Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście to z lewej jest aktualne, a to po prawo zostało zrobione rok temu w czerwcu. A mój mąz niech żałuje co traci, ot co.

Pozdrawiam

podoba mi sie twoje podejscie do sprawy. nie przejmuj sie, taka laseczka szybko spotka kogos wartego uwagi i szybko zapomnisz o tym co boli. zaslugujesz na szacunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to z lewej jest aktualne, a to po prawo zostało zrobione rok temu w czerwcu. A mój mąz niech żałuje co traci, ot co.

Pozdrawiam

Wygladasz bajecznie nie jeden facet z pewnoscia oglada sie za Toba na ulicy:)No i fryzurka swietnie pasuje do nowego looku:)

Pozdrawiam , badz silna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to z lewej jest aktualne, a to po prawo zostało zrobione rok temu w czerwcu. A mój mąz niech żałuje co traci, ot co.

Pozdrawiam

Super wyglądasz. Ale bałwan zauważy to po fakcie. Będzie jeszcze prosił o powrót do Ciebie. Ale oczywiście żyj już dla siebie a nie dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, chciałam wam pokazać co wczoraj było mi dane przeżyć. to są efekty tej nawałnicy, mnie złapała w samochodzie 2km od domu, nie jestem w stanie wam opisać przerażenia ,kiedy widziałam te wszystkie gałęzie obijające się o samochody, drzewa padające na około jak zapałki...brrr nikomu tego nie życzę zdjęcia

ale za to później dla odstresowania było jezioro, namiot i ognisko :) co prawda zgrzeszyłam kiełbaską, ale okoliczności nie pozwalały na zakup prowiantu innego :) od jutra proteiny i mam nadzieję,że w końcu coś ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to z lewej jest aktualne, a to po prawo zostało zrobione rok temu w czerwcu. A mój mąz niech żałuje co traci, ot co.

Pozdrawiam

Witaj kochana! I tak trzymaj!!! Niech żałuje, a Tobie życzę dużo siły żeby przetrwać te trudne chwile. Trzymaj się kochana, wiesz, że wiele z nas też przeszło piekło i wielki ból ... ale czas leczy rany i po wszystkim jesteśmy tylko silniejsi i bardziej pewni swojej wartości i wyjątkowości. Jesteś piękną kobietą i do tego mądrą. Będziesz jeszcze szczęśliwa!!! Nie ma innej opcji!!! Buziaki i pamiętaj, że jest wiele osób, które myślą o Tobie i życzą Ci jak najlepiej. Na pewno nie jesteś sama!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczoremicon_biggrin.gif

Ivonko tak mi przykro, że musisz przez to wszystko przechodzić, ale jest oczywiste, że nie warto było dla tego palanta tracic własnego życia. Bardzo dobrze, że postanowiłaś wnieść sprawę o rozwód, bo z tego co piszesz to nie ma juz szans się z nim dogadać. I prosze nie pisz o sobie źle, bo będziesz miała ze mną do czynieniaicon_twisted.gif

Świetnie wyglądasz, jesteś sliczną, filigranową osóbką i nigdy nie jest za późno na nową miłość, a przecież Ty młoda jesteś. Nie może być inaczej, bo jesteś młodsza ode mnie, a ja też jestem młodaicon_wink.gif Życzę Ci siły i wytrwałości, zeby przez to wszystko przejść, ale jestem pewna, że dasz sobie radę tak jak z dietą, pracą i innymi przeciwnościami losu. Powodzeniaicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!!! :)

Strasznie dawno mnie tu nie było! NA razie zdążyłam zauważyć, że Marudka spodziewa się dzidzi! Serdeczne gratulacje!!

Później się do was odezwę. Muszę pędzić do mamy.

Witajcie Kobietki i Panowie również =o) obserwuję Was już od maja i jak sobie pomyślę ile bym już zrobiła z Wami przez ten czas to eh ,,,, ale jeszcze nie wszystko stracone ,tylko zakasać rękawy i do pacy =o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobietki i Panowie również =o) obserwuję Was już od maja i jak sobie pomyślę ile bym już zrobiła z Wami przez ten czas to eh ,,,, ale jeszcze nie wszystko stracone ,tylko zakasać rękawy i do pacy =o)

He i aby coś mi się nie odmieniło to już dziś zobowiązuję się ,że od jutra walczę z moimi kilogramkami =o) Wszystkim gratuluję sukcesów i sama postaram się być równie wytrwała i cierpliwa co Wy =o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wieczorną porą.Wczorajszy wyjazd nad morze był naprawdę udany .Prowiant miałam ze sobą, duzo piłam bo w takim upale inaczej się nie dało no i duzo ruchu miałam bo wiadomo jak to nad morzem i mimo tego że w drodze powrotnej wypiłam piwko to waga dziś rano pokazała 58,4. Ahh ślicznie to wyglądało.Dziś z kolei mieliśmy imprezkę u babci 88 urodziny i też na imprezie dało się nie grzeszyć ale w domciu zjadłam kiełbaskę z grila i też piwko wypiłam.Aż ciekawa jestem co waga jutro pokaże.

poczytam zaległości innym razem bo dziś już siły nie mam.Dobranoc wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w zasadzie juz poweekendowo...

najpierw pare slow do IVONKI:

Oczywiście to z lewej jest aktualne, a to po prawo zostało zrobione rok temu w czerwcu. A mój mąz niech żałuje co traci, ot co.

Pozdrawiam

Kochana!!moze obu nam bedzie latwiej jak bedziemy sie wspierac nawzajem.....ja wyslalam papiery rozwodowe w maju i czekam na termin rozprawy...wiec naprawde rozumiem Skarbie co przezywaz.....no moze u mnie sytacja byla troche inna bo moj maz nie mial innej no ale tez bez powodu sie nie rozstalismy;i nie mozesz mowic,ze przegralas zycie....dopiero je zaczynasz i mimo,ze jestes po 30 to zobaczysz,ze wszystko przed Toba!!mam kolezanke(na marginesie tez Iwona:))rozwiedziona,mniej wiecej w Twoim wieku i ...we wrzesniu bedzie rodzic dziecko i jest bardzo szczesliwa;...jakos to nam sie pouklada!!i niech ten Twoj obecny byly zaluje..bo pieknie wygladasz!!!!

a u mnie weekedn zlecial leniwie i jedzeniowo:)zjdadlam dzis pierwszy raz od pol roku spagetti...i jestem troche zawiedziona;nie smakowalo mi juz tak jak kiedys.....wiec juz wiem,ze poki co nie mam ochoty na makaron za ktorym tak tesknilam!!

a poza tym to mam straszna chcice na slodkie i zapycham sie czym sie da ale protalowo tylko;najgorsze,ze juz nic nie mam w lodowie.....

buzki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendobry dziewczyny i chlopaku :)

milo znowu przy sniadanku forum poczytac. :P tesknilam za tym.

narazie zycze wam wszystkim milego dnia. wybieram sie dzisiaj spacerkiem do pracy i zostawiam auto pod domem:) zawsze to jakas forma rekreacji :)

trzymajcie sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.