Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Dziś wpadłam na momencik bo u mnie w firmie urlopy i sama biegam między 3 stanowiskami i telefonami...szał... jak dobrze ze to już weekend. Żar z nieba sie leje ale jakby dziś było mi lepiej niż wczoraj, może sie juz organizm do upałów przyzwyczaił.....

Dziś i wczoraj same białka, dużo pije wiec może coś spadnie... nie miałam rano czasu skontrolować wagi....

Nie czytała dokładnie zaległości, tylko przejrzałam i widzę kolejne osiagnięcie u I26 - gratki

Bożenko - to fajna taka pomyłka z tym apartamentem, szkoda że tam będziesz tak krótko, ja tego zamku tez nie widziałam, podzielisz sie z nami wrażeniami co i jak po powrocie. Dobrze że u mamy juz lepiej, moja mama tez czeka w kolejce na taka operacje, ma termin na 2012 rok...ha, ha, ha.... jeszcze a malutka zaćmę ale powieksza sie wiec zanim dojdzie do jej terminu to bedzie akurat nadawac sie do operacji... a swoja droga to tylko u nas takie cyrki mogą być z ta służba zdrowia, oczywiście mogłaby zrobić sobie ta operacje już od ręki za pieniądze, ale przecież tyle lat płaciła z pensji na kasę chorych i nadal z renty pobierają składkę a poza tym jeszcze w tym momencie nie trzeba operować, trzeba czekać az będzie większa...

Miłego dnia i mniej upalnego wieczoru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete widzę,że startowałaś z takiej samej wagi jak ja, mam więc małe pytanie, czy długo już jesteś na diecie? miewałaś zastoje? czy regularnie w miarę waga się obniżała? nie to,że jestem niecierpliwa i załamuje się tygodniowym zastojem, po prostu chciałabym zaspokoić ciekawość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moja waga ruszyła. dziś 1kg mniej. 54kg!!! a juz myslalam ze to nie nastapi. ze jestem jakas inna. wczoraj do 24 w nocy siedzialam na pogotowiu bo palec sobie przecielam i szyć trzeba bylo to moze mnie odchudzilo nieco:smile: dzis bylam na zmianie opatrunku i biegne z dzieciakami to TEŚCIOWEJ bo tam basenik maja a ja niestety mieszkam w bloku:neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gosiulek :)a powiedz mi jak z fruktoza, a mianowicie chodzi o to ze kolezanka powiedziala ze jezeli wypijam 1,5 l wody dziennie to warto zebym sobie wsypywala aqa slim dla dodatkowego efektu:)po sprubowaniu okazalo sie ze woda zrobila sie slodka, spojrzalam na sklad a tam fruktoza:/chyba jest niedozwolona??

Jesli kyos wie to napiszcie co z tym aqua slimem czy mozna dodawac do wody czy lepiej nie z uwagi na ta fruktoze:)

Lece pod prysznic i na wyklady z prwka buziaki do wieczorka

Asiek25 na 2 fazie fruktozy tez nam nie wolno!!! Ja te aqua slim pilam przed dieta.. i mi osobiscie bardziej smakuje sama woda niz z dodatkiem Aqua Slim. Ma jakis taki dziwny smak.

Powiem Ci jescze tak, ja przed dieta (rok temu) wsypywalam do wody to aqua slim, wlasnie dlateg, zeby miec cos co bedzie mnie mobilizowalo do wypicia chociaz tego 1.5l wody. A wtedy bylam na etapie przezrzucania sie z picia coca-coli zwyklej na wode wlasnie i tlumaczylam sobie, ze ten dodatek mnie jakos mobilizuje. A teraz? jesli i ta i tak wypijm duzo plynow, taki secyfik nei jest mi do niczego potrzebny. Jest duzo innych suplementow diety, ktore pewnie nei zawieraja tej fruktozy. osobiscie jesli mialambym cos takiego spozywac, to zakupilabym sobie np l-karnityne ( ale nie wiem co ma za dodatki - musialabys poczytac), ktora wspomaga odchudzanie - tym bardziej jesli cwiczysz..

ps - jesteś w sumie na poczatku swojej dietetycznej drogi, wiec ja nie ryzykowalabym zadnych 'niepewnych' rzeczy,zeby nie spowodowac jakiegos zastoju, jest to bardzo demotywujace, a przeciez mozna sie bez tego obejsc :)

a wracajac do tej fruktozy, to zamiast fruktozy w jakims aqua slim, wolalabym siegnac po gryza jakiegos owocka. Ale to tez n azi ejescze odradzam. Dopoki sie trzymasz wymagac i zakazow 2 fazy to sie trzymaj jak najdluzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete widzę,że startowałaś z takiej samej wagi jak ja, mam więc małe pytanie, czy długo już jesteś na diecie? miewałaś zastoje? czy regularnie w miarę waga się obniżała? nie to,że jestem niecierpliwa i załamuje się tygodniowym zastojem, po prostu chciałabym zaspokoić ciekawość:)

Mahenkomaragretka ma w opisie przy suwaczku, kiedy zaczynała dietkę. i z tego co kojarze Maragretce zdarzały się grzeszki, więc i waga zapewno czasem stała :) Tak więc trzymaj sie twardo - ni edaj sie pokusom, a na pewno szybciutko spadniesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagladam z pracy:)

matko juz mi sie nie chce....a tu jeszcze min 7 h...

co do pociagowych przygod to ja opisze jedna swoja:) a mianowicie:

To bylo na samym poczatku studiow;jechalysmy z koleaznka nocnymi pociagami z Radomia do Olsztyna z przesiadka w Ilawie.....i ....przespalysmy Ilawe:)obudzilysmy sie przed Prabutami i trzeba bylo opuscuc pociag na tejze stacji.Nie moglam sobie pozwolic nie zdazyc na pierwsze zajcia z biofizyki bo mialabym przegrane u kosmzarnej profesorki na bank wiec musialam cos wykombinowac.....wiec po prosotu wlazlam komus w tych Prabutach w srodku nocy do mieszkania(zwyczajnie bezczelnie obudzilam ludzi)blagajac zeby nas zawiezli do Olsztyna samochodem(nie bylo nic z tych Prabut do Olsztyna do rana)...jakis gosciu sie zgodzil i nas zawiozl;troche to kosztowna byla impreza przespania stacji ale zdazylam na szczescie na cwiczenia i egzamin potem tez zdalam:)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahenkomaragretka ma w opisie przy suwaczku, kiedy zaczynała dietkę. i z tego co kojarze Maragretce zdarzały się grzeszki, więc i waga zapewno czasem stała :) Tak więc trzymaj sie twardo - ni edaj sie pokusom, a na pewno szybciutko spadniesz :)

no tak,teraz widzę:P rzucił mi się w oczy suwaczek i cyfry na nim:)

ja dziś jestem zadowolona bo przypadkiem trafiłam na promocje i kupiłam mnóstwo piersi z kurczaka za 9.99 za kg, wszystko już poporcjowane i zamrożone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahenko a gdzie tą promocję wylukałaś na kuraki???

Wiesz, u nas jakaś dziwna promocja jest w biedronce, ale tylko jednej z trzech, w pozostałych nie ma, i dorwałam ulotkę z tego sklepu, a na niej kilkanaście produktów dużo taniej niż zawsze, np jajka za 1,99 itp, a kuraki mnie ucieszyly swoja droga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczoremicon_biggrin.gif

Misiek ja Ci zapomniałam odpowiedzieć w sprawie otrębów żytnich więc szybko nadrabiamicon_biggrin.gif Ja dodaję otręby żytnie do chlebka, bo taki lubięicon_biggrin.gif Jak wpisywałam parametry otrąb żytnich do wątku z dozwolonymi produktami to byłam zdziwiona, że mają takie dobre. Co prawda Dukan o nich nic nie pisze w książce, ale być moze we Frencji one nie są popularne. To tyleicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny wykonczona wrocilam z gdanska...nie idzie zyc w takim upale, zawsze uwielbialam slonce ale to juz lekka przesada..przynajmniej jak trzeba na miescie cos zalatwiac bo nad woda na pewno jest wspaniale.

Bylam u paradontologa, masakra jak mi wyliczyla ile musialabym na zabiegi wydac...na sam poczatek 1000 zl prawie na jakies kieszonki, potem musialabym przyjechac na jakis zabieg na dziaslach na 2 tyg...ani czasu ani kasy na takie cuda...a dziasla mi podchodza...cierpi ktoras na paradontoze i leczy to jakos????bez kosztownych zabiegow?wkurzylam sie bo na zdjecie rtg zebow 59 zl, na wizyte 100 zl a i tak nic mi to nie pomoglo...nigdy wczesniej nie bylam u paradontologa, myslalam, ze cos mi tam od razu ''naprawi'' lub przypisze jakies leki na to ...szok, wszystko takie drogie.

Na wage nie wchodze jesli chodzi odiete bo wiadomo-wakacje:) nie jem wiele bo za goraco ale dzis byl i zinger i zapiekanka i lody i kawalek czekolady...same grzechy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was moje drogie panie przyznam się że nie przebronłem przez to co naskrobałyście :) Byłem dzisiaj na budowie od 9 rano i niedawno co wróciłęm jutro też więc wróce dopiero w niedziele na nromalny tok czytania ale to tyle chcialłem zobaczyć co napisałyście ale jestem tak zmęczony, że nie dam rady :)

życzę miłego weekendu :")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Serojadki

Podobno na 3 fazie mozna jesc owoc dziennie? no to ja grzeczna jestem , bo wtrabilam tylko pol....arbuza!!!

maskara z tym wydzielaniem sobie porcji....

Kasias w nowej książce jest napisane, że wolno nam zjeść PÓŁ DUŻEGO OWOCA ( w tym arbuza :)) - tylko zastanawiam się, czy oni tam u siebie te mają takie duże arbuzy :) W starym wydaniu było chyba napisan eo plastrze arbuza...

Apropo innych owocków w nowej książce jest napisane, że można zjeść 1 owoc ( typu jabłko), 2 mniejsze owoce ( typu śliwka), miseczkę małych owoców ( np malin) i pół dużego arbuza ( m.in. arbuza :) )

Ja dziś wtrąbiłam malutkie jabłuszko i małą brzoskwinkę :P

Mahenko no to naprawdę udąło ci się z tą promocją :P Też by mnie kurakowe cyce ;) w tej cenie ucieszyły ;)

A powiedz mi moja droga, skąd jesteś, tak patrzę na avatarek i jakaś znajoma buźka się wydaje, ale może to tylko wrażenie :shock:

Sandra przepraszam, że się nie odezwałam - ale jakoś zalatana dziś byłam strasznie.. no i do tego rano już się okazało, że nie dostałabym auta, żeby skoczyć ewentualnie nad to morze :) Ojj a naprawdę z chęcią bym się wybrała.. A byłaś w końcu nad tym morzem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.