Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

na początku wielkie dzięki Iriss za odpowiedź, nie ukrywam że szukałam jej dzisiaj :wink: no i z tą kastracją to tak właśnie zrobię. Zaraz po wypłacie pójdę z moim psem do weterynarza i wypytam co i jak.

Witaj Tashi, życzę ci mnóstwa konsekwencji i wytrwałości :)) z tym na pewno ci się uda osiągnąć cel.

Jeśli chodzi o dietę to znowu poniosłam klęskę na całego. Jakbym mogła to bym sobie osobiście wtłukła. Jestem kompletnie pozbawiona konsekwencji. Oczywiście znowu popłynęłam z jedzeniem. Zamierzam po raz trzeci zawalczyć. Liczę na to, że za trzecim razem się uda. (do trzech razy sztuka) W każdym bądź razie zaczynam od uderzeniówki 5 dni i potem 1/1. Przeczytałam w tej nowszej książce dukana, że 1/1 daje taki sam efekt jak 5/5. Niestety coraz większy problem mi sprawia tyle dni wytrzymać na samym białku stąd spróbuje 1/1 liczę na spektakularny sukces ;)

Jej jaka jestem wściekła na siebie to nie macie pojęcia!

No, a z takich ciekawostek to wam powiem, że byłam ostatnio w kauflandzie i chciałam kupić jogurty 0% jovi i był tylko 1, potem poszłam na dział z otrębami, szukałam owsianych było 0 sztuk na półce, inne były ale owsianych niestety nie. Uśmiechnęłam się pod nosem. Wnioskuje, że albo ktoś zrobił potężne zakupy albo protalek jest coraz więcej :)

Margaretko życzę udanego wyjazdu.

Magdzikk głowa do góry, może rzeczywiście doszło u ciebie do jakiś zaburzeń hormonalnych i przez to masz takie huśtawki wagowe. Sama nie wiem co ci poradzić, ale wiem jak może dobijać brak wyraźnych efektów. :)

Ivonko35 gratuluję nowego życia :) z tego co piszesz to chyba w tym wszystkim jesteś szczęsliwa i chyba dziś czujesz że twoja decyzja o rozwodzie okazała się być słuszna. Gratuluję i życzę szczęścia, mnóstwa szczęścia i jeszcze raz szczęścia.

Tobie Marudko natomiast życzę dużo ochoty na spacerek popołudniowy :) no i dobrego samopoczucia oraz wyśmienitego humoru.

Wszystkim życzę udanego popołudnia, konsekwencji, dobrego humoru, silnej woli i OGROMNYCH SPADKÓW!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinko - wiedzę, że tak jak ja miałam, Ty masz któreś podejście do diety.. :)??: Nie chcę się mądrzyc, ale to bardzo niedobrze.. Weź się tym razem weź w garść, żeby się udało.

A ze spacerkiem to trochę się udało. Co prawda po obiadku poszłam jednak spać, ale wieczorkiem było tak fajnie, ze namówiłam męża, spakowałam zwierzaczki - i całą rodzinką poszliśmy się przejść ;) Miałam nadzieje, że uda mi się przespać całą noc.. ale niestety.. codziennie z dwa razy muszę wstawać na siku.. :) To jest straszne.

Ale za to, że dziś po pracy idziemy na 'piwo' to przyjachałam później - więc dłużej rano pospałam, wstałam bez budzika, kawałek jechałam z Adamem do pracy :) Wsadził mnie do autobusa i poszedł na swój. FAJNIE TAK :) Tym bardziej, że tramwaj którym jechaliśmy razem przyjechał wcześniej i nie miałam problemu ze zdązeniem na przesiadkę. Do tego autobusik puściutki prawie - mogłam miejsca do wyboru, do koloru wybierac. Normalnie SUPER!!! Gdyby nie to, że kończąc pracę tak późno będę w domu - chyba bym się 'przesiadła' na tą godzinę dojazdową. Fajnie tak rano razem jechać do pracy :)

Tashi - powodzenia w diecie i w szukaniu pracy!!!

Margaretka pewno "śmiało już wigina ciało" :wink: żeby jeszcze pogoda dopisała na wyjeździe!!

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie poranną porą.Jakieś pustki nam na forum nastały.Mam nadzieję że kobietki od diety nie odstąpiły tylko czasu brak na pisanie.Ja też w sumie rzadko się odzywam ale czytam regularnie.u mnie dziś słońce świeci ale wiatr taki niesamowicie lodowaty że szok.Byłam synka do autobusu odprowadzić to myślałam że mi uszy odpadną!

U mnie wagowo troszkę do przodu ale to moja wina bo nie trzymałam się rygorów diety.pofolgowałam sobie ale zrobie dodatkowe białka i będzie ok.

Gosiulek gdzie się znowu zapodziała????nie pisze ostatnio .jak tam po podróży poślubnej ciekawe???Wogóle to w szoku jestem że o takiej godzinie pierwsza na forum pisze!!!

HOP HOP PROTALKI GDZIE SIE PODZIAŁYŚCIE????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Laseczeki!!

wpadlam tylko powiedziec dzien dobry i milego dnia zyczyc!!

ja sie zgodzilam na nadgodziny i ide....wczoraj taka zmeczona bylam,ze chcialam zeby ktos za mnie moze przyszedl ale nikt nie chcial...wiec nie mam wyjscia..:wink:

generalnie na 4 dni przed urlopem olewam mysli dotyczace mojego wygladu i samopoczucia zwiazanego z dieta i generalnie to juz leze po palmami:)......jem zgodnie z 3 faza;trudno...pokatuje sie znowu po powrocie:)

no to milego dnia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i ja wszystkich serdecznie wczoraj przez to że było tak fajnie wieczorem to wybrałam się na stadion trochę pobiegać a już strasznie dawno nie biegałam i dzisiaj mam zakwasy ale i tak nie takie jakich się spodziewałam może jak jutro nie będzie padać to też pobiegam

irisku współczuje tylu pracy

marutko baw się dobrze na spotkaniu

miłego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!

Z ta moja waga chyba naprawde jest cos nie tak,wczoraj jak sie wazylam pokazala 110?!malo zawalu nie dostalam,a dzisiaj 102?! tym sposobem nie mam pewnosci ile faktycznie waze chyba czas kupic nowa....Poza tym mam dzis bieganinez rana,zaraz na miasto ide pozalatwiac pare spraw i zakupy oczywiscie a od 12 przymusowe siedzenie w domu i czekanie na hydraulika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!

Z ta moja waga chyba naprawde jest cos nie tak,wczoraj jak sie wazylam pokazala 110?!malo zawalu nie dostalam,a dzisiaj 102?! tym sposobem nie mam pewnosci ile faktycznie waze chyba czas kupic nowa....Poza tym mam dzis bieganinez rana,zaraz na miasto ide pozalatwiac pare spraw i zakupy oczywiscie a od 12 przymusowe siedzenie w domu i czekanie na hydraulika...

Nie wiem jaką masz wagę - ale chyba dobrze na diecie zainwestować w jakąś dobrą elektroniczną!! I co ważne waż się mniej więcej z wym samym miejscu w domu - bo czasami jakieś znikome nachylenie terenu, a już inny wynik. No i nie waż się na żadnym dywanie - choć wtedy waga jest SUPER maleńka.. ale nieprawdziwa - niestety! :wink:

Ja ma w łazience upatrzoną jedną płytkę, na której zawsze stawiam wagę - więc ma ciągle ten sam odnośnik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Serojadki!!!!!

Mam śliczną jesienną pogode, słonko świeci, aż chce się żyć!

Ja od wczoraj jestem słomiana wdowa,he he ale nie na długo. Mój mąż poleciał do niemiec na szkolenie i wróci w czwartek. Powiem szczerze że śmieszne uczucie, zawsze razem tzn, zawsze był a teraz go nie ma. Ale ....

Miło się czyta jak te wasze kiloski lecą. Jaka ja byłam głupia że przerwałam diete, teraz tak trudno na nią wejść spowrotem.Ale może się wkońcu się uda. 

Byłam dziś na zakupach. Kupiłam świetne botki na opcasiku i bluzeczke dla siebie i kurtke dla synia. Także dzień w połowie udany, zobaczymy reszte, he he.....

Miłego dzionka!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wage w lazience w jednym miejscu ale chyba faktycznie czas ja wyslac na emeryture ,jutro kupuje nowa bo dzis mimo checi nie bylam w stanie przy takiej ilosci zakupow jaka musialam zrobic....no nic dziury w niebie nie bedzie jak do jutra zaczekam...dzis niestety jak juz pisalam przymusowe siedzenie w domu w oczekiwaniu na hydraulika....

wrzucilam dzis do koszyka wedzona makrele z pieprzem i ziolami kierowana zasada ze ryby mozna wszystkie a w domu spojrzalam ze ona ma 20% tluszczu...wolno mi ja zjesc czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.