Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ja oczywiście grzeszę dosyć często. Wczoraj zjadłam dwa kawałki pizzy. Nie odbiło się to wogóle na mojej wadze. Ale mimio to zrobię dodatkowy dzień białeczek i znów postanowienie poprawy. Muszę dzielnie trzymać się do 21 sierpnia bo wtedy maż ma urodziny i znów pojem. Mam nadzieję że do tego czasu może osiągnę swoją wagę ale to chyba mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZień dobry!!

ja dzisiaj już od 6 na nogach gdyż tak jak postanowiłam od dzisiaj zaczynam bieganie, a że rano sie lepiej spala to po 7 już wystartowałyśmy (biegam jeszcze z moją kuzynką i koleżanką bo tak raźniej :smile: ) wróciłam pełna energii więc od razu zaczęłam robić pranie bo przez ostatni czas troszkę się nazbierało wiec tylko chodzę i wieszam a pralka dzielnie pierze :twisted: dzisiaj jeszcze troszke posprzątam i doprowadzę wszystko do porządku jak już mam czas:)

no i wróciłam i zjadłam sobie mleko z otrębami i kurcze już miałam nie pytać ale znowu mam problem na który nie mogę znaleźć odpowiedzi...

tak jak sobie jadłam te otręby to mnie zastanowiło ile można dziennie ich jeść bo one są dość kaloryczne a jak rano zjadłam 2 łyżki owsianych i 1 pszennych to już ich limit się na dzisiaj skończył prawda?? ;> i czemu owsianych można jeść więcej jeśli pszenne mają mniej węglowodanów i tłuszczy a białka porównywalną zawartość ?? :)

no nic biorę się do pracy i życzę wszystkim miłego dnia!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :smile:

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie ale jestem icon_wink.gif

Nie próbuje nawet nadrobić, przejrzałam pobierznie kilka stron, Marudko gratuluje serdecznie, dziewczyny witajcie w III fazie, widzę że nas coraz więcej icon_wink.gif Zauważyłam też że rozpoczęłam szturm rozbieranych bikiniowych zdjęć na forum - super !! to znaczy że przestajemy się wstydzić własnych ciał icon_wink.gif

Ja od 3,5 tyg poza dietą, jakoś tak wyszło urlop i w ogóle... Nie usprawiedliwiam sie i wracam, wiem wiem... W końcu to ja pisałam że III faza taka łatwa icon_wink.gif Na szczęście waga łaskawa i po 3 tygodniowym obżarstwi nie wzrosła icon_biggrin.gif Ale muszę się zacząć pilnowac bo kto wie jak będzie.. Czeka mnie teraz pracowity tydzień, w środę przeprowadzka - niestety na jeszc ze mniejsze mieszkanko, konkretnie do hotelu asystenckiego dla doktorantów... Zaden szał z warunkami ale kasa dobra więc damy radę co nieco odłożć... No dobra, zabieram sie do pracy... icon_biggrin.gif Miłego dnia icon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:) Ale mam dzis lenia szok!!!! Na wage boje sie wejsc bo wczoraj wytrabilam prawie cala butle Irish Creamu, upilam sie na wieczor jak nie wiem, nagorsze, ze nie bylo intencja sie ululac tylko popic tego przepysznego smaczku.Ale od jutra znowu ochydne bialka.Mam nadzieje, ze szybko bede mogla przejsc na utrwalanie.

Iwonka35 w szoku jestem co piszesz o tym adwokacie.Jak to jest, ze moze sobie robic co chce???nie mozesz go zaskarzyc, nie znam sie na tym ale to nie do pomyslenia.Wspolczucia...

Mialam dzis przedziwny sen, sen w snie i jeszcze w jednym snie...za kazdym razem snilo mi sie, ze wstawalam zeby zamknac okno w salonie ale wlaczalam swiatlo, ktore nie chcialo sie zapalic i tego okna nie moglam domknac, zdawalam sobie sprawe z tego, ze to przez to, ze wcale sie nie obudzilam(choc bylo jak realne wstanie do tego okna),budzilam sie , kolejny raz szlam zamknac to okno z ta sama niemoznoscia i kolejnym zdaniem sobie sprawy, ze to jednak nadal sen az w koncu sie obudzilam naprawde i poszlam zamknac to okno.Az w glowie mi sie krecilo od tego dziwnego snu.

a tymczasem spadam:)))i pozdrawiam:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję gratulacje, jestem dyplomowana !!! choć nie było łatwo, to się udało i mam nadzieję, że i cała reszta powoli się poukłada...

Sandro jadę jutro lub pojutrze wyjaśniać te sprawę z adwokatem, zobaczymy jak się wytłumaczy. Fajne masz sny...

Jolciu jestem w szoku, że w dwa miesiące zrzuciłaś tyle kilo. Podziewiam i gratuluję. Pomysł z zakupami super, chociaż byłam dzis głosem doradczym w kwestii wyboru sukienki na chrzest synka koleżanki i chociaż nic sobie nie kupiłam to bardzo mi się przydała taka terapia, przynajmniej nie siedziałam w domu i nie ryczałam jak zwykle.

Misza pamiętamy Cię i wracaj szybko do reguł, bo prędzej czy poźnie przybierzesz na wadze, jak mój mąż - 3 kg do przodu.

Sylwia do 21 sierpnia jeszcze 3 tygodnie, więc jak nie będziesz grzeszyć to powinno Ci się udać zgubić te malutkie 3 kilogramki, to przecież 1 na tydzień. Powodzenia.

Justyśka i tak trzymać, ruch to zdrowie. Mój fitness w tym tygodniu nieczynny niestety, więc muszę sama coś poćwiczyć, ale biegać to mi się nie chce, może rowerek?

Iris, gdzie jesteś, jak nastrój?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonko gratuluję kochana :smile: . Staraj się tak jak dziś korzystać z okazji i przebywać

z ludźmi, to Ci pomoże przetrwać trudne chwile.

Sandro czy ty na pewno chcesz zgubić swoje kilosiki ? Nie lubisz białek i chcesz

szybko utrwalić to co zgubisz więc czemu ulegasz pokusą. Twój organizm ma taką

huśtawkę,że kiedyś to się zemści. Ja też uwielbiam różne smakołyki,słodkie wino

ale jak podejmuję się diety to stanowczo. Przemyśl czy warto tak się katować?

Misz aja Cię pamiętam chociaż jestem tu od 2 miesięcy . Częściej do nas pisz.

Dobrze,że waga jest dla Ciebie łaskawa.

Justyska wolno nam tylko 2 łyżki otrębów owsianych i 1 pszennych. Nie wiem czemu

tak. Ja ostatnio daję po 1 łyżce owsianych,pszennych i żytnich.

Teraz właśnie szykuje sobie pulpeciki w sosie pomidorowym i leczo. Od jutra mam p+w

i idę do pracy więc na 12 godzin muszę trochę zabrać jedzonka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie popoludniowo! U mnie nadal upalnie 30 *C parno.Ze swojej wagi tez jestem zadowolona od paru dni utrzymuje sie na 61,6kg plus-minus o,2kg.wiec dobrze wczoraj przyjechal syn z Anglii na urlop,wiec troszeczke zgrzeszylam ,ale ogolnie malo jadlam przez caly dzien ,jezdzilam po niego do Kowna na lotnisko,a wieczorkiem grzeszki ale waga super.

-Irris gdzie sie podziewasz,mam nadzieje ze problemy Twoje Cie opuscily.

Iwonko35 szczere gratulacje,popieram Jolcie korzystaj z zycia i jak najwiecej przebywaj z ludzmi aby nie myslec o problemach.

Witaj Misza !pamietam Cie rowniez i ja,wracaj do nas,sama wiem po sobie ze latwo jest przybrac na wadze jezeli nie dostosujesz sie do regul Ducana.

-Sylwio powodzenia! 3kg- zdaje sie nie duzo.ale to sa te ostatnie najtrudniejsze kg do zgubienia,ale trzymam kciuki za Ciebie.

Wszystkim urlopowiczkom zycze wspanialego urlopu,pieknej pogody;uciekam juz do uslyszenia pozniej:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję!! :smile:

jejku jak patrzę na Wasze sukcesy nie tylko te odnośnie diety ale też zawodowe i życiowe to po prostu aż rośnie motywacja i zapał do jakiejkolwiek pracy :smile:

kurcze a z dietą to dzisiaj nie najlepiej... jak do południa zjadłam otręby z mlekiem i serek tak po południu juz nie wiedziałam co zjeść i pierwsze grzechy mam za sobą bo zjadłam budyń :/ niby nie dawałam ani cukry i mleko było chude a w składzie było kakao odtłuszczone, skrobia kukurydziana i cos tam jeszcze to i tak mi nie wolno.. ale kurcze załamywać się nie będę bo już przeszło tydzień jem te białka no i od czwartku będę już jeść warzywka+proteiny a wtedy już będzie łatwo, chociaż waga nie będzie już tak spadać...

więc rano we środę się zważę i zmienię na suwaczku bo nie chciałabym zapeszać ale myślę, że będzie mniej niż 81 :)

jak dla mnie to ogromny sukces już na tym etapie bo tyle dawno nie ważyłam:) i to dzięki Wam bo jak tylko wejdę na forum i chociaż nie ma nowych postów, jak tylko przeczytam jakieś wcześniejsze i zobaczę Wasze osiągnięcia to wiem po co to wszystko robię :twisted:

za chwilę jeszcze pokręcę troszke hula-hopem żeby odpokutować i do spania bo jutro znowu muszę wcześniej wstac...

a co do rowerku to kiedyś nawet zainwestowałam w taki stacjonarny ale niestety nie widziałam efektów i już stoi chyba od 3 lat aż go skręcę w te wakacje bo tylko sie kurzy i zajmuje miejsce a i tak z niego nie korzystam a hula-hop to też coś :D

więc do jutra :) trzymajcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. w sobote zaczełam tę rewelacyjną diete, ale mam pytanie odnosnie otrebow owsianych. Czy platki owsiane rownież sie licza? czym moge zastepowac ziemniaki i ryz na obiad?

post-21761-1280771974,7559_thumb.gif

Proponuje ściągnąć sobie książkę lub w necie dobrze poczytać o zasadach diety. Ja wpisywałam w google dieta protal - kompedium wiedzy i tam już wszystko jest super czytelnie. nie moga być płatki, muszą być otręby. ziemniaków i ryżu nie wolno. jemy w dni białkowe samo mięso na obiad czy ryby czy jajka. a w dni P+W dodajemy warzywa. możesz robić jakieś surówki z warzyw oczywiście dozwolonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz cieplutko. Na tym forum same laski. Trochę mi głupio jak można było tak się zapuścić.

MARUDKO nasza kochana wypoczywaj, wypoczywaj, bo póżniej jak maleństwo będzie na świecie dużo więcej obowiązków i tak naprawdę nie będzie na nic czasu.

JOLCIA Super! Idziesz jak burza.

Misza Pamiętamy, pamiętamy i cieszymy się do nas wróciłaśicon_smile.gif

Ivonka jeszcze i ode mnie przyjmij gratulacje! Olej dziada tak jak dziewczyny wyżej piszą, weź się w garść make up fajne ciuszki itp... Jeszcze będzię płakał!

patti90 Witamy, trzymamy za Ciebie kciuki, nawet nie obejrzysz się kiedy jak kg same będą leciały w dół.

justyska10051991 Jeszcze trochę i nas będą podziwiałyicon_biggrin.gif

grazzia Z przyjemnością będziemy wypoczywać (jeszcze tylko tydzień) i wracać do Was.

monikap. Nie przejmuj się wszystko będzie dobrze a wszystkie choroby miną jak ręką odjął.

sandra33 Ja wierzę w Ciebie, że pomimo twoich grzeszków dojdziesz do upragnionej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wypoczywaniem Catherine to łatwiej powiedzieć niż zrobić.. Głowa dopiero po popołudniowej drzemce przestaje mnie boleć..

Dziś w planach dziurawienie ścian - naszą niedoskonałą wiertarką.. Zobaczmy jak pójdzie. Czy wywiercimy wszystkie 6 dziur czy na jednej się skończy.. jak ściana okarze się mocniejsza.. Ale fajnie byłoby dokonczyć to składanie mebli.. i wieszanie ich. Tak przyjemniej się robi w domciu. Kolejnym zakupem może będzie już łóżeczko - choć rozważam to turystyczne.. Może coś doradzicie. Wiem, tam nie ma regulacji tego dołu i trzeba będzie się schylać, ale się dziecko nie poobija o te kratki w zwykłym drewnianym. Wiem jak mój chrzesniak się wiercił jak kiedyś spał ze mną w pokoju, w łóżku - w ogóle się nie wyspałam - ciągle musiałam pilnować żeby nie zleciał. Po dwóch nocach wsadziliśmy go do łóżeczka bo bym w ogóle się nie wysypiała. to była tylko chwilka - jak siostrze zdarzył się pożar w domu. Na szczęście stare dzieje.

Za to w niedziele szykuje się impreza DZIADKOWA - dziś kończy 80 lat!!! I zaprasza nas na mszę, a potem na obiadek. Adam już się ztresuje bo właściwie rodziny ze strony mojej mamy to nie zna.. Tyle już przeszedł, to i to przeżyje..

Miłego dnia Dietowiczki i Dietowicze.

NIE 'GRZESZCIE' - bo wbrew pozorom utracone kilogramy szybko wracają, nawet jeśli nie tak od razu pokarze to Wasza waga!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wypoczywaniem Catherine to łatwiej powiedzieć niż zrobić.. Głowa dopiero po popołudniowej drzemce przestaje mnie boleć..

Dziś w planach dziurawienie ścian - naszą niedoskonałą wiertarką.. Zobaczmy jak pójdzie. Czy wywiercimy wszystkie 6 dziur czy na jednej się skończy.. jak ściana okarze się mocniejsza.. Ale fajnie byłoby dokonczyć to składanie mebli.. i wieszanie ich. Tak przyjemniej się robi w domciu. Kolejnym zakupem może będzie już łóżeczko - choć rozważam to turystyczne.. Może coś doradzicie. Wiem, tam nie ma regulacji tego dołu i trzeba będzie się schylać, ale się dziecko nie poobija o te kratki w zwykłym drewnianym. Wiem jak mój chrzesniak się wiercił jak kiedyś spał ze mną w pokoju, w łóżku - w ogóle się nie wyspałam - ciągle musiałam pilnować żeby nie zleciał. Po dwóch nocach wsadziliśmy go do łóżeczka bo bym w ogóle się nie wysypiała. to była tylko chwilka - jak siostrze zdarzył się pożar w domu. Na szczęście stare dzieje.

Za to w niedziele szykuje się impreza DZIADKOWA - dziś kończy 80 lat!!! I zaprasza nas na mszę, a potem na obiadek. Adam już się ztresuje bo właściwie rodziny ze strony mojej mamy to nie zna.. Tyle już przeszedł, to i to przeżyje..

Miłego dnia Dietowiczki i Dietowicze.

NIE 'GRZESZCIE' - bo wbrew pozorom utracone kilogramy szybko wracają, nawet jeśli nie tak od razu pokarze to Wasza waga!!!

Może się poobija w takim łóżeczku ale nie tak strasznie. Dlatego te turystyczne z tej strony maja plus a minusy to brak regulacji - co jakby skończyło się cesarką nie będzie dobre gdy będziesz musiała się tak schylać aby wydobyć malca, no i drugi minus to nie wyciągniesz nigdy szczebelek aby mógł sobie sam w przyszłości wychodzić bo będzie chciał do was przymaszerować. takto będziesz wstawać musiała. no i szybko przez to takie łóżeczko pójdzie w odstawkę bo nie będzie wiecznie spał w waszym pokoju a w turystycznym będzie uwięziony i nie przyjdzie do was tylko będzie płakał żeby mamusia przyszła. Najlepiej to kupić takie 140x70 z taką komodą (nie wiem czy są bez), które potem zmieniasz na zwykłe łóżko dla dziecka gdy wyrośnie. Więc służy na wiele, wiele lat. A obijać szybko się przestanie. Bynajmniej będzie wiedzieć że można sobie czasem krzywdę zrobić...może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.