Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam przerwę w diecie ponieważ ciągle jakieś imprezy i postanowiłam sie tak nie katować że jem, jem a potem ciągle bialka i potem znów jem wszystko...na dietę przejdę od poniedziałku, ponieważ jeszcze w piątek kino i piwko zapewne a w niedziele ide na chrzciny. Więc i tak jeszcze pojem. Przytyłam 1 kg to mało na tyle podjadania ale już czuję się gruba. Od poniedziałku zaczynam od nowa aby stracic 3 kg(no chyba że jeszcze coś przybędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wieczorną porą.Ostatnio mało sie odzywam bo jakoś mało czasu mam.Ciągle coś do zrobienia a jeszcze dzis przebrnęłam przez przygotowanie szkolne i podpisanie wszystkiego co sie tylko da mojemu synkowi .

3 faza idzie mi całkiem nieźle.Jutro kolejny protalowy czwartek.waga ładnie się utrzymuje na poziomie 58 ,59.mam nadzieję że jak skończą sie letnie wieczory z grilami to jeszcze troszke waga spadnie.chociaż jesienne długie wieczory też sprzyjają niedozwolonym zagryzkom heh.ale myśle że nie będzie tak źle.

Witam serdecznie nowe dukanki i życze spektakularnych spadków.

Marudko kochana popieram słowa poprzedniczek-KONIECZNIE ZMIEŃ LEKARZA. Ja jak chodziłam w ciąży z drugim synkiem to też trafiłam na taką zołzę ,Która zwolnienia nie chciała mi dać w piątym miesiącu ciąży już pomimo tego że pracowałam w zakładzie stolarskim przy rozpuszczalniku i nosząc cięzkie elementy.Stwierdziła wtedy ze ciaza to nie choroba i że spokojnie do końca ciązy mogę sobie pracować.Odrazu przeniosłam sie do innej przychodni i było po sprawie.

A Gosiulka nasza to gdzie się znowu podziała???wciągnął ja wir przedślubnych przygotowań????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka moje Kochane serojadki:*

coprawda nie czuje soe najlepiej...jakies chorobstwo mnielapie czy cos?!ale jakos ogolnie nie mam sie zle.....nie wiem;moze wracam do siebie hehe:)waga dzis pokazala 63;od jutra bialka to moze do weekendu spadnie jeszcze z kg;poza tym oddalam mocz do analizy i powiedzieli,ze nie znalezli niczego wiec zakladam,ze jest ok(jeszcze musze czekac na wyniki z krwi);a moje nogi jakby troche lepiej ale ciagle czuje,ze troche sa napompowane.....od kilku dni czuje zwlaszcza w tej okolicy gdzie udo przechodzi w kolano,jak chodze to czuje takie dwie jakby bulki ocierajace sie o siebiel i ciagle zle mi sie kuca....a nic takiego wczesniej nie bylo..mam nadzieje,ze z czasem zejdzie i to...

Marudko- nie martw sie kochana!!tak jak dziewczyny napisaly koniecznie zmien lekarza!!!tu sie zgodze z Sandra; na wyspach jacy sa tacy sa ale naprawde sa uprzejmi do pacjenta chocby ten(jak ja)zameczal ich pytaniami na smierc;trzymaj sie w kazdym razie!!grunt,ze dzidzia ok:)

a wlasnie:)Kolezanka moja dzis urodzila synka;to tak na marginesie:) bardzo sie ciesze:)

magdzik- poszukam ten majonez i wypruboje:)a w jakim markecie kupowalas??no i ciesze sie razem z Toba,ze koleje cm ubywaja:)

Ivonka tez by sie mogla pokazac!!!mysle czesto co tam u Ciebie Ivonko!!

Convalia- witamy:)

dobrej nocki dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilismy z pracy :mrgreen: jakos zlecialo i jeszcze tylko jutro (w sumie to juz dzisiaj) i bede miala weekend. w sobote odwiedza nas znajomi i zostana na weekend. troche sie boje ze bede grzeszyc ale mam w planach byc twarda i nie ulec pokusom :mrgreen: zreszta juz wyszperalam pare fajnych przepisow na grilla wiec moze sie uda, zaluje tylko ze bede miala pierwszy dzien samych bialek bo gdybym miala warzywka to moglabym jeszcze jakas salatke zjesc do mieska. ale trudno :wink: obym tylko nie polegla.

Iriss majonez kupilam w tesco ale powinien byc tez w innych marketach bo hellmans jest popularny. jutro bede robic sobie salatke z tunczyka to sprawdze jaki on ma smak :)

dziekuje dziewczyny za cieple slowa :) jak zwykle podnosicie mnie na duchu i poprawiacie humor. :) moze te zgubione cm to zasluga kremow, bo od niedzieli zaczelam sie regularnie smarowac kremami ujedrniajacymi i zawijam sie folia. czuje roznice w dotyku. :D

ahh... nie zgadniecie co nasz pies dzisiaj zrobil. musimy go zamykac w lazience jak idziemy do pracy bo tylko tam nie ma dywanow. a jak maly zostaje w domu na 11 godzin to czasami zdarza mu sie nasikac. no i wczoraj rozciagnal cala rolke papieru ktora byla zawieszona, a dzisiaj chodzil po parapecie!!!! dobrze ze okno bylo zamkniete bo by pewnie wylecial. zastanawiam sie tylko jak on sie znalazl na tym oknie. musial sie okropnie nudzic :D dobrze ze mu sie nic nie stalo. tylko moje kosmetyki wyladowaly na podlodze. ale... wazne ze wariat jest caly :D

no ... to ja lece spac, powinnam powiedziec dobranoc, ale dla was to juz dziendobry :D milego dnia laseczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA SŁOWA OTUCHY!!!

Z tym NFZtem chyba dam sobie spokój - przynajmniej przy tej ciąży. Jak już urodzę to będę w międzyczasie szukać kogoś odpowiedniego dla kolejnego dziecka. Jakoś damy radę.. w końcu przestałam jeździć samochodem, żeby trochę w miesiącu zaoszczędzić więc nie będzie źle. Tym bardziej, ze lekarz rodzinny może spokojnie niektóre badania przepisywać - więc chociaż tu będę miała lepiej. Ale aż mi się wierzyć nie chce w to wszystko co wczoraj usłyszałam..

Niestety jeden jedyny znajomy Adama, którego żona też w tym mieście chodziała z ciąży - to prywatnie. Widać coś w tym jest..

Dzisiaj chcę iść się umówić do sklepu w którym kupowałam sukienkę ślubną, żeby ją oddać w komis. Mam nadzieje, że na jutro uda się umówić - bo muszę jechać do pracy samochodem - wiec bym i to już załatwiła. Bo po pracy jedziemy do znajomych - więc po dordze koleżankę wezmę z jej roboty - i pojedziemy do nich - bo ona tez ma kawał na dojazd.. chociać jednym autobusem!!!

Magdzik, ja bym też chcętnie jeszcze pospała icon_mrgreen.gif No ale pewno po pracy to padnięta jestes. KOLOROWYCH SNÓW!!!

No i dołączam się do zyczeń - MIŁEGO DNIA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :mrgreen:

dawno się nie odzywałam! Także chciałam się przyłączyć do życzeń dla Śliweczki, spełnienia najskrytszych marzeń i obyś jak najszybciej osiągnęła swoją wymarzoną wagę!!!

Oczywiście, również witam nowe Protalki i życzę powodzenia i przyznam szczerze, że i dla mnie Śliweczka jest ogromną inspiracją.

Marudko ten twój lekarz to jakiś konował straszny! Ty jesteś ze Świętochłowic i z tego co gdzieś tam wyczytałam chcesz rodzić w Świętochłowicach w szpitalu. Nota bene podobno to jest dobry szpital, ale jak chcesz to mogę Ci dać namiar na zastępce ordynatora właśnie w tym szpitalu, Bałaga. Bardzo fajny lekarz, taki przyziemny, bierze chyba teraz 80 zł za wizytę. Myślę że warto się do niego wybrać, bo jak później będziesz rodziła to jakby nie patrzeć będziesz jego pacjentką, a on raczej dobrze poprowadzi twoją ciążę :mrgreen: Oczywiście do niczego nie namawiam, ale gdybyś chciała namiar to służę pomocą.

Magdzik proszę powiedz mi jak ty robisz z tą folią? Ja sobie kupiłam krem z eveliny taki na cellulit parzy jak jasny gwint i myślę, że jakbym się owinęła jeszcze do tego folią efekt mógłby byc fajny. Jednak nie bardzo wiem czy do tego celu mam użyć zwykłej folii spożywczej? No i jak długo mam być taka pozawijana? Może bardzo prozaiczne pytanie zadaje, ale nie mam pojęcia, a widzę że to chyba działa :wink:

Natomiast jeśli chodzi o dietkowanie u mnie to naparwdę różnie jest. Nie przykładam się jakoś bardzo. Co prawda nie przytyłam, ale tez kompletnie nic nie schudłam, no może mam te 73 z hakiem. Wakacje niekorzystnie wpływają na moje dietkowanie. Choć obiecuję sobie już od przyszłego tygodnia wziąć sie ostro do pracy, wakacje się kończą więc nie bedę mogła się już usprawiedliwiać. Chcę też zacząć znowu chodzić na aerobik, powinno mi to pomóc. Byłam we wtorek, masakra! Dzisiaj to ja mam dopiero zakwasy, ale mimo to chcę iść i dziś trochę poskakać, zawsze to jakiś ruch.

Dziękuję Nutce za kilka wskazówek apropo suplementów witamin. Wiesz biorąc je nie pomyślałam nawet przez moment, że wyręczam organizm, a ten przecież powinien sobie radzić sam i teraz juz niczym się nie wspomagam.

A Gosiulek wspominał coś o bukiecie ślubnym ze słoneczników to powiem ci Gosiulku, jeśli czytasz forum, że i ja miałam słoneczniki, cudnie to wyglądało.

No nic wracam do pracy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny :mrgreen:

Wpadłam na chwilkę, bo czasu już mam niewiele, a rok szkolny teoretycznie jeszcze się nie zaczął. Szkolenie było fajne i w cudownym miejscu nad morzem o nazwie Dźwirzyno. Szkoda, że zajęcia trwały od 9 rano do 19.45.

Potem miałyśmy przymiarkę sukni slubnej a jutro jedziemy z córką i synową mierzyć kreacje na drugi dzień. Faceci mieli fajnie - weszli, przymierzyli garnitury, zdecydowali, poprosili o pasujące koszule, buty, krawaty i skarpety i już było po zakupach. Z nami żaden nie chciał jeździć Ciekawe czemu? :mrgreen:

Marudko, przychylam się do zdania moich poprzedniczek. Szkoda Twoich nerwów i łez. Wiem, że to boli, jak trzeba płacić za coś, co Ci się słusznie należy za darmo, bo już dawno za to zapłaciłaś, ale w tym przypadku ważniejsze jest Twoje samopoczucie i zdrowie Twoje i dziecka. Ja poszłabym prywatnie do kogoś, kto pracuje w tym szpitalu, który wybrałaś jako miejsce porodu. Lekarz czuje się wtedy za Ciebie odpowiedzialny i nawet jak nie ma go przy porodzie to jest na telefonie. Ja swojego najmłodszego syna rodziłam w wigilię a urodził się 12 minut przed północą. Lekarze byli w ciągłym kontakcie z moim lekarzem prowadzącym. On decydował co i kiedy zrobić. (wcześniej straciłam dziecko w pierwszej dobie po porodzie). Nawet do domu mogłam zadzwonić, bo mnie z wózkiem podwieziono do telefonu na korytarzu (komórek nie było 22 lata temu). Owszem, czasem można znaleźć lekarza, który ma serce dla pacjentów, ale to obecnie rzadkość.

Kobiety tak z innej beczki ogladalyscie wczoraj i przedwczoraj dokument o podobienstwach malp do czlowieka?niesamowity program i w szoku bylam jak bardzo madre to zwierzeta.

Witaj Sandro, masz rację, to mądre zwierzęta, mamy z nimi 99% genów takich samych. Gdyby miały taki sam układ mowy, bez trudu nauczyłyby się mówić. I są od nas ludzi lepsze, nie są tak okrutne. Ja czasem wstydzę się, że jestem człowiekiem. A oglądałaś wczoraj w wiadomościach informację o 3 miesięcznej suczce, której 'LUDZIE' obcięli nożyczkami ucho przy samej małżowinie i połowę ogona? To się wydarzyło w Rudzie Śląskiej. Nie mogę o nich powiedzieć 'bydlęta', bo obraziłabym tych drugich. Nie mogłam spać. Co więcej, małpy kochają i opiekują się swoimi małymi, nie biją ich kiedy są bezradne, kilkumiesięczne. Kiedyś ktoś (nie będę przytaczać jego niepopularnego imienia) powiedział: 'człowiek, to brzmi dumnie'. G...no prawda! Człowiek to najmniej udane stworzenie, które wszystko zniszczy. Myślę, że Boga nie ma. Nie mógłby patrzeć na wojny, okrucieństwa rodziców, znęcanie się nad braćmi mniejszymi.

Sorry, za zboczenie z tematu, ale nie mogę dać sobie z tym rady.

Życzę wszystkim miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko ten twój lekarz to jakiś konował straszny! Ty jesteś ze Świętochłowic i z tego co gdzieś tam wyczytałam chcesz rodzić w Świętochłowicach w szpitalu. Nota bene podobno to jest dobry szpital, ale jak chcesz to mogę Ci dać namiar na zastępce ordynatora właśnie w tym szpitalu, Bałaga. Bardzo fajny lekarz, taki przyziemny, bierze chyba teraz 80 zł za wizytę. Myślę że warto się do niego wybrać, bo jak później będziesz rodziła to jakby nie patrzeć będziesz jego pacjentką, a on raczej dobrze poprowadzi twoją ciążę icon_wink.gif Oczywiście do niczego nie namawiam, ale gdybyś chciała namiar to służę pomocą.

icon_mrgreen.gif To ja poproszę o ten namiar (ale najpierw poczytam sobie opinie o tym lekarzu, no do o tym u którego byłam niestety okazały się trafne..) - ta moja lekarka to też tyle bierze.. ale przyjmuje w szpitalu w Pszczynie.. Ale znalazłam o niej opinie - i chyba kiedyś też była w szpitalu w Swionach. Ale teraz mówi, że lepszy jest Chorzów jeśli chodzi o rodzenie dzieci, niż Świętochłowice.. ale jeszcze mamy trochę czasu to sobie sprawdzimy wszystko.

Dziękuję jeszcze raz bardzo Tobie i pozostałym dziewczyną za wsparcie icon_mrgreen.gif JESTEŚCIE KOCHANE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka - dowiedziałam się ze on w Bytomiu przyjmuje.. Bo się teraz okazało, ze ten kolega od mojego męża to z żoną do niego chodzili.. Jak tak to chyba zostanę u tej babki.. A namiary na niego już znalazłam. Zabawne, bo przyjmuje na tej samej ulicy co ta lekarka.. Widać to ulica dobrych ginekologów!! icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko nie dam sobie głowy uciąć, ale on miał dwa albo trzy dni, w których właśnie urzędował w Świonach. On też pracuje w szpitalu w Bytomiu na patologii ciąży. Może zadzwoń sobie, żeby się upewnić. Ja z jakiś rok u niebo nie byłam, może się coś zmieniło. Ja ten rok temu umawiałam się z nim w szpitalu w Świonach. A jeśli chodzi o szpital w Chorzowie to, który masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!

ale mamy tu pogode do bani....az 13 stopni i leje!!wrrrrr nic sie nie chce.....u mnie waga 63 czyli bez zmian niestety:(

magdzik - pies ewidentnie daje znaki,ze nie tyle co sie nudzi ale jest raczej zly na was...zbyt dlugo zostaje sam w domu i chce zwrocic tym samaym na siebie uwage; a dam sobie reke uciac,ze jak zaczniecie go zamykac w lazience to bedzie jeszcze gorzej....nikt by nie chcial siedziec 11 godzin w lazience....normalne,ze jak tak dlugo siedzi to zdarza mu sie nasikac;a nie macie jakies sasiadki,kolezanki itp ktora moglaby go wyprowadzic z raz w ciagu tego czasu??

margaretko- no ja tez sie ciesze,ze te wyniki ok:)a na wyniki z krwi musze czekac o zgrozo 2 tygodnie!!!

Witam porannie :mrgreen:

Czytam was i cieszę się, że wątek dietowy stał się również miejscem dziewczęcych pogaduch, że wspieracie się nie tylko na obszarze diety :mrgreen:

no pewnie Convalia!!dlatego tutaj tak fajnie jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.