Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze, że zerknęłam na główną stronę!!!

OLINKO coś ostatnio znowu przycichłaś - jak większość na forum - ale przed życzeniami urodzinowymi się nie ukryjesz :wink: !!!

Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, utrzymania wagi, sukcesów życiowych - ale przede wszystkim żeby uśmiech i to słońce które wnosisz w życie innych świeciło zawsze z tą samą intensywnością!!!

BUZIACZKI :-***

Ps - kurcze felek, kolory i wielkość czcionki mi nie grają, ech.. więc chyba pozostanie czarno biały post.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:grin:

Nie mam zbyt dużo czasu, bo zaraz idę do pracy.

Witaj Uti, dziękujemy za linki do stron z przepisami. My na forum Smaczny też mamy przydatne strony, jak bedziesz chciała to Ci podam, ale jak będę miała trochę więcej czasu. Życzę Ci powodzenia w diecie i odzywaj się częściej na forum.

Życzę wszystkim miłego dnia i duzo spadków(poza Marudką, której zyczę kontrolowaqnego wzrostu)

Pozdrawiam:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:grin:

(poza Marudką, której zyczę kontrolowaqnego wzrostu)

Pozdrawiam:grin:

HAHAHA no nie mogłam sie nie uśmiechnąć. I choć czuję się gruba - to dopiero 1,5 kg na plusie - ale myślę, że w końcu dzidź zacznie roznąć to się przerażę.. Ale cieszę się, ze mam już ten brzuszek.. To tak miło nie musieć go wciągać ;-P

Uti - dzięki za linki.. ale może napisz coś o sobie - skoro dietujesz - dołącz do naszego coraz skromniejszego grona!!

Założę się, ze dopiero z noworocznymi postanowieniami coś może się tu ruszyć!! Tak było w zeszłym roku - pewno w tym będzie nie inaczej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobiety:)u mnie znowu 2 kg na plusie, masakra po prostu.Ale i tak lepiej niz rano bo rano bylo na plusie 3!!!! Jak zobaczylam na wadze 56 kg to myslalam, ze padne kolkiem.W poprzedni wtorek juz bylo 53, trzymalam sie ladnie diety do sb.Wchodze w sb na wage-kilogram wiecej, nie powiem wkurzylam sie.Potem szlismy na urodzinki.Nasza stala ekipa, z ktora zawsze swietnie sie bawimy wiec bez alkocholu nie obylo sie.Jak alkochol to i przegryzki, ktorych po alkocholu nie kontroluje sie.Wchodze w nd na wage i oprocz najwiekszego kaca w zyciu- znowu kilogram wiecej.Tak sie wkurzylam, ze w nd zamowilismy sobie z narzeczonym najwspanialsza ulubiona nasza pizze dominos.Chcialam sie od pn przywolac do porzadku ale odwiedzilam narzeczonego na lunchowej przerwie i namowil mnie zeby cos zjesc.No to kupilismy chinskie nudle, przepyszne.Jak juz tak polecialam to nie moglam powstrzymac sie i kupilam slodyczy, ktore wciagnelam dziurka od nosa.Ale juz od dzis znowu probuje pozbyc sie 4 kg.Wiec tak wyglada moja kilkudniowa historia.

Witam nowe protalki!!!! powodzenia i wiekszej konsekwensji niz u mnie!!!!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobiety:)u mnie znowu 2 kg na plusie, masakra po prostu.Ale i tak lepiej niz rano bo rano bylo na plusie 3!!!! Jak zobaczylam na wadze 56 kg to myslalam, ze padne kolkiem.

Będę wredną babą, ale mam nadzieje, że się nie obrazisz - bo widzę, że trzeba Cię trochę pogonić!!! Ja odecnie mam 55,6!!! A jestem na początki 5 miesiąca!!! I CZUJĘ SIĘ STRASZNIE GRUBA - bo nie tylko poszło mi w brzuch, ale i nogi jakieś takie nijakie.. Więc Sandra - bierz się w garść - chyba nie chcesz wygladać jak ciężarówa!!!

Ja tak sobie mogę biadolić, ale pochłonęłam wczoraj burrito - maleńke, ale jakie pyszne.. Pić już z chłopakami nie poszłam - bo im później tym gorszy dojazd mam do domu.. Ale oni to na pewno dziś na ciężkim kacu przyjdą. Koleżanka z L4 miała do nich wieczorem dołączyć, ale dla mnie to by już było za późno!!! trochę jestem na nią zła - bo jeszcze przed chorobą, a w czasie mojego krótkiego urlopu zawracała mi głowę telefonami, bo miała zrobić swoją robotę.. i co się okazało - nawet tego nie ruszyła i ja muszę to teraz robić od początku. Zdenerwowała mnie, kurcze - bo zqawraca gitarę, a potem i tak nic nie robi. Do tego swoje dalsze L4 uzależnia o wysokości wypłaty.. No i jak ja mam tu myśleć o moim zwolnieniu.. :)

Ech - no to sobie z rana ponażekałam - tak to chyba jest jak do pracy przyjeżdzam na 6, a nie jak wczoraj na 7:30 :wink:

Gosiulku - kolejne piękne zdjęcia dodałaś.. Kurcze albo mieliście gościa takie dobrego fotografa, albo Wasz zamówiony to jakiś ekspres, że tak szybko dał Wam zdjęcia. Mówię to dlatego, że my do dziś nie mozemy się doprosić filmiku z kościoła.. ;)??: Co prawda nie chcieliśmy mieć nic kręconego, ale mama Adama się uparła.. Tylko, że to jest już wkurzające, ja bym mu nie zapłaciła i niech se zostawi już ten film - pajac jeden!!

No to miłego dnia - się rozgadałam.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink::);):):):) Jestem dziewczyny jestem :):):):):):)

Bardzo dziekuję WAM za życzenia :)

U mnie wszystko ok, trochę się kuruję bo zlapała mnie infekcja. Dam radę :)

Za to jestem po 1 jeździe i nadal mam kurs więc tydzień mam intensywnie zapełniony.

Buziaki i trzymam kciukasy za postępy w diecie.

Marudko rośnij nam pięknie, jak dbasz o siebie (a dbasz) to wszystko będzie w normach i ok.

Ściskam Was !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilam dzis do koszyka wedzona makrele z pieprzem i ziolami kierowana zasada ze ryby mozna wszystkie a w domu spojrzalam ze ona ma 20% tluszczu...wolno mi ja zjesc czy nie?

Miałam nadzieje, że ktoś Ci odpowie - bo ja jestem ostatnią osoba która powinna radzieć.. Niby ryby można.. ale chyba najlepiej by było gdybyśmy je sobie sami przyrządzali.. Ale.. nie ma znowu co popadać w skrajności - i jak od czasu zjesz nie normatywnie tłustą rybę - to świat się nie zawali!! :wink: Byle w głównej mierze trzymać się zasad i nie przerywać, aż do momentu IV FAZY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie

olinko spóźnione ale najszczersze życzenia spełnienia wszystkich marzeń

witam dziunie napisz coś więcej o sobie ile masz do zrzucenia

tishi ryby można wszystkie bez względu jak są tłuste bo rybi tłuszcz jest zdrowy tylko nie wolno jeść ryb w oleju

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ja tez dzis padam na ryj...jestem okropnie spiaca wiec zaraz sie chyba poloze spac.Maruda dzieki za kopy:)Ile ja bym dala zeby miec silniejsza wole ale ja autentycznie non stop mysle o jedzeniu, coby i kiedy zjesc, masakra jakas zeby ze zwyklej funkcji zyciowej robic takie halo:( ale na pocieche przed chwila sie zwazylam i juz jest 54...wiec moze alkochol mi wode zatrzymal po sobocie?Witam tez nowe dziewczyny Tashi i Dziunie:wink:

A Tobie droga Olinko wszystkiego naj naj najslodszego slodzikiem slodzonego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wszystkich witam :wink:

Od jutra zaczynam ostro, założyłam sobie tu profil żeby się motywować i żeby więcej ludzi wiedziało i jak co mnie ochrzaniało ;)

Mam pytanko, ponieważ nie mam książki zastanawiam się co z ćwiczeniami np. fitness podczas diety?

Bedę wdzięczna za informacje. Podrawiam wszystkie wytrwałe kobietki i łączę się z tymi na początku diety;)

weight.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.