Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe, nie miałam jakiejś wielkiej potrzeby na niedozwolone jadło, tylko nie miałam skąd wziąć naszego icon_sad.gif sklep w którym miałam nadzieję, że chociaż parówy dostanę okazał się sklepem o baaaaardzo małym asortymencie dukanowych produktów - czyli jogurty i woda i inne napoje instant icon_wink.gif Ale to nic. A jechałam motocyklem....:/

Uprzedzę ewentualne pytania - narazie jako pasażer, bo swojego się nie dorobiłam icon_wink.gif

Magda rozumiem Cię my ostatnio jechaliśmy ok 100 w deszczu motorkiem, nie jest zbyt przyjemnie ale w sumie i tak jest fajnie :D

Ja w ten weekend opanowałam swojego głoda weekendowego i niezbyt grzeszyłam, ale chyba już pora przejść na 3 fazę bo moja silna wola wśród pokus robi się dość słaba a cel który założyłam czyli zmieszczenie się w spodnie ulubione już dawno osiągnęłam. Więc witajcie owocki i ogłaszam wszem i wobec że przechodzę na trójeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I MASZ ODE MNIE WIRTUALNE BATY!!!Chociaż ja też wczoraj troszkę pogrzeszyłam ale tyyyyyyyyyy już mogłaś poczekać do 3 fazy.Ale ja wiedziałam że ty na mnie poczekasz.Bo ja to chyba tego 58 i tak chyba nie osiągne.I z tobą na trójeczkę przejde!!!

Cześć i czołem.

No to Gosia dała popis wczoraj!!!

No i faza 3 oddaliła się ode mnie na pewno o tydzień!!! Bo waga mi dziś pokazała 59.9kg !!!

A dlaczego??? Tyle co ja zjadłam wczoraj niedozwolonych rzeczy to się w głowie nie mieści ( lody ogromne, chipsy, ciasto, czekoladki, groszek, owoce.....) ilości pisac nie będe pisała, bo na samą myśl to mi ciarki przechodzą!!! Tak więc teraz inimum 5 dni samych białek, do tego trochę ruchu musze dodać. Na pewno tez odstawiam cole light - 5 dni na samej wodzie bede( i to raczej niegazowanej). Już dziś śniadanko zaczełam od serka wiejskiego i puszki tuńczyka.

Mam nadzieję, że waga w ciągu tego tygodnia wróci do swojego poziomu okolo 58kg!!

Boguniu nie pamiętam już czy pisałas czy nie, ale pytalam się czy 3 faze prowadzisz zgodnie z wytycznymi?? Jesz wszystko co dowolone, robisz te uczty, czy tak bardziej "lekko " traktujesz ta 3 faze?

ZUNIA przede wszystkim goraco Cie witam i życze szybkiego efektu dietki!! No i wytwalości przede wszystkim!!!

Jeśli chodzi o spadki.. to ja np na poczatku diety miałam tak, że własnei na wrzywkach chyba więcej tracilam na wadze niż na samych białkach ( chyba przede wszystkim dlatego, że wtedy są częstsze wizyty w WC). Na poczatku dietki także podczas okresu waga ładnie mi spadała. Dukan pisze, że na warzywkach waga może stanąc lub wzrosnąc poprzez zatrzymanie wody w organizmie, ale nie jest to regułą - pisze On o tym, żeby osoby u których tak się dzieje po prostu nei stresowały się... Pisze też, że mimo postoju, który pokazuje wag, my i tak chudniemy, tylko nie oddajemy całej wody organizmu. Tak więć Twoje chudnięcie jest calkowicie normalne.. A czy 0.5kg na drugiej fazie to dużo?! Zależy dla kogo... Ja np potrafiłam dziennie tracić zaledwie po 0.1 - 0.2kg, aby po kilku dniach spadło mi nagle nawet ponad 1kg. 2 faza jest własnie faza w której się chudnie, więc jest tyo całkowicie normalne!!

ZUNIA nie martw się takimi rzeczami!! Z tego, że waga spad to tylko się cieszyc !!!! :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :mrgreen: .

Ja od wczoraj wcinam serniczek. Na inne niedozwolone rzeczy nie mam ochoty.

Nie znaczy to ,że zawsze tak będzie. Waga dziś drgnęła ale na suwaczku zmienię jutro

jeśli nadal tak będzie.

Dziś wybrałam się na rowerek bo w tym roku jeszcze nie jeździłam.Niestety zaczął

padać deszcz i wróciłam z moimi mężczyznami (mąż,syn) do domeczku.

Teraz się trochę denerwuję bo czekam na wiadomość od córci. Ma jutro wracać

z Egiptu i nie wiem czy mam wyjechać po nią na lotnisko czy zrobi to tata jej chłopaka.

W piecyku mam pasztet z przepisu z naszego forum. Mam nadzieję,że będzie smaczny.

Gosiulek ale poszalałaś. Ja cię nie skarcę bo nie wiadomo co kiedyś nawywijam.

Zunia ja też na samym początku zgubiłam co nieco na warzywach. Nie martw się ,że to

idzie za szybko. Potem zwolnisz tempo chudnięcia.

Asiek super ,że już zaczynasz 3 fazę.

Maruda ale mi narobiłaś ochoty na ogórki małosolne . Od jutra mam warzywka więc

zaraz z rana maszeruję do sklepu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda rozumiem Cię my ostatnio jechaliśmy ok 100 w deszczu motorkiem, nie jest zbyt przyjemnie ale w sumie i tak jest fajnie :D

Ja w ten weekend opanowałam swojego głoda weekendowego i niezbyt grzeszyłam, ale chyba już pora przejść na 3 fazę bo moja silna wola wśród pokus robi się dość słaba a cel który założyłam czyli zmieszczenie się w spodnie ulubione już dawno osiągnęłam. Więc witajcie owocki i ogłaszam wszem i wobec że przechodzę na trójeczkę.

Hehehe, no coś za coś :mrgreen:  Gratuluję III !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam upalnie i poniedzaiałkowo !

Migota - jak ja cie rozumiem jeśli chodzi o owoce... cierpie bardzo na ich brak, to juz drugie lato mojej diety i nie moge sie oprzec żeby nie podjeść. :)

U mnie teraz to właściwie taka modyfikacja Dukana ma miejsce, a mianowicie jem białka z warzywami w sobole, niedziele poniedziałek a czasem juz w piątek po południu, szczególnie jak mam jakieś imprezy w planie, wtedy łatwiej sie odnaleźć w zasadach diety. Za to wtorek, środa i czwartek to same białka. czyli ma tak 3,5 dnai/ 3,5 dnia.W okresie warzywnym podjadam czasem jakiegoś owocka, wczoraj zjadłam kilka truskawek, w sobotę kilka wiśni rozmrożonych z ubiegłorocznych zapasów, a wcześniej jedno kiwi lub jedna mandarynkę czy jabłko, mówi sie trudno ale ja juz bez owoców nie wytrzymam dłużej... ide w kierunku takim o jakim pisała Nutka czy Bożenka. Nadal uważam na to co jem pod względem tłuszczu, białek i węglowodanów, nie jem normalnego chleba, nie robię dukanowych uczt królewskich, duzo pije, jem co dzien otręby ( bo lubie..) więc nie wiem ani to II ani III faza, cos pośredniego, a do ostrego dietowania wrócę jesienią, Takie sobie zrobiłam założenie, myślę ze dobre, bo człowiek musi sie dobrze czuć w tym co robi, z tym co je i jak je.... chyba lepsze to niz podjadanie zakazanych rzeczy i zagrożenie wzrostem wagi.

Teraz u mnie to taki zracjonalizowany protal ! :mrgreen: Zobaczymy jaki to da efekt, trzeba wziąc pod uwage jeszcze zwiększony wysiłek fizyczny, bo latem człowiek naturalnie rusza sie więcej, jeździ na rowerze, pływa, pracuje w ogrodzie, spaceruje więc nie powinno byc zle, na co licze... :D

Maragrete!! jestem ci wdzięczna za to co napisałaś :( Myślę, ze pójdę za twoim przykładem i do końca lata będę się odżywiać w podobny sposób. W tygodniu białka a od piątku warzywka i trochę radości z owocami. Do tego duża dawka ruchu i dobrego humoru :( Po tym co wyrabiałam przez ostatnie 1,5 miesiąca to i tak powinnam schudnąć :) A grzechem byłoby zmarnować taka okazję uzupełnienia witamin, prawda Nutka :)

życie jest sztuką kompromisów ;)

pozdrawiam Protaliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_biggrin.gifWitajcie wieczorem icon_biggrin.gif

Gratuluję tak wielu Paniom decyzji i przejścia na III Fazęicon_biggrin.gif

Iriss ja się odżywiam podobnie jak Maragretka, no i Migotkaicon_wink.gif i też mam nadzieje, że na jesieni, albo po urlopie w Bieszczadach wrócę do II Fazy. Już nie dam rady na wyjeździe trzymać ostrego reżimu dietowego więc mam nadzieje, ze przejście na cos w rodzaju III Fazy bedzie dobra decyzją. A ostatnio trochę sobie pozwoliłam, bo miałam zdecydowany przesyt dieta i mam ponad kg w górę w porównaniu z suwaczkiem, ale po tych szalenstwach odkryłam, że białka znów mi smakują i bardzo się z tego cieszęicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nutko dziękuje za rady zaraz sobie zapiszę nazwe i kupię ja jem skrzypowitę ale pewnie to za słabe no i kupiłam DERMENY szampon i odżywke przy wypadaniu włosów

coś mi brkuje u nas Śliweczki czy wiemy co się znią dzieje?

Saguś trzymaj sie może Tobie wszystko pójdzie z platka

Jeżeli chodzi o mnie to III faza jest chyba ok może jem trochę za mało pieczywa ( coś się odzwyczailam )

co do tych cholernych włosów to moja koleżanka zrzuciła 13 kg i też ma problem z włosami...

Także jestem ciekawa czy któraś znas też się męczy tak jak ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie uwierzycie ja to gruuubo przeszlam na trzecia faze hahahha rano bylo ok owsianka potem rybka z warzywami i kanapeczka z brazowego chlebka jabuszko i wszystko byloby ok gdybym o 22 nie wtrabila......... pizzy i poprawila lodami hahahahhaa chyba zaliczylam pierwsza uczte co nie troche mnie to przeraza i mam straszne wyrzuty sumienia chyba mam cos nie tak z glowa od tego dietowania hahahahha

Gosiulek no to pieknie trzeba to bylo zaliczyc do pierwszej uczty i zaczac trzecia hahahhaaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej!!

juz nie pamietam kiedy ostatnio mialam tak lipne imieniny.....oprocz Konrada, najblizeszej rodziny i jednej przyjaciolki to cala reszta zapomniala;ale to akurat mnie nie martwi.... za to dostalam maila od mojego bylego obecnego jeszcze meza....zarzuca mi klamstwo w pozwie.....jestem pewna ze,specjalnie to zrobil wlasnie dzis....martwi mnie to...boje sie tego rozwodu:(

ale do mojego Tygryska dostalam perfumy Dior Addict2;piekne sa:)

Bożenko- no ja sie nie dziwie,ze juz nie mozesz scisle utrzymac rezim diety;Twoj wynik tez juz jest powalajacy wiec mysle,ze i tak dasz rade nawet jak wprowadzisz owoce i drobne urozmaicenia:)ja tez nie rzucam sie na 3 faze tak w calosci...wiec u mnie pewnie to bedzie wygladalo na poczatku podobnie- cos na ksztalt 3 fazy:)boje sie po prostu..

Gosiulek- ja mysle,ze jak juz postanowilas 3 faze to powinnas przejsc a ten "wyczyn"potraktowac jako uczte:)wydaje mi sie,ze takie przedluzanie diety moze powodowac czestsze takie jedzeniowe napady a tego wlasnie przeciez chcemy uniknac wiec po to ta 3 faza:)

AZ- witam Cie w 3 :)i uczta hoho:)ja tez mialam pizze..ale protalowa:)

Bogunia- a moze Tobie cos innego dolega a wlosy to tylko objaw??badalas sie??tak ogolnie-krew, mocz;wszystko ok?

dobra..spadam spac strasznie zmeczona jestem

dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLOWWW!!!

I nadal ma swoje długaśne włosy.. szefowa salony powiedziała, że lepiej jak pojadę do Krakowa, tam gdzieś jest jakiś perukarz, który może zaoferuje mi więcej niż ona by mogła.. Więc może uda mi się kiedyś ma weekend do tego krakowa pojechać.. jeszcze zobaczymy. Ale myslałam, że będę miała już spokój.

Już wszystkim znajomym wygadałam, to Wam też powiem.. CHOĆ TO JESZCZE NIE SPRAWDZONA INFORMACJA!!! W niedziele zobaczyłam upragnioną drugą kreskę icon_mrgreen.gif ALE.. no właśnie, jest taka słabiutka, że aż się boję, że sama sobie wmawiam, że tam jest.. Dlatego jeszcze chwilkę odczekam i powtórzę test. Choć ta moja podwyższona temperatura ciała, bardzo mnie ku temu przekonuje. Martwi mnie tylko ból brzucha.. ale podobno to normalne.. No i nie podoba mi się, że nie będę mogła się już wylegiwać w wannie.. A jeśli chodzi o basen to już sama nie wiem.. bo zdania są podzielone, a tam już na pewno siedzi się dłuzej niż 15 minut, które niby na kąpiel można przeznaczyć... Hmmm... więc o co może chodzić..

No ale do tego męczę się niestety z niedoleczoną anginą icon_sad.gif dzisiaj aż spać nie mogłam, tak mnie gardło bolało.. le zanedbałam trochę płukanie, więc może to dlatego.

To na tyle bombowych informacji. To teraz trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok i żeby TO BYŁO TO!!! Chciałam rodzince powiedzieć dopiero po wizycie u lekarza.. ale chya nie wytrzymam jak kolejny test wyjdzie wyraźniejszy.. A że w sobotę może w końcu uda się wyjechać na tą rocznicową wycieszkę, to może tam im to powiemy, więc będzie można świętować podwójnie icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO JA POCICHUTKU TRZYMAM KCIUKI I GRATULUJE TEŻ POCICHUTKU :mrgreen:

A tak wogóle to witam z rana .dziś muszę do urzędu jechać -odhaczyć się i synka odstawiam do babci na wakacje.Ja z młodszym synkiem pojade jutro albo w czwartek.Waga jest brzydka i nie chce spadać ale to tylko i wyłącznie moja zasługa.pozdrawiam i do usłyszenia później.

HELLOWWW!!!

I nadal ma swoje długaśne włosy.. szefowa salony powiedziała, że lepiej jak pojadę do Krakowa, tam gdzieś jest jakiś perukarz, który może zaoferuje mi więcej niż ona by mogła.. Więc może uda mi się kiedyś ma weekend do tego krakowa pojechać.. jeszcze zobaczymy. Ale myslałam, że będę miała już spokój.

Już wszystkim znajomym wygadałam, to Wam też powiem.. CHOĆ TO JESZCZE NIE SPRAWDZONA INFORMACJA!!! W niedziele zobaczyłam upragnioną drugą kreskę icon_mrgreen.gif ALE.. no właśnie, jest taka słabiutka, że aż się boję, że sama sobie wmawiam, że tam jest.. Dlatego jeszcze chwilkę odczekam i powtórzę test. Choć ta moja podwyższona temperatura ciała, bardzo mnie ku temu przekonuje. Martwi mnie tylko ból brzucha.. ale podobno to normalne.. No i nie podoba mi się, że nie będę mogła się już wylegiwać w wannie.. A jeśli chodzi o basen to już sama nie wiem.. bo zdania są podzielone, a tam już na pewno siedzi się dłuzej niż 15 minut, które niby na kąpiel można przeznaczyć... Hmmm... więc o co może chodzić..

No ale do tego męczę się niestety z niedoleczoną anginą icon_sad.gif dzisiaj aż spać nie mogłam, tak mnie gardło bolało.. le zanedbałam trochę płukanie, więc może to dlatego.

To na tyle bombowych informacji. To teraz trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok i żeby TO BYŁO TO!!! Chciałam rodzince powiedzieć dopiero po wizycie u lekarza.. ale chya nie wytrzymam jak kolejny test wyjdzie wyraźniejszy.. A że w sobotę może w końcu uda się wyjechać na tą rocznicową wycieszkę, to może tam im to powiemy, więc będzie można świętować podwójnie icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcieicon_biggrin.gif

Marudko kochana muszę zacząć od Ciebie. SERDECZNE GRATULACJE. Jestem pewna, że to jest właśnie ta wspaniała wiadomość, czyli Dzidziuś.

11.gif

Dbaj teraz o siebie, odżywiaj się dobrze, ale nie za dwoje

icon_biggrin.gificon_wink.gif

Iriss, nasza kochana Karolinko

icon_biggrin.gif Przykro mi, że się wczoraj czułaś opuszczona. Przyjmij ode mnie proszę życzenia samych wspaniałych i beztroskich chwil i żeby Twoje wszystkie kłopoty prysły jak bańka mydlana. Wszystkiego najlepszegoicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

10kwiatgawronka.gifzolty_slonecznik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.