Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani!

Ostatnio zaglądam do Was codziennie, ale nie odzywam się bo czasu mało...

Dzisiaj zmieniam suwaczek, bo w końcu 7 z przodu i jest co świętować.

Buziaki dla Was starych protalowiczek i dla początkujących również duża buźka:grin::):grin:

Aha Marudko zbierałam się z gratulacjami i zbierałam, aż się zebrałam :P Oby wszystko się układało tak jak powinno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahenko no to naprawdę udąło ci się z tą promocją :) Też by mnie kurakowe cyce :) w tej cenie ucieszyły :P

A powiedz mi moja droga, skąd jesteś, tak patrzę na avatarek i jakaś znajoma buźka się wydaje, ale może to tylko wrażenie :P

jestem z białogardu,a ty jak sądzę koszalin?? ale to chyba niemożliwe,żebyśmy się znały?;) a może?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo witam wszystkich gratuluje wszystkich spadeczkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gosiulek ja to wlasnie mysle zeby jakis plan zrobic na ta trojeczke bo tak sie rozbujalam z roznymi rzeczami czytaj lody hihi ze juz zapomnialam ze nie codziennie tylko 2x tygodniowo jak cos i wszystko mi sie mylilo tak ze prawie o protalowym czwartku zapomnialam zrobie plan i moze znowu pojdzie mi super jak na 2 chyba musze miec czarno na bialym codzienny jadlospis hahaha jak nie to sie gubie mysle o jednej uczcie tygodniowo zamiast dwoch chleba nie jem jakos mi nie brakuje owoce spoko ale bez szalenstw i moze czasami te skrobiowe produkty chociaz ogolnie tez mnie nie ciagnie ogolnie plan chyba ok

mimo tych moich szalenstw waga mnie rozpieszcza stoi o dziwo co mnie troche bawi dokladnie na tym co mi dukanek wyliczyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ludze sie jednak ze moze w przedslubnym stresie cos jescze spadnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izka gratuluje wyobrazam sobie jak sie cieszysz oby tak dalejicon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny no i Ciebie Miśku

Muszę się ogarnąc i częściej do Was zaglądać, w tym tygodniu świętowałam wreszcie wakacje. Dziś dowiedziałam się o terminie rozmowy na nauczyciela dyplomowanego - 02.08 o 8, także będziecie musiały mocno trzymac za mnie kciuki.

Sandro, Nutko, Malinowamambo wyglądacie przecudnie, w końcu może i ja po weekendzie zamieszczę moje fotki.

Gosiulku, Iris trochę więcej odwagi w tej 3 fazie, ja znowu schudłam, dziś waga pokazała 49,9, ale wcale ta 4 z przodu mnie nie cieszy, bo już żeberka można mi policzyć. Gorzej od pasa w dół, ale i tak w 3 fazie ubyło mi po 2 cm. Na tę okoliczność upiekłam sobie cywilną szarlotkę i wtrąbiłam 4 kawałki.

Maliszko, Gochno fajnie Was znowu widzieć.

Maragrete, Olinko, Bożenko ściskam Was mocno.

Witam Asie Mahenkę i Sylwię - powodzenia Wam Zyczę.

Mahenko zastoje zdarzaja się każdemu trzeba je przetrwać i walczyc dalej. A co to dla Ciebie, dasz radę.

Pozdrawiam wszystkich

Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i Chłopaki!

Ja już na ostatnim gwizdku, siedzę na plecaku powiedzmy :). Dzień był strasznie zabiegany, ale wszystko ogarnięte...

Pobieżnie przeleciałam to co pisałyście, już sie do tego nie bedę odnosić bo łóżko wzywa - mam pobudkę o 5:30, chcę jeszcze wziąć prysznic bo jak znam świat w nocy znowu się strasznie zgrzeję...

Tak więc wracam w pierwszych dniach sierpnia dopiero, za 2 tyg...... Jeeeeny mam nadzieję, że mi ośrodek głodu przestanie tam działać i nie będę w ogóle mieć ochoty jeść :).

Zycze dobrej nocy, spadków i stabilizacji wagowych... i cóż - do usłyszenia jak wrócę :P. Czasem poślijcie mi od siebie jakąś dobra myśl, a może poczuję jakiś pzryjemny zefirek na twarzy :P.

Dobranoc raz jeszcze!

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z białogardu,a ty jak sądzę koszalin?? ale to chyba niemożliwe,żebyśmy się znały?:) a może?:)

nie nie - ja --> Kwidzyn,

poprzednie trójmiasto ( studia), wiec chyba jednak nie :P

no ale buźka mi cholernie podobna do kogoś (tylko jeszcze nie wiem do kogo) - w końcu doznam olśnienia i uświadomię sobie w takim razie do kogo :P

AZ ja w teście zaznaczałam, że chciałam schudnąć do około połowy czerwca - i Dukan wyliczył, że wtedy powinnam mieć około 63kg:) A jest mniej ;) Więc nie narzekam... chociaż.. ostatnio jak biegam po domu w króciutkich spodenkach, to mnie szlak trafia na te moje nogi jeszcze, grrr.. no ale co zrobić - tłumacze sobie, że nogi na ślubie i tak będą przykryte kiecą, więc nie ma co ;p

Może na jesieni jeszcze bym spróbowała ze 3 kg schudnąć - to już w ogóle byłabym w 7 niebie ;)

Hehe, a ja dzisiaj miałam białeczka + kapusta kiszona + 3 frytki + jabłuszko nieduże + brzoskwineczka +2 malutkie kuleczki wiongrona + 2 czereśnie= białeczka jak diabli :shock: Ciekawe jak waga jutro będzie. Jutro już na pewno dodaję warzywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulku, Iris trochę więcej odwagi w tej 3 fazie, ja znowu schudłam, dziś waga pokazała 49,9, ale wcale ta 4 z przodu mnie nie cieszy, bo już żeberka można mi policzyć. Gorzej od pasa w dół, ale i tak w 3 fazie ubyło mi po 2 cm. Na tę okoliczność upiekłam sobie cywilną szarlotkę i wtrąbiłam 4 kawałki.

Ivonko do czego to dochodzi, najpierw chcemy sie odchudzic, a potem jak waga spada to juz nei cieszy - ale u mnie to szybko nei nastapi.. POwiem ci, ze u mnie tez mozna zeberka liczyc, ale za to wszystko co z tamtad zeszlo, spadlo w udka i nei chce ruszyc :) Mam nadzieje, ze to prawda :) A powiedz mi jesz zawsze tak jak dukan przykazuje ?? tzn te 2 kromki chlebka, serek, owocki, schabik, 2 razy w tyg skrobie i 2 uczty (calkowicie niedozwolone w inne dni??). Czy bardziej od potrzeby do potrzeby ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim ProtoLudzikom,

wstałam dziś 0 6 mimo weekendu, bo mi się pracowicie zapowiada, a tu we Wrocku dzisś szczyt upału, trudno może przeżyję.

Waga nadal łaskawa mimo warzywek pokazała tylko 0,1 więcej i nie zauważyła wczorajszej garstki orzeszków, którę ukradałm mężowi z talerzyka. Nie bijcie mnie już nie będę icon_redface.gificon_biggrin.gif były słone i feee

Gratulacje dla I26 za piatkę i Gochnie za 7 . Każda nowa cyfra z przodu to największe święto ludzkości i jak pisała ... o rany która pisała, że skakała do góry na widok 5 ??? Mam kłopoty z ogarnieciem się umysłowo, ale to może z upału.

Gosiulek faktycznie nogi będą pod kiecką, jeżeli tak Ci jeszcze nie leżą, ale sądzę, że luby nie oddałby ich za żadne chude szkitki, bo należą do kochanego przez niego Cialokształtuicon_wink.gificon_razz.gif

Miłego wypoczynku Nutce.

Witaj Ivonko35 bardzo mi miło Cię znowu zobaczyć i ten Twój romatyczny, letni awatarek

Bożenko coś kiepsko u mnie z czytaniem ze zrozumieniem, bo myslałam że o wyjeździe opowiadasz w czasie przeszłym w takim razie miłego wypoczynku i moc serdeczności, bo to zawsze dostaję od Ciebie. Buziaki też dla mamy, moja teściowa też czek na zabieg i trzymamy kciuki, z kolei moja mama w paździeniku operuje kolano - powazna sprawa z tym implantem, ale na razie nie bedę się martwić.

Sylwia 21062 ładny wynik gratki!!

Misiek ja tu dawno nie bywałam, wiec nie wiem, czy jesteś budowlańcem, czy stawiasz własne gniazdko, ale jesteś dla mnie mentorem w każdym razie, bo sie kroi, że będę wyprowadzać dom ze stanu deweloperskiego, więc jeżeli się nie obrazisz może czsem o coś zapytam???icon_razz.gif

No i ostatnio jakoś mam wrażenie, że podstawowym produktem diety jest sudokrem heheheheh

Wrzuciłam zdjątko, jak wyglądał Park Wschodni we Wrocku w czasie tegorocznej powodzi - coś jak las namorzynowy. Bardzo współczuję, nas tym razem jakoś ominęło

Buziam wszystkich i pędzę bo już od godziny powinnam pracować.

post-16578-1279348848,4825_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkichicon_biggrin.gif

Nie wiem czy mi się uda coś napisać, bo palce przyklejają się do klawiatury od upału. O 9 rano 28st w najgłębszym cieniu.

I26 i Gochna serdeczne gratulacje, ja swego czasu tak się ucieszyłam z kolejnego progu, że wydałam protalowe przyjęcie na forum, więc rozumiem Wasz zachwyt i radośćicon_biggrin.gif

Ivonko piszesz, że masz rozmowę w związku z awansem na nauczyciela dyplomowanego, a mnie się wydawało, że szukasz pracy, może mi się coś pomyliłoicon_rolleyes.gif Będziemy trzymać kciuki, na pewnoicon_biggrin.gif

Maliszko, jakieś orzeszki, solone???icon_eek.gif Dobrze przynajmniej, że były wstrętneicon_biggrin.gif A sudokremu się nie czepiaj, bo już mieliśmy tutaj dyskusję, że forum traktuje zanadto o sprawach nie związanych z dietą i przez jakiś czas było strasznie drętwo, bo staraliśmy sie głównie pisać o białkach i wskazówce wagi. Całe szczęście było, minęło.

W dalszym ciągu nie mam podglądu na ostatnie posty co mi komplikuje proces odpowiadaniaicon_sad.gif

Miłego dnia a dla mnie i moich roslinek deszczuicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiek25 na 2 fazie fruktozy tez nam nie wolno!!! Ja te aqua slim pilam przed dieta.. i mi osobiscie bardziej smakuje sama woda niz z dodatkiem Aqua Slim. Ma jakis taki dziwny smak.

Powiem Ci jescze tak, ja przed dieta (rok temu) wsypywalam do wody to aqua slim, wlasnie dlateg, zeby miec cos co bedzie mnie mobilizowalo do wypicia chociaz tego 1.5l wody. A wtedy bylam na etapie przezrzucania sie z picia coca-coli zwyklej na wode wlasnie i tlumaczylam sobie, ze ten dodatek mnie jakos mobilizuje. A teraz? jesli i ta i tak wypijm duzo plynow, taki secyfik nei jest mi do niczego potrzebny. Jest duzo innych suplementow diety, ktore pewnie nei zawieraja tej fruktozy. osobiscie jesli mialambym cos takiego spozywac, to zakupilabym sobie np l-karnityne ( ale nie wiem co ma za dodatki - musialabys poczytac), ktora wspomaga odchudzanie - tym bardziej jesli cwiczysz..

ps - jesteś w sumie na poczatku swojej dietetycznej drogi, wiec ja nie ryzykowalabym zadnych 'niepewnych' rzeczy,zeby nie spowodowac jakiegos zastoju, jest to bardzo demotywujace, a przeciez mozna sie bez tego obejsc :)

a wracajac do tej fruktozy, to zamiast fruktozy w jakims aqua slim, wolalabym siegnac po gryza jakiegos owocka. Ale to tez n azi ejescze odradzam. Dopoki sie trzymasz wymagac i zakazow 2 fazy to sie trzymaj jak najdluzej :)

Wlasnie za to Was uwielbiam, przychodzicie z pomoca zawsze kiedy potrzeba:)Dzięki Gosiulku skoro tak mowisz tak zrobie, poza tym ta woda jak dla mnie byla za slodka-o dziwo bo kocham slodkosci:)

A tak poza tym dzis 1 dsien z 5 na samych proteinkach zobaczymy co bedzie z waga, pogoda dzis znoscna miej slonca i wiaterek wiec mykam na dworek bo od poniedzialku trzeba zbierac sily i ruszac do pracy:(

Pozdrowionka 4 All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny i Chłopaki!

Ja już na ostatnim gwizdku, siedzę na plecaku powiedzmy :). Dzień był strasznie zabiegany, ale wszystko ogarnięte...

Pobieżnie przeleciałam to co pisałyście, już sie do tego nie bedę odnosić bo łóżko wzywa - mam pobudkę o 5:30, chcę jeszcze wziąć prysznic bo jak znam świat w nocy znowu się strasznie zgrzeję...

Tak więc wracam w pierwszych dniach sierpnia dopiero, za 2 tyg...... Jeeeeny mam nadzieję, że mi ośrodek głodu przestanie tam działać i nie będę w ogóle mieć ochoty jeść :).

Zycze dobrej nocy, spadków i stabilizacji wagowych... i cóż - do usłyszenia jak wrócę :P. Czasem poślijcie mi od siebie jakąś dobra myśl, a może poczuję jakiś pzryjemny zefirek na twarzy :P.

Dobranoc raz jeszcze!

.

Nutko udanego wypoczynku Ty tez nas wspomnij nie raz jak bedziesz miala ochote na zimne piwko lub lody;)

Buziaki czekamy na goracy raport po powrocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.