Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

a dzis spac nie moge....obudzilam sie przed 8 i koniec:(

moze obiad podszykuje(nalesniki,ze szpinakiem i kurakiem..dla mnie;dla Konrada zwykla tortilla z jakim sosem mix;moze upiekeke mu nasze mufinki:)strasznie je polubil i co tydzien musza byc:)no tylko,ze oszczedzam na nim moja cenna skrobie(ktora mam z PL)i robie mu ze zwyklej maki:)

albo obejrze odcinek serialu jakiegos....chcialam zaczac jakis nasz rodzimy,znalazlam cos o nazwie Klub Szalonych Dziewic...ale tu w UK nie moge odladac online;wiec zaczelam na Ipli Szpilki na Giewoncie;szalu nie robi poki co ale moze byc:)

Jolcia- takie gadanie to z zawiscii|!!super wygladasz i nie przejmuj sie!!

Sandra- super to z tym Fiatem:)nie znalam:)

milej niedzieli!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:grin:

U nas nietety pogoda już znacznie brzydsza niż w ostatnich dniach:sad:

Wczoraj kupiliśmy 6 doniczek więc znowu będę się wyżywała na kwiatkach tym razem domowych.

Iriss Twoją motywację też już mocno kopnęłam aż mnie noga boli:lol: , nie wiem tylko czy wystarczająco, bo to daleko, ale jeli dała radę tu się przyplątac to da radę też wrócić do Ciebie. Jeśli chodzi o koncert lub operę to napisz mi kiedy dokładnie będziesz w Polsce(ciezę się, że wreszcie masz możliwość przyjechać). W listopadzie jest kilka fajnych koncertów, najlepszy jest pod koniec miesiąca, natomiast o operze jeszcze nic nie wiem, ale się dowiem. Na koncert w filharmonii mogę Ci kupić bilety z 50% zniżką. Mam nadzieję przy okazji na spotkanie:grin:

Jolciu mnie co jaki cza ktoś mówi, że już wystarczająco schudłam, ale ja tak jak Ty kieruję się włanym zdaniem. Na zdjęciu wyglądasz bardzo ładnie.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej niedzieli:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może wiecie co ja mam zrobić, żeby mi sie emotki włączały. Jak piszę post, są wszystkie natomiast jak juz jest między innymi postami są tylko nazwy, a może Wy widzicie je tylko ja nie? Pozdrawiam:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzik- jest zle jak napisalam ale juz nie wracam do tego;nie chce sie dolowac;a zaklad tez mam nadzieje,ze wygram:)jak tam u kosmetyczki?ja sobie wczoraj wieczorem jeszcze pofarbowalam wlosy..od razu jakos sie lepiej czuje:)a wlasnie..kosmetyczke masz Polke??bo ja myslalam zeby sie wybrac ale do angolki to nie zaryzykuje chyba....boje sie ich jakos..tak samo z fryzjerami czy solariami itp...jak dla mnie zero higieny

Iriss mam tutaj cala obsluge po polsku :) fryzjerki kosmetyczki i solarium :) jakos tez boje sie angielek. myslalam kiedys zeby isc do angielki bo maja mikrodermabrazje, a niestety polka do ktorej chodze tylko recznie oczyszcza cere, no ale zrezygnowalam ze strachu. fryzjera mam z mojego rodzinnego miasta i chodzilam do niego jeszcze bedac w polsce, wiec mam wielkie szczescie ze znalazl sie w tym samym miescie co ja :) na solarium chodze rzadko, bylam w angielskim moze 2 razy jak polka zmieniala siedzibe imiala zamkniete ale wtedy sama sobie lozko dezynfekowalam. zreszta zawsze sama czyszcze sobie lozko. w tych sprawach nie ufam nikomu. kiedys w polsce zarazilam sie kurzajkami i od tamtej pory nawet jak obsluga wyczysci lozko to zawsze sama poprawiam. no a paznokcie robie sobie sama :) i caly zestaw jest :wink:

Jolcia ja wiem ze jajka i wedlina to malo, ale ostatnio wogole nie mam apetytu, chyba jak czesci dziewczyn zaczynam tracic wlosy w ogromnych ilosciach i musze sie za jakimis dobrymi tabletkami rozejrzec. waga ciagle skacze, wczoraj bylo 90.9 a dzisiaj juz 91.8 ;) a jadlam tylko jogo z otrebami, ruloniki z szynki i gotowana piers z kurczaka, w miedzyczasie zakaszalam serek wiejski, no i du...a :) ale trudno. musze przeczekac ;(

milej niedzieli lasencje, jedziemy na zakupy... papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!! Niedziela minela mi pieknie, bylam na zwiedzaniu Parku Biebrzanskiego,cudowne miejsce.Chcialabym powrocic tu jeszcze wiosna gdzie pelno ptakow,losi i bobrow,ktore o tej porze roku odlecialy( ptaki) lub sie pochowaly.Miejsce pelne ciszy ,spokoju, zdala od miejskiego zgielku.Polecam.Zwiedzalismy rowniez bunkry ,czyt. schrony (wg przewodnika),miejsce bardzo ciekawe dla historykow,ale i dla zwyklego czlowieka.Odpoczelam psychicznie i nabralam sil na nastepny tydzien pracy w tym szkolnym zgielku!!!

Waga wczoraj pokazala 62,9kg czyli w normie (ciut mniejsza niz zakonczylam II faze 63kg)czyli jest niezle,dzisiaj juz zastosowalam EspumisAN, BO TAK JAK WCZESNIEJ WSPOMINALAM chodzilam jakbym miala peknac,zobacze efekty jutro teraz zberam sie do kosciolka wiec do uslyszenia,moze jutro pozdrawiam .Aha Jusia ja paznokcie robilam akrylowe u kosmetyczki a teraz (nadmieniam ze mam paskudny problem z obgryzaniem):oops:przyklejam sama na super glue bo tak mi polecila kosmetyczka,ze wrazie czego to ten klej najlepszy i sobie sama radze ,a paznokcie sa dosc tanie i sie trzymaja dobrze. Uciakam do widzenia:):wink::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra , Iriss , Bozenko dzięki za miłe słowa.

Magdzik ja już od dwóch tygodni biorę leki na włosy. Na razie nie widzę różnicy.

Ale faktycznie jest ich na głowie dużo mniej i to mnie martwi. Za tydzień raczej

na pewno zaczynam III fazę.

Dziś pogoda się popsuła. Rano było względnie a od obiadu pada.

Z nudów zrobiłam rodzince bułeczki z czekoladą z przepisu z forum.Stwierdzili,

że pyszota. A teraz z nudów buszuję po internecie.

Miłego wieczoru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Aha Jusia ja paznokcie robilam akrylowe u kosmetyczki a teraz (nadmieniam ze mam paskudny problem z obgryzaniem):oops:przyklejam sama na super glue bo tak mi polecila kosmetyczka,ze wrazie czego to ten klej najlepszy i sobie sama radze ,a paznokcie sa dosc tanie i sie trzymaja dobrze.

jej grazzia co to za kosmetyczka ktora poleca klientka super glue???? wlos sie jezy na glowie. powiem tak : zadna szanujaca sie kosmetyczka nie powinna polecac kleju innego niz ten specjalny do paznokci (ale to moja prywatna opinia).

klej super glue pochodzi z tej samej grupy chemicznej co kleje do paznokci, ale może zawierać w swoim składzie toksyczne zanieczyszczenia, których to nie ma w klejach do paznokci.

ja bym polecala raczej klej ktorym kosmetyczka przykleja tipsa do plytki paznokciowej. napewno jest bezpieczniejszy i nie powinien spowodowac zadnych alergi. jesli klej ktory jest dolaczony do paznokci jest za slaby (a czesto tak jest) to naprawde warto zainwestowac pare zlotych i kupic klej do tipsow. przynajmniej ja bym tak zrobila. bo po super glue paznokcie moga byc w fatalnym stanie. ale w sumie kazdy decyduje za siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Sąsiedzi wymieniają od 8 drzwi.. czekam na ciszę.. A do tego ta pogodaza oknem.. ciemno w domu - jak dobrze, że nigdzie nie trzeba i nie można iśc.. Jeszcze mi się spodoba to leżakowanie na L4.. :wink:

Grazzia, Magdzik - ja miałam fatalne paznokcie po nałożonym żelu na naturalną płytkę paznokcia.. ALE!!! Przy każdym zabiegu babka dawała mi jakąś odżywkę - i jak już paznokcie mi w całości odrosły - to stały się ładniejsze niz przedtem :)

Kończę, bo myśli skupic się nie da w tym hałasie ;)

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj mi to dopiero się waga waha... nawet o 2,5kg - w ogóle tego nie rozumiem :wink:

a ważę się zawsze o tej samej porze.

Natomiast jeśli chodzi o wypadające włosy to polecam Wam Dziewczyny ampułki RADICAL (w opakowaniu jest 14 ampułek - kosztują ok. 30zł).

Po kuracji (najlepiej miesięcznej) naprawdę widać różnicę!

A do tego jeszcze nafta kosmetyczna na noc (włosy ładnie się błyszczą i nie są przesuszone) i jest bomba ;)

POLECAM!

Wszystko przetestowane na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej grazzia co to za kosmetyczka ktora poleca klientka super glue???? wlos sie jezy na glowie. powiem tak : zadna szanujaca sie kosmetyczka nie powinna polecac kleju innego niz ten specjalny do paznokci (ale to moja prywatna opinia).

klej super glue pochodzi z tej samej grupy chemicznej co kleje do paznokci, ale może zawierać w swoim składzie toksyczne zanieczyszczenia, których to nie ma w klejach do paznokci.

ja bym polecala raczej klej ktorym kosmetyczka przykleja tipsa do plytki paznokciowej. napewno jest bezpieczniejszy i nie powinien spowodowac zadnych alergi. jesli klej ktory jest dolaczony do paznokci jest za slaby (a czesto tak jest) to naprawde warto zainwestowac pare zlotych i kupic klej do tipsow. przynajmniej ja bym tak zrobila. bo po super glue paznokcie moga byc w fatalnym stanie. ale w sumie kazdy decyduje za siebie :wink:

Magdzik masz calkowita racje,ale tak jak pisalam wczesniej bedac u kosmetyczki(pierwszy i pewnie ostatni raz) tak mi powiedziala,ze wrazie czego to moge na super glue.Ja mam klej do tipsow,ale wrazie czego to i super glue uzywalam,dziekuje jednak za dobre rady;w sumie ostatnio jakos ten brzydki nawyk pokonalam i mam swoje juz w niezlym stanie.

Witam wszystkie Panie bo Panow chyba nie ma,w ten poniedzialkowy ale jak nieprzyjemny dzien.Od rana deszczowo,pochmurnie szaro,buro, po prostu brzydko.

Malo od wczoraj napisalyscie,wpadlam poczytac posty,a tu tak niewiele,uciekam robic obiadek,pozdrawiam goraco i zycze przyjemnego popoludnia i spadeczkow:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:)zaraz lece zmieniac suwaczek, kilogram mniej:))))jest 53!!!!! od zeszlej soboty ubylo mi 2 kg:) na tej mojej diecie, nie dukanowej.Nie glodze sie ale tez nie najadam no i mysle, ze sukces lezy w tym, ze nie jem na noc no i oczywiscie nie jem nic smazonego i staram sie wybierac z niskokalorycznych produktow.Och obym tylko wytrzymala miesiac i bede miec wage o ktorej marze.

W szkole mialam tylko dzis dwie lekcje wiec wrocilam szybciutko.Dziewczyny jak myslicie mozna wziac mamy na swiadkowe? rozmawialismy sobie z narzeczonym o pomysle, zeby wziac nasze mamy na swiadkow.Chyba to nie jest zabronione prawnie a jedynie nie ma takiego zwyczaju?

Sandra- super to z tym Fiatem:)nie znalam:)

Heh Iryss nie wiem czy tak super:) ten samochod to doslowna skarbnica bez dna.Smiejemy sie, ze w nocy nam ktos wchodzi i psuje:)oczywiscie wiem, ze nie mialas na mysli tego, ze super, ze taki grat tylko samo tlumaczenie fiata:)

jej grazzia co to za kosmetyczka ktora poleca klientka super glue???? wlos sie jezy na glowie. powiem tak : zadna szanujaca sie kosmetyczka nie powinna polecac kleju innego niz ten specjalny do paznokci (ale to moja prywatna opinia).

klej super glue pochodzi z tej samej grupy chemicznej co kleje do paznokci, ale może zawierać w swoim składzie toksyczne zanieczyszczenia, których to nie ma w klejach do paznokci.

ja bym polecala raczej klej ktorym kosmetyczka przykleja tipsa do plytki paznokciowej. napewno jest bezpieczniejszy i nie powinien spowodowac zadnych alergi. jesli klej ktory jest dolaczony do paznokci jest za slaby (a czesto tak jest) to naprawde warto zainwestowac pare zlotych i kupic klej do tipsow. przynajmniej ja bym tak zrobila. bo po super glue paznokcie moga byc w fatalnym stanie. ale w sumie kazdy decyduje za siebie :wink:

Ojc grazzia musze podpisac sie rekami i nogami pod magdzikiem, nie uzywaj glue do paznokci chyba , ze chcesz paznokiec potem od skory oderwac.Wiem, ze awaryjnie tak sie robi, sama bedac 20latka stosowalam takie kosmiczne metody ale mozna sobie krzywdy narobic.Apropos stosowania nieodpowiednich rzeczy, znajoma mi kiedys opowiadala, ze prostowala sobie wlosy zelazkiem:)to dopiero pomysl nie z tej ziemi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Na pewno mnie nie pamiętacie, bo w lato witałam tu się z wami i muszę się przyznać, że zwiałam, bo nie zaczęłam tego Mojego Wujaszka Dukana od nowa....

Słaba wola, gdy siedziałam w domu i nie miałam co robić. Gotowałam, piekłam dla rodzinki i przez to wszystko dookoła mnie kusiło.

Ale teraz jak już wyjechałam i jestem u siebie na mieszkanku zaczęłam od nowa.

Moim największym problemem jest to, że nie mam ani mikrofali ani piekarnika i nie wiem co mam robić. Jak to wszystko obejść, żebym mogła jeść znowu kurczaka, piersiątka, ryby itd. Wiem, że mogę smażyć na teflonie, ale tam to tylko pierś w kawałeczkach, nic innego ;/

Zakupiłam dziś dwa nowe produkty, których wcześniej na dukanie nie jadłam:

1. paprykarz szczeciński z łososiem - tł. 4,5g , wgl. 4g na 100g

2. Makrela w sosie pomidorowym - tł. 3g, wgl 4g

No i nie wiem czy moge to jeść na każdej fazie? Tylko na P+W czy też na P?

Całuję Was i podziwiam, że tak wiernie trwacie na Dukańcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.