Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej ale upał.... :shock: !!! Witajcie !!! :)

Naczytałam sie sporo, bo duzo naskrobaliście i teraz odpowiadam :

Marudko- HIP ! HIP ! HURRA ! strrrrasznie sie ciesze z twojego dzidziusia i bardzo serdecznie wam obojgu gratuluję ! Niech rośnbie zdrowo w twoim zaciszu i potem chowa sie zdrowo, na pocieche rodzicom i całej rodzinie ! :) :P :P

MonikaP- z zazdrością czytam o twoim nowym domku, ja wiem że to jeszcze nie własny ale i tak cieszy takie szykowanie, urządzanie sie ... choc to wydatki i sporo pracy... ale mimo wszystko cieszcie sie ta chwila razem, bądźcie tam szczęśliwi !

Magda - jak tam wesele brata.. popszałałaś z jedzenioem na pewno ale może wypociłaś to w tańcu, taki upał....

Iriss - napisałaś, że kupujesz kurczaki w sklepie firmowym, a ty po 10 godzinach oglądania ich na linii produkcyjnej to możesz jeszcze na nie patrzec, nawet w pojedynczym egzemplarzu ... na talerzu.... ;) A z tymi facetami, co to się z tobą umawiają to uważaj, bo jak twój Konrad poczyta to forum... to ......... :) nawet same ich zamiary spotkania z tobą mogą go rozeźlić.... :oops: b o dla nas kobiet to taki flircik, przekomarzanie sie czy miła, żartobliwa rozmowa w pracy jest miła i łaskocze nasza próżność ale faceci sa nieobliczalni .. :)

Anja, Asiek25, Magda27 - witajcie na forum, witajcie na diecie, witajcie w SCT (Sekcie Czcicieli Twarogu) ! Powodzenia !

a prop's, w sobotę w osiedlowym spozywczym SAM-ie czekam sobie w kolejce do kasy a tu pani przede mna w koszyku ma zestaw standart : otręby, jogurty, biały ser, zielona herbata. Ogladam sie do tyłu a pani z mna ma ni mniej ni więcej tylko : otręby, biały ser, jogurt..... gdzie nie spojrzec PROTA L ! a moze to była któraś z Was...... ;)

Sago - juz ci gratulowałam zdobycia pracy a teraz jescze raz uczynie to oficjalnie, gratuluję :P

Szyszunia - ty tak niby powolutku, po cichutku ... ale zmierzasz we właściwą stronę, idziesz sobie w dół i juz połowa kilosków z głowy ~! Ciesze sie razem z Tobą ! Ja nadal stoje z wagą i trenuję te moją łączona II i III fazę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolciu - to miłe jak ludzie z dalszego otoczenia zauważaja zmiany w naszej sylwetce, ja jak mam okresy załamania w rygorach diety to przypominam sobie, co mówili o mnie dalecy znajomi, sąsiedzi kiedy mnie spotkali po długim czasie, jak mi zazdrościli zmian na wadze podziwiali wytrwałość, pytali o szczegóły, to mnie bardzo motywuje do dalszego trzymania rygorów diety.

Dla takich chwil warto żyć !

Nutko - 3maj sie tam na tych Mazurach i nie daj zwieść na manowce jeśli chodzi o jedzenie i ... picie.. Nie żeby id razu pełna abstynencja, ale z umiarem, bo wakacje trwają krótko a potem jak wrócisz to problem z "odrobionymi" kiloskami pozostanie, chociaz wiem że to trudne ( sama poległam... nie raz ) ale trzymam kciuki,żeby ci sie udało. :)

Sandra - okolica piękna, widoki super, czy tam u was jest trochę chłodniej niż u nas, bo jak nie to ja mimo wszystko was podziwiam bo w taką upalną pogodę to bym sie wybrała raczej nad jakąś wodę, a to jeziorko na zdjęciu wygląda zachęcająco....

Miłego popołudnia i wieczoru ! ( ochłody ..... zyczę !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Maragrette tu upalow raczej nie ma, byly cieple dni ale do 35 C to tu raczej nie dochodzi...w tej chwili jest ok 20 stopni mysle ale pochmurnie...takie uroki Irlandii...ja juz sie przyzwyczailam i piekna pogoda jest dla mnie wtedy gdy nie pada:)

Iryss flirty flirtami ale ja bym sie wsciekla gdyby moj narzeczony sobie flirtowal to tu to tam...

Asiek84 Ty dziewczyno jestes kosciotrup...wybacz ale przy wzroscie 173 cm wazyc 53 kg...to sa same kosci...ja waze 54 przy wzroscie 153 cm i wszyscy mi mowia, ze jestem chuda(w co oczywiscie nie wierze) ale za gruba tez sie nie uwazam..nie przesadzaj bo w anoreksje popadniesz.

Nic ,jade do tk maxa mojego najulubienszego sklepu:) musze kupic sobie kostium bo ten ktory mam to go nienawidze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Witam!

Dzięki że mnie oszczędziliście i tak dużo nie pisaliście :)

Weselicho udane jak najbardziej jeszcze dzisiaj klin mnie czeka :P

O to pogratuluj bratu :) Ładna pogoda na weselicho baw się dobrze a to co nagrzeszysz spalisz na parkiecie :)

Nie miałam tak szczerze mówiąc za bardzo co spalać bo prawie nic nie jadlam :/ chyba żeby alkohol :P było i jest nadal tak gorąco, że nie da się wytrzymać. Ale poszalałam troszkę na parkiecie i w sobote i wczoraj i może jeszcze dzisiaj powtórzę :)

icon_mrgreen.gif  Witam serdecznie!!!

No to jeśli testy nie kłamią - to już za 9 miesięcy będę tulić mojego osobistego bobaska icon_redface.gif Teraz tylko jak to wpowiedzieć kierownikowi.. ale to i tak dopiero po lekarzu.. Mój mężuś nie do końca chyba wierzy tym testom.. i chce rodzince powiedzieć też po lekarzu..

No to teraz oficjalnie można Wam gratulować. :oops: Więc gratuluję!!!!! Ty zostaniesz Mamą, a ja niebawem też tylko że narazie Chrzestną :P Tak jak napisała Nutka, zdrowa bądź nie objadać się lekami i być rozpieszczaną przez mężusia - to w zasadzie jemu trzeba powiedzieć :P

A co do wycieczki z rodzicami, to faaaaajnie :D

A i Sandra miała piękną wycieczkę ;) Widoki suuuuper, ale to Tylko na moto :D

No to jeszcze jak już tak gratuluję to pogratuluję naszej kochanej Sagusi. Super że udało Ci się znależć pracę, oby się okazała super pracą i żebyś i ty chciała tam zostać i żeby Oni chcieli żebyś tam została ;) 

Witam również Nowe Protalinki, powodzenia dziewuszki :D 

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia już chyba jutro wieczorem :shock: Miłego wieczorku i jutrzejszego dnia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny.Dzięki wam wszystkim za miłe słowa. Oj mam nadzieję że będziemy tutaj bardzo szczęśliwi.

Gosiulku fakt my tutaj zainwestowaliśmy ok.3000 zł nie liczac kuchenki 1600 zł ale było warto bo teraz jest bardzo przyjemnie a to dzieki temu ze sciany są zrobione ładnie jest wymalowane ,panele połozone wiec opłacało sie. Wcześniej mieszkalismy w nieporównywalnych do tych warunkach. Teraz to nawet z domu sie nie chce wychodzić:>

No i ja mam nadzieje ze pomieszkamy tu troche ale to juz w rekach Boga. Własciciel z matka od 20 lat w Niemczech także ten dom moze bedzie jeszcze kiedys do sprzedania no pozyjemy zobaczymy.

A ja chodzę ostatnio przybita bo po kilku wizytach u laryngologa okazało sie ze musimy córeczce wyciąć trzeci migdał. Nawet byłam ostatnio w gliwicach w szpitalu ale okazało sie ze nie maja podpisanej umowy z nfz. i nie udało mi sie ustalic terminu skierowali albo do bytomia albo do katowic albo do chorzowa, Wiec udałam sie dzis jeszcze raz do lekarki i ta mi powiedziała ze ok 20 lipca chyba podpisza tąumowe wiec czekam -moze 21 lipca znowu tam pojade sie umówic. Tak strasznie sie boje o córcie chciałabym miec to juz za soba. Podobno usypiaja do tego zostaje sie na noc teraz jest o tyle dobrz ze bede mogła sobie wykupic pokój i byc przy niej w nocy. I na drugi dzien sie wychodzi. Normalnie jak sobie pomysle to mnie żołądek boli. Córcia była w gabinecie jak lekarka nam dala skierowanie do szpitala i oczywiscie twierdzi ze nie pójdzie.Tak mi jej żal ma dopiero5 lat. Masakra nie wiem jak to bedzie ostatnio szczepienie to był horror a co dopiero taki zabieg szkoda mówic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Gosiulek, Graziu, Maragrete, Sandro, Nutko (przepraszam jeżeli kogoś pominęłam) bardzo dziękuję za miłe słowa, brakowało mi tego rytmu z rannym wstawaniem, choć upał jest wykańczający.

Myślę, że lody to sobie daruję, w Gdańsku jest taka lodziarnia MIś nad Motławą tam też są super gałkowane - ale na razie zadowalam się takimi zmiksowanymi truskawkami z dodatkiem śmietanki i słodzika. Choć na te w Galerii Bałtyckiej to pewnie zaproszę moje dzieci tak po pierwszej wypłacie.

Marudko - super - wielkie gratulacje!!!!!!!

Chyba za dużo jem owoców, bo przekraczam codziennie zalecaną dawkę i moja waga wskakuje na +1kg - muszę czekać na czwartek żeby było jak na suwaczku, i tak w koło raz w górę raz wdół dobrze że to tylko 1kg,

Ktoś pytał czy można ryby, tak wszystkie byle nie w oleju, w bardzo ograniczonych ilościach w occie bo zalewa ma w sobie cukier, ale smażone pieczone gotowane w galarcie czy z grilla - oczywiście bez ograniczenia.

Słyszałam że upał na pewno utrzyma się co najmniej do końca tygodnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Sago po dlugiej przerwie:) i witaj reszto cala.

Kupilam kostium kapielowy, niestety o placz mnie moj widok w nim przyprawia:( brzuch odstaje, dupa wielka, o nogach nie wspomne...ja wiem, ze mi zaraz napiszecie, ze super wygladam ale uwierzcie, umiem sie ciuchami maskowac.W kostiumie czuje sie jak balonik:( Do tego drugi dzien uskuteczniam te ochydne bialka( jak ja ich nie cierpie), na wymioty mnie od nich zbiera.Ogolnie chandra mnie zlapala na to wszystko, mialabym ochote pojsc na pizze, na lody, potem przy filmiku czekoladka:(niestety takie szalenstwa u mnie bardzo szybko zle sie koncza..z jednej strony cierpie, ze musze sie pilnowac z menu a z drugiej cierpie jak dobieram na wadze:(

Ach wiecie co zaraz powiem narzeczonemu zeby mi strzelil fote w kostiumie.Tylko prosze nie mowcie, ze super bo tak wcale nie jest a ja nie porownuje sie do wiekszych tylko do mniejszych:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.