Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny,spadek o kolejne jakies pol kilo ale nie zaznaczam, bo na moim suwaczku tylko cale kilogramy sie odhaczaja.Zreszta nie wiem czy jest sens, bo przekonana jestem, ze i tak ten kolejny uderzeniowy spadek wroci na warzywach.

Po pierwsze Irysko glowka do gory, czasem jest ciezko ale wiem, ze wszystko swym torem sie ulozy, za jakis czas problemy, ktore dzis sa do oplakania beda do obsmiania.Wiem, ze teraz Ci ciezko wiec trzymam kciuki i jestem z Toba.

Sylwia, zeby miec plaski brzuch nawet przy siedzeniu to po prostu trzeba cwiczyc i byc profesjonalna sportsmenka.Nawet najchudsza kobieta bez cwiczenia na stojaco moze byc wklesla a jak usiadzie to ma faldki.Jak napisala Pola, taka nasza naturalna budowa.

Dziewczyny wczoraj caly dzien czytalam ksiazke mojego ulubionego autora S.C Lewisa(tego od opowiesci z Narni) pt ''Dopoki mamy twarze''.Bardzo polecam, przepiekna i madra powiesc, kilka razy sie poplakalam i doslownie polknelam ja w jeden dzien.Jest teraz w Rossmanie:)jesli ktos zainteresowany...tymczasem do potem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Madziu za infoooo,,,Sylwia niestety mieszkam na takim pipidówku jak widac bo nawet w najlepszych sklepach niema skrobi:(

Iris,,glowa do gory,,dasz rade....a co do okresu to spoznia sie pewnie rowniez z powodu stresow i nerwow..nieraz tak jest ale zobaczysz wszystko sie ulozy i wroci do normy trzymam kciuki buziakiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie protalinki!!! :smile:

U mnie słoneczko nieśmiało przebija się przez chmury ale jest całkiem sympatycznie, nie za ciepło ale i nie zimno.

Sylwio, dziecinko, co Ty opowiadasz!!! Jaki wstyd, odrobina tłuszczu u kobiety być musi, tak nas natura stworzyła. Tutaj kobiety zmagają się naprawdę z poważnym problemem nadwagi, a u ciebie to nie ma się do czego przyczepić. Życzę Ci z całego serca, abyś tylko takie problemy miała w życiu.

Pojutrze wyjeżdżam na tydzień odpocząć od tego wszystkiego co mnie tutaj otacza i mam nadzieję, że i dla mnie tych kilka promyczków słońca się znajdzie. Chciałabym poprawić koloryt skóry przed weselem córki. Biorę Belissę i rzeczywiście pomaga, ale taka normalna zdrowa opalenizna byłaby super!!! Komputer biorę z sobą, zastrzegłam sobie dostęp do neta, więc będę czytać Wasze posty :smile:. Mam nadzieję, że ie przytyję, jak się już tak wyluzuję totalnie.

Grazzio, odpowiedziałam na Twoją wiadomość i mam nadzieję, że nie masz problemu z jej odczytaniem. W razie czego pisz na polapoletek@interia.pl

Słoneczne pozdrowienia dla wszystkich odchudzających się :).

No już nie taka dziecinka. 30 na karku:-(No miłoby było jakby Twoje życzenie się spełniło bo problemów to trochę mam z dziećmi i mężem. Szczególnie choroby moich dzieci. To akurat nie problem tylko żal że tak się zaniedbałam. Jednakże czas jeszcze to nadrobić póki człowiek młody:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,spadek o kolejne jakies pol kilo ale nie zaznaczam, bo na moim suwaczku tylko cale kilogramy sie odhaczaja.Zreszta nie wiem czy jest sens, bo przekonana jestem, ze i tak ten kolejny uderzeniowy spadek wroci na warzywach.

Po pierwsze Irysko glowka do gory, czasem jest ciezko ale wiem, ze wszystko swym torem sie ulozy, za jakis czas problemy, ktore dzis sa do oplakania beda do obsmiania.Wiem, ze teraz Ci ciezko wiec trzymam kciuki i jestem z Toba.

Sylwia, zeby miec plaski brzuch nawet przy siedzeniu to po prostu trzeba cwiczyc i byc profesjonalna sportsmenka.Nawet najchudsza kobieta bez cwiczenia na stojaco moze byc wklesla a jak usiadzie to ma faldki.Jak napisala Pola, taka nasza naturalna budowa.

Dziewczyny wczoraj caly dzien czytalam ksiazke mojego ulubionego autora S.C Lewisa(tego od opowiesci z Narni) pt ''Dopoki mamy twarze''.Bardzo polecam, przepiekna i madra powiesc, kilka razy sie poplakalam i doslownie polknelam ja w jeden dzien.Jest teraz w Rossmanie:)jesli ktos zainteresowany...tymczasem do potem:)

Co do mojego brzuszka to zawsze był idealny. nic nie odstawało nigdy! Byl poprostu idealny i ślicznie umięśniony. teraz niestety odstaje a może wisi nie wiem jak to cos nazwać ponieważ sama się zaniedbałam. cóż chulahop znowu w grę wchodzi. no i rozstępy na brzuszku niezbyt ładnie wyglądają a mąż w portfelu nosi zdjęcie z dawnym odsłoniętym brzuszkiem na które sama się napatrzyć nie mogę że było tak super i wtedy tego nie zauważałam. teraz wiele bym dała żeby mieć takie ciałko:-) to nieprawda że mamy budowe że mamy brzuchy gdy siedzimy. to tłuszcz! wcześniej tego nie znałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i jeśli chodzi o wiadomości to wydaję mi się, że znajdziesz je w taki sposób, że rozwiniesz tą strzałeczkę w dół, która znajduje się pomiędzy zakładką u góry ,,Ustawienia" i ,,Zalogowano jako..." i tam znajdziesz Komunikator i to chyba to...

Dziekuje Justynko za podpowiedz,mialas racje ,udalo sie.

-Polu odebralam wiadomosc i rowniez dziekuje.

U mnie nadal piekna pogoda,chociaz w poludnie troszeczke popadal deszcz i zrobilo sie troszke chlodniej,ulga od upalow.Pierwszy tydzien jestem na urlopie i zapomnialam ,ze dzisiaj czwartek i nie zrobilam czwartku protalowego,jutro wiec bedzie piątek protalowy,waga po troszku spada,juz mialam 61,5,jednak wczoraj z rodzinka bylam nad jeziorkiem no i 2 piwka wypilam i rano waga pokazala 61,9,,ale juz sie utrzymuje w tych granicach dawno juz nie widzialam 63,a to dlugo sie u mnie utrzymywalo.

Irris glowa do gory,jak znajac zycie problemy zawsze chodza w parze,Ty jestes mloda,zdolna i wiesz czego chcesz to i te problemy pokonasz trzymam mocno kciuki niech Ciebie w koncu opuszcza.

A tak wogole pozdrawiam wszystkie Panie i Pana w popoludniowo.Urlop mam ale wciaz jestem zajeta,maz w trakcie poszukiwania pracy,od wielu lat budowlaniec ale w koncu ma dosc tych niby firm budowlanych ,gdzie tylko wyzysk czlowieka,a o pieniadze trzeba samemu sie upominac,jak niewolnik,nawet bez zarejestrowania,a juz swoje lata ma i jaka emerytura go czeka,ech zycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piorunkowa72

Witam, to mój pierwszy wpis na tym forum.

Też mam problemy z nadwagą i bardzo bym chciała zrzucić ok 10 kg. Moja koleżanka na diecie Portala zrzuciła 25 kilogramów i już dwa lata utrzymuje taką wagę. Poczytałam Was i podjęłam decyzję, od jutra zaczynam dietę. Nie będzie łatwo bo jestem uzależniona od czekolady, ale moim największym problemem jest to, że bardzo mało spożywam płynów. Czasami wieczorem, przypomni mi się, że muszę się czegoś napić. Oczywiście w upały jest inaczej, ale ogólnie kiepsko jest u mnie z piciem wody, z piciem czegokolwiek.

Dzisiaj zakupiłam parę butelek wody i jutro staruję...proszę o trzymanie kciuków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy wpis na tym forum.

Też mam problemy z nadwagą i bardzo bym chciała zrzucić ok 10 kg. Moja koleżanka na diecie Portala zrzuciła 25 kilogramów i już dwa lata utrzymuje taką wagę. Poczytałam Was i podjęłam decyzję, od jutra zaczynam dietę. Nie będzie łatwo bo jestem uzależniona od czekolady, ale moim największym problemem jest to, że bardzo mało spożywam płynów. Czasami wieczorem, przypomni mi się, że muszę się czegoś napić. Oczywiście w upały jest inaczej, ale ogólnie kiepsko jest u mnie z piciem wody, z piciem czegokolwiek.

Dzisiaj zakupiłam parę butelek wody i jutro staruję...proszę o trzymanie kciuków.

Witaj!

Fajnie, że postanowiłaś do Nas dołączyć. Gratuluję koleżance, a Tobie życzę wytrwałości i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy wpis na tym forum.

Też mam problemy z nadwagą i bardzo bym chciała zrzucić ok 10 kg. Moja koleżanka na diecie Portala zrzuciła 25 kilogramów i już dwa lata utrzymuje taką wagę. Poczytałam Was i podjęłam decyzję, od jutra zaczynam dietę. Nie będzie łatwo bo jestem uzależniona od czekolady, ale moim największym problemem jest to, że bardzo mało spożywam płynów. Czasami wieczorem, przypomni mi się, że muszę się czegoś napić. Oczywiście w upały jest inaczej, ale ogólnie kiepsko jest u mnie z piciem wody, z piciem czegokolwiek.

Dzisiaj zakupiłam parę butelek wody i jutro staruję...proszę o trzymanie kciuków.

Witam na naszym forum.odzywaj się jak najczęściej i opowiadaj co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I26 prawie 21 kilo super wynik.

Ja po wczorajszym niedozwolonym kawałku ciasta (reszta dnia bez grzeszków) straciłam 0,1 kg, biorąc pod uwagę, że mam niewiele do końca jestem bardzo zadowolona. Tylko że człowiek by chciał, aby cały czas tak chudł jak na początku, ale ja durnowata jestem, zamiast się cieszyć, że trzymam się diety i daję radę to jeszcze marudzę.

Od dzisiaj znowu białeczka, wrąbałam kotleta drobiowego w panierce z otrębów, córka spróbowała i stwierdziła, że jest bardzo dobry, chyba będę robiła takie dla całęj rodziny, przecież im nie zaszkodzi.

Generalnie to mało dzisiaj jadłam, totalny brak czasu, wiem że to może odbić się na wadze, dlatego zaraz coś zjem, zmykam bo ma bardzo dużo pracy na tym moim urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Witam wszystkich protalowiczów. Dzisiaj postanowiłam dołączyć do Was. Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa z tego powodu. Ta dieta nie jest mi obca. Odchudzałam się kiedyś, ale wszystko wróciło z powrotem z nadwyżką. Gdy dzisiaj zobaczyłam 92 kg na mojej wadze, powiedziałam dość. Czytałam wasze forum dosyć długo, ale teraz jestem w 100% razem z Dukanem i oczywiście z Wami.

untitled.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe kolezanki :smile: . Wszystkich odchudzających też :smile:

U nie nareszcie świeci słonko. Od razu lepiej się czuję i mam więcej energii.

Od rana same bieleczka i jest okej.

Iris nie martw się ,po burzy zawsze świeci słonko i na pewno u ciebie

w serduszku też zaświeci. Problemy miną i szybko o nich zapomnisz.

Catherine nie z każdej stronki da się zrobić suwaki. Moja córka wiele razy

próbowała i nic. Wejdż na mój suwaczek i spróbuj. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.