Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej!!

no fakt...wszystkich gdzies wywialo.....

a ja sobie leniuchuje;ogladam seks w wielkim miescie sezon 2 i wcinam kokosowy jogurt.....ma w pyte wegli no ale juz za pozno:)

u mnie po dwoch bialkowwych dniach waga pol kilo w dol..czyli jest 62.5....po tym bosko kremowym jogurcie na pewno troche teraz w miejscu postoi..

solange- Malenstwo i Bozenka napisaly Ci juz przykladowe jedzonka i linki do przydatnych stronek wiec nie bede juz powtarzac...co do jogurtow to tez zajrzyj na watek z dozwolonymi produktami;generalnie zasada jest taka,ze jemy produkty do 5 % tluszczu a suma tluszczow i wegli nie powinna przekraczac ilosci bialek w produkcie

littlegirl- witamy u nas!!jesli chodzi o Twoje pytania to

1-wiadomo,ze wegle sa raczej wszedzie dlatego wybieramy produkty z najwieksza iloscia bialek

2- ja osobiscie nie uzywam zbyt duzo kostek rosolowch

3- swego czasu jadlam makrelewedzona codziennie i jakos tam powoli ale chudlam

4- to ciezko powiedziec ile jajek dziennie..czasem 3 czasem ani jednego

kazdy musi to wszystko dopasowac pod siebie po prostu

milego wieczoru zatem zguby moje:)

aaa!!zapomnialabym..zrobilam przepyszne(jak dla mnie)ciasto kawowe:)wrzucilam przepis watek z przpisami;moze ktos sie skusi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odchudzam się już 1,5 miesiąca ale jeszcze nie próbowałam się tym dzielic na forum. Ja też stosuję dietę wysokobiałkową i zaiste na razie idzie mi bardzo dobrze. Zaleta tej diety jest to że nie chodzę głodna bo przy zwykłym odchudzaniu o zmniejszonej liczbie kalorii chodziłam głodna i efekty były małe bo wytrzymywałam krótko. Schudłam już 9 kilo nie mierze swojego obwodu ale zdecydowanie zmniejszyły się tzw. borsuki czyli tłuszczyk powyżej bioderek na bokach i z tyłu. Niestety najwięcej schudły mi chyba piersi. Zostało mi jeszcze 7 kilo czyli jakieś 1,5 do 2 miesiecy drugiej fazy. Chcę ważyc 60kg. Jednak boję się fazy utrwalającej wagę jest bardzo długa ale najwyraźniej kluczowa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich a zwłaszcza nowe dziewczyny :mrgreen: . Fajnie,że jest nas coraz więcej.

Nie odzywałam się bo w czwartek cały dzień byłam w pracy a w piątek pojechałam do

rodzinki do Częstochowy i okolic. Ostatni wakacyjny weekend w rodzinnym gronie.

Pojechaliśmy z synem bo córka była w sobotę na weselu.

Pomimo różnych pokus nie zgrzeszyłam. Usłyszałam wiele miłych słów na temat

swojego wyglądu i czułam się jakbym rosła :) ( a mam 152 wzrostu )

Ciuszki coraz bardziej lecą ze mnie i muszę rozejrzeć się za nowymi.

ZUNIA idziesz dziewczyno jak burza :)

BOZENA ciesz się ,że waga stoi a nie rośnie. Widzę,że zostało Ci do końca tyle co mi .

Nie mogę się już doczekać III fazy aby w ramach uczty napić się winka :)

IRISS może łykaj jakieś tabletki ze skrzypem na włosy.

POLA życzę Ci abyś jak najszybciej zrzuciła te 2 kg i czuła się dobrze w swoim ciele.

Gratuluje krawcowej. Dobrą i jeszcze tanią to trudno znaleźć .

Spódniczkę to ja potrafię uszyć ale nic poza tym.

I26 gratuluję :mrgreen: ,piękny wynik na suwaczku.

CONVALIA nie załamuj się .Ja zdałam za 3 razem.

AZ1809 witam cieplutko :D .Masz szczęście,że tylko kilogram w górę po urlopie.

GOCHNA rewelacja ,po prostu super wyglądasz :D .

Dukan bardzo Ci służy.

MARIA można otręby żytnie.

SZYSZUNIA gratuluję zrzuconego kilosika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc. Witam wszystkie zgrabne laseczki - niezależnie od wagi. Grunt to Dobrrrre nastawienie - jakkolwiek brzmi to smacznie. Namówiłam do dietki swoją bratową i schudła już cztery kilo. Ja szykuję się jutro po jakieś spodnie bo stare mi spadają . Jednak to super uczucie. Kupię jedne bo jeszcze mam 6 kilo (schudłam 10) i znowu będą przyduże. Pozdrawiam życzę powodzenia wszystkim wytrwałym i tym z grzeszkami. Wytrwałości !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chudzineczki!!!

Po wizycie weekendowej mojej siostry z rodziną.. mam szafę pełną dziecieńcych ubrań i dwie pary spodni ciążowych. Jak to dobrze mieć starszą siostrę icon_wink.gif Jeszcze ich nie przeglądałam.. bo i tak póki co nie miałabym ich gdzie ułozyć. Jak dorobimy się komody to wtedy wezmę się za przeglądanie.

Miłego dnia - szybko zleci ten tydzień - miejmy nadzieje..

icon_mrgreen.gif Witam nowiusie, świeżusie PROTALINKI!!!! icon_mrgreen.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Babeczki,

bardzo tu pusto. Moja waga pokazała dzisiaj w rozpiętości dwóch kilogramów,uwierzyłam jej przy tej najniższej i na tym staniemy.

Dokonałam w czoraj wiekopomnego zakupu dwóch zestawów podtynkowych z miskami czyli w moim domu będzie można...usiąść spokojnie i wygodnie. Spokojnie o ile uda mi się nabyć jeszcze drzwi do tych przybytkówicon_wink.gif

Kupiliśmy wczoraj dwie płytki podłogowe i obiegliśmy z nimi Leroy, OBI, Castoramę i Praktikera przymierzajacje do wszystkich możliwych paneli podłogowych. Na razie bez rezultatu, może mieliśmy niewłaściwe płytki. icon_wink.gif

Wizytowała nas teściowa i przyszli sasiedzi, których znamy już tysiąc lat, ale zawsze mieliśmy do nich za daleko : ) Oczywiście to bzdura. Wszyscy są zachwyceni domem. Ja myślę, bo przecieżz ja byłam tak zachwycowna, że dałam sobie włożyć na grzbiet kredyt hipoteczny. icon_eek.gif

Odwożąc mame na dworzec spotkalismy przyjaciół, z którymi nie widziałam się 15 lat. Kiedy zobaczyłam ich córki dopiero po chwili zobaczylam w ich buziach te małe dziewczynki, ktore gościłam u siebie. Moi chłopcy na rewizycie zachowywali się, zgodnie ze swoimi chrakterami: starszy młodszej pokazywał księżyc, młodszy całował starsząicon_lol.gif

Ciekawe, czy wymienienie się telefonami coś zmieni w naszych kontaktach.

Machaliśmy im na pustoszejącym peronie kiedy ich pociąg odjeżdżał i miałam cichą nadzieję, że coś może się zmieni i będzie, jak kiedyś.

Ludzie rozjeżdzają sie po studiach i czasem trzeba tytanicznego wysiłku i chęci z obu stron, żeby te kontakty utrzymać. Tu była klęska, bo jednak z wiekszością bliskich przyjaciół ze studiów mamy jednak sporadyczne, ale jakieś tam kontakty. Może poprostu przeceniałam ich przywiązanie do nasicon_cry.gificon_rolleyes.gif

Ale nabazgrałam o sobie. Widocznie potrzebowałam się wygadać.

Bożenko liczę, że faktycznie będziesz tu częściej gościć.Jogurcik wypróbuję, jak na niego trafię.

Marudko, gdzie jesteś?? Na Ciebie zawsze można liczyć rankiem przy kawce.

Polu absolutnie nie poczyłam się urażona. Zrobiło mi się tylko przykro, że ktoś tak miłosierny, jak Ty, (wiem ,że to głupio brzmiące słowo, a raczej o przebrzmiałym znaczeniu), ale tego właśnie chciałam użyć, cierpi z powodu tych spraw tak bardzo, że czujesz się głęboko przygnębiona. Chciałam skierowac Twoje myśli na coś innego.

Jednocześnie powiedzieć, że człowiek jest skłonny do głupoty i nieuzasadnionego okrucieństwa nawet w stosunku do własnego potomstwa. Ale stale widzę też bezprzykładne zaangażowanie ludzi w sprawy dobre. Mam nadzieję, że Ty nie masz mi za złe moich uwag.

Ciesze się że krawcowa Ci się trafiła wspaniała. Moja mam miała taką 30 lat temu. Teraz takie okazy prawie nie występują. I liczę, że w tych kreacjach będziecie sięświetnie bawić. Trzymam kciuki za pieseczka. Mam tylkokjedną znajomą w Szczecinie, ale ona bardzo dużo pracuje i chociaż ma dom z ogródkiem obawiam się, że piesek u nich byłby bardzo samotny.

I26 milo,że zajrzałaś. Jka patrzę na Twój wynik icon_redface.gif Musze się wziąć w garść.

Convalia przykro mi z powodu egzaminu. Za grzechy dietetyczne nadstawiaj się do lania. Nie ma tak lekko trzeba płacić icon_twisted.gif

Gochna będępowtarzała za dziewczynami, ale wyglądasz świetnie i zgadzam się z Magdzikiem, ze odjęłaś sobie również lat. Wspaniała robota!!!

Witam nowe dziewczyny!

Szyszunia mkniesz, jak burza, gratulacje kilogram to dużo.

Jolcia fajnie, prawda? Jest to jakiś problem z tymi ciuchami, bo trzeba całą szafę zmienić gdzies kolo 15 kilograma, ale warto, bo człowiek sam nie wierzy, że to on i że tak przyjemnie lekkim być!!!

A jest już Marudka, miłego dzionka.

Pozdrowienia dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.