Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Asiek25 ja ostatnimi czasy zmaiast wszelkich serków homo to kupuję taki sernikowy serek (jak potrzebuję dużo to wiaderko 1kg, a jeśli mnie to sa jescze takie po 450ml). Mają one parametrry: białka koło 11g, a wegle i tłuszcze około po ok 3 g. Więc stosunkowo bardzo dobre parametry. Na pewno lepsze, szczególnie wielkość białek w stosunku do innych serków homo.. Ja osobiście kupuję w wiaderku serek Dr Oetker, a czasem zdarza mi sie kupic taki zwykly carrfourowski (identyczne parametry, smakowo tez jakos straszni enie odbiega - a i wlansi eten carrfour-owski pakowanyy tez jest w taki zestaw - dwa opakowania 450ml złączone kartoniekiem ( granatowe opakowanie). Naprawde polecam !!!!

Dzięki Gosiulku na pewno skorzystam a takie deserki to dozwolone chyba dopiero w 3 fazie czy w 2 tez moge??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po południowo Nowe i Doświadczone Serojadki

Gosiulku pytałaś co i jak jemy? Misza faktycznie zachwalała III fazę i tak w rzeczywistości jest.

Z drugiej strony więcej nam wolno, ale i więcej trzeba uważać.

Moje menu jest proste, 8.00- jogurt naturalny z otrębami, 10/11- dwie kromki chleba z wędlina/serkiem i pomidorkiem/sałatką, 14- jakiś obiadek /dwa dni skrobie+ dwa królewskie=4 obiady/ 17- porcja owoców/jogobellowe lody, 19- kolacja/ serek wiejski/rybka/naleśniczki/ gofry. Zastanawiam się czy nie zacząć prowadzić jakiegoś dzienniczka...żeby nie stracić rachuby i w rezultacie nie jeść samych królewskich uczt :) . Ten tydzień jeszcze odpuszczę, ale przyszłym zacznę się trochę bardziej kontrolować.

Asiek25 ja serki homo kupuje w LIDLU z Pilosa koło 3/4%. Ciężko znaleźć 0%, dozwolone są do 5% wiec w normie się mieszczą.

miłego dzionka

Anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulku jeśli chodzi o jedzenie w 3 fazie to wymyśliłam sobie żeby tylko nie jeść "nowości" zbyt późno. Wieczorem już tylko białka z warzywkami i to raczej mięsko niż serki. Mięso ma więcej białka niż sery, a owoce to wiadomo cukier więc tak do 14 jem w pracy na 2 albo 3 śniadanko :). Póki co się sprawdza aczkolwiek po tygodniu to trochę za wcześnie na określenie czy napewno robię dobrze. Ach o i oczywiście piję, piję i piję - wodę i czasem zieloną herbatkę, to juz chyba nałóg. A chleb jadłam do tej pory raz, dwie kromki przy grillu w niedzielę na obiad.

Dziś kombinuję co na obiad zrobić, jakoś weny nie mam, wczoraj upiekłam kurze nogi ale zjadłam jedną w pracy więc na obiad mam smaka na coś innego, tylko kurczę nie wiem co. Hmm może jakiegoś makarona sobie strzelę, jutro czwartek i same białka więc trzeba dziś "zaszaleć" :)

A czy ja już się chwaliłam że już tylko 3 dni i morzeeeee pewnie się chwaliłam ale co mi szkodzi jeszcze raz :P byłyby 2 dni, ale w piątek wieczorem idziemy na roczek dziecka znajomych więc wyjazd dopiero w niedzielę nad ranem. A pracy już tylko 2 dni zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początek Mahenke w naszym drugim domku życzę Ci żebyś szybko i przyjemnie zgubila twój balast :)

Teraz coś odemnie tak się strasznie zmęczony czuę, że szok byłem w pracy na budowie taki skwar jak w piekle :) no ale trzeba zarabiać :P jak wróciłem z budowy postanowiłem złamać swoje zasady i się zwarzyć i jest już 89 nawet mniej ale to wymuszone bo nic nie jadłem :P no i taki gorąc na polku a plecki pięką macie jakiś sposób na spieczone plecy bo ja stosuje zsiadłe mleko ale jakoś nie zabardzo tylko na chwile ulga a potrm to samo

Nuta informacje bardzo się przydadzoł ja nie miałem czasu jak wczoraj pojechałem nad wodę kupić nowego kremu i tak mnie spiekło, że ałć ale teraz jestem uświadomoiny ;) Dziękuję bardzo i tam na tych Mazurach baw się za nas wszystkich ;)

Asiek25 ja kupuje serek homo co ma 3% tłuszczu ogólnie u mnie trudno dostać taki całkiem odtłuszczony nabiał ale podobno najlepiej jak tłuszcz nie przekracza 5% tak gdzieś przeczytałem, trzymam kciuki zdaj tam to prawo jazdy i śmigaj po polskich nie najlepszych drogach :oops:

Sylwia Cibie też witam w naszym gronie chydnij szybkon nie wiele masz do zrszuce pójdzie raz dwa :shock: a może na PW wodę zatrzymałaś przyczyn może być mnóstwo, ja pamiętam jak moja siostra zaczynała dukać to na początku na uderzeniówce przytyła a potem normalnie chudła i normalnie cudnie :)

piszecie o tych lodach, a mnie jakoś nie ciągnie do słodkigo nawet dzisiaj w zamrażalniku był lód dla mnie ae zaraz go wcisnołem w ręce mojego brata żeby wszamał, żeby nie kusił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początek Mahenke w naszym drugim domku życzę Ci żebyś szybko i przyjemnie zgubila twój balast :)

Teraz coś odemnie tak się strasznie zmęczony czuę, że szok byłem w pracy na budowie taki skwar jak w piekle :) no ale trzeba zarabiać :P jak wróciłem z budowy postanowiłem złamać swoje zasady i się zwarzyć i jest już 89 nawet mniej ale to wymuszone bo nic nie jadłem :P no i taki gorąc na polku a plecki pięką macie jakiś sposób na spieczone plecy bo ja stosuje zsiadłe mleko ale jakoś nie zabardzo tylko na chwile ulga a potrm to samo

Nuta informacje bardzo się przydadzoł ja nie miałem czasu jak wczoraj pojechałem nad wodę kupić nowego kremu i tak mnie spiekło, że ałć ale teraz jestem uświadomoiny ;) Dziękuję bardzo i tam na tych Mazurach baw się za nas wszystkich ;)

Asiek25 ja kupuje serek homo co ma 3% tłuszczu ogólnie u mnie trudno dostać taki całkiem odtłuszczony nabiał ale podobno najlepiej jak tłuszcz nie przekracza 5% tak gdzieś przeczytałem, trzymam kciuki zdaj tam to prawo jazdy i śmigaj po polskich nie najlepszych drogach :oops:

Sylwia Cibie też witam w naszym gronie chydnij szybkon nie wiele masz do zrszuce pójdzie raz dwa :shock: a może na PW wodę zatrzymałaś przyczyn może być mnóstwo, ja pamiętam jak moja siostra zaczynała dukać to na początku na uderzeniówce przytyła a potem normalnie chudła i normalnie cudnie :)

piszecie o tych lodach, a mnie jakoś nie ciągnie do słodkigo nawet dzisiaj w zamrażalniku był lód dla mnie ae zaraz go wcisnołem w ręce mojego brata żeby wszamał, żeby nie kusił :)

mój mąż również budowlaniec i spieczony ciągle. proponuję panthenol w spraju. kup w aptece. tylko pryskasz i nic nie roscierasz. ulga murowana i szybki efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane KoBiałki,

pewnie mnie już zapomniałyście - sama jestem sobie winna : ) ale serdecznie Was Ściskam po przerwie.

Sama nie wiem od czego zacząć pewnie od tego, że bez Was z dietą nie jest najlepiej ; )

Suwaczek oczywiście nieaktualny, pewnie nie pamietacie, ale zaliczałam najdłuższe na planecie zastoje po 2 lub 3 miesiące, więc od maja przeszłam na utrwalanie tego, co się udało opłakując to, czego nie pokonałam serem i kurczakiem.

Udawało mi się utrzymac wagę, ale trafił się urlop i wyjazd na ukochane Kaszuby i przybrałam 4 kg heheheh

Muszę więc tu wrócić chociaż zaglądać będę często, pisać rzadko, bo nie ogarniam się czasowo.

Teraz co się komu należy i co spamiętałam

Marudko ominął mnie Twój Ślub ale ściskam Cie serdecznie i gratuluje małżonka i dzieciątka, bardzo szybkie i sprawne masterkowanie ; )

Sago gratuluje pracy i tych nieprawdopodobnych nadmiarów zrzuconych ekspresem, czapki z głów.

Nutko gratuluję młodej lekarce i musze powiedziec, ze Twoje zdjęcia mogałabym wziąć za własne kiedYjeszcze byłam śliczna i CHUDA!!!! Baw się dobrze na tych Mazurach!

Sandra nie wiem, co powiedzieć obejrzałam sobie Twoją fotkę i dam Ci radę "PANI Z 34 NA 44" ciesz się Babo z tego ładnego ciała i nie malkontenć bo ci nos ukręcę : )

Wszystkim innym starym znajomym których nie umiem zliczyć i nowym Protalom o pięknych osiągnięciach życzę oczywiście - Oby Moc Twarogu Była z Wami

Musze przerobić suwaczek, bo dzisiaj już wiem na co mogę liczyć, a teraz podzielę się z Wami Kaszubami : ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po południowo Nowe i Doświadczone Serojadki

Gosiulku pytałaś co i jak jemy? Misza faktycznie zachwalała III fazę i tak w rzeczywistości jest.

Z drugiej strony więcej nam wolno, ale i więcej trzeba uważać.

Moje menu jest proste, 8.00- jogurt naturalny z otrębami, 10/11- dwie kromki chleba z wędlina/serkiem i pomidorkiem/sałatką, 14- jakiś obiadek /dwa dni skrobie+ dwa królewskie=4 obiady/ 17- porcja owoców/jogobellowe lody, 19- kolacja/ serek wiejski/rybka/naleśniczki/ gofry. Zastanawiam się czy nie zacząć prowadzić jakiegoś dzienniczka...żeby nie stracić rachuby i w rezultacie nie jeść samych królewskich uczt :) . Ten tydzień jeszcze odpuszczę, ale przyszłym zacznę się trochę bardziej kontrolować.

Asiek25 ja serki homo kupuje w LIDLU z Pilosa koło 3/4%. Ciężko znaleźć 0%, dozwolone są do 5% wiec w normie się mieszczą.

miłego dzionka

Anka

Dzięki protAnka za rade do lidla mam niestety ok 50 km bo to w innym miescie ale skoro nie musi byc zero % to poszukam takiego 3-4 jak piszesz:)Nadal nie wiem czy w 2 fazie juz mozna te pyszne protalkowe deserki wcinac??

Milego popoludnia i wieczorku bo juz mykam do ukochanego a tam wies i neta brak odezwe sie jutro ok poludnia buziaki dla Waszystkich:**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początek Mahenke w naszym drugim domku życzę Ci żebyś szybko i przyjemnie zgubila twój balast :)

Teraz coś odemnie tak się strasznie zmęczony czuę, że szok byłem w pracy na budowie taki skwar jak w piekle :) no ale trzeba zarabiać :P jak wróciłem z budowy postanowiłem złamać swoje zasady i się zwarzyć i jest już 89 nawet mniej ale to wymuszone bo nic nie jadłem :P no i taki gorąc na polku a plecki pięką macie jakiś sposób na spieczone plecy bo ja stosuje zsiadłe mleko ale jakoś nie zabardzo tylko na chwile ulga a potrm to samo

Nuta informacje bardzo się przydadzoł ja nie miałem czasu jak wczoraj pojechałem nad wodę kupić nowego kremu i tak mnie spiekło, że ałć ale teraz jestem uświadomoiny ;) Dziękuję bardzo i tam na tych Mazurach baw się za nas wszystkich ;)

Asiek25 ja kupuje serek homo co ma 3% tłuszczu ogólnie u mnie trudno dostać taki całkiem odtłuszczony nabiał ale podobno najlepiej jak tłuszcz nie przekracza 5% tak gdzieś przeczytałem, trzymam kciuki zdaj tam to prawo jazdy i śmigaj po polskich nie najlepszych drogach :oops:

Sylwia Cibie też witam w naszym gronie chydnij szybkon nie wiele masz do zrszuce pójdzie raz dwa :shock: a może na PW wodę zatrzymałaś przyczyn może być mnóstwo, ja pamiętam jak moja siostra zaczynała dukać to na początku na uderzeniówce przytyła a potem normalnie chudła i normalnie cudnie :)

piszecie o tych lodach, a mnie jakoś nie ciągnie do słodkigo nawet dzisiaj w zamrażalniku był lód dla mnie ae zaraz go wcisnołem w ręce mojego brata żeby wszamał, żeby nie kusił :)

Poki co to za mna dopiero pierwsza teoria ale dzieki, dzieki a propos naszych pieknych drog to chyba jakiegos jeepa bede musiala sobie sprawic zeby po nich jezdzic hehe a po tych naszych miejsko-wiejskich tym bardziej dziura na dziurze a przez powodz wiekszosc drog jest nieprzejezdna i te objazdy eeeeh min. przez to postanowilam w koncu zrobic prawko i byc niezalezna kobietka-no i z szczasem mam nadzieje ze dojdzie do tego kolejny przymiotnik SZCZUPLUTKĄ byloby idealne:)))Takze 3mac kciuki

A z tym serkiem dzieki protAnka pisala to samo takze cos w tym jest a co robiles sobie dobrego amu w 2 fazie z tym serkiem homo???

Buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki protAnka za rade do lidla mam niestety ok 50 km bo to w innym miescie ale skoro nie musi byc zero % to poszukam takiego 3-4 jak piszesz:)Nadal nie wiem czy w 2 fazie juz mozna te pyszne protalkowe deserki wcinac??

Asiek25 na 2 fazie jak najbardziej możesz jeść protalkowe deserki - byle tylko zawierały dozwolone składniki :) Tak więc smacznego - a ja dziś robię galaretkę z jabłkowego Vivata biedronkowego :) Sama słodycz ;) Aż mi ślinka cieknie jak sobie pomyślę, że jutro taką zimniutką i słodziutką zjem sobie ;)

Jakoś po tym wczorajsyzm obżarstwie to mnie dziś nie ciągnie do jedzenia... tzn coś niedozwolonego to napewno bym zjadła - ale postanowienie to postanowienie !!! Będę twarda :P

Już dziś mi przysżła teściowa znowu lody proponowała - amówiłam wczoraj, zeby niczym nie dziś i jutro nie kusić!!!! A ona jak zawsze swoje - ale nie dam się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.