Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

u mnie za oknem słonko i miła jesienna pogoda, szkoda tylko ze rano trzeba było skrobac auto...

Jolciu - zapomniałam tobie wczoraj pogratulowac III fazy, oby poszło ci tak jak do tej pory, sprawnie, szybko i skutecznie !

Grazzio - odpisze ci na priv na wszystkie twoje pytania. :)

Elkamelko, Marudko - zapraszam do Łodzi ! Może to nie najpiękniejsze z miast, znam ładniejsze ale ja mam sentyment do tego miasta, a poza tym ostatnio troche wypiękniało, i sama Piotrkowska i te stare fabryczne budynki otrzymują nowe kształty, są odnowione i przeznaczone na super-nowoczesne biurowce albo na mieszkania typu lofty. Marudko - po powrocie podziel sie swoimi spostrzeżeniami co i czy ci sie podobało , ok ? a może znajdziesz czas na mała kawkę ze mną ? chetnie podjade pod wskazane przez ciebie miejsce, przeciez wy na tej wycieczce tez bedziecie cos , gdzies jeść albo pic...zorientuj sie i daj znac.

Waga ani rusz w dół...niestety... ćwiczę co dzień a poza tym co dzien od powrotu zasuwam przy grabieniu liści w ogrodzie i przed domem, to tez gimnastyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:grin:

Waga mi się ustabilizowała, ale spaść nie chce. Przetrzymam małpę, zobaczymy kto tu rządzi:wink:

MonikoP mój starszy syn ma odwrotny problem z zębami. W ogóle mu nie chcą wypadać mleczaki i stałe zęby rosną na nich. Już mu wyrwaliśmy kilka mleczaków i na pewno skończy się to wszystko stałym aparatem na zęby, więc koszty będą bardzo duże. Nie przejmuj się tym wypadaniem ząbków, bo to na pewno jest w normie.

Dziunia chyba Cię trzeba sprowadzić do pionu. Musisz się lepiej postarać, bo 2 dni to trochę mało, żeby juz grzeszyć. Weź się w garść.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego i słonecznego dnia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie dziewczynki

pogoda dzisiaj już gorsza ale to może przez mgłę

u mnie waga jak zaklęta nic nie chce spaść ale poczekam

chociasz dzisiaj zaczynam warzywka więc nic z tego

bożenko tylko się cieszyć że masz wagę suwaczkową teraz jesteś na finiszu

więc waga będzie walczyć o każdy gram

miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry,Dzien Dobry!

Witam wszystkich w chlodny dzien.U ,mnie znowu kilogram mniej icon_biggrin.gif.Opona do tira ktora nosilam w miejscu talii widocznie sie zmniejszyla i przypomina teraz opone do samochodu osobowego ...icon_wink.gif...

Zycze wszystkim milego dnia i pozytywnych efektow wagowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Zapomniałam sie dzis zwazyć, ale nie podejrzewam żeby mnie waga jakos miło zaskoczyła, pewnie jak zwykle byłoby ... bez zmian...

Leilo - cos ty :) :) zawstydzasz mnie , ja tak jak wszystkie tu na forum obecne Protalki staram sie być normalna i serdeczna dla pozostałych, ale wszystkie tu obecne osoby takie są... w tym tkwi siła tego forum :-)

Bożenko - rzeczywiście finiszujesz w II fazie ..... i to w jakim ładnym stylu... :-) Znów mnie przegoniłaś.... eh, smutny los łakomczucha...

Dziunia - za wcześnie na te grzeszki, jeszcze powinnaś wytrzymać, nie usprawiedliwia cie "znudzenie" dieta, tak jak niektórych "starych" Protalek. Weź sie dziewczyno w garść i szczerze sobie odpowiedz na pytanie czy ty aby na pewno chcesz chudnąc czy tylko samą siebie oszukujesz a tak naprawdę nie masz przekonania do diety ? !!? ...motywacja to podstawa każdej diety...... szukaj w sobie i w otoczeniu zewnętrznym argumentów do odchudzania, zapisz je i schowaj, a potem w chwilach zwątpienia wyciągaj te kartkę i czytaj... może to ci pomoże.........

A co z nasza Marudką ? dziś jej nie ma na forum.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Czuwam Margaretko, czuwam nad Wami.. Bo jak mi się rozpiszecie - to nie nadąże!!! :)

Pochwalę się Wam, że chyba coś poczułam w brzuszku przed chwilą.. Oj - JA CHCĘ JESZCZE!!! :oops: Leniuszek u lekarki to się wierci, ale żeby mama miała ubaw - to nic z tego.. :lol: Ale może coś powoli będę go czuć częściej!!! Ale jutro niech będzie spokojniejszy - bo mamy te dokładniejsze badania , a one drogie są - więc chcę żeby udało się sprawdzić wszystko co tylko się da!!!

Teraz do końca pracy juz się nie będę chyba ruszać i czekać, aż znowu coś poczuję - dobrze, że nikt mnie z niczym nie goni w pracy - to będę mogła się podelektować moją ciążą 8-) Jeszcze mają 'pretensje', że za szybko się wyrabiam z robotą.. :???:

A co do wizyty w Łodzi.. do mama ma się postarać dowiedzieć o jakiś rozkład dnia.. Ale obawiam się, że tak idealnie to to wszystko nie będzie zaplanowane.. Choć miło byłoby się spotkać na jakiejś kawusi!!! :-) Pewno w życiu bliżej nie będziemy :P

A ja mam 'trochę pretensje', bo widzę, że właśnie - przy MoniczceP się w język ugryzłam - ale tu już druga taka - Leila - cichaczem na III-cią faze przeszła!!! Albo ostatnio tak ucichłyście, że ja zapomniałam, że Wy już tak daleko!!! Meldować mi się tu częściej :-) i świadczyć, że waga się utrzymuje!!! No i ściskam Wszystkich - i Was TRZECIOFAZOWICZKI szczególnie.. - w końcu jesteście 3 FAZY PRZEDE MNĄ!!! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane,dzień bez Was to dzień stracony,nawet jak nic nie piszę,to zawsze staram się czytać na bieżąco.Wzięłam się trochę w ryzy,bo 23 mam imieniny koleżanki w lokalu z tańcami i muszę jakoś wyglądać w swojej sukience.

Margaretko fajnie,ze Cię trochę podreperowali,oj mnie też by się coś takiego przydało,kręgosłup już dawno do wymiany:wink:.

Marudko zobaczysz jak zacznie brykać ,to będziesz czasem miała dość,chyba,że taki grzeczniutki dzidziuś będzie:smile:.Miłego dnia Wszystkim.

Bożenko trzymaj się już tylko ciut....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny!

Tashi gratuluje zmiany opony. Dla mnie zawsze najbardziej wkurzajacy byl zanik talii jak przybieralam na wadze. Trzeba przyznac ze mkniesz z predkoscia swiatla. Fajnie- tak trzymaj! U mnie troche waga drgnela w dol, ale nie az tak, zeby skakac z radosci. Po kiego licha ja tak szalalam latem z tym zarciem. Myslalam, ze zgubie w pazdzierniku te 3-4 kilo i wejde grzeczniutko na III a tu du..... .

Marudko . niech Ci tam dziecina zdrowo fika !!! Bardzo mi imponuje Twoje podejscie do macierzynstwa ,jak cudnie by bylo na swiecie gdyby wszystkie dzieci byly tak oczekiwane.

Bozenko - przetrzymaj malpe, przetrzymaj, w koncu to tylko glupia waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkamelka dzieki.

Powiem szczerze ze ja sie ciesze z kazdego zgubionego grama jak nie pijacy alkoholik z dnia bez wody ognistej :). Moze tak dobrze mi idzie bo dotychczas nie zalowalam sobie slodyczy a teraz poza tym jednym dniem kiedy zjadlam 2 herbatniki z czekolada jakos udaje mi sie unikac pokus.Dzis postanowilam ze jak dobije do 10kg to zaczynam jezdzic codziennie 1h na rowerze stacjonarnym i przegladam strony z cwiczeniami na miescnie brzucha ktore nie obciazaja kregoslupa za mocno...W niedziele dostalam od kolezanki przepiekny golf-tunike w kolorze butelkowej zieleni (jedza specjalnie kupila rozmiar 12 to chyba polskie 40) mam cicha nadzieje ze w grudniu sie w niego zmieszcze....:-).

Po tylu dietach ktore przeszlam bez zadnego efektu badz tez z duzym efektem jo-jo dukan jest dla mnie calkowitym zaskoczeniem jesli chodzi o reakcje mojego organizmu ale jestem psychicznie gotowa na to ze moze sie to w kazdej chwili zmienic i przestane gubic zbedny tluszczyk w takim tepie.

Tak czy inaczej dwucyfrowa liczba kilogramow ktorej dawno nie widzialam wazac sie nastraja mnie pozytywnie.Czuje sie o wiele lepiej,po sprzatnieciu domu juz nie jestem mokra jakbym wyszla spod prysznica,latwiej mi wchodzic po schodach na pietro,z reszta same wiecie zapewne :)No i to ze kazdego dnia wchodze tatuj i pisze ile ubylo jest dla mnie niesamowita mobilizacja....

Naprawde warto bylo zaczac ta diete :-)....

Wszystkim protalkom i protalom zycze wiary we wlasne sily i motywacji,bo skoro to dziala to warto zabrac sie za diete z glowa aby jak najszybciej zgubic i utrwalic i cieszyc sie zyciem!!!!

Nie grzeszcie bo nie warto byc cale zycie na diecie, w koncu organizm sie przyzwyczai i bedzie caraz trudniej osiagnac zamierzony efekt....

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!!! :)

Głodna jestem niemiłosiernie.. ale nie mogę nic zjeść, bo idę na badanie krwi.. Muszę do około 7:30 jakoś wytrzymać. Dzisiaj do pracy samochodzikiem przyjechałam - jeszcze jeździ ten mój gruchocik.. Ale mgła była.. dobrze, że wszyscy jechali wolno i nikt nie musiał się wlec przeze mnie :-) Trochę się bałam bo mówili, że ślisko będzie.. Dla mnie nawet mógłby być już śnieg, ale tylko dlatego, że opony już zmieniłam. Stwierdziłam, ze skoro i tak autko więcej stoi pod blokiem niż jeździ.. to moge unieknąć stresu z wymianą i czekania w jakichś chorych kolejkach!!!

Wczoraj z moją małą Nilką poszłyśmy do weterynarza. Znowu jej jakaś kulka wyskoczyła przy górneł łapce prawej.. Dostała antybiotyk, w piątek kolejny - a jak to nie zejdzie po tych dwóch zastrzykach.. no to lekarz powiedział, że operacja.. To nie są duże pieniądze na szczęście - ale trochę się boję.. czy on mi da jakąś gwarancję, ze ona tą operację przeżyje.. Bo z tą 'bombką' to jeszcze pożyje, w ogóle jej to nie przeszkadza.. Nie zmieniła się przez to - dalej bryka jak oszała i włazi gdzie popadnie.. Może jak Iryssek wróci to jej zapytam o opinie.. tylko nie wiem na jak długo pojechała.. :)

Elkamelka - dzięki, za takie pochwały :-) :-?

Tashi - Tobie to chyba codzienne trzeba będzie gratulować kolejnych spadków. Trzymam kciuki, żeby jednak waga Ci nigdy nie przystopowała i spadała z tą samą pręddkością!! :P

Miłego dnia - pocierpię jeszcze troszkę i zaraz lecę na te badania - bo jeszcze muszę kawałek dojść. Ach - wiecie ile u mnie dzisiaj stopni było, 3 st!!! Dobrze, że nie musiałm sie tłuc autobusem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Moje cudowne dziecko zeszlej nocy spalo tylko 3h bo mu gorne czworki wychodza i mial goraczke....byl marudny caly dzien po poludniu troche pospal po syropie przeciwgoraczkowym za to w nocy ani minuty.Bawi sie teraz w najlepsze a ja sie modle zeby nie zasnac na siedzaco...ehhh zycie.Na wage jeszcze nie wlazlam bo robie to okolo 8 rano ale nie wiem czy spac nie bede czasami jakby sie dziecie jednak zmeczylo :)

Zycze dziewczyny milego dnia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki:grin:

Wczoraj wieczorem udało nam się wykonać pracę, którą mieliśmy na dzisiaj więc mam WOLNE:grin: Planuję sadzenie róż, ale nie wiem czy mnie deszcz nie zaskoczy, bo sie u nas brzydko chmurzy.

Marudko mam nadzieję, że już jesteś pokłuta, a przede wszystkim najedzona.

Elkomelko na pewno sobie poradzę z wagą, już mi próbowała robić różne psikusy, ale to zawsze moje było na wierzchu:wink:

Tashi ciekawa jestem jak u Ciebi dzisiaj z wagą, a tak z ciekawości, Ty jesteś jeszcze na uderzeniówce?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.