Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gosiulek ja też mam w planach jutro upiec serniczek z tego samego

przepisu. Już mi ślinka cieknie :D . Od początku dietki nie zrobiłam

żadnego deseru. Chyba najwyższy czas.

Ja jestem drugi dzień na białkach. Zważę się dopiero w niedziele,

bo po nocach w pracy się nie ważę.

Tort Miśka prezentuje się ciekawie.Trzeba będzie go zrobić.

Miłej nocki wszystkim życzę i wspaniałego weekendu :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

Dzisiaj a sobota a ja pobudka o 5 rano... ehhh... ale na szczęście dzisiaj wyjazd na odpoczynkowy weekend w górach... ;) ooooj dawno już nigdzie nie była tak na weekend. W końcu wypocznę. Na wagę się wturlałam, ale nie potrzebnie bo sobie tylko humor popsułam, bo pokazała tyle co wczoraj popołudniu -  63,3:/  ...ale wierzę, że to @ zbliżająca się wielkimi krokami :mrgreen:

JAAAA 0 WEŹCIE MNIE USPOKÓJCIE, JA OSTATNIO PISZE I PISZE, I JAK POTEM PATRZE JAKI WIELKI JEST MOJ POST TO MI SZCZEKA OPADA....

ps MAGDA:) PEWNIE PYTAM PONOWNIE - ALE DOBRUTKI BYŁ SERNICZEK ;> jUŻ DZIŚ TROCHE GLUPIO MIKSOWAC W BLOKU O TEJ PORZE, ALE JUTRO SPROBUJE CHYBA ZROBIC - MAM ANDZIEJE, ZE WYJDZIE...

AHAA ALE DZIS SIE NA OBKUPYWALAM... POSZLAM TYLKO DO CARRFOURA PO SERNIK W WIADERKU.. a WYDALAM TAM PRAWIE 50ZŁ!! kUPIŁAM UWAGA!!! 5 BLASZEK !!!!! ZA 4 ZAPŁACIŁAM PO 4.50 I 5ZŁ (SZOOOK) I JEDNĄ TAKĄ WIĘKSZĄ BRYTWANKĘ ZA 15ZŁ. a CENY NABITE NA NICH TO BYŁO MINIMUM 9ZŁ, A TA BRYTWANKA 25. PODKUSIŁO MNIE COŚ I SPRAWDZIŁAM NA CZYTNIKU -A TU TAKIE ZDZIWIENIE :( oD OBNIŻONEJ CENY JESCZE ZNIŻNAK 30-70% :) NAPRAWDE POLECAM !! KAROL JAK PRZYJDZIE I ZOBACZY MOJE ZKAUPY TO MNEI PRZEŚWIĘCI :)

dOBRA BIORĘ SIĘ DO ROBOTY - BUZIAKI LASECZKI :( I MIŚKU.

Hehehe, tak Gosiulku jest baaaardzo dobry;) Na niezłą promocję tafiłaś.....

Pozdrawiam Was Dziewuszki i Miśku, życzę udanego weekendu i spotkamy się dopiero w niedzielę wieczorem - nie zasypcie tu postami, bo się nie odkopię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda:) dla Ciebie dzien dobry a dla mnie jeszcze dobranoc nie bylo....

dopiero co niedawno dojechalam do Konrada......nie dosc,ze te awarie w pracy to potem jeszcze zamknieta autostrada i kluczylam jak debilka w nocy po jakis zapyzialalych drogach;nawet moj GPS oszalal.....i tak juz nie wiedzialam do robic to stanelam prawie na srodku ronda(o 2 rano cholera wie gdzie..)na awaryjnych i dzonilam do Konrada to sie policja przypaletala znikad...a jak odunelam szybe to mylalam,ze padne!!!tak uroczo przystojnych policjantow(i to angoli)to w zyciu nie widzialam.....wiec nabralam powietrza,usmichnelam sie najpiekniej jak potrafie :)hehe i wytlumaczyli mi jak jechac;az mi szkoda bylo rozmowe z nimi konczyc:)

to dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Ale tu pusto, każdy korzysta z lata, ja też dzisiaj pogriluję troszkę oczywiście piersi z kurczaka, wieczorkiem nadrobię zaległości.

Waga suwaczkowa się trzyma w poniedziałek 1 miesiąc jak jestem na 3 fazie i wcale nie jest tak źle.

Pozdrawiam

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcieicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Ja walczę z uczuleniem od rana, już wiem, że nie powinnam wchodzić na wagę, bo to zawsze łączy się z zatrzymaniem wodyicon_sad.gif

Nutko bardzo Ci gratuluję dyplomu we wspaniałej profesjiicon_biggrin.gif

Iriss nie zazdroszczę Ci tego jeżdżenia po angielskich drogach, ale przystojni policjanci chociaż trochę Ci wynagrodzili te problemy, dobre i tyleicon_wink.gif

Saguś cieszę się, że Ci III Faza służy, mam nadzieję, że się już jej nie boisz. Życzę Ci miłego grillowania i zaglądaj do nas częściej.

MarzeniuW mam nadzieję, że zły nastrój już sobie poszedł, napisz co u Ciebie, bo nie dajesz nam szansy, żeby jednak odpowiadać na Twoje postyicon_biggrin.gif

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i nawet nie muszę życzyć miłego weekendu, bo przy tej pogodzie to jest oczywisteicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w piękny słoneczny dzionek :D

Nutko jestem na forum zdecydowanie krócej niż, ale też chciałam się dołączyć do gratulacji, kawał naprawdę dobrej roboty za Tobą, więc napewno dasz sobie radę z wyzwaniami które stoją przed Tobą. Każdy koniec jest czegoś początkiem /myslę o studiach/, zbieraj siły na mazurach... łap wiatr w żagle i do przodu... POWODZENIA ;).

Bardzo podoba mi się Twoje, ZDROWE jak na świeżo upieczona panią doktór, podejście do diety . Tym też utwierdziłaś mnie, nie będę walczyć z tymi kilkoma kilogramami ,których ciachałabym się pozbyć, tak wiec......................................od jutra zaczynam utrwalać :( .

A swoją uwagę skupię na tym, żeby się nauczyć odpowiedniego podejście do jedzenia, nie chcę dojść do momentu w którym się wygłodzę, a potem będę się rzucać na jedzenie, bardzo chciałabym zmienić swoje nawyki, złe nawyki.

Kochane Gosiulku, Leiloj, Iriss jak już wcześniej wspominałam, że jeśli okaże się, że waga pokaże 65 przechodzę z Wami na III fazę i tak się stało .... waga pokazała dzisiaj 65,3 kg :mrgreen:

Pozdrawiam Was Serdecznie Protalki /doświadczone, nowe i te które powróciły z innych ścieżek na łono Dukana/ i Ciebie Misku :(

Miłego weekendu życzę

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:)witam sobotnio i zycze milego weekendu:) Poszlam wczoraj na solarium, mieli nowe stojace lozko, wzielam 9 min i tak sie zjaralam, ze szok...chodze od kilku tygodni, jestem juz opalona tylko ok 2X tydzien utrwalam ta opalenizne.Ale to wczorajsze mnie dobilo.Nie wiecie, czy w takich przypadkach woda sie zatrzymuje w organizmie?? bo czuje sie napuchnieta...No i mialam dzis sen i ciescie:), ze jadlam ciasto-chyba murzynka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Jak się wczoraj zalogowałam to i do dziś jestem,heh........ :D (ba.... poprostu się zapomniałam wylogować,ale nic to)

U Mnie właśnie @ więc na temat wagi NIC nie piszę ale ostatnio często na gęsto gdybam co by jednak nie zacząć utrwalać-- zdobytego co jest ,gdyż nic się nie posuwa ani w tę ani w tę....... ale decyzja jeszcze nie jest ostateczna . :(

No SANDRA to się podpiekłaś jak Ja w zeszłym roku! Tak to już jest jak trafisz na nowo otwarty punkt ale bynajmniej widać,że jest opalenizna.....-coby tylko skóra nie schodziła....

PROTANKA Kobieto zazdroszczę wytrwałości bo zaczełaś po Mnie a już masz finisz II fazy i zaczynasz 3 Powodzenia i również prosimy jk co o relację z przebiegu owej fazy.... ;)

IRRYS Ty to zawsze z jakimiś mniejszymi ,większymi ale z przygodami,heh.... Policjanci do tego przystojni?..... Ja przypuszczam,że chyba bym zaczeła pytać o wszystko i nic?!!! By móć choć ocz eta nacieszyć,heh :mrgreen:

GOSIULEK i JOLCIA obie narobiłyście Mi takiego apetytu na sernik,że i Ja się za Niego biorę piec a co!!! Z tym,że dopiero jutro posmakuje dzis jeszcze białeczka....

Dobra zmykam na razie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!!!!!!!!!!!! Sandra ale sie usmialam z tym murzynkiem bo mi sie tez czesto snia slodycze niedobor robi swoje hahahaha mam pytanko do ogolu czy na tej trzeciej fazie to jest jeszcze szansa zgubic cos czy juz tylko ta waga sie utrzymuje tak pisalyscie o serniku ze cgyba tez sobie zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzisiaj konczę 5 dzień fazy pierwszej, ogólnie dobrze się czuję, po 4 dniach ubyło mi 1,1 kg, może to nie jest zbyt duzo, ale ja mam do zrzucenia jakieś 7 kilo, więcej nie mogę. Od jutra warzywka, ale dzisiaj zgrzeszyłam jedną łyżką surówki (rodzina też musi cos jeść, a ich obiad był taki smaczny, mi zostało tylko udko pieczone, dlatego nie mogłam się powstrzymać od tej surówki, ale mam nadzieję że nic wielkego się nie stało). Od jutra 5/5, zobaczymy jak będzie, pozdrawiam.

suwak-rysuj_64,5_63,1_57,5_1_nerwus_055.png_023.png.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój serniczek się piecze i pięknie pachnie. Zastanawiam się jednak czy będę

mogła go zjeść ba dziś mam białka. Maleństwo pisze,że nie. Proszę poradźcie

koleżanki i kolego.Staram się nie łamać zasad diety.

Dziś byłam na basenie z synem ( 12 lat), trochę popływałam,było super.

Teraz gotuję obiadek dla rodzinki,bo jutro do pracy od 7.00 do 19.00.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma do tego czy na białkach czy nie???ja tam jem kiedy mam ochote nie ma przecież w tym warzyw.

A tak wogóle to witam wieczornie.Ja dziś jak zwykle się opalałam pół dnia.Waga zaczyna powoli spadać .Uparcie czekam na 5 z przodu i wtedy zastanowię się nad trzecią fazą.Najbardziej brakuje mi owoców ale jakąś królewską ucztę też bym chętnie zjadła.

Mój serniczek się piecze i pięknie pachnie. Zastanawiam się jednak czy będę

mogła go zjeść ba dziś mam białka. Maleństwo pisze,że nie. Proszę poradźcie

koleżanki i kolego.Staram się nie łamać zasad diety.

Dziś byłam na basenie z synem ( 12 lat), trochę popływałam,było super.

Teraz gotuję obiadek dla rodzinki,bo jutro do pracy od 7.00 do 19.00.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)Ale żeście mnie nastawiły echhh no to niebedzie truskawek:(:)damy rade heeeeee,pytałam tylko czy taka ewentualnosc moze sie zdazyc i czy wolno ale zakaz to zakaz:)heeeeeeee,no ja drugi dzien na warzywacvh i waga stoi ale wiem ze tak jest wiec poczekamy do bialek,,,no dzis stuknelo 1,5litra ale wczoraj niewiem czy wydoilam chociaz litr:(i wiem ze musze ale nieraz sie poprostu niechce ja nigdy niemialam jakiegos nawyku do picia duzych ilosci plynow:(Dzieki wszystkim za rady i odpowiedziiiiii pozdrawiam was wszystkich

P.S.po dzisiejszym dniu mamw ęgile na plecach wiec czuje,ze moja nocka bedzie niezbyt wesoła:((((( buziakiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.