Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w piękna niedzielęicon_biggrin.gif

Właśnie mi wykipiała otrębianka, ale dam radęicon_biggrin.gif

Ostatnio swój urlop wykorzystuję pracowicie, bo maluję szafki kuchenne(c.d. z zeszłegon roku). Pomalowałm już dolne, jeszcze mi zostaną górne i szuflady. Coraz sprawniej mi to idzie, może się uda zakonczyc w tym roku. Najgorsze jest zdzieranie starej powłoki, malowanie potem to pikuś, ale nie jest źleicon_biggrin.gif

Zunia witaj wśród Protali, życzę Ci wielu sukcesów z dietą i na forum. Bardzo ładny wynik po I Fazie zwłaszcza, że masz niedużo do stracetulujęnia. Gratulujęicon_biggrin.gif

Mam nadzieję, że miło spędzacie dzisiejszą niedzielę, pozdrawiam serdecznieicon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojoj jak tu pusto, z wczoraj zaledwie kilka postów...

Według moich założeń powinnam być od wczoraj na III fazie ale waga moja chyba oszalała i ciągle spada :mrgreen: dzisiaj pokazała 59,1kg :D aż uwierzyć nie mogłam ;) więc na razi trzymam się jeszcze II fazy ale nie wiem co robić bo już nastawiłam się na chleb, owoce, uczty i teraz tak mi pusto bez tego wszyskiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Serniczek jadłam,jest bardzo smaczny. Wyszło go sporo więc połowe zamroziłam

żeby się znowu podelektować. Nie chcę się przyzwyczajać do codziennego

podjadania deserów.

Ja dzisiaj w pracy,ale jest spokojnie. Myślę,że czas szybko zleci i do domeczku.

Ciebie Zuniu też witam serdecznie,chociaż na forum jestem od niedawna.

Moją dietą zarażam koleżanki w pracy. Mają na nią ochotę ale jeszcze

się wahają . Największa przeszkoda dla niektórych to owoce.

Wczoraj oglądałam zdjęcia naszej "super niani ". Po niespełna pół roku

schudła na naszej diecie 20 kg. Wygląda rewelacyjnie.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE W NIEDZIELNE PRZEDPOŁUDNIE. Założyłam sobie bezgrzeszny weekend i na razie się trzymam heh.Nie mogę tej 5 z przodu dojrzeć na wadze i zaczyna mnie to wkurzać.Dziś znowu gorąco to będe się wylegiwać na kocyku.Chciałabym już na 3 faze wejść tym bardziej że bardzo trudno teraz bez owoców wytrzymać ale cały czas ta waga nie spada i dupa.

Trzymajcie się spadkowo i bezgrzesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny cos slabo sie tu udzielacie ostatnio...

Mnie wczoraj narzeczony zabral na wycieczke i obiad w restauracji z okazji urodzin.Pojechalismy do indyjskiej restauracji, przepyszne jedzonko, duzo nie zjadlam ale tak sie objadlam, ze do wieczora bylam najedzona.Pojechalismy tez podziwiac widoki w przepieknym miejscu, niestety aparat sie zepsul i nie moglismy porobic zdjec a szkoda, bo tak pieknie bylo.Waga uparta stoji na 52.Musze do sb zrzucic kilogram chocby nie wiem co bo za slamazarnie to idzie.Tymbardziej, ze codziennie pije chinska herbatke, ktora mnie z rana goni do toalety, wiec nie wiem czy ta waga nie jest ''oszukana''herbatka.Chcialam pojechac do miasta ale pogoda taka sobie, pochmurnie, rano padalo wiec mi sie odechcialo.Czekam na mojego az wroci z pracy i trzeba bedzie na te wybory jechac.Tymczasem pozdrawiam i spadam:)

Piszcie dziewczyny , cos malo Was tu ostatnio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje wam moje dzisiejsze zdjęcie i dowód na to że mam brzucholec :mrgreen:

I26 widze piekna mloda kobietke.Ja mowie ze jestes szczuplutka,ale mam corki w wieku 22 lat tez pewnie by powiedzialy tak jak Ty ze ten brzuchol zwisa,wiec Cie rozumiem,ale nogi masz super zgrabne:)popieram Sandre brzuszki pomoga.

-Iriss gratuluje III Fazy-wg mnie dobrze zrobilas ze przeszlas do nastepnej tury.

A tak wogole witam w niedziele,rzeczywiscie pusto tu dzisiaj chyba wszyscy wyjechali na wekend ,coz piekna pogoda trzeba korzystac.

Witam nowa protalke ZUNIE zycze powodzenia i wytrwalosci na tej wspanialej diecie.

-Nutko gratulacje jestes WIELKA.

--------

Pieknie powiedzialas,cyt."Dzięki też za wiarę we mnie i to, że będę dobra w tym, co sobie na życie wymarzylam... Nie jest to jednak takie proste, to trochę jak z byciem ksiedzem - potrzeba wsparcia innych (i także modlitw) o to, by się nie zagubić, i by w pokorze, a jednak słusznie diagnozować i ratować ludzkie życie... "Twoja praca bedzie bardzo odpowiedzialna bedziesz leczyc ludzi, zycze Ci abys sie w niej spelnila tak jak sobie wymarzylas.

Bozenko urlop.a Ty tak ciezko pracujesz?ale efekt napewno bedzie zaskakujacy.tym bardziej wykonany wlasnorecznie.

-Uciekam juz ,zycze milego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE PROTALĄTKA

UJAWNIAM SIE W KOŃCU...

Ja pomimo fazy III schudłam kolejny kilogram teraz ważę 60,5 kg( zakładałam wagę 63 g )... włosy wychodzą nadal pomimo leczenia...

Nie wiem co robić...

Za tydzień jadę do Chorwacji może się wszystko uspokoi..

A teraz poczytam co tam piszecie

BUZIOLKI!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja sie nie udzielam ale czytam posty na biezaco . Po pierwszym miesiacu waga mi zleciala 7.5kg . Drugi miesiac zaczelam tydzien temu a waga stoi mam nadzieje ze to chwilowe . Zmienilam ubrania na rozmiar mniejsze i wydawalo mi sie ze wygladam juz w miare ale jak maz zrobil mi wczoraj zdjecie to zalamka . Nie pozwalam sobie robic zdjec przy wadze 90kg musialam wygladac dopiero koszmarnie icon_redface.gificon_redface.gif . Jak powiedzialam siostrom ze zaczelam diete i moja waga startowa jest 90kg to byly w szoku . Od dzisiaj zaczelam cwiczyc rano moze z 7 minut poskakalam wbutach do kangoo nie wiem jak kiedys moglam w nich skakac z godzine no coz tak to jest jak sie tylko siedzi albo wozi icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif . Wieczorem tez porobie troche brzuszkow . Gratuluje wszystkim utraty wagi , Pozdrowienia .

f7d6b4652f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to mnie Bogunia pocieszyla tzn ze mozna jeszcze schudnac na trzeciej fazie jak przeczytalam post malinowej mamby ze jeszcze jej waga spada to mnie troche zastanowilo czy nie przedluzyc ale w glowie mam juz 3 faze i koniec zadecydowalam od jutra przechodze huuuura te uczty i owoce mam nadzieje ze jakos pojdzie najwyzej przed samym slubem zrobie 5 dni bialeczek ha jutro juz planuje owsianke z truuuuuuskawkami!!!!!!!!!!!!!!!

Sagus mam pytanko a jak ty na 3 fazie cos jescze zeszlas czy faktycznie sie tylko utrwala? to tak z ciekawosci co postanowione to postanowione dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.