Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam :smile: posta napisałam wczoraj, ale miałam przerwy netu...

Witaj Justynko, determinacja, trochę silnej woli i konsekwencji wyboru tej diety, a szybko zobaczysz efekty.

Dobrze trafiłaś, pytaj i dziel się z nami Twoimi osiągnięciami.

Jogurty naturalne są wskazane, ale te bez cukru i z zawartością tłuszczu do 5%.

Śliweczko oj, jak dobrze że mąż ma takie podejście do Twojej jazdy. Znam przypadki, że koleżanki były tak zestresowane obecnością i ostrą krytyką panów, podczas jazdy, że bały się jeździć, a po takiej jeździe zostawał tylko dodatkowy dokument w portfelu.

Saga świetnie że znalazłaś taką pracę, w której się spełniasz. Mam nadzieje, że jak już minie okres próbny to będziesz mogła do nas częściej zaglądać.

grazziu i Boguniu, maleństwo, Polu protalki starsze stażem, milusio, że ciągle jesteście z nami :smile:.

Jolciu tak trzymaj, gratuluje Ci tak silnej woli. Jesteś przykładem dla innych, że da się przejść koło niedozwolonych rzeczy, mimo że ślinka cieknie.

Magda27 kochana, weź się w garść !!! Nie ma podjadania.

Gosiulku nieważne jaki obcas, wygodne kopyto to podstawa, takie odpowiednio dopasowane to Twojego profilu stopy.

Ja nie szłam jeszcze do ślubu, ale spod sukienki to chyba mało widać, wiec tym bardziej stawiałabym na wygode, w końcu masz do przetańczenia całą noc :).

Asiek biszkopt jest w przepisach

Sandra powodzenia, trzymamy kciuki, żeby Ci się udało doprowadzić diete do końca

Miłego dzionka życzę

Ps. Trzymam się trójeczki, nie wiem czy mój żołądek się przestawił, ale nie za bardzo toleruje różne wariacje które mu serwuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :smile:)

(...)

Aaaaaaa i wczoraj dzwonili jeszcze do mnie, że 19 sierpnia mam jechać już na przymiarkę mojej kiecy ślubnej !!!! :twisted:

musze do tej pory buty kupic juz i tak sie zastanawim czy aby nie szyc jej do dlugosci butow na plaskim obcasie ;> jak myslicie???

Wczoraj jak widzialam jak panna mloda wywijala, to bylam w szoku, no i okazalo sie ze dziewczyna od poczatku imprezy juz miala plaskie buty. Do kosciola miec buty na nie za duym obcasie, wiec najwyzej bedzi eciut krotsza sukienka wtedy, ale przynajmniej csaly wieczor i cala noc potem mozna wygodnie byc na plaskim obcasie, a sukienka do tego nie bedzie mi sie wijala po ziemi i sobie zebow o nia nie wybije -jak mysliscie?? Ktoras z was moze juz praktykowala cos takiego ???

Witaj Gosiulek :smile:

Moja córcia we wrześniu bierze slub i też będzie miała buty na płaskim obcasie. Jest dość wysoka a narzeczony wyższy o 5 cm więc będzie OK. Zastanawiamy się nawet nad balerinkami na imprezę po kościele. Niestety bardzo trudno jest dostać takowe w kolorze 'śmietany' bo taka będzie sukienka. Ona też 'Dukaneczka" obecnie w rozmiarze 38 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję za informacje zaraz zlecę mamusi żeby na bieżąco kupowała to czego jestem pewna a wiem, że Lidla ma bardzo blisko swojej pracy wiec problemu nie będzie :smile:

kurcze nie mogę patrzeć jeszcze na te przepisy umieszczone z boku ale domyślam się, że to też takie ćwiczenie na silną wolę wiec z czasem będzie lepiej tzn już jest dobrze i czuję się super :) ta książka też faktycznie bardzo dużo daje i jakbym o niej wiedziała rok temu to już wtedy bym się nad tą dietą nie zastanawiała :twisted:

jeszcze raz dziękuję za wszystko!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaraz sie wykoncze...czekam na pozytywne rozpatrzenie 2 bardzo waznych spraw, jedna to rozmowa o prace mojego narzeczonego, na ktora wlasnie wyjechal, druga sprawa jeszcze wazniejsza dotyczy mojej mamy i sprzedazy i kupna mieszkania, czeka na wazne dokumenty i wszystko jest na wariackich papierach...a ja siedze jak na szpilkach...ech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zaraz sie wykoncze...czekam na pozytywne rozpatrzenie 2 bardzo waznych spraw, jedna to rozmowa o prace mojego narzeczonego, na ktora wlasnie wyjechal, druga sprawa jeszcze wazniejsza dotyczy mojej mamy i sprzedazy i kupna mieszkania, czeka na wazne dokumenty i wszystko jest na wariackich papierach...a ja siedze jak na szpilkach...ech

Najgorsze to właśnie czekać. Napewno bedzie ok.Napisz co chłopak z pracą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drogie Protalki i ty Miśku !

Ok dziękuję za informacje zaraz zlecę mamusi żeby na bieżąco kupowała to czego jestem pewna a wiem, że Lidla ma bardzo blisko swojej pracy wiec problemu nie będzie :smile:

kurcze nie mogę patrzeć jeszcze na te przepisy umieszczone z boku ale domyślam się, że to też takie ćwiczenie na silną wolę wiec z czasem będzie lepiej tzn już jest dobrze i czuję się super :) ta książka też faktycznie bardzo dużo daje i jakbym o niej wiedziała rok temu to już wtedy bym się nad tą dietą nie zastanawiała :twisted:

jeszcze raz dziękuję za wszystko!! :smile:

Justysku - najlepiej przed zakupami popatrzeć na zdjęcia polecanych przez nas produktów zamieszczonych w naszym wątku z produktami : a wtedy zapamieta sie jak wygląda dany produkt i łatwiej go "wyłowić" z pólki w markecie.

Polecam tez nasz wątek z przepisami protalowymi (aktualnie mamy 28 stron przepisów) : oraz wątek z pomysłami na menu protalowe, dla tych którzy nie maja pomysłyu co by tu zjeść a ser biały - prosty i tuńczyk z puszki juz im sie znudził :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Śliweczko nam dołożyłaś dużo różnorodnych, nowych przepisów... i wszystko na zdjeciach tak smacznie wygląda, ty to sie marnujesz tam na tym Podlasiu w domu z tą twoja inwencja... a jak ci domownicy mają z Toba dobrze.... zazdroszczę... :smile:

Waga u mnie bez zmian ( mimo wekendowych grzechów... :smile: ) Własnie zajadam sobie w pracy krem cytrynowy, juz druga miseczkę, bo wczoraj zrobiłam i przyniosłam do biura jako deserek żeby mnie cywilne ciasta albo lody nie kusiły.

Wszystkim czytającym nasze forum miłego dnia ! (bez deszczu bo u nas niestety rozpadało sie na dobre.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny.

U mnie wagowo bez zmian - dla mnie ciężki był weekend zjadłam kilka malin i jagód coraz trudniej mi na tej 2 fazie. Do tego miałam gości i szykowanie dla nich wszystkiego tez nie było łatwe. No ale pojechali juz i zostało mi mnóstwo sprzątania po ich psie. Oni maja haskiego który niestety siedzi w domu :smile: Masakra to niesamowite ile on zostawia siersci przez cały rok. Dwa dni gości a sprzątania co niemiara. On jest nauczony ze wszędzie siada na kanapie na fotelach ,nawet spi z nimi i wpycha sie na pościel.Rozumiem ze w domu mu na to pozwalaja ale u kogos mógłby miec zakaz i siedziec tylko na podłodze. Przeciez i tak mialby dobrze lepiej niz na polu :smile: No i tak wyjechali w niedziele i w sumie wiem ze w niedziele sie nie sprzata ale jak zobaczyłam te kłeby siersci to musiałam z mezem zgrzeszyc i wzielismy sie za odkurzanie tego wszystkiego zeszło nam 1,5 h. A ile mam prania szok tyle ze pogody nie ma. Denerwuje mnie tez to ze jak sie je posiłki to on siedzi nad człowiekiem i sie wpatruje i sie slini. :)

wybaczcie ale przeciez nie bede go karmic wedlina za ok, 30 zł. Bo takie mam przekonania i juz,dzieci na swiecie głoduja a ja mam psu dawac taka wedline? On ma swoja droga karme ale woli takie wedlinki,kości mało co je bo ma po nich zatwardzenia:-D pierwszy raz widze psa który nie moze jesc kości.

No i ja głupia zawsze na ich przyjazd sprzatam odkurzam myje podłogi choc mam czysto i zawsze sie pukam w czoło po co to robie jak pies wpada i po 5 minutach jest meksyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałam sie was jeszcze spytac o jakim miesie z indyka z biedronki pisaliscie?Bo ja dzis byłam w tym sklepie ale była tylko jakas mielonka z indyka i to bardzo tania ok 4 zł. Napiszcie czy to chodzi o to mięso.Bo ja sobie robie mielone z piersi no a wiadomo ze z piersi to nie maja takiego smaku. Wogóle juz nie moge ta 2 faza wychodzi mi bokami:smile: Pocieszam sie ze juz wkrótce sierpien to jakos przemecze a początkiem wrzesnia przechodze na 3 faze, Dzis mam 1 dzien białek takze mam nadzieje ze po 5 dniach cos w koncu ruszy. Postaram sie byc w te dni bardzo grzeczna ale nie wiem jak wyjdzie:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich =o)

Widzę ,że nie tylko ja borykam się z się pokusami jakie fundują nam wizyty gości =o) Od czwartku przez nasze mieszkanie przetoczyły się trzy pary z dzieciaczkami ale pomimo paru grzeszków i fazy P+W waga była łaskawa ,0,4 kg na minusie =o) Od dzisiaj cisza , spokój i proteinkowe jedzonko =o)

Pozdrawiam

78484c44667823c72.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chciałam sie was jeszcze spytac o jakim miesie z indyka z biedronki pisaliscie?Bo ja dzis byłam w tym sklepie ale była tylko jakas mielonka z indyka i to bardzo tania ok 4 zł. Napiszcie czy to chodzi o to mięso.Bo ja sobie robie mielone z piersi no a wiadomo ze z piersi to nie maja takiego smaku. Wogóle juz nie moge ta 2 faza wychodzi mi bokami:smile: Pocieszam sie ze juz wkrótce sierpien to jakos przemecze a początkiem wrzesnia przechodze na 3 faze, Dzis mam 1 dzien białek takze mam nadzieje ze po 5 dniach cos w koncu ruszy. Postaram sie byc w te dni bardzo grzeczna ale nie wiem jak wyjdzie:smile:

Witaj MonikoP !tak zgadza sie kupujemy to mieso mielone z biedronki w tej wlasnie cenie,ono jest troche juz przyprawione i bardzo smaczne.Nie znam parametrow ale jak dobrze pamietam Sliweczka tez je kupuje a widzisz ile schudla:)

Kurcze !nadal za kazdym razem musze sie logowac.Godzine mnie nie bylo i chcac cos napisac znowu logowanie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

    Pogoda oczywiście deszczowa :) ale chyba lepsza taka na kilka dni niż te upały przez ponad miesiąc. Ostatnio tak mi szybko czas ucieka, że nie nadążam. Za 2 dni minie mi miesiąc na stażu, a dopiero co zaczynalam :smile:  Ale jest fajnie, duuuużo rzeczy się nauczyłam, sporo też sobie przypomniałam ze szkoły, fajni ludzie, fajna atmosfera, tylko jest jeden minus.... i to spory, że to tylko staż, ale mam nadzieję, że będą chcieli mnie zostawić. No nic, pożyjemy zobaczymy... 

Witam. To mozliwe że waga tyle pokazała. W fazie uderzeniowej są duże spadki a to tez z powodu utraty wody. Dużo pijesz pewnie i nadal tak rób. Spożywamy jogurty naturalne i kefiry o niskiej zawartości tłuszczu. Także w fazie uderzeniowej. Tłuszcz do 5% jest dopuszczalny ale polecam 0%. Ja kupuje w lidlu 0,1% jogurt naturalny a kefir 1,5% również w lidlu.

Pozdrawiam i życzę dalszych spadeczków

      Nie zapominaj, że sporo jogurtów ma wymienione tłuszcze na węglowodany, a to chyba gorzej? :/ Tak więc czasem lepiej zjeść ten co ma 1,5% tłuszczu a mało węgli niż ten beztłuszczowy ale z większą ilością węgielków. Czasem jest tak że bez tłuszczu, ale z cukrem. A LIDLowa Linessa coś mi się kojarzy, że ma właśnie dużo węglowodanów, bo chcialam ja kiedys kupić, ale coś było nie tak skoro nie kupiłam. Nie wiem czy o tym mówiłaś, ale innego takiego nie kojarzę.

     Moja waga rano pokazała mi 61,5 kg :twisted: ale zobaczymy co będzie jutro, bo się objadłam przed chwilą jak bąk. Zrobilam sobie lecho na jutro do pracy i po pracy, tylko mam dylemat w co wziąć żeby za bardzo nie wystygło :/

     Coś jeszcze miałam skrobnąć, ale jak zwykle zapomniałam... 

    

     Gratuluję wszystkim spadków, w szczegolności tym najmłodszym i najstarszym stażem, bo w ich przypadkach to odpowiednia motywacja. A my jakoś damy radę :smile: 

     Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MonikoP !tak zgadza sie kupujemy to mieso mielone z biedronki w tej wlasnie cenie,ono jest troche juz przyprawione i bardzo smaczne.Nie znam parametrow ale jak dobrze pamietam Sliweczka tez je kupuje a widzisz ile schudla:)

Kurcze !nadal za kazdym razem musze sie logowac.Godzine mnie nie bylo i chcac cos napisac znowu logowanie:(

    Nawet nie wiedziałam, ze jest tam takie mięsko i to w dodatku w takiej cenie :smile:  Chyba będęmusiała się wybrać któregoś pięknego  dzionka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.