Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Heja witam wszystkich pozdrawiam nowicjuszy duzo sie ostatnio nowych nikow pokazalo ja tez czytam codziennie ale mnie rowniez wema opuscila hahahah waga sie nie zmienia z czego niezmiernie sie ciesze Irysku glowa do gory bedzie dobrze zawsze jest tak ze jak sie sypie to wszystko na raz ale dobre dni wroca slonko!!!!!!!!!!!!!!

ja mam dosyc gadek ze sie wyglodzilam juz nawet mama moja zaczyna a widziala tylko zdjecia hahaha co bedzie jak zajade do polski masakra!!! smieszne jest to ze moje panny to juz zapomnialy co one przed slubem wyprawialy no nic na razie to znosze wstawie jakas fotke to zobaczycie bzdurne gadanie!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich i spadeczkow zycze!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja witam wszystkich pozdrawiam nowicjuszy duzo sie ostatnio nowych nikow pokazalo ja tez czytam codziennie ale mnie rowniez wema opuscila hahahah waga sie nie zmienia z czego niezmiernie sie ciesze Irysku glowa do gory bedzie dobrze zawsze jest tak ze jak sie sypie to wszystko na raz ale dobre dni wroca slonko!!!!!!!!!!!!!!

ja mam dosyc gadek ze sie wyglodzilam juz nawet mama moja zaczyna a widziala tylko zdjecia hahaha co bedzie jak zajade do polski masakra!!! smieszne jest to ze moje panny to juz zapomnialy co one przed slubem wyprawialy no nic na razie to znosze wstawie jakas fotke to zobaczycie bzdurne gadanie!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich i spadeczkow zycze!!!!!!!!!!!!!!1

Hej. Ile masz wzrostu, jesli mogę spytać bo waga nasza podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich pózną porą!!!

Dawno mnie tu nie było! Ale juz mówie co się ze mną działo. Otóż początkiem lipca byłam nad morzem z synusiem i mężem. A nie trudno sie domysleć ze diety tam nie trzymałam, niestety! :smile:. A jak wróciliśmy to zaraz bawiliśmy sie na weselu i tak w sumie dieta poszła w niepamięć, bardzo żałuje. A teraz........... to bardzo chciałabym drugiego bobaska i tu właśnie mam pytanie do Marudki  powiedz mi kochana jak jest z Twoja dietką? Od razu Gratuluje Wam bardzo! Wiem co to za szczęscie bo juz jedno mam. Teraz marzę o córeczce!!!!! Bardzo bym chciała chociaz trochę pobyć na diecie dlatego pytam, czy dobrze sie czujesz czy nie brakuje Ci czegos do jedzenia?!

Zauważyłąm ze bardzo duzo tu nowych osób, napewno mnie nie znaja a są jeszcze stare Protalki? Śliweczko, Kasias, Bożenka,  i inne brakuje mi Was dlatego sie odezwałam!!!!!!

Ostatnio sporo czasu zajmuje mi mój synek i jak zwykle ,he he...... robienie biżuteri, he he..... Ale Was mi najbardziej brakowało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeeeeeeej, Jusia!!! Ale Cię dawno tutaj nie widziałam :smile: Fajnie, że zdecydowaliście się na towarzystwo dla Młodego;) A Marudka Nasza to w ogóle jest na diecie jeszcze?? Ja myślałam że już nie. Ale się wyjaśni jak się odezwie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!!

Jusiu, Magda dobrze pamięta - ja nie jestem na diecie!!! Dukan tam swoje czary mary zaleca i dla ciężarnych. Ale z tego co x lat temu wyczytałam - nie można robić protalowych czwartków i nabiał raczej średnio tłusty lub tłusty - a nie chudy. Maluch musi mieć z czego rosnąć. Poza tym nie ma co się katować. Po urodzeniu będzie można zacząć od nowa icon_mrgreen.gif Więc Justynko tu akurat musisz się zdecydować co ważniejsze czy figurka, czy maleństwo. Każdy Ci powiem, ze będąc w ciaży nie można być na diecie, nie należy się obżerać.. ale odchodzac też nie!!!

Ja niestety choć się nie ograniczam w jedzeniu - to co chwilę doczuwam taki głód, że aż sama się tego boję.. Staram się zeby było zdrowo i na przykład kromeczki to tylko z ciemnego pieczywka jem. I wcinam warzyw i owoce. Oprócz malin, których nie można. bo mają jakieś 'złe' składniki.

Ponad to walczę z tym bólem głowy... Ale Ty już masz jednego bobasa to wiesz najlepiej jak przechodzisz ciaże. Dlatego dieta odchudzająca nie, ale racjonalne żywienie, zdrowe - jaknajbardziej!!!

A u mnie brzydko, szaro i pada.. Ale może dziś będziemy mieli do odebrania mebelki takie pod telewizor z promocji w Black Red White.. Nie bardzo mi się podobają.. ale tanie były.. Rano obudziłam się już o 3.. a budzik mam nastawiony na 4 - ale już nie umiałam zasnąć.. Po południu to 'dopracuję' bo wczoraj wysprzątałam mieszkanko - więc dzisiaj luzzz blusss.. Tylko przeżyć te 8h w pracy - a czeka mnie trochę roboty - aaa.. nie 6h, bo dziś się zwalniam i wychodzę o 12.. icon_biggrin.gif Idę po mój świeżutki dowodzik..

No to się rozgadałam..

Miłego piątku - oby do 12 to słonko wyszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj łaskawa waga pokazała o kolejne 0,5kg mniej po pierwszym dniu białeczek mimo że codziennie coś podjadam na zasadzie próbowania. 2 herbatniki wczoraj, przed wczoraj 3 draże. cóż córeczka wiecznie coś zajada a mi to leży pod nosem i miewam jeszcze odruch sięgania po wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej!!

wczoraj to juz bylo apogeum.......spalam masakrycznie.....snil mi sie pogrzeb mojego Taty(ktory zreszta nie zyje jak niektore z Was wiedza)ale ja w tym snie bylam juz dorosla...okropne to bylo...

budzik o 5 rano,praca,mnostwo stresow..koszmar..

polozylam sie wczesniej bo pobudka o 4 i nie moglam zasnac....wiec jak kazdego wieczoru obzarlam sie protalowe jak to nazywam bialej czekolady(wczoraj zezarlam tego z 300g porcji mleka w proszku!!).....

czuje sie okropnie bo wczoraj byl moj protalowy czwartek i nie powinnam a ja zazeram te smutki i stresy po prostu i juz widze,ze mi na brzuchu przybywa.....

plakac mi sie chce!!

Dziewczynki ktore o mnie pamietaly (nie wymieniam z nikow,nie chce nikigo pominac) DZIEKUJE WAM ZA CIEPLE SLOWA!!!to wazne dla mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.U mnie pogoda nadal byle jaka ale słoneczko zaczyna się pojawiać. Humor dopisuje bo po wczorajszym protal czwartku waga dzis rano pokazała 58,4 kg.Widzę więc że to faktycznie działa i juz postanowiłam że po wypłacie przechodzę konkretnie w 3 fazę.Cieszę sie bardzo bojuz mnie męczył brak owoców i nie zjedzenia od czasu do czasu czegoś normalnego.Jednoczesnie oczywiście obawiam się tej 3 i chyba będe notatki robić co i kiedy zjadłam żeby się nie pogubić.

Gosiulku gdzie się podziałaś???co u ciebie.

Jusiu witamy z powrotem.Fajnie że zdecydowałaś sie na drugie baby .Marudka ma rację podczas ciąży owszem racjonalne odżywianie ale dieta NIE!!!jeszcze przyjdzie czas na odchudzanie po ciąży.

Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

\Jusiu -jak dawno nie zaglądałas, dobrze ze do nas wpadłaś.. :smile:

Bozenka na urlopie w Bieszczadach a Śliweczka ma jakies problemy z internetem, więc rzadko tu zaglada. Poza tym "stara" ekipa jest od czasu do czasu na forum, ale większość z nich juz w III fazie, tylko takie "grzesznice" jak ja jeszcze tu tkwia w II fazie....

U mnie wczoraj portalowy czwartek udało sie utrzymać w rygorach diety ale waga bez zmian.

Duzo pracy w pracy bo od poniedziałku mnie nie ma, jade na urlop, tzn. wyjeżdżam na Mazury juz jutro na tydzien a le pada więc pogoda jest mało zachęcająca do wyjazdu. Rany.. ile ja mam jeszcze roboty tu w pracy, w domu, pakowanie, zakupy.. jak ja zdążę... uciekam..

Odezwę sie po powrocie za tydzień, życze wszystkim miłego weekendu i duzych spadków wagi oraz niewielu pokus... Trzymajcie kciuki za moją pogodę urlopową i za mnie na tym urlopie. Co prawda tylko tydzien na wyjeżdzie a potem w domu, ale urlop to urlop. Hurra! Juz niedługo luzzzz.... :smile: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.