuci zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAAAA 0 WEŹCIE MNIE USPOKÓJCIE, JA OSTATNIO PISZE I PISZE, I JAK POTEM PATRZE JAKI WIELKI JEST MOJ POST TO MI SZCZEKA OPADA....

ps MAGDA:) PEWNIE PYTAM PONOWNIE - ALE DOBRUTKI BYŁ SERNICZEK ;> jUŻ DZIŚ TROCHE GLUPIO MIKSOWAC W BLOKU O TEJ PORZE, ALE JUTRO SPROBUJE CHYBA ZROBIC - MAM ANDZIEJE, ZE WYJDZIE...

AHAA ALE DZIS SIE NA OBKUPYWALAM... POSZLAM TYLKO DO CARRFOURA PO SERNIK W WIADERKU.. a WYDALAM TAM PRAWIE 50ZŁ!! kUPIŁAM UWAGA!!! 5 BLASZEK !!!!! ZA 4 ZAPŁACIŁAM PO 4.50 I 5ZŁ (SZOOOK) I JEDNĄ TAKĄ WIĘKSZĄ BRYTWANKĘ ZA 15ZŁ. a CENY NABITE NA NICH TO BYŁO MINIMUM 9ZŁ, A TA BRYTWANKA 25. PODKUSIŁO MNIE COŚ I SPRAWDZIŁAM NA CZYTNIKU -A TU TAKIE ZDZIWIENIE :mrgreen: oD OBNIŻONEJ CENY JESCZE ZNIŻNAK 30-70% ;) NAPRAWDE POLECAM !! KAROL JAK PRZYJDZIE I ZOBACZY MOJE ZKAUPY TO MNEI PRZEŚWIĘCI :(

dOBRA BIORĘ SIĘ DO ROBOTY - BUZIAKI LASECZKI :D I MIŚKU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA I JESCZE JEDNO - MARUDKO I AZ ;) W REZULTACIE BĘDĘ SAMA ROBIŁA ZAPROSZENIA. TZN DO PONIEDZIAŁKU ZROBIMY PROJEKT I W PONEIDZIAŁEK IDĘ DRUKOWAĆ. JAK JUŻ ZROBIĘ TO PSTRYKNĘ ZDJĘCIE I SIĘ WAM POCHWALĘ :mrgreen:

pAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....................................... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.