Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obiadowo :)

Mialem iść do pracy ale nie wypaliło więc lepiej dla mnie :)

Teraz zajadam obiadek :P A wiecie co dzisiaj mam ... Wieć tak mielone w sosie miętowym z bigosikiem + fasolka szparagowa dotego grzybki marynowane nie wiem czy wolno ale nie daje się zwariować jak myślicie można wy jecie aha i mam do Was pytanie jak wy jecie otręby to o jednej porze i nie rozdzielacie na porcje bo ja nie rozdzielam bo kiedyś wyczytaółem żeby najlkepiej jesc na raz a teraz gdzies na jakims blogu przeczytałem że najlepiej dwa razy dziennie i nie wiem a w ksiazce pisalo ze raz co wy na to?

Olinko dokładnie to motywuje jak ktoś nas chwali :P

Asiek widzisz wcinaj więcej ;) i chudnij gratuluję spadeczku

Sylwia wyglądasz kwitnąco jeszcze w tym kolorku bardzo twarzowy

ok ja spadam może potem zajrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iris pewnie, że się będziemy wspierać. Na chwilę obecną przeraża mnie samotność i to, że sobie nikogo nie znajdę. Ale co tam lepiej być samemu niż z kimś takim, jak mój mąż, a dzięki Waszym pochlebnym opiniom na temat mojego wyglądu, może uwierzę, że jeszcze komuś się spodobam.

Ivonko nie wiem czy wczesniej widzialas moja historie ktora opisywalam tutaj na forum. ale przypomne dla pewnosci, spedzilam 7 lat z facetem ktory co pare miesiecy zdradzal mnie z nowo poznanymi panienkami. wiedzialam o zdradach, ale balam sie odejsc ze strachu przed samotnoscia i ze nikt mnie juz nie zechce. ze zostane juz sama do konca zycia. po tych 7 latach powiedzialam dosc i ucieklam od niego. teraz jestem szczesliwa i Ty tez napewno bedziesz. tym bardziej ze jestes o wiele odwazniejsza niz ja. podjelas decyzje o odejsciu o wiele szybciej niz ja. gratuluje Ci tego bardzo i podziwiam Cie. wszyscy na forum trzymamy kciuki zebys miala sile walczyc o swoje lepsze zycie :)

Witajcie Dziewczyny i Chłopakuicon_biggrin.gif

To ja sie żegnam. Życzę spadeczków i samych miłych chwil. Do napisania za 2 tygodnieicon_biggrin.gif

Bozenko udanych wakacji zycze :) baw sie dobrze

hej hej!!

magdzik- no to strasznie szkoda,ze nie uda Ci sie wyrwac na spotkanko z nami;moze nastepnym razem:)

iriss ja tez zaluje, ale niestety nic nie da rady zmienic. a szkoda bo fajnie byloby was zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dzień dobry! ( miło ale nie upalnie... takie lato mogłoby trwac do końca lipca... bo potem to juz mogłyby przyjść upały bo zaczynam urlop....)

quote name='didkowa' date='20.07.2010 - 06:45' timestamp='1279601114' post='106289']

Witam Wszystkich =o)

Tak na prętce , wpisuje swój dzisiejszy wynik ,,, o całe 1,3 mniej po pierwszym dniu =o)

78484c44667823c72.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie Protalki i Protale oraz pozostali goście anonimowi - to już 1700 stron naszego wątku...... icon_mrgreen.gif

Maragrete to znaczy ze nasza dieta jest bardzo popularna, az sie dziwie ze ja dowiedzialam sie o niej tak pozno. gdybym wczesniej wiedziala to pewnie nie zapuscilabym sie tak bardzo. ale lepiej pozno niz wcale :) ide w dobrym kierunku w doborowym towarzystwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba podobnie jak ASIK25 miałam problem, że za mało jadłam, faktycznie na początku waga spadała super, ale w pewnym momencie już tak różowo nie było, teraz znowu jest lepiej, ale chyba muszę zmienić suwaczek z wagą docelową, może z 1,5 kilo jeszcze i byłoby 56 jako waga docelowa. Ale chyba teraz nic nie będę zmieniała, bo to nie będzie motywujące, że znowu więcej zostało do zrzucenia, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba podobnie jak ASIK25 miałam problem, że za mało jadłam, faktycznie na początku waga spadała super, ale w pewnym momencie już tak różowo nie było, teraz znowu jest lepiej, ale chyba muszę zmienić suwaczek z wagą docelową, może z 1,5 kilo jeszcze i byłoby 56 jako waga docelowa. Ale chyba teraz nic nie będę zmieniała, bo to nie będzie motywujące, że znowu więcej zostało do zrzucenia, pozdrawiam.

Zunia widze ze zaczynalas od podobnej wagi co ja(moja 65,5)ja docelowo chce 55,5 nale wg testu Dukana powinnam przystepowac na 57,5 no nic zobaczymy poki co 4 kg za mna a 6 przed zobaczymy jak bedzie po dzisiejszym dniu, u Ciebie widze ladnie leci od kiedy jestes na dietce??

Misiek dzieki wiedzialam ze z Wami nie zginę:)

1700 stron to powod do dumy szczegolnie dla tych ktorzy sa tu od samiuskiego poczatku takze gratulacje Kochani:)

A tak z innej beczki to jutro mam zamiar zrobic sobie chlebek zebym lepiej i czesciej miala co mprzegryzac w pracy, macie jakies sprawdzony przepisik???

Pozdrawiam Asiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny płakać mi się chce nie dałem rady co ja dzisiaj zjadłem 3 lody 1,5 czekolady batony masakraq poległem na całego teraz mam 5 dni białek więc mam nadzije ze sie wyrówna na dodatek 2 kromki chleba i to chyba jeszcze nie dość na dzis ale jutro od nowa na całego dukan mam nadzieje ze mnie ostro do wc pogoni bo czuje jak juz organizm reaguje ale naleza mi sie baty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż to nie jest łatwy okres na dietę, upały, owoce , warzywa, wszystko się do nas uśmiecha;) ale misiek dasz radę, teraz ostre proteinki i będzie dobrze, a jak się już teraz źle czujesz to może następnym razem się nie skusisz?:) trzymaj się!

a u mnie moim mili w końcu drgnęło, i to tak porządnie, po 10 dniach zastoju, dziś wstałam 1,5 kg lżejsza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIK25 z tego co pamiętam to od 29 czerwca, dzisiaj wsuwałam tyle białek jak nigdy, zobaczymy jak waga zareaguje jutro, wiem, że nie powinno się ważyć codziennie, ale za kilka dni mam mieć "te dni", więc wtedy na pewno nie wejdę na wagę, zmykam zanurzyć się w wannie, jeszcze kilka dni i urlop, ah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Misiek, dałeś czadu. Lanie jak nic się należy, przesyłam wirtualnego kopniaka ;D. Mam nadzieje, że ten wybryk będzie miał takie same następstwa jak poprzednie.... mobilizacja na całego. Nie przejmuj się, facet jesteś, dużo ćwiczysz, więc te słodkości rozejdą Ci się po kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.