Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ivonka35 dziękuję za gratulacje, też mi się wydaje, że szybko mi idzie, ale to chyba dlatego, że tak z ręką na sercu przez ten miesiąc stosowania tej diety miałam może z 2 grzeszki i to takie tyci, tyci. Jeszcze dzisiaj warzywka, a od jutra znowu same białeczka, ale w niczym mi to nie przeszkadza, nawet tą dietę polubiłam, można jeść ile się chce, ciekawe w jakiej diecie innej diecie tak jest, nawet zdarzyło mi się kilka razy zjeść późnym wieczorem i wszystko było ok, ani razu nie zauważyłam, abym ważyła więcej niż poprzedniego dnia, pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim :smile:

Witam Gosieńkę :) witam wszystkich Protalowców.

Mam dziś pogodę barową. Choć nie pada i w miare cieplo to slonka niestety brak. Lubię budzić się z promykami bo łatwiej mi wstać z mojego ulubionego mebla w domu- łóźka.

Jolcia ciesz się urlopem mimo aury ... najważniejsze to wypocząć psychicznie i fizycznie od pracy, troche sie zresetować i złapać 2 bieg do dalszej pracy. Mam nadzieję że jeszcze będziesz się cieszyć słoneczkiem. Bo deszcz niech sobie popaduje nocą i w normalnych ilościach a nie ulewami w dzien :smile: Wtedy wszyscy beda zadowoleni ... rolnicy, grzybiarze i urlopowicze :twisted: A co do utraty kg to roznie bywa ... te przestoje zdazaja sie czesto z tego powodu iz bedac tak blisko celu niestety czcesto ulegamy pokusom ktore hamuja spadki! Niestety na wlasne ryzyko!Ale nie ma sie co zastanawiac na zapas!!! Będzie dobrze!!!

Wg mojego uznania siemie lniane ma b.duzo tłuszczu ... poza tym on się wchlania do ukł. pokarmowego wiec kłóci się z teorią Dukana ... i niestety ale I faza to całkowice powinna być bez takich rewelacji. Natomiast potem ?? na własne ryzyko! Ja nie używałam choć sie zastanawialam ...

A jak Marudka? Co sie tam dzieje ze Ciebie brak o 6 z rana???!!? Wszystko ok?!

Dziewczyny wg harmonogramu za 3 dni kończe III fazę! Dieta Dukana i zrzucenie 11 kg zajęło mi równo 7 miesięcy!!

Ale nie popadam w euforie i kontorol jest!! Nnie chce rozstawac się ze swoją szczęśliwa sylwetką!

Poza tym zrozumiałam jedno, że rownowaga psychiczna jest bardzo ważna dla dobrego samopoczucia i poczucia własnej wartości.

Zauważyłam że szczuplejszym w życiu łatwiej ... może to moje fanaberie, może jestem teraz bardziej pewna siebie ale w wielu sytuacjach ludzie są milsi i bardziej uprzejmi. Może się po prostu więcej uśmiecham??

Nie wiem ... ale nie chcę nikogo specjalnie namawiać ...ale uważam że warto walczyć o siebie!!

ps. Wczoraj usłyszałam komplement najważniejszy z najważniejszych bo od Łukasza ... powiedział: "Ale z ciebie laska teraz!!!!!!!"

I to buduje!!!! I tego życzę wszystkim z sałego serducha!!

Tak mi się dziś wzięło na zwierzenia!

Ale to dzięki WAM moge to napisać!!!

Dziekuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Maragrete fajnie że rozumiesz o co mi chodzi. Ja tez lubie tego psa i nawet korona z głowy mi nie spadnie jak posprzątam po nim tą sierść. Ale on sie wpycha dosłownie wszędzie. Mógłby sierdziec w domu na ziemi ale gdzie tam on zaliczy kanape i 2 fotele w duzym pokoju mało tego gdy tam zrobi mu sie mało komfortowo idzie do dziecka do pokoju i kładzie sie na dziecka kanapie dosłownie na świezej poscieli. A mnie az trzepie:smile: Zawsze zamykam drzwi od pokoju dziecka ale po tym remoncie jeszcze nie wstawialismy drzwi od jej pokoju chcemy je pomalowac albo kupic nowe no i nie było czego zamknac a piesek wykorzystał to na maksa. Do tego nie było teraz tyle miejsca do spania pozbylismy sie jednej kanapy przy przeprowadzce musimy kupic cos nowego i spalisny z mezem na podłodze u córci, oczywiscie rano piesek tez sie połozył na tej poscieli. Teraz mam tyle prania wszystkiego ze szok pościel, koce, itp. Niby mu zawsze po przyjsciu z pola myja łapy no ale bez przesady jak można spac z psem przeciez psy nie wycieraja sobie tyłka po załatwieniu sie i pewnie nie zawsze maja zatwardzenie a potem z takim tyłkiem na pościel a ktoś potem sobie do tego przytuli twarz. Ja strasznie terazx załuje ze na początku nie ustaliłam takich warunków jak ty. Ze pies owszem ale nie na kanapach nie wiem moze myslałam ze oni poczuja sie dotknieci.

Co do tego mięsa z biedronki zrobiłam je sobie wczoraj było przepyszne ale po pierwsze za tłuste i na nasza diete sie chyba nie nadaje tłuszcz sie wytapiał z niego na patelnie no i w smaku tez było czuc ten tłuszcz. Dziwne uczucie miałam dawno nie jadłam czegos tak tłustego. Ale walory smakowe cudowne takie podobne do mielonego sprzed diety. No i musze przyznac ze człowiek zmienia sie przez ta diete przed dieta nie zwróciłabym na to uwagi bo owszem smakowało mi to mieso ale przeszkadzał w smaku ten tłuszcz.

I zadnego spadku nie odnotowałam mimo ze wczoraj miałam pierwszy dzien białkowy i byłam bardzo grzeczna nawet mam wiecej o 0,5 kg takze mysle ze to wina tego tłustego miesa. Noi nic dzis na obiadek ćwiarteczka i zobaczymy co bedzie jutro.

Miłego dnia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:)))2 dni bialkowe za mna i 2 kg tez za mna, przynajmniej na ten moment bo wiadomo dziwna ta dieta,znajduje u nas niewyobrazalne ilosci wody, ktore wedruja raz w ta raz wewta:)ogolnie malo jem, 2 posilki dziennie, jajecznica na sniadanie i zraz drobiowy na obiad, wiecej bialka nie jestem w stanie przelknac ale widac ograniczenia tez dzialaja dobrze na spadki.Dziekuje wszystkim za troske i pamiec, sprawy sie jeszcze nie rozwiazaly, moj chlopak dostanie odp pod koniec tygodnia natomiast mama czeka na wypis z ksiegi wieczystej, ktory czeka tylko na podpis sedziny a bardzo ja czas ponagla, poniewaz sprzedaje swoje mieszkanie a kupuje inne i jej kupno jest uzaleznione od wlasnej sprzedazy, ktorej nie bedzie dopoki nie bedzie wszystkich dokumentow, czas ponagla bo jej kupcy musza wyjechac, wiec jest czas nerwowki i czekania jak na szpilkach kiedy w koncu laskawie sedzina podpisze dokumety na jej biurku...

Wiecie ja tez z tych co spia ze zwierzakami, tyle, ze ja mam kota, kot jest niewielki a haski to spory piesek wiec pewnie jest ciasno w lozku:)

Pola jasne, ze Cie pamietam, konsekwentnie zakonczylas swoje dukowanie, niestety jak widac ja nie i tak probuje ciagle sprawe dociagnac do konca z jakim skutkiem-widac:)

No nic kobietki spadam:)papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko - bo ja od rana same stresy przeżywam i nie chciałam Wam się chwaliś moją głupotą!!! Przegląd samochodu mi się kończy i dziś jadę go zawieźć do mechanika.. ale na śmierć zapomniała zapłacić OC.. I rano do pracy to z duszą na ramieniu jechałam, zeby nic się nie stało - jeszcze taka ulewa była.. Ale na szczęście już wszystko uregulowałam, karnych odsetek miałam tyko 1zł i już moge jeździć.. Tzn. jeszcze ten przegląd. To wszystko przez to że już za często nie jeźdzę samochodem.. to mi się zapomniało.

A w piątek odbieram już dowód.. bo w poniedziałek przyszły (nowy mieisąc) miałabym kłopot z biletem miesięcznym, jak go podpisać. Dlatego wyjdę z pracy wcześniej żeby to załatwić.. Ale z tym ubezpieczeniem miałam stresa..

To ja uciekam już do tego mechanika PA - dzięki Olu za troskę, z nami icon_mrgreen.gif wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące 2 składników a dokładnie owsianki bo wiem, ze otręby owsiane i pszenne raczej można jeść a o tych płatkach nie doczytałam.... a także nie wiem czy można pić takie zwykłe kakao dodawane zazwyczaj do ciast oczywiście bez cukru i z mlekiem mało tłustym?

głupio mi, że tak męczę ale tylko Wy mi zostałyście takie doświadczone i pełne wiedzy na temat tej dietki... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące 2 składników a dokładnie owsianki bo wiem, ze otręby owsiane i pszenne raczej można jeść a o tych płatkach nie doczytałam.... a także nie wiem czy można pić takie zwykłe kakao dodawane zazwyczaj do ciast oczywiście bez cukru i z mlekiem mało tłustym?

głupio mi, że tak męczę ale tylko Wy mi zostałyście takie doświadczone i pełne wiedzy na temat tej dietki... :smile:

Możemy jeść tylko otręby - żadnych płatków. A co do kakao, to możemy to gorzkie i z mlekiem też. Smacznego! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    To teraz ja mam pytanie :) A właściwie to prośbę o pomoc, co nie co wygrzebię z przepisów, ale może ktoś jeszcze coś podpowie. W sobotę mamy firmowego grilla. Moim zadaniem jest zrobienie jedzenia dla siebie- co by nie grzeszyć - i dla również Dukanowej szefowej :smile: Inie wiem co zrobić... Na deser mogę zrobić serniczki Śliweczki, a na grilla żeby coś wsadzić??? Myślałam o tych paluchach co tutaj kilka osób pisało, że pierś na szaszłyku obtoczona w mięsku mielonym. Ale nie wiem jak to stworzyć, żeby sięnie rozleciało....  :smile:??: Anie wiem czy szefowa na B czy na B+W będzie... jak na warzywkach to można też zwykle szaszłyczki...  Pomóżcie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyśka kakao możemy tylko jako produkt tolerowany więc jak waga ładnie spada i tylko łyżeczkę dziennie

magda ja na grilu to robię zwykłe piersi dobrze przyprawione albo wołowinę w plasterkach też polecam no albo pałeczki z kurczaka więc wybór jest duży :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

Magda ja bylam ostatnio na grilu i zrobilam szalyki z piersi kurczaka na przemian z cebula bo namm wolna i ogorkiem,wczesniej oczywscie przyprawione,,ale zrobilam rowniez paluchy drobiowe czyli pokroilam sobie w paski grubsze piersi przyprawilam a potem optoczyalm w jajku i bulce(bulka zrobiona z koteltow sojowych),,,oraz piersi podzielilam sobie n apolowki ubilam lekkoooo przyprawilam i takie pieklam super:)

A teraz ja mam pytanie czy zamiast skrobi kukurydzianej jak w przepisach wszedzi jest mozna ja zastapic maka kukurydziana

???poniewaz niemoge nigdzie zdobyc skrobi wiec problem zeby zrobic cokolwiek,,wlasnie jestem po prubie zrobienia herbatników z otrab ale niestety porazka:(

Sandra gratuluje dalszych spadków...oraz reszcie wytrwałosci pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

Magda ja bylam ostatnio na grilu i zrobilam szalyki z piersi kurczaka na przemian z cebula bo namm wolna i ogorkiem,wczesniej oczywscie przyprawione,,ale zrobilam rowniez paluchy drobiowe czyli pokroilam sobie w paski grubsze piersi przyprawilam a potem optoczyalm w jajku i bulce(bulka zrobiona z koteltow sojowych),,,oraz piersi podzielilam sobie n apolowki ubilam lekkoooo przyprawilam i takie pieklam super:)

A teraz ja mam pytanie czy zamiast skrobi kukurydzianej jak w przepisach wszedzi jest mozna ja zastapic maka kukurydziana

???poniewaz niemoge nigdzie zdobyc skrobi wiec problem zeby zrobic cokolwiek,,wlasnie jestem po prubie zrobienia herbatników z otrab ale niestety porazka:(

Sandra gratuluje dalszych spadków...oraz reszcie wytrwałosci pozdrawiam

Dziękuję za pomysły. A mąkę kukurydzianą, zamiast skrobii stosuje większość z Nas. Tak więc śmiało, tylko pamiętaj, że w niewielkich ilościach :smile: Smaczna zresztą to ona nie jest :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko gratuluję przejścia na IV fazę :smile: 7 misięcy to i dużo i mało.

Też będę się starała doprowadzić dietę do końca i już nie wrócić do

dawnej wagi.

Sandro myślę,że 2 posiłki to za mało. Jak będziesz głodna to wtedy

pokusy szybko Cię dopadną. Rozumiem,że nie lubisz białek ale tu jest

tak dużo przepisów ,że mozna coś fajnego ugotować.

Marudko ty nam się kochana nie stresuj zbytnio :smile:

Jeśli chodzi o grila to nie wiele mogę pomóc. Do tej pory jadłam tylko pierś

i udko.

A dzis zrobiłam sobie leczo i bylo suuuper smaczne. Pojadłam sporo bo od

jutra same białka. Dziś założyłam spódniczę która pod koniec czerwca była

ciasna w bioderkach a dzis kręciła mi się wokoło. Cieszę się jak małe dziecko :)

Coś nie widać naszego Miśka,chyba bardzo zapracowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

Magda ja bylam ostatnio na grilu i zrobilam szalyki z piersi kurczaka na przemian z cebula bo namm wolna i ogorkiem,wczesniej oczywscie przyprawione,,ale zrobilam rowniez paluchy drobiowe czyli pokroilam sobie w paski grubsze piersi przyprawilam a potem optoczyalm w jajku i bulce(bulka zrobiona z koteltow sojowych),,,oraz piersi podzielilam sobie n apolowki ubilam lekkoooo przyprawilam i takie pieklam super:)

A teraz ja mam pytanie czy zamiast skrobi kukurydzianej jak w przepisach wszedzi jest mozna ja zastapic maka kukurydziana

???poniewaz niemoge nigdzie zdobyc skrobi wiec problem zeby zrobic cokolwiek,,wlasnie jestem po prubie zrobienia herbatników z otrab ale niestety porazka:(

Sandra gratuluje dalszych spadków...oraz reszcie wytrwałosci pozdrawiam

Powinna być skrobia. Można ją dostać w sklepie ze zdrową żywnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.