Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Tashi w naszym gronie. trzymam kciuki zebys szybko doszla do swojego celu. z jakiego miasta w uk jestes jesli mozna spytac ?

dziewczyny ja normalnie sie zalamie, waga znowu w gore. w przyszlym tygodniu mam nocki ale za dwa tygodnie napewno wybiore sie do lekarza. nie wytrzymam tego dluzej.... normalnie coraz bardziej trace chec na diete :wink: kopnijcie mnie mocno zebym sie trzymala diety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tashi w naszym gronie. trzymam kciuki zebys szybko doszla do swojego celu. z jakiego miasta w uk jestes jesli mozna spytac ?

dziewczyny ja normalnie sie zalamie, waga znowu w gore. w przyszlym tygodniu mam nocki ale za dwa tygodnie napewno wybiore sie do lekarza. nie wytrzymam tego dluzej.... normalnie coraz bardziej trace chec na diete :wink: kopnijcie mnie mocno zebym sie trzymala diety ;)

Rzut kamieniem od Ciebie szczerze mowiac a mozesz nawet znac mojego meza bo jest ochroniarzem w klubie nocnym w Banbury a mieszkamy w Daventry

Ja strasznie przytylam od czasu jak mam implanon ,25kg.Zakladalam go 3miesiace po porodzie a teraz nie wchodze w ciuchy ktore w ciazy nosilam...Ehh zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:grin:

Maragretko lecz sie i baw się dobrze:grin:

Dzień niestety ponury i mżawkowy. Miałam dzisiaj w planach sadzenie rolinek w ogródku, ale nie chce mi się nosa wyściubiać na dwór. Za to odkurzyłam, od razu pojaśniało w całym domu.

Marudko ja w ogóle nie zagęszczam sosów. Moja mama zawsze robiła bardzo zawiesiste sosy i bardzo ich nie lubiłam w dzieciństwie i sama się nauczyłam robić sosy bez dodatków. Smakują wszystkim może też dlatego, że dodaję do mięa dużo warzyw i przez to są gęściejsze. Czasem dodaję śmietany, ale teraz już tylko 10%, bo ta jesty najchudsza z dostępnych w sklepach. Cieszę się, że się lepiej czujesz:grin:

Witaj Tashi, życzę Ci powodzenia i wytrwałości, ja też miałam prawie 30kg do stracenia i większość już poza mną. Gratuluję przeczytania całego wątku, jeśli to dałaś radę to i kilogramy szybko polecą:wink:

Magdzik a może spróbuj coś zmodyfikować w diecie, bo jeśli nie działa to bez sensu się przez cały czas katować. Może przejdź na dietę lekkostrawną a jak już unormujesz tę wodę w organiźmie wróc do Dukana. Trzymam kciuki:grin:

Pozdrawiam Wzystkich i życzę miłego weekendu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki ;)

Tashi fajnie,że przyłączyłaś się do nas :) .Jeśli lubisz mięsko i serki,

to na pewno wytrwasz w diecie. Staraj się jeść tylko dozwolone produkty

i nie zniechęcaj się przestojami wagi.

Madzik czy ty kochana trzymasz się zasad diety czy nie. Bo skoro każesz

się kopać to coś mi nie pasuje. Mamy doświadczenie,że grzeszki potrafią

zatrzymywać chudnięcie na długo więc lepiej tego nie robić.

Maragretko korzystaj z zabiegów i wszystkich możliwych atrakcji. Twój

kręgosłup będzie jak nowy :)

Marudko ja dodaję mąkę pszenną wymieszaną z wodą w ilości ok 3

łyżeczek. Moja rodzinka przyzwyczajona jest do takich sosów.

U mnie dzisiaj bez deszczu ale zimno. Rano tylko 3 stopnie były.

Podobno za dwa tygodnie mają nadejść mrozy i ma być długa mroźna

zima ,brrrrry :wink:

Dziś miałam wolne więc postanowiłam uszyć sobie spódnicę bo nie

mam w czym chodzić. W niedzielę jedziemy za Częstochowę na mszę

za teściów więc się przyda. Krawcową to ja nie jestem ale od siostry

samouka się nauczyłam i jakoś mi wychodzą.

Jutro znowu do pracy na cały dzień. Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik czy ty kochana trzymasz się zasad diety czy nie. Bo skoro każesz

się kopać to coś mi nie pasuje. Mamy doświadczenie,że grzeszki potrafią

zatrzymywać chudnięcie na długo więc lepiej tego nie robić.

Jolus kochana trzymam sie diety i juz mi twarozek i kurczak bokiem wychodzi, a kaze sie kopac bo coraz czesciej wlasnie mysle o grzechach i o tym zeby zostawic ta diete w cholere :wink: motywacja gdzies znika i dlatego moze kopniak na zachete by sie przydal...

Tashi no to rzeczywiscie niedaleko. meza pewnie nie znam bo po klubach nie bardzo mam czas chodzic a nawet jesli czas sie znajdzie to wole domowki niz imprezy masowe. takie ze mnie dziwadlo. zreszta angielska mlodziez mnie przeraza i to jak latwe sa tutejsze dziewczyny. wole tego unikac :)

lece do pracy laseczki...

Bozenko pomysle o tym co powiedzialas. wytrzymam jeszcze tydzien i zobacze co bedzie i co mi lekarz powie.

milego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie witajcie !

Zaglądam na moment tylko, bo zaplanowałam sobie dziś dużo zajęć. Wpadłam na godzinkę do pracy potem jeszcze drobne zakupki, typu czepek kąpielowy, baterie itp potem porządki w domu, grabienie liści, porządek w aucie, prasowanko itd...

Dzięki za miłe słowa, na pewno wykorzystam mój pobyt rehabilitacyjny na maxa. :wink:

Tashi - witaj w gronie białkożerców - przyszłych chudziaków ;) Wytrwałosci i sukcesów w diecie ci życzę, jak się chce to można szybko i skutecznie dojść do wymarzonej wagi a potem ja utrzymać, wiele dziewczyn z naszego forum jest tego przykładem, co na pewno odnotowałaś skoro przeczytałaś caaaaały wątek (??!!)

Ma być troszkę cieplej i słoneczniej przez najbliższe dni, więc jest nadzieja że nam wszystkim poprawi to nieco humory. czego Wam i sobie życzę. Buziaki . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalam caly ....hehe....i powiem szczerze jestem pelna podziwu ale  takze zobaczylam ze dziewczyny ktore sie odchudzaja to nie tylko te co waza o 5kg za duzo ale wiekszosc ma powazny problem z nadprogramowymi kilogramami a liczba kilogramow do zrzucenia zaczynajaca sie na 2 lub 3 lub 4 wcale nie jest zadkoscia....

Zobaczylam ze mozna,zmotywowaly mnie wasze osiagiecia...mam nadzieje ze za 6-9 miesiecy bedzie mnie chociaz o 20kg mniej....puki co czytam wszystkie watki o diecie dukana bo nie mam ksiazki jeszcze i sporo czasu bo dopiero planuje powrot do pracy jak sie maly zaaklimatyzuje w zlobku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik to ja Ci ślę mega wielkiego kopniaka żebyś nie myślała

o grzesznych produktach. Szkoda,że ta Twoja waga takiego figla

płata. Nie dziwię się też ,że tracisz nadzieję. Proszę Cię jednak

przetrzymaj tą złą passę a na pewno wszystko wróci do normy

i waga pójdzie w dół ;) .

Tashi mnie udało się zgubić w 4 miesiące 19 kg. Ty też dasz radę.

Już chcesz a to jest połowa sukcesu.

Mam w pracy koleżankę ,która waży ok 150 kg i nie chce się odchudzać.

Unika tego tematu jak ognia.

Maragrete całe słoneczko posyłamy dla Ciebie :)

Solitarius więcej uśmiechu :) ,nie dołuj się pogodą. Doby niestety

nie da się rozciągnąć :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Zobaczylam ze mozna,zmotywowaly mnie wasze osiagiecia...mam nadzieje ze za 6-9 miesiecy bedzie mnie chociaz o 20kg mniej....puki co czytam wszystkie watki o diecie dukana bo nie mam ksiazki jeszcze i sporo czasu bo dopiero planuje powrot do pracy jak sie maly zaaklimatyzuje w zlobku....

witam wszystkich

tashi napisz swojego maila to ci wyśle skany książki powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się zimno zrobiło. Witam Was moje bratnie dusze. U mnie w miarę ok, wczoraj miałam ubaw, bo byłam z dzieciakami na rajdzie integracyjnym, a moja klasa organizowała otrzęsiny dla pierwszaków "kociaków". Śmiechu było co nie miara, szkoda, że kamery nikt nie wziął. Eksio ani myśli się wyprowadzić, ale przynajmniej jakoś się dogadujemy. Wkrótce wyjeżdża na miesiąc, to sobie odetchnę. A na poprawę humoru poszłam na zakupy i mam nowiuśką, zajefajną bluzeczkę z szerokim pasem, ubiorę się jutro do mamci Teresy na imeninki. Pozdrawiam Was Wszystkich, wkrótce się odezwę. Dobrej nocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.