Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie minelo 15 h jak jestem w pracy a to jeszcze wcale nie koniec........wszystko mnie boli;nawet jak mysle to mnie boli....

No Iris może byś poszła w końcu do domku:)

Znalazłam przepis na Miśkowy biszkopt, czy do niego nie dodaje się słodzika?

Miśku, albo Magdzik podpowiedzcie, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Iris może byś poszła w końcu do domku:)

Znalazłam przepis na Miśkowy biszkopt, czy do niego nie dodaje się słodzika?

Miśku, albo Magdzik podpowiedzcie, proszę.

Ivonka ja dodaje slodzik i ucieram go najpierw z zoltkami a pozniej daje cala reszte jak w przepisie, ale sypie slodzik tak na oko wiec nie podam ci dokladnej proporcji no i nie wiem jak misiek robi bo w przepisie nic nie wspominal o slodziku.

a tak poza biszkoptem to jak sie trzymasz Ivonko?

Iriss a ty idz juz do domu bo sie przewrocic wsrod tych kurczakow. ja narzekam jak musze robic 12h, najdluzej bylam 14.5 a ty juz ponad 15 i mowisz ze jeszcze nie koniec!! wzielas chociaz jakies jedzenie? bo pamietam ze kiedys musialas zostac dluzej a nie mialas ze soba nic. trzymaj sie tam, ja trzymam kciuki zebys mogla juz do domu isc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Magdzik za odpowiedź, też w końcu dałam słodzik, ale dodałam też śliwki i nie był to świetny pomysł, bo mi się ciasto w środku nie upiekło i musiałam dopiekać, ale i tak jest pycha:)

A tak ogólnie to się trzymam, staram się jakoś organizować sobie czas, tylko zasnąć nie mogę, a jak już zasnę to potem śpię do 11.

Sylwia, ale baty Ci się należą za placki, a 1000 uśmiechów przesyłam Ci na pocieszenie.

Dobranocka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mialam isc spac o 21 ale zdenerwowalam sie a pod nosem lezalz mi placki ziemniaczane ktorych maz nie dojadl i wsunelam ze 4. a bylo tak pieknie....jestem zla na siebie

Sylwia jakos sobie z tym poradzisz, mi tez sie zdarzylo podkrasc Marcinowi placka ale to bylo na samym poczatku diety, na szczescie u mnie sie na wadze wtedy nie odbilo, ale nie wiadomo jak to bedzie u ciebie. placki po wegiersku i pierogi ruskie, to potrawy ktorych mi najbardziej teraz brakuje :smile:

Ivonka ja robie tak jak napisal misiek nic do srodka nie dorzucam i wychodzi super. na sniadanko z kubkiem mleka jest naprawde swietne. mniam, az sie nie moge doczekac jutrzejszego sniadania. tylko najpierw musze upiec biszkopt, bo gdybym go zrobila dzisiaj to bym go na cieplo zezarla :twisted:

a mam pytanko do starszych forumowiczek. czy ktos wie co sie dzieje z Jusia, wiem ze miala jechac na wakacje, ale srasznie dlugo sie nie pokazala i zaczynam sie zastanawiac czy aby znowu z diety nie uciekla :smile: szkoda by bylo... Jusia, jak nas czytasz to sie odezwij ze wszystko u Ciebie w porzadku...

i sagi cos ostatnio nie widuje chyba ze przegapilam to ze gdzies na urlop sie wybiera. aha i jeszcze malenstwo sie rzadko pokazuje... czy tylko mi sie tak wydaje????

no to tyle na dzisiaj, dobranoc wszystkim , spijcie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł :D

Iriss współczuje krótkiego snu dziś, ale tej nocy i mnie to czeka niestety....

Tak jak i Marudka wybieram sie na Wesele ( nie chce mi się jak diabli, ale co zrobić... ). Najgorsze jest to, że jeszcze dziś kupa przygotowań mnie czeka do tego wyjazdu, a mamy jechać już koło 3-4 w nocy. Musimy wyjechać tak wcześnie, bo jedziemy aż do kotliny kłodzkiej :/ Tak więc kawał drogi przed nami, bo ponad 500km :/

Plus dzisiejszego dnia jest taki, że mam w końcu nową lodówkę :) W końcu !!!!! W końcu wszystko będzie pod ręką i będzie można robić jakieś większe zakupy, bo wszystko się zmieści :) :) :) i będę mogła w końcu też robić wszystko na co przyjdzie mi ochota, bo tez będę miała zawsze pod ręką potrzebne składniki i po zrobieniu też będzie gdzie schować. Jednym słowem - JUPIIIIII

Kupiłam sobie dziś też sukienusię na poprawiny. Wiecie co??? Oni oszaleli w tych sklepach - rozmiar rozmiarowi nierówny....... Czasem kupuję rozmiar 38 -M - a tak jak dziś, to sukienka jest rozmiar 36 i w planach mam jej zwężanie. Do tego kupiłam też bluzeczkę taką luźna XS. Co najmniej jakbym była nie wiadomo jakim patykiem...

Apropo wagi - trzyma się około 58.8-58.4kg, więc też nie najgorzej... Oczywiście jutro znowu grzeszki, ale mam nadzieję, że szybko wróci wszystko na swoje miejsce... :)

Zunia widać na pewno!!! Ja ci powiem, ze po stracie 16kg czasem to mam wrażenie, że mało co schudłam.. ale potem biorę kolejną bluzeczkę 2 lub 3 rozmiary mniejszą i stwierdzam, że jednak różnica jest :) Już ktoś kiedyś pisał, że mimo iż chudniemy nie wiadomo ile, to w psychice dalej jesteśmy wg siebie grubaskami. Wiemy, że jest nas o wiele mniej, ale jakos postrzeganie siebie czasem ciągle to samo co i przedtem :)

Ostatnio mając dobry humor stwierdziłam nawet UWAGA !!!! że chyba jednak trochę mi łydki wysmukliły się... Musze poszukać post, gdzie z Iriss wymieniałyśmy się obwodami i porównać :)

A swoją droga ja na etapie schudnięcia 10kg, stwierdziłam, że gdybym wagi nei miała to obstwialabym, ze max 4-5 kg mi zeszlo :) Hehe ale bylabym zdziwiona gybym sie tak dopiero po takim czasie zwazyla :smile:

PS a co to za pomidorki w sosie czosnkowym?????

Misiek a mi się wydaje, ze bez sensu tak calkiem potem diete od pcoxzatku stosowac. Ustal sobie np ze na dniach z warzykam zjesz jedna porcje owocow i caly czas rob te swoje np 5/5. Waga i tak nie powinna rosnac, a moze w ten sposob dalej i odrobine spadac bedzie. Czyli chyba na zasadzie tych modyfikacji, ktore tu juz chyba nei jedna protalka wprowadzila ;>

MIsiek a może bys sie nam pochwalil jakims zdjeciem ;>

I26 no ja się nei mierzyłam w końcu - jakoś z centymetrem zawsze nie po drodze mi było :smile:

Ale rozmiarowo (sklepowo) to wyglądamy tak samo, tzn ja ruszałam z 40 czasem 42, a jestem raczej na 36 a czasem i 34 :) Ale wynik naprawde imponujacy !!! BOMBA !!! Z reszta juz nie raz ci pisalam ze laska jestes i tyle :) Iza jeśli boisz się trójki to może zrób jak pisałam wyzej, ze na warzywkach dodjesz np owoca.. Zawsze to cos nowego, ale jeszcze nei wszystkei dozwolone rzeczy z trojki, wiec waga powinna nadal troszke spadac, ale zrobisz jak chcesz :) Ja to osobiscie jak kazdy chyba dookola nie chcialam, zeby mi wszystki owoce kolo nosa przeszly :) Tak jak bylo to z truskawkami :) Bo juz nigdzie nie ma :twisted:

Magdzik zobaczysz, ze jak mama przyjedzie tez ochow i achow nie bedzi ekonca :) Ze zdrowiem, na pewno wszystko sie w koncu ulozy :) Wszystko po koleji :) A tego biszkopta chwalonego tak przez ciebie miskowego, to chyba po powrocie bede musiala wyprobowac :) A w jaki sposob Ty go robisz???

Dobra Dziewczynki ( i Misku oczywiscie tez) trzymajcie sie cieplutko. Życze wam duzoooo spadkow przez ten weekend i trzymajcie kciuki abysmy szczesliwie dojechali na miejsce... i dobrze sie bawili.. Ehh taki kawal dogi , a wlasnie sie dowiedzialam, ze karola siostra, ktora z nami jedzie wponiedzialek rano musi byc w pracy w gdansku!!!! WIec zbyt dlugo to my tam nie pobedziemy, a szkoda... bo Kotline Kłodzką to bym sobie pozwiedzala znowu :) No ale trudno, moze innym razem :)

Ehh internet mi wysiadl jak to pisalam kolo 24, a teraz dopiero udaje mi sie wyslac:) Czyli generalnie nie spalam, ale juz wszystko zrobione, nawet sobie placszki jescze wlasnie robie, co by chociaz po drodze nie grzeszyc kanapkami :)

Jeszcze raz buziaki dla wszystkich :)

Mam nadzieje, ze uda mi sie przysnac w aucie i nie padne na tym weselu :)

Paaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałam wrzucić Wam jeszcze Jak wyglada moje zaproszenie w całości, ale coś nie moge - zrobię to jak wróce z wesela, bo już słysze, że budzika Karola dzwoni, więc zaraz czas jechać, ehhh.. ja to bym tera spać poszła a nie............. :smile:

Trzymajcie się - buziaki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia wybacz, ze pytam o wzrost ale zawsze pytam jak widze podobna wage:) mnie siedzenie na bezrobociu wykonczy jem od kilku godzin i przestac nie moge, masakra jakas, od pn znowu biore sie za diete.

wzrost 153. a Ty ile? mam nadzieje że przy tym wzroście jak będę ważyć 48 to będę wkoncu taka w sam raz szczuplutka. A Ty ile wzrostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z Was ma kontakt ze Śliweczką to porsze ją ode mnie pozdrowić!!

a przy okazji pozdrowcie tez Sliweczke odemnie!! ciekawe czy prace znalazla.? i tesknimy tu za nia, moze powinna zalozyc nowe konto zeby mogla do nas wrocic?

Dziękuję że jeszcze o mnie pamiętacie...

Założyłam nowe konto bo za cholerę nie mogłam się zalogowac.Nic nie dała zmiana hasła przez pana Marcina,wciąż pokazuje się błąd.Nie mogę nawet w swoim loginie wstawić literki "Ś" bo nowe forum nie pozwala na wstawianie polskich znaków eh...:smile:

Dziękuję za pozdrowienia,to bardzo miłe :)

Magdzik,pracy jeszcze nie znalazłam,choć mam coś na oku,ale nie wiem czy wypali.

Nie dam rady nadrobić wszystkiego co przez czas mojej nieobecności napisałyście (miałam też problemy z internetem i nie mogłam Was czytać) ,ale doczytałam się że Marudka spodziewa się dzidziusia...Wielkie gratulacje Marudko!!!!! Będę trzymała kciuki żeby wszystko było w porządku i żeby szczęśliwie przyszło na świat to maleństwo-mała Marudka lub mały Marudek :twisted:.

Widzę na forum nowe osoby,fajnie że dołączają nowi dukanowcy.

Moja waga nie spada,odpuściłam sobie troszkę dietę na czas owoców i lodów :smile: Za gorąco na dietowanie.Trzymam wagę w ryzach i jem białkowo,choć zdarzają mi się spore grzeszki.Ale jak tylko zrobi się chłodniej to wracam do czystych białek.

U mnie dzisiaj znowu gorąco,nie ma czym oddychać,28 stopni w cieniu...A wczoraj się chmurzyło i zanosiło na burzę,ale wszystko gdzieś odeszło i słońce praży znowu.

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.