Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

zdublowało mi się :mrgreen:

ojej Irris dużo zdrówka życzę :wink: Dużo siły!!

Marudka wielgachne przyjęcie robisz!! To jakaś ala parapetówka??

Udanych przygotowań ... ja rownież uwielbiam się krzatać po kuchni! Ale potem niemiłosiernie dużo sprzątania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ze słońcem które u mnie dziś pięknie świeci ! A jak u was ? dziś wg prognoz miał być miły ciepły dzionek na większej części obszar Polski... to fajnie, bo ja od razu mam inny nastrój jak świeci za oknem słonce... :mrgreen:

A i trawnik bede mogła skosić do końca, bo wczoraj zaczęłam ale wcześnie sie robi ciemno a po pracy mam mnóstwo zajęć i zanim sie zabrałam to... zrobiło sie ciemno i rosa na trawie.

Sandro - bardzo ładnie wyglądasz, jesteś fotogeniczna i kamera cie lubi bo super wyglądasz, nie mego posłuchać jak śpiewasz bo jestem w pracy i musiałam wyciszyć głośniki w komputerze ale w domciu obejrzę raz jeszcze i posłucham was. Gratulacje i za telewizyjny występ i za rozpoczecie nauki ! Powodzenia !

Iriss - trzymaj sie z tym przeziębieniem, to już ponad tydzień jak narzekasz i cały czas ci nie przechodzi ..? Ciesz sie że masz powodzenie, że komuś sie podobasz, nie ważne kto to jest i czy łączysz z tym jakieś plany na przyszłość czy nie bo to ma tylko poprawic twoje ego i podnieśc samoocene, i chyba tak na ciebie działa... co ? :mrgreen:

Kropelko - ja tez przeoczyłam twój post i nie odpowiedziałam ci. Gratuluje osiągnięc, pewnie że ciebie i twój nic pamietam, fajnie ze udało ci sie tak ładnie schudnąc i chyba stosunkowo szybko, bez przestojów. Trzymaj sie i utrwalaj !!! :)

Marudko - uważaj na przeziębienie i na nerki, w ciąży to często sa z tymi sprawi kłopoty. A co planujesz podac gościom na spotkaniu u ciebie ? napisz prosze to choc nie możemy jeść to chociaz poczytamy o dobrych rzeczach... albo może nie... bo bedziesz kusic.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki! :wink:

Nie wiem jak u Was pogoda, ale w trojmieście robi się słonecznie na weekend więc fajnie, bo jeszcze trochę popachnie latem... :) U mnie nic takiego nowego, biegam sobie z rana (wczoraj w sumie biegałam 65 min!!! nigdy w życiu tyle nie dawałam rady, ale teraz "mam sposób" i jakoś daję radę z podnoszeniem formy :mrgreen: ). Biegałam w pon i wczoraj, dzis robię przerwę, i znowu czw i pt i w weekend przerwa.

Zbieram i gromadzę co nie co na mieszkanko do Gdańska, będę je zajmować z koleżanką, która mieszkała tam całe studia.... trochę sie boję, bo jak wiadomo każdy ma swoje pzryzwyczajenia, ja bym chciała tez ten mój pokoik trochę urządzić po swojemu (a zajmować będę pokój głowny z aneksem kuchennym) i ciut obawiam się, że mogą powstać jakieś z tego konflikty.... ale... koleżanka jest w tej chwili w Stanach na wakacjach, wraca na koniec wrzesnia dopiero a ja postaram się do tego czasu urządzić na picuś-glancuś i mam nadzieję, że zamiast na mnie krzyczeć zachwyci sie nowymi firankami :mrgreen:...

Maragrete - Co do LEPu to nie podchodzę teraz w sesji jesiennej, pierwsze podejście zrobię na wiosnę (w marcu). Teraz postanowiłam mieć labę i jakoś te wakacje ostatnie przeżyć bez ciśnienia... :) Jeśli chodzi o specjalizację, to kręcę się wokól interny (może kardiologia...?), choc prawdę mowiąc to jeszcze 1. może mi się zmienic 2. zostanie zweryfikowane przez wynik LEPu 3. możliwości rezydentur jakie zostaną rzucone na 2012 rok (bo wtedy dopiero będę mogłą rozpocząć specj.) i takie tam. Generalnie nie jest to Kochana takie proste i aż nie ma co tutaj tego Wam wszystkiego wykładać :).

Iriss - myślę, że możesz zaryzykować ścięcie włosów na takiego boba! :D To naprawdę dużo zmienia w wyglądzie, a Ty masz pociąglą buźkę więc na pewno nie będzie Ci w niej źle. Ja miałam scięte klasycznie tak z krótszym tyłem i dłuższym przodem.... Na wypadanie jakoś specjalnie pewnie to nie pomorze (mi nadal wychodzi sporo włosów), ale zawsze włosy będą bardziej natlenione (bo rozpuszczone) i mniej zniszczone od wiazania gumkami, spinania etc.

Ja teraz też na koniec września planuję udać się do fryzjera.... mogę sobie je juz wiązać gumką, wprawdzie od spodu te krótsze włosy wyłażą, ale kilka wsówek ratuje sprawę.... Natomiast fryzura całkiem straciła juz kształf i "fason" i muszę ją podrasować... Chwilowo jednak chciałabym zachować jednak trochę tej długości bo na staż chcę mieć opcję by je spiąć - rózne oddziały, chirurgie, położnictwo... zabiegowe dziedziny więc będzie sie czepki i różne takie nosiło... będzie mi wygodniej.

A tak nawiasem mowiąc pzreglądałam ostatnio oferty gdańskich basenów... jakas masakra... u mnie w Rumi mam 3 letni basen gdzie ulgowe wejscie mialam dotychczas za 6zl, normalne za 10zl jest. Z tego co wiem cala Gdynia ma tez basen za 10-12zl dla doroslych, i w zasadzie sa to wszystkie now eobiekty i jest ich naparwde sporo jak na miasto o takiej wielkosci. Natomiast Gdansk jest absolutnie zacofany w tej kwestii!!! - nie dosc ze basenow jest za malo i sa pzrepelnione, to jeszcze sa to stare obiekty z lat wczesnych '90... i jeszcze za 40' plywania zycza sobie po 19-20zl!!!!!!! SZOK!!!! chyba sobie nie poplywam wiec w ciagu roku.... za takie pieniadze, eh...

No nic, ide robic owsianke z nektarynką :D - pozno dzis wstalam i dopiero biore sie za sniadanie. Polecam tym, ktorzy moga jesc owoce dodawac je do owsianki! - ja na szklanke mleka chudego daje 3 lyzki otrab, gotuje to chwile i w miedzy czasie miksuje w blenderze cala nektarynke (wychodzi fajny taki mus z wiekszymi czaseczkami, uwazam ze duzo lepsza opcja niz pokroic na male kosteczki nektarynke).... Nastepnie wrzucam ja do rondelka z owsianka, dobzre mieszam by sie polaczylo i do miseczki... jak dla mnie PYCHOTA! bardzo polecam sprobowac :D.

Do uslyszenia, zycze milej srody wszystkim! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko - czy to też przeziebienie ? to kuruj sie kochana, kuruj !

Nutko - pytałam o LEP- bo w najbliższej rodzinie mam tez absolwentkę ubiegłoroczną naszej akademii medycznej i właśnie w październiku kończy staż, a teraz bedzie podchodzic trzeci raz do LEP-u zeby sobie jeszcze "wyśrubować" wynik, żeby miec lepszy wybór specjalizacji. Dyskutuje z nia o tym często więc z grubsza wiem jak to u nas w Łodzi wygląd, mysle że i u was podobnie. Ona jeszcze na wszelki wypadek podjęła w ubiegłym roku studia podyplomowe na SGGW w Warszawie zaocznie w zakresie dietetyki, żeby może pójśc w tym kierunku czyli schorzeń gastrycznych + dietetyki.. ale co bedzie robic to sie jeszcze okaże...

Tobie powodzenia w nowym miejscu i na stazu życze !

Marudko - a co to są : f r a n c k i ???!! ...brzmi intrygująco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze Marudko, że juz wyprzedziłaś moje pytanie i napisałaś... :D

:mrgreen: Margaretko mamy kryzys w pracy i nie muszę się śpieszyć z robotą - więc sobie od jakiegoś czasu pozwalam na częstrze zaglądanie na forum - dlatego jestem taka szybka :) Choc jak tu na forum bywa pusto, a ja nie mam co robić w pracy - to normalnie padam z nudów.. Choć podobno.. mądrzy ludzie.. (czy jakoś tak) - się nie nudzą??!!?? No cóż - trzymajmy się tego, ze wyjątki potwierdzają regułę :D tak na pocieszenie samej siebie..

Francki - ja tak na frankfuterki mówię :D ale to takie moje określenie - nie jakieś regionalne, nie, nie!!! :D Też uwielbiam i koniecznie do tego chlebek z masełkiem i musztardka - nic z tych rzeczy w moim zyciu nie funkcjonuje osobno :)

Olink - wygląda na to że pożądnie Cię złapało jakieś choróbsko, ze tak maleńko napisałaś - to się kuruj!! Tak jak Iriss - włazić pod kołdrę - ale już!!! I ciepłe kakałko do ręki -i nie ma ze dieta.. :) Za to ja się teraz w pracy grzeję na maksa - bo dwie koleżanki przyniosły grzejniczki z domów - a że jedną mam przed, a drugą za sobą - bo mam tu niezły Egipt!! :wink: Po ostatnich zimnych dniach - w tym ciepełku czuję się rewelacyjnie!!! :mrgreen:

Aż mi głupio, bo nie mam własnego grzejniczka - a i tak najlepiej jestem dobrzana :D Szczęściara!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki moje....

Żyje,zyje i mam się o nawet,nawet dobrze :mrgreen: bo niecałe 2 kg mniej :mrgreen: ! Co do pracy no cóż żadnych tam narazie awansów nie widać,heh ale najważniejsze ,że jest grosz i z czego się utrzymać! Mąż w piątek równiez idzie na rozmowę o nową pracę ale więcej o tym jak będę miała 100% pewności.

Poza tym no cóż brakuje Mi czasu ale to raczej normalne......w piątek i sobotę mam wolne więc obiecuje siąść i więcej napisać i poczytać! :wink:

Tymczasem gratki dla spadkujących, luźnych umysłów dla uczących a dla chorujących ZDRÓWKA!!!!!!

B U Z I A K I :****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:)dzis sobie odespalam wczoraj:)spalam do 11!!!!

Iryss nic tam nie mowilam bo bylam taka stremowana, ze nie wiem, sam fakt ze jedno slowo jakim sie odezwalam przekrecilam, to dobrze, ze nic wiecej nie powiedzialam:) co do wlosow to ja jestem fanka dlugich wlosow ale ta fryzura, o ktorej piszesz tez mi sie strasznie podoba, widzialam jedna fryzjerke, ktora przody miala bardzo dlugie, ponad ramiona a tyl podgolony, swietnie to wygladalo i gdyby nie to, ze jeden bok mam wyciety to moze i sama zdecydowalabym sie na taka fryzure?

Marudo wspolczuje duzej imprezy:)ale dasz rade.Ja tam jestem zdania, ze pierwsza zasada domowek brzmi: ''domowek sie nie robi, na domowki sie chodzi'':mrgreen: ale jak juz masz tych gosci to ja na Twoim miejscu nie robialbym za wiele, najlepsze sa w takiej sytuacji gotowce i duzo alkocholu.Wiec chipy, krakersy, paluszki, jakies kurczaczki w panierce takie ktore tylko sie wrzuca do piekarnika, wiesz takie juz zrobione kupowane na mrozonkach, ewentualnie jakas salatka no i najwazniejsze papierowe talerze itp.Po co sie meczyc i robic jak mozna kupic a jak bedzie alkochol to wszyscy i tak wszystko ze smakiem zjedza:)do tego ogorki, oliwki, jakies koreczki moze?

Waga 53 och jak ja juz chce 51...i dam sobie spokoj, postaram sie jakos to utrwalic:)

Nutko u nas tez dzis ladnie, wczoraj bylo strasznie w kratke a przedwczoraj mielismy calodniowe oberwanie chmury.

Gosiulek a gdzie Ty sie podziewasz? dawno Cie nie widzialam, jesli lubisz sf to polecam Ci bardzo film pt ''the objective'', jak dla mnie rewelacja.Ale to thriller sf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Dzieki już trochę lepiej, nie jestem przeziębiona jedynie czuje sie paskudnie. Mam nadzieję że jutro będzie zdecydowanie lepiej.

Świeci słoneczko więc już od tego tylko robi się lżej na sercu.

Maleństwo !! gratuluję!!

Kostka ja Ciebie tez pamiętam :mrgreen: pozdrawiam!!

Jak tam Kasiu postanowiłaś co zrobić z nadbagażem ? :wink: :) :) A może po porstu czujesz się już z własnym ciałem ok?

Calusy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Dzieki już trochę lepiej, nie jestem przeziębiona jedynie czuje sie paskudnie. Mam nadzieję że jutro będzie zdecydowanie lepiej.

Świeci słoneczko więc już od tego tylko robi się lżej na sercu.

Maleństwo !! gratuluję!!

Kostka ja Ciebie tez pamiętam :mrgreen: pozdrawiam!!

Jak tam Kasiu postanowiłaś co zrobić z nadbagażem ? :wink: :) :) A może po porstu czujesz się już z własnym ciałem ok?

Calusy !

Olinko dzis znowu zaczelam walke... no przeciez nie moge znowu tyc, wywalilam przeciez wszystkie stare ciuchy...

a na jutro umowilam sie do fryzjera na metamorfoze hihi ciekawe co z tych moich paru piorek uda im sie zrobic...

podziwiam was dziewczyny trzeciofazowiczki ze dajecie rade dawkowac sobie rarytaski tak by nie tyc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wpadam na chwilkę, jestem na bieżąco z czytaniem i dziękuję Wam po raz enty. Nie wiem jak dam radę, bo już mam wieczny ścisk w żołądku i ogólnie czuję się fatalnie. Byłam nawet u lekarza dzisiaj i nic mi nie jest fizycznie. Mam gorączkę i opadłam z sił, nie chce mi się wstać. To pewnie nerwy. A w pracy młyn i chyba Was nie zaskoczę jak napiszę, że układam plan kolejny raz, bo się jednej pani nie podoba (zaskarżyła szkołę, że się ją dyskryminuje). Pa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piekny - DESZCZOWY - poranek!!!

Za wcześnie powiedziałam, ze się nudzę.. :mrgreen:??: Kurcze, a chcę w piatek wziąć wolne, Adam też - żeby ogarnoś mieszkanie przed najazdem.. :wink: No ale nie będę rozpaczać jak nie dostanę urlopu - wtedy Adam będzie musiał sam posprzątać. Gorzej jak on nie dostanie.. Powiedziałam, ze wtedy będę spać do jego powrotu i palcem nie ruszę :mrgreen:

Dobra, biorę się doroboty, z nadzieję, ze dzisiaj skończę.

Sandra - super to Twoje podejście do 'domówek'. Trzeba będzie też się tak na to nastawić :)

Miłego dzionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.