Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen:

Dzieki za miłe komentarze.

Faktycznie trochę się nawędrowaliśmy.

I masz rację Bozenka, że nie zawitaliśmy na połoninie bukowskiej- szczerze ci powiem że nie zauważyłam jej :wink:

nie wiem jak się to stalo, ale tak było ... teraz wiem juz co nieco o Bieszczadach. Wiem gdzie i jak wędrować.

Ja polecić Tobie mogę miłe schronisko w Jaworzcu. Tyle że tam prowadzi tylko czarny szlak i nie jest to wedrowanie połoninami a dzikim lasem!

Ale wiem że warto wrócić do tych stron, zobaczyć Tarnicę.

Mogliśmy z uporem na nią wejść w piątek- ale było brzydko i przypuszczam że nic oprócz chmur i mgły nie byłoby widać.

poza tym pogoda super a dzis ponoć w Ustrzykach Gr. okolo 2 st. C :mrgreen: brrr!

Ja mam dziś śwoj czwartkowy Protal. Jest ok!

Teraz pogoda się klaruje, może nie będzie padać.

Więc wszystkim życzę miłego dnia, ciepłego weekendu i wogóle spadków wagowych.

Maragrete super to SPA.

Kurcze ale mnie nakręciłaś...teraz tak zimno, może i ja się skusze na odrobinę luksusu?? U nas można sobie zafundować karnet na chyba 4 h i korzystać z jacuzzi, sauny i chyba jakiegoś masazu jeszcze za ok. 50 zł ... ale raz można... :)

Zobacze :)

Pozdrawki dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny Jolcia, Maragrette melduje, ze dzis jedziemy ogladac mieszkanko w poleconej przez moja ciotke dzielnicy.Jak bedzie ladne to biore bez zastanowienia:) Bo spod tego adresu wyjezdza autobus ktorym ja dojezdzalabym do szkoly pod sam nos a narzeczony do pracy.Do tego cena wyzsza niewiele, osiedle nowe i co najwazniejsze parter(dla mojego kota:)

Ja siedze i slecze nad wypelnianiem aplikacji o prace online.Masakra ile tego jest, poslalam do mc donalda-miejsca gdzie myslalam,ze nigdy mi nie przyjdzie skladac podania o prace.Ale pol etatu w elastycznych godzinach bardzo by sie przydalo.Mialabym dalej zasilek(mozna na zasilku pracowac do 3 dni w tyg i dalej sie ma pelen benefit!) no i moglabym chodzic do szkoly.Takie wyjscie byloby idealne.Wlasnie wypelnialam kolejna mega dluga aplikacje do ikei, kolo ktorej mieszkalabym, gdyby dzisiejsze mieszkanko okazalo sie ok.Aplikacja meeeega dluga, pelno pytan o rozwoj osobisty, doswiadczenia itp itd, na koncu wlasnie pocilam sie nad pytaniem o znajomosc branzy meblowej itp i mi zamknelo strone, nawet nie wiem jak a spedzilam nad niz chyba z 1,5 godziny.Zlosliwosc rzeczy martwych, stwierdzilam, ze mam to gdzies,ech.

Maragrette ale czad z tym spa.Jeszcze nigdy nie bylam w spa ale kiedys trzeba sprobowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochane Dukanki!!!

Tak dawno tu nie zaglądałam. Powiem szczerze że nie czuję się najlepiej jak Was czytam. To oczywiście przez to ze nie jestem na diecie. I to właśnie mnie boli, to ze Wy tak ładnie chudniecie a ja................ a ja nie. Jak już pisałam wcześniej przerwałam dietke i myślimy z mężem o bobasku ale jakoś tak nie wychodzi ,he he he...... Zresztą z pierwszym też nie było tak hop siup! No ale jestem dobrej mysli. 

Margaret dziękuje  ze mnie wspominasz. No i moją biżuterie,he he... Powiem Ci szczerze że siedzę dziennie troszke przy niej bo co chwileczke ktos coś chce, no a ja musze się głowić zeby mieć zawsze coś nowego, nowe pomysły , nowe wzory. Ale ja to lubie. Jakbyście cos potrzebowały to piszcie większość z Was ma mój adres mailowy więc zapraszam. 

Bardzo mi brakuje Was. Zauważyłam że nie ma też Śliweczki też znikła? Ona juz pewnie całkowicie laseczka jest. Bożenka, Bogi, Nutka Cynamonu, Marudka, Kasias, Pola od której dostawałam kopniaki,he he.... zawsze bede o was pamietała. Mam nadzieje że jeszcze wróce jakoś do Was. Jak mnie starania zdenerwują,he he... Pozdrawiam Was gorąco!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję Marudko!

A powie mi ktoś czy dałam ciała z tą otrębianką w porze wieczornej? Myślicie, że przez nią i przez te przesolone flaki miałam aż o 1,3 kg wzrost wagowy?? Zobacze co jutro będzie....

Podłamało mnie to trochę!

powiem ci że słyszałam o tym żeby otręby jeść rano bo najważniejsze to jest je popić dużą ilością płynów bo inaczej powodują zaparcia no i jeżeli te flaki były przesolone to na pewno zatrzymały wodę więc się nie przejmuj woda zejdzie i waga spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Protalki,Wszystkie Starsze stażem i Świezynki:))Dawno się nie odzywałam,ale już po urlopie i weselu chrześnicy.Czytam wypowiedzi naszych niedawnych i przyszłych panien młodych i łza mi się w oku kręci.Dawno to już było w moim przypadku(28 lat),ale teraz czekam na śluby moich córek,a na ślubie chrześnicy też trochę ryczałam(a co,pamiętam takie maleństwo,a tu już żona).

Nic się dziewczyny nie martwcie,same zobaczycie,jak pisze Marudka to tak szybko mija,gorszy jest stres przed,w trakcie już działa adrenalina i wszystko sie toczy .

Marudko dzielna Matko Polko,gratulacje,bardzo dzielnie wszystko znosisz,oby tak dalej(jeśli masz jakieś konkretne pytania,ale pewnie to póżniej ,wal do mnie na priwa).

Jeśli chodzi o moją wagę to jest taka jak przed urlopem,chociaz grzeszków nie brakowalo.Pozdrawiam Pollę,Marragretę,Bożenkę,Irriss,Marudkę,gosiulkę,AZ,Sandrę,Maleństwo,Szyszunię Śliweczkę,która ostatnio też troszkę rzadko tu bywa i wszystkie kochane Protalki ,których nie wymieniłam,jestem z Wami już 18 miesięcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że dzis nastał dzien odwiedzin na forum "starych" Protalek.....

Witaj Jusiu , witaj Malinko! Dziekuje za pamięc i pozdrowienia.

Nie jest tak różowo Jusiu z tą moja dietka i z moim chudnięciem, jak widzisz suwaczek stanął juz baaaardzo dawno i nie posuwa sie w dobrym kierunku ale od początku jesieni ( kalendarzowej czyli około 22.09.) wracam do przestrzegania surowych zasad II fazy bo teraz , latem to sobie troszke te rygory poluzowałam.

Szkoda Jusiu, że twoje i męża starania nie dały póki co efektu ale próbujcie... te starania same w sobie to też chyba przyjemne... :mrgreen:

Malinko - nie piszesz jak z twoja waga w tej IV fazie, trzymasz sie ? przestrzegasz białkowych czwartków i otrebów ?

Pozdrawiam cie cieplutko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja Was witam moje kochane protalki - te, które znam i te których nie znam. Wiem, że nie było mnie bardzo długo!!!!! za co p r z e p r a s z a m!. Przyznam się bez bicia, że nie bywam przy kompie często tylko sporadycznie. Po pracy przychodzę zmęczona (bo nadal masuję) a i w domu też trzeba porobić tym bardziej, że teraz pora przetworów. Jeśli chodzi o moją wagę to się trzymam nieźle w tej IV fazie na poziomie średnio 56 kg takze jest ok.

Postaram się częśćiej Was czytać.

Jusia trzymam kciuki za Ciebie - idź w slady naszej Marudki kochanej.

Pozdrawiam wszystkich.

Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór:grin:

Wróciłam właśnie z pracy i tak mi się miło zrobiło gdy zobaczyłam, że nasze wspaniałe koleżanki nas odwiedziły.

Witajcie Jusiu, Mallinko i Anulko:grin: Dziękuję bardzo za pozdrowienia i cieszę się bardzo, że o nas nie zapomniałyście i odwiedziłyście. Mallinko i Anulko napiszcie jak Wam idzie IV Faza. Jusiu mam nadzieję, że będziecie mieli wkrótce z mężem dzidziusia.

Dzisiaj wróciłam z pracy po 11 godzinach więc jestem zmęczona. Pomiędzy próbami byłam na rehabilitacji, bo ostatnio mam krioterapię i ultradźwieki, ponieważ mam zapalenie kłykcia bocznego w łokciu czyli tzw. Łokieć tenisisty. Niestety jest to moje kolejne schorzenie zawodowe, których mam bez liku, niestety:sad: No już przestaję się nad sobą użalać. Dobranoc wszystkim, do jutra:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie. Kolejny protalowy czwartek minął-coraz lepiej mi one idą. Cieszę się że "stare "protalki nas odwiedziły.Miło się czyta że waga ładnie się trzyma w 4 fazie.To dobrze wróży na przyszłość.

Wspominałam wam kiedyś że moja siostra też przeszła na naszą dietkę.muszę się wam pochwalić jej sukcesem otóż ma ona za sobą już 20 kilogramów ,trzyma sie dzielnie i ma w zamiarze jeszcze 15.Niepowiem drobne grzeszki też jej się zdarzają ale waga ładnie spada.Zaczęła jakoś w połowie maja i takie efekty.

Dobrej nocy i spektakularnych spadkow wam życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.