Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich po miesiecznej przerwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wakacje w polsce udaaaaaane jak nigdy piekna pogoda i mnustwo zaaaarcia hahahhaa tak tak ale waga o dziwo sie zlitowala i tylko kilogram do gory dam rade . probuje od paru dni zrobic bialko i wrocic jakos na tor diety ale slabo nie wiem jak ja wczesnie wytrzymywalam 5 dni bialek dziewczyny mam jutro wieczor panienski nie wiem co i jak tylko ze mam byc o 4 30 w centrum cieeekawe

bardzo za wszystkimi tesknilam i ciesze sie ze jestem z powrotem moze pomozecie mi wrocic do dietki

gosik jak tam stresy przed slubem nie duzo juz ci zostalo hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana z chęcia Wam sie pokaże icon_smile.gif postaram sie w niedziele wrzucic jakąs fotke gdzie mnie wIDAC, MAM AKURAT KILKA Z TYCH WAKACJI icon_smile.gif

ja nie wiem juz o co chodzi z tą wagą... moja bratowa zaczela jest mniejsza niż ja i tyle samo wazy i juz schudła 4 kg. to jest poprostu przykre.

no ale przyzwyczailam sie juz hahahahhahah niestety nie zawsze sie ma to co sie chce icon_smile.gif ja chce schudnac do wesela siostry w lisopadzie.. a mogla bys mi opisac przykladowy dzien jedzenia podczas trwania pierwszej fazy ? tak od A do Z co jesc. zastosuje sie i napisze jak poszlo.. icon_razz.gif

a jak schudne to wycałuje po stopach icon_smile.gif i jakiej firmy jogurty kupowac ? jestem totalnie skołowana icon_smile.gif przepraszam za tą pierdołowatość wynika to juz z bezsilności icon_smile.gif

z góry dziekuje za odpowiedz icon_smile.gif))

To są linki, które Ci się na pewno przydadzą:

Masz tutaj odpowiedzi na większąść swoich pytańicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

Naskrobałam, naskrobałam i mi wcięło. W każdym razie dzięki wielkie za tyle miłych i ciepłych słów.

Moje III faza trwa +1 kg na wadze ale dziś białeczka, więc zobaczymy?

Próbuję wrzucić porównawcze zdjęcia sprzed dukanowania i teraz.

Pierwsze z Sylwestra 2009, drugie z wycieczki do Lichenia - wczoraj.

post-17154-1282929392,2413_thumb.jpg

post-17154-1282929474,0852_thumb.jpg

post-17154-1282929538,1281_thumb.jpg

post-17154-1282929554,6544_thumb.jpg

post-17154-1282929566,5204_thumb.jpg

post-17154-1282929580,5355_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana z chęcia Wam sie pokaże :) postaram sie w niedziele wrzucic jakąs fotke gdzie mnie wIDAC, MAM AKURAT KILKA Z TYCH WAKACJI :)

ja nie wiem juz o co chodzi z tą wagą... moja bratowa zaczela jest mniejsza niż ja i tyle samo wazy i juz schudła 4 kg. to jest poprostu przykre.

no ale przyzwyczailam sie juz hahahahhahah niestety nie zawsze sie ma to co sie chce :) ja chce schudnac do wesela siostry w lisopadzie.. a mogla bys mi opisac przykladowy dzien jedzenia podczas trwania pierwszej fazy ? tak od A do Z co jesc. zastosuje sie i napisze jak poszlo.. :D

a jak schudne to wycałuje po stopach :D i jakiej firmy jogurty kupowac ? jestem totalnie skołowana :D przepraszam za tą pierdołowatość wynika to juz z bezsilności :D

z góry dziekuje za odpowiedz :D))

SOLANGE-K przykładowy jadłospis:

ŚNiadanei: jogurt naturalny z otrębami,lub otrębianka lub jaja na miękko,twardo ,ser biały ,serek wiejski z dodatkami kilka plasterków wędliny,makrela wędzona... kawa, woda, herbata

II Śniadanie :omlet, jaj na twardo lub miękko, jajecznica z cebulką i przyprawami.... kawa ,woda, herbata

OBIAD : gotowana pierś z kurczaka w przyprawach,lub wątróbka drobiowa lub z indyka z korniszonem,kurczak z grilla, ryba gotowana lub pieczona posypana Tylko przyprawa do ryb...

Podwieczorek: serek homo naturalny z rozgnieciona tabletką słodzika posypoane cynamonem lub pokropione kroplą aromatu..

KOLACJA: gotowane mięso,jajecznica,pasta z makreli lub białego sera tuńczyk z cebulką

LICZĘ oczywiście na te całusy :mrgreen:!! heh i wcale nie jesteś upierdliwa! to oczywiste że dopytujez a My między innymi tez i po to jesteśmy :mrgreen:

Witajcie dziewczyny!

Naskrobałam, naskrobałam i mi wcięło. W każdym razie dzięki wielkie za tyle miłych i ciepłych słów.

Moje III faza trwa +1 kg na wadze ale dziś białeczka, więc zobaczymy?

Próbuję wrzucić porównawcze zdjęcia sprzed dukanowania i teraz.

Pierwsze z Sylwestra 2009, drugie z wycieczki do Lichenia - wczoraj.

GOCHNA poprostu ......-dech zapiera! Cud,miód malina! Rewelacyjnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie ta cisza dziwi... dziewczyny zrobily sobie wolne i sie nie pokazuja :mrgreen:

ja od rana ogladam ostatni sezon lostow, wysprzatalam juz caly dom i teraz czekamy na znajomych. zaraz powinni przyjechac z osmio miesiecznym brzdacem :mrgreen: ale go wysciskam i wypieszcze :wink: po kilku dniach zimna pogoda dosyc laskawa i sloneczko sie pokazalo. wiaterek troche wieje ale grilla napewno zrobimy :) kurczaczek naszykowany wiec moze uda sie nie grzeszyc :) trzymajcie sie babeczki. milego weekendowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pustki, ale ja się melduję.

Też już wysprzątałam mieszkanie, ugotowałam obiad, ciasto upiekłam, ale nie dla mnie, tylko dla reszty rodziny, ale nawet mnie nie kusi, wogóle jakoś smak mi się zmienił od czasu, gdy jestem na diecie, kiedyś obok pewnych rzeczy nie mogłam przejść obojętnie, musiałam zjeść, a teraz niech sobie czekolada leży, nawej jej nie tknę, ani nie powącham, całe szczęście tak jest z wieloma rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!

Przyjmiecie mnie?? prosze, proszę, proszę :mrgreen:

Otóż na diecie dukana byłam przed wakacjami, schudłam 5 kg. Wtedy się starałam, bo miałam wesele siostry i wyjazd za granice. Niestety po tym wszystkim, gdy tak cudnie już wyglądałam hah(każdy chwalił i krzyczał, że już starczy) pofolgowałam sobie i wrociło większość z tego.

Od wczoraj zaczynam od nowa. Z postanowieniem wytrwania wszystkich faz(wtedy doszłam do 3 i ją porzuciłam).

Mam do was kilka pytań i być może któraś z Was, byłaby tak miła i udzieliła mi kilka odpowiedzi :mrgreen:

1. Czy patrzycie na zjadane węgle? Ilość dziennie? Ograniczacie się?

2. Czy gotujecie mięsko w kostce rosołowej?

3. Czy codziennie makrelka to nie za dużo (conajmniej 220g)?

4. Ile jajek dziennie wcinacie?

Podam swój dzienny jadłospis:

1. makrela 220g

2. placki z wiejskiego z 2 łyżkami naturalnego i słodzikiem

3. jeden płat z piersi z kurczaka lub noga z kurczaka pieczona lub kawałek ryby pieczonej i do tego coś słodkiego na deser: jajko ubite(kogel mogel?) z słodziekiem

4. pół kostki twarogu z połową jog. naturalnego i 2 jajka na miękko

Do tego ogrom herbaty, wody, coli zero. Do tego jak mnie łapie głód pomiędzy posiłkami, zjadam po plastrze szynki(do 3%) lub wcinam kilka łyżek serka homogenizowanego. DUŻO?? ;/ Boje sie, że za dużo właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.