Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A zapomniałam dodać kilka rzeczy od siebie.

Wszyskie wyglądacie pięknie w tych kostiumach kąpielowych i nie przesadzajcie ze jestescie za grube bo tak nie jest.

Irris widze że masz spory kompleks na punkcie swoich nóg - ja radziłabym je porządnie opalic zobaczysz ze to je optycznie wyszczupli. Laseczka z Ciebie że hoho.

Marudko ja też po cichutku trzymam mocno kciuki za Waszego bobaska. Moimi pierwszymi objawami ciąży była gorączka i ból piersi.

Gosiulek widze że Ty juz tez na nowym mieszkanku. I jak podoba sie? Pewnie nawet bardzo:) Nowe miejsce bardzo cieszy noi oczywiscie zakupy:> My musielismy tutaj dokupic kuchenke - kupiłam z mastercooka i własnie dzis pierwszy raz piekłam serniczka dla rodzinki. Chyba teraz nie wyjde z kuchni tak mi sie ta kuchenka podoba ma sporo funkcji. Miłego mieszkania.

A tak serio to strasznie kusicie tą3 fazą. Ale nie ja musze sie jeszcze obejsc smakiem.

Chciałam jeszcze powitać nowe dukaneczki-powodzenia na diecie.

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i chłopczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej!!

ja dopiero co wrocilam do domu:)umowilam sie z portugalem na film po pracy;mielismy odgladac Dracule ale w polowie jakos nam sie odechcialo i pogadalismy sobie,usmialismy sie do rozpuku;fajnie bylo:)A moj Konrad zazdosny jak malpa o banana normalnie:)ciekawe czy jutro bedzie mi robil wyrzuty czy bedzie przymilny....hehe fajnie tak obserwowac zachowania i emocje swojego chlopaka:)ja sie wcale nie dziwie,ze on taki zazdrosny jak pol fabryki by sie chcialo ze mna umowic:)hihi...a nie powiem,ego mi rosnie:)

Irris szczerze fanka zakupow na oxford street to ja nie jestem w weekend to dramat no ale coz poswiece sie hihi pewnie moze by magdzik zawitala bedzie wesolo!!!!!! daj znac co i jak to sie jescze dogadamy

AZ ja bym chcial tylko zajrzec do tk maxxa i do primarka...na inne sklepy to mnie nie stac:)wiec moze jakos przezyjesz tylko te dwa co??:)spikniemy sie jakos moze w sierpniu co?ja pierwszy weekend sierpnia mam rodzinke na glowie ale jak wyjada to jakos sie dogadamy co i jak.napisze na PW

Witam wszystkich. Trafiłam do was przypadkiem szukając wiadomości o diecie Dukana. Przeczytałam sporą część wątku i jestem pod wrażeniem. Oj przydałaby mi się grupa wsparcia :)

Odchudzam sie już trzeci raz, po ostatniej ciąży, dwa ostatnie razy zrujnowane przez potężne jo-jo. Mam do zrzucenia 25kg i pierwszy dzień pierwszej fazy za sobą. Muszę wam powiedzieć że strasznie źle się czuję. Czy to normalne? Okropnie mnie mdli przez cały dzień, w zasadzie od pierwszego posiłku począwszy. Oczywiście same proteiny,chudy serek biały, kurzy cycek z piekarnika i jaja na twardo. No mdłosci takie że mi się ciąża przypomniała, a na bank nie jestem:-) Miał ktoś podobnie?

Gosiulek, dalej szukasz fotografa?

Anja- ja nie mialam czegos takie jak zle samopoczucie...moze za malo zjadlas??no i witak z nami protalkami!!

A co do diety to jestem załamana. nie nie chodzi o to że sie poddałam bo walcze cały czas ale nie wiem czy to przez ten remont bo wtedy to nie miałam czasu zeby sobie specjalnioe gotowac tylko jadłąm jakies serki główniea moze to przez to ze duzo sie ruszałam i moze jakies miesnie wyrobiłam ale fakt jest taki ze przez 3 tygodnie ani grama nie schudłam. Teraz bardzo dobrze rozumiem Irris jak ona sie czuła i czuje ze pomimo trzymania sie zasad nic nie spada.

Irris widze że masz spory kompleks na punkcie swoich nóg - ja radziłabym je porządnie opalic zobaczysz ze to je optycznie wyszczupli. Laseczka z Ciebie że hoho.

MoniczkoP przutlulam Cie wirtualnie bo dobrze wiem co czujesz!!ale nie poddawaj sie...pociagnij jeszczet roche i uda sie na pewno:)ja w ostatecznym rachunku spadlam 11.5 kg ale walczylam na to az 22 tygodnie...(niby wg dukanowych obliczen to powinnam zjechac w tym czasie 22 kg...marzenia!!)przez ponad 2 miesiace nie bylo zadnego spadku...wiem jakie to frustrujace jest;ja jak narzie jestem bardzo ostrozna w 3 fazie i mam nadzieje,ze jeszcze z kg moze dwa spadnie....wiec trzymaj sie cieplo!!

a co do moich nog...faktycznie kompleks jest...i wiem,ze opalone lepiej wygladaja ale tu slonca jak na lekarstwo...ale postaram sie:)

lece sie kapac i spac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piękne Panie i Pana!

U mnie w domu  nerwówka od rana - ślub-wesele brata... :/ ehhh szkoda gadać.

Waga się odblokowała po @  więc jest dobrze do dziś total protal ;) No i protalowo tez zaczęłam dzionek, ale potem...  :) 

Witaj Gochna jakiego masz pieska? Ja mam malamuta i też się sierść z niego sypie koszmarnie, z podszestkiem jeszcze walczymy a tu i grubsze wychodzą, ale wet kazał się nie martwić, powiedział że to normalne, rok temu w sumie też mu tak wyłaziły ale młodszy był i aż tak nie było

Ja już po protalowym czwartku i w sumie to dochodzę do wniosku że lubię te proteinki :P Chociaż kusiły brzoskwinie które kupiłam, ale dzielna będę, zjem jedną i to jutro dopiero :P A teraz zanim się rozmyślę oto ja, teraz muszę tylko utrzymać wagę

post-20361-1278617714,2778_thumb.jpg

Gratuluję takiej sylwetki, gdzie to 6kg niby było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Trafiłam do was przypadkiem szukając wiadomości o diecie Dukana. Przeczytałam sporą część wątku i jestem pod wrażeniem. Oj przydałaby mi się grupa wsparcia :)

Odchudzam sie już trzeci raz, po ostatniej ciąży, dwa ostatnie razy zrujnowane przez potężne jo-jo. Mam do zrzucenia 25kg i pierwszy dzień pierwszej fazy za sobą. Muszę wam powiedzieć że strasznie źle się czuję. Czy to normalne? Okropnie mnie mdli przez cały dzień, w zasadzie od pierwszego posiłku począwszy. Oczywiście same proteiny,chudy serek biały, kurzy cycek z piekarnika i jaja na twardo. No mdłosci takie że mi się ciąża przypomniała, a na bank nie jestem:-) Miał ktoś podobnie?

Gosiulek, dalej szukasz fotografa?

Witam Cię w naszym gronie życzę Ci wytrwałości w diecie :P Co do tych mdłości ja na początku też cuś takiego miałem al potem minęło podobno pierwsze 3 dni są takie ale ak nie minie to nie jest dieta dla Ciebie widocznie moja koleżanka tak samo z nadmiaru białek brzuch ją bolał trzeba uważać żeby organizmu nie zakwasić prawda dziewczęta? Ale ja myśle, że musisz to przeczekać i przyzwyczaić się dużo pij pamiętaj !!

hej hej!!

ja dopiero co wrocilam do domu:)umowilam sie z portugalem na film po pracy;mielismy odgladac Dracule ale w polowie jakos nam sie odechcialo i pogadalismy sobie,usmialismy sie do rozpuku;fajnie bylo:)A moj Konrad zazdosny jak malpa o banana normalnie:)ciekawe czy jutro bedzie mi robil wyrzuty czy bedzie przymilny....hehe fajnie tak obserwowac zachowania i emocje swojego chlopaka:)ja sie wcale nie dziwie,ze on taki zazdrosny jak pol fabryki by sie chcialo ze mna umowic:)hihi...a nie powiem,ego mi rosnie:)

Iriss nie dziwie się taka laska a on jeszcze spory dystans od Ciebie tak? No ale to dobrze widać że Cię kocha a pozatym każdy facet tak ma zazdrość o kobietę to nieodzowny element życia :P

Witam piękne Panie i Pana!

U mnie w domu nerwówka od rana - ślub-wesele brata... :/ ehhh szkoda gadać.

Waga się odblokowała po @ więc jest dobrze do dziś total protal :oops: No i protalowo tez zaczęłam dzionek, ale potem... :)

Gratuluję takiej sylwetki, gdzie to 6kg niby było :)

O to pogratuluj bratu ;) Ładna pogoda na weselicho baw się dobrze a to co nagrzeszysz spalisz na parkiecie :shock:

Ok spadam może dzisiaj jakaś rzeczka albo zalewik tak ładnie że szkoda siedzieć w domku pozdrawiam Was wszystkie życzę miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_biggrin.gif Witam upalnieicon_cool.gif

Dzisiaj musiałam rano wstac, żeby męża odebrać z dworca. Skwar już od rana z nieba się leje.

Anja witaj wśród Protali, życzę Ci, żeby tym razem się udało. Po kilku dniach złe samopoczucie powinno Ci minąćicon_biggrin.gif

MonikoP super Cię znowu "widzieć" Cieszę się, że Wam wygodnie w nowym domku. Wagą się nie martw, na pewno znowu zacznie spadaćicon_biggrin.gif

Marudko czekamy na informacjeicon_biggrin.gif

Pozdrawiam Laseczki i Przystojniakaicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten piękny, upalny dzionek. Sama jestem w szoku, ze tak mi dobrze idzie, po wczorajszych proteinkach ubyło kolejne 0,4 kg, ale najbardziej w tej diecie podoba mi się, że mogę pić colę light bez ograniczeń, tylko czy ona taka zdrowa to bym pewna nie była, czy 0,5 l dziennie nie zaszkodzi? W piekarniku właśnie siedzą beziki i się suszą, pychotka. Śmigam dzisiaj do mulktikina na Shreka z dzieciaczkami, ciekawe czy bardziej będę zainteresowana filmem, czy popcornem, który one będą wsuwały, ale postanowienie to postanowienie- nie i koniec. Pozdrawiam wszystkich i gratuluję super wyników.

suwak-rysuj_64,5_61,5_57,5_1_nerwus_055.png_023.png.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

kawke juz wydoilam,jesc mi sie narazie jakos nie chce;skocze zaraz po kuraki do sklepiku pracowniczego(wybawienie ten sklep dla mnie...jak bym mialam kupowac w masretach to bym poszla z torbami:))a potem na carbootsa...moze znowu wybiucham cos super:)tydzien temu kupilam dwie zupelnie prawie nowki sztuki poduszki za 1 funta:)a teraz potrzebuje takie jakby kosze w roznych rozmiarach bo mam mnoswo rzeczy luzem i potrzebuje porzadku:)

poczytalam,ze u Was upal....a tutaj moze z 20 stopni bedzie...w poludnie:)i jak ja mam sie opalic????

misiek- no z moim mamy do siebie 200km i widzimy sie tylko w weekendy;meczace to bardzo ale co zrobic?!

maruda!!!nie trzymaj nas w niepewnosci juz dluzes co?:)

miego!!i do napisania pozniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie i żeganjcie zarazem...

jadę dziś do Chorwcji wrócę to się pokarzę

teraz moje zdjęcie w baaaaaaaaaaaaaaaardzo krótkich włosach.../ niestety nie dało się uchronić przy tym nadmiernym wychodzeniu- łysieniu /

muszę wsmarowywać różne preparty a krótkie włosy jest to łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iryss bez problemu 2 sklepy to spoko dam rade ale nie koniecznie oxford street znam miejsce gdzie jest duuuuzy primark i tmax na przeciwko zaszalejeszicon_smile.gif musimy sie jakos zgrac bo ja jade od 7 do 21 sierpnia do Polski wiec albo przed albo po

u nas upal 32 stopnie ledwo zyje chcialam isc do parku ktory mam za rogiem ale narazie leze i zdycham

Udanej sobotki wszystkim zycze

A marudka to nas trzyma w niepewnosci co nie!!!! hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Z dieta Dukana mam pierwszy raz do czynienia, naczytalam sie na Waszym forum i dlugo nie myslac kupilam ksiazke, jestem na 6 dniu uderzeniowki jeszcze jutro i od poniedzialku 5/5.Chcialabym schudnac ogolnie 10 kg na poczatku diety wazylam 65,5 kg przy wzroscie 164 cm takze nie za ciekawie, obecnie tzn. po porannym wazeniu 62,9 mam nadzieje ze rano bedzie lepiej.Zadna rewelacja chyba z tym moim spadkiem co??Niektorzy w tej fazie chudna po 5 kg a ja przedluzulam ja o 2 dni bo a noz widelec jeszcze cos uda sie schudac:)

Jestem pierwszy raz na forum bylabym wdzieczna gdyby ktos dal mi znac jak ustawia sie suwaczki, wiem ze moze dla Was to banalne ale ja Pierwszak w tych sprawach jeste, z gory dzieki

Pozdrawiam i wytrwalosci zycze:)

p.s.

Czy ktos moze zaczal tak jak ja 5-go lipca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Z dieta Dukana mam pierwszy raz do czynienia, naczytalam sie na Waszym forum i dlugo nie myslac kupilam ksiazke, jestem na 6 dniu uderzeniowki jeszcze jutro i od poniedzialku 5/5.Chcialabym schudnac ogolnie 10 kg na poczatku diety wazylam 65,5 kg przy wzroscie 164 cm takze nie za ciekawie, obecnie tzn. po porannym wazeniu 62,9 mam nadzieje ze rano bedzie lepiej.Zadna rewelacja chyba z tym moim spadkiem co??Niektorzy w tej fazie chudna po 5 kg a ja przedluzulam ja o 2 dni bo a noz widelec jeszcze cos uda sie schudac:)

Jestem pierwszy raz na forum bylabym wdzieczna gdyby ktos dal mi znac jak ustawia sie suwaczki, wiem ze moze dla Was to banalne ale ja Pierwszak w tych sprawach jeste, z gory dzieki

Pozdrawiam i wytrwalosci zycze:)

p.s.

Czy ktos moze zaczal tak jak ja 5-go lipca??

Witaj wśród protalek:)Ja ZACZEŁAM OD 25 czerwca diete wiec nieduż róznica,ja uderzeniowke mialam 6 dni i niecale 5kg mniej ,teraz jestem na drugioej fazie ale dwa ostatnie dni zostały zgrzeszone:(((((((i waga stoi,,ale zabieram sie za 5 dni bialek wiec ozbaczymy jak pojdzie dalej....brakowalo mi czegos niewiedzialam czego i zjadlam jedno to drugie to niezawiele ale zawsze to zaburzenie juz fazyyy szokkkkkk poleglam lekko ale prubuje dalej bo jednak mam te 20kg do zrzucenia:(Pozdrawiam Was wszystkie buziakiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.zdrowydzien.info , tam sie ustawia suwaczki, tylko ja sama nie jestem w tym biegła, nie umiem edytować poprzedniego i za każdym razem mam nowy suwak, ale przynajmniej widać jak chudłam, może to jest nawet bardziej czytelne, sama nie wiem. Jechałam z dzieciaczkami do tego nieszczęsnego kina na Shreka, masakra, za oknem 35 stopni, klima niby jest, ale ogólnie nie za ciekawie się jechało, cóż ważne, że dzieci zadowolone. One zajadały się popcornem, a ja wydudniłam cały pojemnik "coli zero", zobaczymy jutro rano jaka będzie waga. Jutro jadę na jezioro, ale kurcze co ja mam tam jeść, akurat mam same proteinki, a przecież nie wezmę jajek, jogurt też szybko zrobi się ciepły, muszę pomyśleć, chociaż zostały mi jeszcze beziki z dzisiaj, więc może uda mi się przeżyć, aby nie chwycić czegoś niedozwolonego.

Asiek25 masz 164 cm i chcesz ważyć 55,5, a ja mam 162 cm i myślałam, że 57-57,5 to będzie akurat, zobaczymy jak będzie mi tak dalej szło, to może spróbuję dotrzeć do 55, ale nie wiem czy wyglądałabym dobrze, pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcięło mi posta, ale się napisałam, To naprawdę denerwujące. Witam piękne Panie i naszego rodzynka.

Dziś zrobiłam sobie pierwszy królewski posiłek. Miałam plan na jutro - schaboszczak, młode ziemniaki i coś słodkiego, ale rano na tagu kupiłam jagody. No i się zaczęło. Zjadłam 12 pierożków z jagodami a na deser dwie (nieduże) jagodzianki drożdżowe. Pycha. Na to konto rano tylko otrąbianka no i owocki - arbuz rano i wieczorem i parę malin na działce. Dawno tyle czasu w kuchni nie spędziłam. Jutro za tro będzie gril - filety z indyka, będę grzeczna - bez piwka.

Ja owoce jem 2 razy dziennie, pisałam, że stosuję zmodyfikowaną III fazę podzieloną na 3 podetapy, a tam można owoce 2 razy dziennie, ale tylko 1 kromka dziennie, jeden raz uczta i skrobia w tygodniu. Jem może zA DUŻO WARZYW - ALE NA DZIAŁce urodzaj - sałata, rzodkiewki, zaczęłą się fasolka, kalafiory. Szkoda zmarnować a przetworów już od paru lat nie robię.

WitAM NOWE FORUMOWICZKI - aSIEK 85, JA Z SUWACZKIEM ZAWSZE WALCZĘ, WIĘC NIE BĘDĘ CIĘ instruować, któraś z dziewczyn na pewno Ci pomoże.

Jutro planuję dzień na działce, bo w domu nie da się wytrzymać, choć i na działce niewiele lepiej. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.